Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kukawka (wyników 174):

  1. Kuk Katarzyna x Marzec Jan (Działoszyce 1838/7)
  2. ---------- Ludwik x Konderak Marianna (Działoszyce 1843/14)
  3. ---------- Mateusz x Kusarek Urszula (Działoszyce 1832/17)
  4. ---------- Mikołaj x Domeracki Ewa (Raciąż 1870/28)
  5. ---------- Rozalia x Bagiński Ignacy Franciszek (Pabianice 1860/88)
  6. Kukakwka Gertruda x Wojciechowski Jan (Raciąż 1963/1)
  7. Kukalski Kajetan x Gorzkowski Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1823/22)
  8. Kukawka Elżbieta x Gierszewski Ryszard (Raciąż 1976/19)
  9. ---------- Michał x Folleher Ludwika (Raciąż 1952/21)
  10. ---------- Roman x Mańkowski Franciszka (Gniew 1935/31)
  11. Kukawski Paweł x Paleński Marianna (Klimontów 1816/22)
  12. Kukiałcyński Tomasz x Górski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1821/64)
  13. Kukiałka Walenty x Pazdon Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1830/39)
  14. Kukiel Elżbieta x Urbański Józef (Barłożno 1836/1)
  15. ---------- Tekla x Grzegorczyk Józef (Kraków - św. Salwator 1844/5)
  16. Kukiela Agnieszka x Czostkiewicz Mateusz (Kraków - św. Anna 1825/9)
  17. Kukieła Jan x N. Ewa (Wieniec 1777/161)
  18. ---------- Jan x N. Marianna (Wieniec 1775/134)
  19. ---------- Jan x Sadzik Teresa (Wieniec 1785/225)
  20. Kukiełczuk Katarzyna x Weremczuk Michał (Hrubieszów 1855/25)
  21. Kukiełczyński Stanisław x Orzechowski Marianna (Płock 1864/60)
  22. Kukieliński Piotr x Raczyński Rozalia (Borszewice 1850/2)
  23. Kukiełka Apolonia x Wolski Wincenty (Klimontów 1826/3)
  24. ---------- Katarzyna x Dębczuk Maciej (Hrubieszów 1818/33)
  25. ---------- Katarzyna x Szczęsny Wojciech (Hrubieszów 1862/39)
  26. ---------- Maciej x Zieliński Anna (Hrubieszów 1837/4)
  27. ---------- Magdalena x Danilczuk Łukasz (Hrubieszów 1818/29)
  28. ---------- Paweł x K Marianna (Hrubieszów 1810/3)
  29. ---------- Stanisław x Ignasiak Marianna (Turek 1889/2)
  30. Kukielski Magdalena x Sromecki Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1818/25)
  31. ---------- Marianna x Jankowski Józef (Papowo Toruńskie 1836/17)
  32. Kukiewicz Katarzyna x Janicki Idzi (Koprzywnica 1832/18)
  33. ---------- Marianna x Szumczuk Grzegorz (Hrubieszów 1863/13)
  34. Kukła Anna x Wyżga Jakub (Kraków - św. Salwator 1846/21)
  35. Kukla Bonawentura x Owczarz Jadwiga (Dmenin 1788/1)
  36. ---------- Jakub x Porąbaniec Elżbieta (Gnojno 1814/7)
  37. ---------- Łucja x Antonowski Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1879/1)
  38. ---------- Magdalena x Trela Kacper (Rakoszyn 1827/9)
  39. ---------- Maria x Cichy Marcin (Domosławice, wieś Faliszewice 1916/1)
  40. ---------- Marianna x Biliński Antoni (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1873/2)
  41. ---------- Marianna x Panek Ignacy (Gnojno 1817/4)
  42. ---------- Marianna x Sobotka Jakub (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1879/1)
  43. ---------- Michał x Piech Rozalia (Domosławice, wieś Domosławice 1893/5)
  44. Kukleński Antoni x Smoliński Teofila (Grudusk 1877/16)
  45. Kuklewicz Marcjanna x Dybalski Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1825/12)
  46. Kuklewski Agnieszka x Słowik Kacper (Bebelno 1856/7)
  47. ---------- Anna x Nocoń Andrzej (Bebelno 1840/3)
  48. ---------- Eleonora x Jędral Stanisław (Prażmów 1903/5)
  49. ---------- Franciszek x Wąsik Katarzyna (Prażmów 1898/14)
  50. ---------- Franciszka x Podstawek Józef (Prażmów 1897/9)
  51. ---------- Jadwiga x Biernaciak Wojciech (Prażmów 1899/17)
  52. ---------- Jan x Maraszek Karolina (Prażmów 1903/23)
  53. ---------- Jan x Skowronek Marianna (Bebelno 1891/9)
  54. ---------- Jan x Suliga Elżbieta (Bebelno 1882/20)
  55. ---------- Katarzyna x Zimoląg Jakub (Bebelno 1863/6)
  56. ---------- Marcjanna x Otulak Józef (Prażmów 1903/4)
  57. ---------- Marianna x Chrzanowski Michał (Gniew 1789/4)
  58. ---------- Marianna x Ostrowski Mateusz (Gniew 1789/17)
  59. ---------- Mikołaj x Kamiński Helena (Bebelno 1863/3)
  60. ---------- Paweł x Zenek Agnieszka (Bebelno 1864/6)
  61. ---------- Sylwester x Suliga Marianna (Bebelno 1896/10)
  62. ---------- Teofil x Drewek Helena (Raciąż 1964/20)
  63. ---------- Tomasz x Łabęcki Marianna (Bebelno 1832/7)
  64. ---------- Tomasz x Suliga Franciszka (Bebelno 1847/4)
  65. ---------- Zbigniew x Stoltman Zofia (Raciąż 1979/9)
  66. Kuklik Wojciech x NN Marianna (Barłożno 1693/5)
  67. Kukliński Anna x Stopa Bronisław (Raciąż 1919/3)
  68. ---------- Antoni x Wodziński Julianna (Kraków - Mariacka 1818/39)
  69. ---------- Franciszek x Gabrysiak Józefina (Raciąż 1919/5)
  70. ---------- Franciszka x Maciejak Ignacy (Grudusk 1893/17)
  71. ---------- Jan x Górski Franciszka (Jeżów 1824/18)
  72. ---------- Jan x Kunda Marianna (Grabowo kościerskie 1864/5)
  73. ---------- Joanna x Szymonowicz Wincenty (Kraków - św. Anna 1850/1)
  74. ---------- Józef Wincenty x Adamski Agata (Kraków - Mariacka 1815/8)
  75. ---------- Julianna x Nalborski Marcin (Gniew 1883/40)
  76. ---------- Katarzyna x Balleda Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1842/5)
  77. ---------- Michalina x Reszczyńśka Karol (Raciąż 1929/28)
  78. ---------- Teodor x Porbadnik Anna (Gniew 1925/8)
  79. ---------- Urszula x Harnikowski Mikołaj (Kraków - św. Florian 1833/116)
  80. ---------- Walenty Szczepan x Ligocki Anna (Kraków - Boże Ciało 1819/42)
  81. ---------- Wiktoria x Danielik Antoni (Skórkowice 1866/21)
  82. ---------- Wojciech x Wnyka Antonina (Jeżów 1813/37)
  83. ---------- Zuzanna x Olechnowicz Bolesław (Raciąż 1935/11)
  84. Kuklinski Zuzanna x Packowski Michał (Raciąż 1771/5)
  85. Kuklonka Agnieszka x N. Maciej (Wieniec 1765/69)
  86. Kuklowski Anna x Małecki Jan (Bebelno 1895/4)
  87. ---------- Helena x Słowik Jacek (Bebelno 1837/3)
  88. ---------- Jakub x Wołoch Helena (Bebelno 1829/11)
  89. Kukolbek Elżbieta x Beyan Izydor (Raciąż 1760/2)
  90. Kukolski Julianna x Gerczyński Jan (Kraków - Mariacka 1816/55)
  91. ---------- Katarzyna x Kleysta Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/6)
  92. Kukona Jan x Zieleński Marianna (Kraków - św. Florian 1839/10)
  93. Kukowski Jan x Zachmielecki Barbara (Gniew 1843/30)
  94. Kukro Mikołaj x Wodzyński Stanisława (Kazimierz Biskupi 1921/14)
  95. Kukrzenski Marcin x Chilenski Marianna (Gniew 1780/14)
  96. Kukrzonski Katarzyna x Dzudzinski Jan (Gniew 1803/8)
  97. Kukrzynski Maria x Smentek Piotr (Gniew 1863/50)
  98. Kuks Anna x Zielinski Jan (Gniew 1866/51)
  99. ---------- Marianna x Chanik Walenty (Gniew 1828/5)
  100. Kuksienski Marianna x Wessołowski Grzegorz (Gniew 1797/34)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne