Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kudła (wyników 120):

  1. Kud Katarzyna x Gienka Krystian (Gniew 1747/3)
  2. Kuda Jan x Mastalerz Katarzyna (Podlesie 1649/3)
  3. ---------- Salomea x Gajaszek Michał (Okrzeja 1850/2)
  4. Kudaczyński Ludwik x Socha Rozalia (Kraków - św. Salwator 1851/33)
  5. Kudajczyk Antoni x Sima Ewa (Grocholice 1885/1)
  6. ---------- Honorata x Dłubakowski Leopold (Grocholice 1884/24)
  7. ---------- Marianna x Politański Michał (Grocholice 1881/35)
  8. ---------- Marianna x Woźniak Jan (Grocholice 1878/15)
  9. Kudaś Agnieszka x Paluch Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1817/5)
  10. Kudas Antoni x Zaluszcz Cecylia (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1814/3)
  11. ---------- Barbara Józefa x Kulajczyk Jakub (Kraków - Boże Ciało 1850/11)
  12. ---------- Błażej x Sikorski Małgorzata (Kraków - Boże Ciało 1843/3)
  13. Kudaś Gertruda x Szewczyk Tomasz (Podlesie 1672/2)
  14. Kudas Jan x Dziedzic Teresa (Kraków - Boże Ciało 1840/1)
  15. ---------- Jan x Surowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1838/33)
  16. ---------- Katarzyna x Duszyński Maciej (Kraków - Mariacka 1839/13)
  17. ---------- Katarzyna x Trynka Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1850/14)
  18. ---------- Salomea x Królikowski Maciej (Kraków - św. Szczepan 1849/40)
  19. Kudasiewicz Agnieszka x Fraj Antoni (Kraków - Boże Ciało 1811/28)
  20. ---------- Anastazja x Kobrzyński Fabian (Kraków - Mariacka 1822/37)
  21. ---------- Apolonia x Bojarski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1835/66)
  22. ---------- Feliks x Swidziński Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1825/5)
  23. ---------- Franciszka x Szewczyk Kasper (Kraków - św. Krzyż 1837/1)
  24. ---------- Jan x Cemer Tekla (Kraków - Mariacka 1828/54)
  25. ---------- Jan x Janson Marianna (Kraków - Mariacka 1832/56)
  26. ---------- Jan Kanty x Roźny Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1823/33)
  27. ---------- Jan x Woźnicki Małgorzata (Kraków - Mariacka 1825/3)
  28. ---------- Józef x Grzyszczak Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1826/1)
  29. ---------- Józef x Wróblewski Marianna (Kraków - Boże Ciało 1814/12)
  30. ---------- Kasper x Mostkiewicz Apolonia (Kraków - Mariacka 1825/47)
  31. ---------- Klara x Czarnecki Piotr (Kraków - Boże Ciało 1815/18)
  32. ---------- Kunegunda x Krasiczyńśki Bartłomiej (Kraków - Wszyscy Święci 1822/32)
  33. ---------- Magdalena x Frasiński Józef (Kraków - Boże Ciało 1834/9)
  34. ---------- Marianna x Domagalski Augustyn (Kraków - Wszyscy Święci 1816/17)
  35. ---------- Marianna x Zieliński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1832/5)
  36. ---------- Regina x Szymański Michał (Kraków - Mariacka 1830/29)
  37. ---------- Stanisław x Kozubski Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1828/11)
  38. ---------- Wincenty x Gołemberski Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1812/2)
  39. Kudaszewicz Andrzej x Wojciechowski Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1852/1)
  40. Kudejczyk Józefa x Wolborski Karol (Grocholice 1882/36)
  41. Kudelski Agnieszka x Dudek Tomasz (Pierzchnica: wieś Osiny 1820/1)
  42. ---------- Agnieszka x Dyguła Jan (Łoniów 1843/12)
  43. ---------- Agnieszka x Kuśpak Józef (Pierzchnica: wieś Osiny 1839/1)
  44. ---------- Andrzej x Welc Małgorzata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1830/1)
  45. ---------- Anna x Roźmiej Tomasz (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/70)
  46. ---------- Antoni x Frączek Ewa (Pierzchnica: wieś Osiny 1854/3)
  47. ---------- Apolonia x Kołek Maciej (Pierzchnica: wieś Osiny 1828/2)
  48. ---------- Franciszek x Błasiak Małgorzata (Łoniów 1817/20)
  49. ---------- Franciszek x Durlej Agnieszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1832/5)
  50. ---------- Franciszka x Czarnecki Adam (Działoszyce 1879/28)
  51. ---------- Ignacy x Sznajderski Franciszka (Działoszyce 1875/7)
  52. ---------- Jan x Powałkiewicz Małgorzata (Pierzchnica: wieś Osiny 1842/2)
  53. ---------- Krystyna x Bierecki Jan (Pniewnik 1832/20)
  54. ---------- Ludwik x Strózik Marianna (Gnojno 1853/25)
  55. ---------- Magdalena x Sorczyk Stanisław (Kraków - Mariacka 1814/2)
  56. ---------- Marianna x Srokosz Paweł (Pierzchnica: wieś Osiny 1822/1)
  57. ---------- Michał x Bryk Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/11)
  58. ---------- Michał x Nowak Agata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1869/1)
  59. ---------- Paweł x Dudek Tekla (Kraków - św. Anna 1851/5)
  60. ---------- Piotr x Frączek Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1798/4)
  61. Kudera Paweł x Dmochowski Kunegunda (Papowo Toruńskie 1809/1)
  62. Kuderlicha Jan x Späth Maria (Kraków - Mariacka 1842/11)
  63. Kuderski Antoni x Makara Eleonora (Grocholice 1880/44)
  64. ---------- Jan x Korzeniowski Emilia (Kraków - św. Salwator 1830/83)
  65. ---------- Józefa x Janusiak Walenty (Grocholice 1878/26)
  66. ---------- Katarzyna x Radwański Jan (Kraków - św. Mikołaj 1828/1)
  67. Kudes Antoni x Białka Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1819/13)
  68. Kudła Agnieszka x Wróbel Wojciech (Łoniów 1834/22)
  69. ---------- August x Lisowski Salomea (Dzierzgów 1832/44)
  70. ---------- Bartłomiej x Bator Katarzyna (Łoniów 1841/7)
  71. ---------- Bartłomiej x Jędrysiak Agnieszka (Truskolasy 1819/28)
  72. ---------- Bartłomiej x Żebrowski Teresa (Łoniów 1870/7)
  73. ---------- Gertruda x Szymański Wojciech (Łoniów 1827/9)
  74. ---------- Jadwiga x Bator Stefan (Łoniów 1833/26)
  75. ---------- Jadwiga x Cwikiełka Piotr (Końskowola 1684/11)
  76. ---------- Jan x Bielecki Małgorzata (Łoniów 1832/31)
  77. ---------- Jan x Brędza Zofia (Łoniów 1870/13)
  78. ---------- Jan x Pałka Helena (Łoniów 1817/198)
  79. ---------- Jan x Rzepka Agnieszka (Łoniów 1843/16)
  80. ---------- Józef x Grudzień Małgorzata (Łoniów 1813/211)
  81. ---------- Katarzyna x Czok Franciszek (Dzierzgów 1830/10)
  82. ---------- Kazimierz x Buliński Karolina (Dzierzgów 1826/15)
  83. ---------- Klara x Żyła Jan (Łoniów 1839/7)
  84. ---------- Marcjanna x Rowieński Walenty (Łoniów 1829/18)
  85. ---------- Marianna x Kulpa Mateusz (Kazimierza Wielka 1882/20)
  86. ---------- Michał x Kucharczyk Marianna (Łoniów 1839/4)
  87. ---------- Paweł x Grudzień Józefa (Łoniów 1863/17)
  88. ---------- Paweł x Kos Franciszka (Łoniów 1874/5)
  89. Kudla Paweł x Szydłowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1814/70)
  90. Kudła Piotr x Ostrowski Petronela (Dzierzgów 1831/11)
  91. ---------- Piotr x Rzepa Katarzyna (Kazimierza Wielka 1882/19)
  92. ---------- Piotr x Szczypkowski Helena (Łoniów 1853/15)
  93. ---------- Piotr x Węgliński Józefa (Łoniów 1847/15)
  94. Kudla Stanisław x Daskowic Magdalena (Końskowola 1645/17)
  95. Kudła Wojciech x Norbelt Katarzyna (Truskolasy 1819/2)
  96. Kudłak Helena x Solza Józef (Łoniów 1861/22)
  97. Kudlak Maciej x Rosik Agnieszka (Wieniec 1796/379)
  98. Kudłak Magdalena x Rutkowski Jan (Łoniów 1814/100)
  99. ---------- Marianna x Drożdż Michał (Łoniów 1820/235)
  100. Kudlak Marianna x Gawęda Roch (Łoniów 1857/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne