Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kuchta (wyników 683):

  1. Kuc Agnieszka x Kolbiarz Błażej (Kraków - Mariacka 1826/36)
  2. ---------- Agnieszka x Wcisło Szymon (Gnojno 1851/4)
  3. ---------- Albert x Ogłoza Zofia (Gnojno 1739/6)
  4. ---------- Andrzej x Mołas Tekla (Gnojno 1865/8)
  5. ---------- Antoni x Chmielowski Julianna (Gnojno 1861/28)
  6. ---------- Antoni x Czyżykowski Katarzyna (Gnojno 1871/49)
  7. ---------- Antoni x Latosiński Marianna (Gnojno 1816/31)
  8. ---------- Antoni x Połoński Salomea (Gnojno 1863/10)
  9. ---------- Apolonia x Woźniak Leon (Lgota Wielka 1853/17)
  10. ---------- Barbara x Betka Kazimierz (Gnojno 1839/18)
  11. ---------- Benedykt x Strózik Marianna (Gnojno 1826/42)
  12. ---------- Błażej x Twardzicki Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1844/18)
  13. ---------- Elżbieta x Bokus Szymon (Działoszyce 1839/17)
  14. ---------- Elżbieta x Połoński Ignacy (Gnojno 1816/7)
  15. ---------- Franciszek x Łypień Franciszka (Gnojno 1846/24)
  16. ---------- Franciszka x Błachut Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1826/22)
  17. ---------- Franciszka x Sadek Jakub (Gnojno 1855/9)
  18. ---------- Franciszka x Stachnik Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1821/20)
  19. ---------- Gertruda x Latosiński Szymon (Gnojno 1824/17)
  20. ---------- Gertruda x Sas Tomasz (Gnojno 1831/1)
  21. ---------- Idzi x Woźniak Katarzyna (Lgota Wielka 1856/20)
  22. ---------- Ignacy x Milowicz Helena (Gnojno 1839/20)
  23. ---------- Jakub x Frej Brygida (Kraków - św. Mikołaj 1846/11)
  24. ---------- Jan x Terlecki Franciszka (Gnojno 1849/8)
  25. ---------- Józefa x Betka Antoni (Gnojno 1871/13)
  26. ---------- Katarzyna x Rosowicz Stefan (Gnojno 1821/21)
  27. ---------- Kazimierz x Szczepanek Katarzyna (Gnojno 1743/14)
  28. ---------- Ludwika x Janus Szymon (Gnojno 1871/6)
  29. ---------- Łukasz x Kapusta Barbara (Gnojno 1814/11)
  30. ---------- Łukasz x Klamka Wiktoria (Gnojno 1833/29)
  31. ---------- Maciej x Czaja Rozalia (Gnojno 1860/33)
  32. ---------- Maciej x Latosiński Marianna (Gnojno 1821/19)
  33. ---------- Małgorzata x Kamiński Michał (Gnojno 1858/52)
  34. ---------- Marianna x Bas Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1812/31)
  35. ---------- Marianna x Betka Jakub (Gnojno 1820/22)
  36. ---------- Marianna x Kowalkowicz Dominik (Gnojno 1754/11)
  37. ---------- Marianna x Siwek Łukasz (Kraków - św. Mikołaj 1837/7)
  38. ---------- Marianna x Strózik Józef (Gnojno 1845/6)
  39. ---------- Marianna x Wleciał Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1834/35)
  40. ---------- Mateusz x Koźbiał Marianna (Gnojno 1838/6)
  41. ---------- Michał x Chmielowski Anna (Gnojno 1872/2)
  42. ---------- Paweł x Kumor Marianna (Gnojno 1849/28)
  43. ---------- Paweł x Pierzchała Barbara (Gnojno 1829/36)
  44. ---------- Petronela x Kozioł Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1847/17)
  45. ---------- Piotr x Chmielowski Józefa (Gnojno 1841/24)
  46. ---------- Rozalia x Więckowski Walenty (Gnojno 1832/32)
  47. ---------- Salomea x Kofin Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1851/29)
  48. ---------- Sebastian x Wcisło Franciszka (Gnojno 1845/20)
  49. ---------- Szymon x Kurek Barbara (Kraków - Mariacka 1818/70)
  50. ---------- Szymon x Mołas Katarzyna (Gnojno 1745/9)
  51. ---------- Szymon x Musiał Wiktoria (Gnojno 1851/42)
  52. ---------- Tekla x Mołas Stanisław (Gnojno 1847/39)
  53. ---------- Teofila x Koźbiał Piotr (Gnojno 1850/15)
  54. ---------- Wawrzyniec x Woch Marianna (Lgota Wielka 1858/10)
  55. ---------- Wojciech x Dukalski Marianna Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1841/29)
  56. ---------- Wojciech x Razny Regina (Kraków - św. Mikołaj 1849/47)
  57. Kuca Tomasz x Lewucha Wiktoria (Kraszewice 1891/4)
  58. Kucaba Bonawentura x Kania Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/16)
  59. Kucał Franciszka x Pingiel Andrzej (Działoszyce 1882/17)
  60. Kucała Franciszka x Sobol Andrzej (Kazimierza Mała 1879/2)
  61. ---------- Stanisław x Saradzki Wiktoria (Działoszyce 1883/28)
  62. Kucala Wawrzyniec x Bartoszewska Urszula (Wąsosze k. Konina 1841/16)
  63. Kucalski Franciszek x Drapich Katarzyna (Kraków - św. Florian 1824/18)
  64. ---------- Katarzyna x Stasik Andrzej (Kraków - św. Florian 1813/59)
  65. ---------- Wiktoria x Kowalski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1845/37)
  66. Kucaniak Bonawentura x Kowalczyk Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1822/9)
  67. ---------- Mateusz x Jaroski Brygida (Kościelec pow. kaliski 1825/1)
  68. Kucany Anastazja x Reszak Maciej (Kościelec pow. kaliski 1820/13)
  69. Kucata Magdalena x Piekarski Franciszek (Kraków - św. Florian 1822/10)
  70. Kucaty Rozalia x Krzemieński Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1831/15)
  71. Kucfay Antoni x Drach Teresa (Łoniów 1855/12)
  72. ---------- Wojciech x Draszka Anna (Łoniów 1862/10)
  73. Kucha Walenty x Szatan Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1833/21)
  74. Kuchanny Anna x Wąsikowski Roch (Gniew 1852/70)
  75. ---------- Apolonia x Dubiella Michał (Gniew 1880/23)
  76. ---------- Franciszek x Dunajski Maria (Gniew 1925/7)
  77. ---------- Franciszek x Puczyński Marianna (Gniew 1922/6)
  78. ---------- Gertruda x Deptulski Kazimierz (Gniew 1942/43)
  79. ---------- Jan x Schneider Franciszka (Gniew 1920/91)
  80. ---------- Józef x Małkowski Antonia (Gniew 1902/11)
  81. ---------- Józef x Orłowski Marianna (Gniew 1855/31)
  82. ---------- N. x Grzęda Leonard (Gniew 1919/17)
  83. ---------- N. x Grzęda Leonard (Gniew 1919/18)
  84. Kuchany Józef x Baldowski Anna (Gniew 1895/19)
  85. ---------- Julianna x Kiersznicki Franciszek (Gniew 1891/6)
  86. Kucharczyk Agnieszka x Cała Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/5)
  87. ---------- Agnieszka x Chojnacki Franciszek (Borzykowa 1825/14)
  88. ---------- Agnieszka x Furmański Andrzej (Łoniów 1823/156)
  89. ---------- Agnieszka x Piróg Jakub (Pierzchnica: wieś Szczecno 1821/4)
  90. ---------- Agnieszka x Stępień Franciszek (Gnojno 1737/3)
  91. ---------- Agnieszka x Szarańcza Kazimierz (Łoniów 1874/22)
  92. ---------- Aleksy x Szczytleński Magdalena (Łoniów 1843/31)
  93. ---------- Andrzej x Surowiec Magdalena (Łoniów 1819/223)
  94. ---------- Andrzej x Warda Agata (Okrzeja 1838/15)
  95. ---------- Anna x Długoszek Tomasz (Okrzeja 1833/15)
  96. ---------- Anna x Jankowski Tomasz (Łoniów 1846/19)
  97. ---------- Anna x Komor Józef (Okrzeja 1864/28)
  98. ---------- Anna x Przybyś Franciszek (Łoniów 1824/47)
  99. ---------- Antoni x Domański Teresa (Łoniów 1839/2)
  100. ---------- Antoni x Dybus Teresa (Łoniów 1855/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne