Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kubik (wyników 554):

  1. Kub Ludwik x Elas Władysława (Grabowo kościerskie 1932/20)
  2. Kuba Anna x Woytowic Maciej (Końskowola 1648/1)
  3. ---------- Franciszek x Mnichowski Agnieszka (Końskowola 1654/45)
  4. ---------- Katarzyna x Popiołek Jan (Końskowola 1654/3)
  5. ---------- Maciej x Zuch Anna (Końskowola 1657/30)
  6. ---------- Marianna x Tomczak Maciej (Gieczno 1814/4)
  7. ---------- Regina x Susek Szymon (Końskowola 1664/4)
  8. ---------- Walenty x Hallmann Ludwika (Chwaszczyno 1865/13)
  9. ---------- Wojciech x Matras Zofia (Końskowola 1648/2)
  10. ---------- Zofia x Czermak Szymon (Końskowola 1646/31)
  11. Kubaacki Franciszek x Kamiński Antonina (Turek 1890/64)
  12. Kubacki Agnieszka x Marszałek Maciej (Dzierzgów 1828/12)
  13. ---------- Antoni x Wiczałkowski Anna (Papowo Toruńskie 1821/2)
  14. ---------- Antonina x Witkowski Maciej (Kazimierz Biskupi 1865/3)
  15. ---------- Bibianna x Nowakowski Stanisław (Turek 1894/25)
  16. ---------- Bronisław x Wietecki Marianna (Kazimierz Biskupi 1926/7)
  17. ---------- Bronisława x Antkowiak Władysław (Kazimierz Biskupi 1927/11)
  18. ---------- Edward x Dobrzelewski Florentyna (Dmenin 1886/5)
  19. ---------- Elżbieta x Łuszecki Józef (Kazimierz Biskupi 1850/20)
  20. ---------- Emilia x Ciesielski Aleksander (Kazimierz Biskupi 1865/48)
  21. ---------- Franciszka x Ligocki Andrzej (Kazimierz Biskupi 1901/15)
  22. ---------- Jan x Magrowski Konstancya (Raciążek 1802/4)
  23. ---------- Jan x Majeski Paulina (Czermno 1864/23)
  24. ---------- Józef x Bylewski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1921/47)
  25. ---------- Józef x Woźny Marianna (Wierzeja, USC 1884/25)
  26. ---------- Katarzyna x Dubiel Maciej (Kraków - św. Salwator 1833/55)
  27. ---------- Katarzyna x Milejski Bartłomiej (Kraków - Mariacka 1818/61)
  28. ---------- Łucja x Gładyszak Adam (Kazimierz Biskupi 1930/39)
  29. ---------- Maciej x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/13)
  30. ---------- Maciej x Szalbowski Ewa (Barłożno 1759/4)
  31. ---------- Marianna x Cichy (Suchorski) Jan (Turek 1893/56)
  32. ---------- Marianna x Stachorski Józef (Klimontów 1816/111)
  33. ---------- Marianna x Suchorski Jan (Turek 1893/56)
  34. ---------- Marianna x Wójcik Marcin (Kraków - Mariacka 1839/26)
  35. ---------- Mateusz x Małek Domicela (Siercza, par. Wieliczka 1888/3)
  36. ---------- Piotr x Derecki Anna (Papowo Toruńskie 1822/1)
  37. ---------- Piotr x Jaziński Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1843/7)
  38. ---------- Rozalia x Pietrus Jan (Obiechów 1845/12)
  39. ---------- Rozalia x Sobecki Marceli (Papowo Toruńskie 1878/6)
  40. ---------- Stanisław x Cholewa Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1896/11)
  41. ---------- Stanisław x Dudek Anna (Kazimierz Biskupi 1922/18)
  42. ---------- Stanisława x Bosiacki Stanisław (Kazimierz Biskupi 1932/18)
  43. ---------- Szymon x Mackowiak Zofia (Mikstat 1827/9)
  44. ---------- Urszula x Grzybowski Kajetan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/24)
  45. ---------- Wawrzyniec x Lewandowski (Cieslak) Katarzyna (Raciążek 1833/16)
  46. ---------- Wincenty x Milej Tekla (Obiechów 1851/2)
  47. ---------- Zofia x Rusin Wojciech (Obiechów 1833/18)
  48. Kubacz Marianna x Mirota Karol (Kraków - św. Krzyż 1838/3)
  49. Kubaczewski Piotr x Szczodrzynski Marianna (Kazimierz Biskupi 1858/6)
  50. Kubaczyński Wiktoria x Runkowski Bartłomiej (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/170)
  51. Kubala Antoni x Godzwon Antonina (Połaniec 1874/46)
  52. Kubała Barbara x Sycut Wojciech (Końskowola 1654/9)
  53. Kubala Elżbieta x Szewczyk Kasper (Kraków - Boże Ciało 1826/1)
  54. ---------- Feliks x Duk Marianna (Mileszki 1863/3)
  55. ---------- Franciszka x Smieszyński Ignacy (Kazimierz Biskupi 1829/2)
  56. ---------- Fryderyk x Schneller Paulina Rozalia (Kraków - Katedra 1852/1)
  57. ---------- Kajetan x Gałczyk Józefa (Kraków - Mariacka 1821/3)
  58. Kubała Wawrzyniec x Sieradzki Katarzyna (Kraków - św. Florian 1823/14)
  59. Kubalak Anastazja x Jagodziński Walenty (Kazimierz Biskupi 1857/4)
  60. ---------- Andrzej x Zaręba Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1820/5)
  61. ---------- Andrzej x Zieliński Nepomucena (Kazimierz Biskupi 1892/5)
  62. ---------- Anna x Dobrowolski Ludwik (Kazimierz Biskupi 1894/5)
  63. ---------- Antonina x Kowalski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1861/9)
  64. ---------- Bartłomiej x Paszkiewicz Anastazja (Kazimierz Biskupi 1843/16)
  65. ---------- Franciszek x Blada Franciszka (Grocholice 1887/16)
  66. ---------- Ludwik x Kruszyński Franciszka (Grocholice 1888/23)
  67. ---------- Marianna x Kuśmirek Józef (Grocholice 1877/3)
  68. ---------- Piotr x Skowronski Leokadia (Kazimierz Biskupi 1858/7)
  69. ---------- Stanisław x Witczański Marianna (Kazimierz Biskupi 1925/40)
  70. ---------- Wiktoria x Nierychły Jakób (Kazimierz Biskupi 1898/26)
  71. ---------- Wiktoria x Stefaniak Jan (Kazimierz Biskupi 1923/27)
  72. ---------- Zofia x Witczański Walenty (Kazimierz Biskupi 1933/32)
  73. Kubałek Józef x Żydzik Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1821/22)
  74. Kubalewski Antoni x Tomaszewski Anna (Żelazna 1888/21)
  75. ---------- Paweł x Benczkowski Józefa (Żelazna 1885/37)
  76. Kubaliński Wawrzyniec x Frąckowiak Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1860/29)
  77. Kubalko Franciszka x Kuciński Andrzej (Żelazna 1873/27)
  78. Kubalski Agata x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1809/4)
  79. ---------- Agata x Zając Bernard (Górzno k. Garwolina 1834/14)
  80. ---------- Franciszka x Skorżeński Paweł (Górzno k. Garwolina 1798/17)
  81. ---------- Grzegorz x Rusak Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1806/15)
  82. ---------- Grzegorz x Wołoch Marianna (Górzno k. Garwolina 1819/23)
  83. ---------- Jan x Tomalewicz Antonina (Kraków - Mariacka 1830/52)
  84. ---------- Tomasz x Lis Brygida (Górzno k. Garwolina 1798/3)
  85. ---------- Wincenty x Figaszewski Helena (Nieborów 1832/24)
  86. Kuban Agnieszka x Lasoń Tomasz (Lgota Wielka 1834/6)
  87. ---------- Bartłomiej x Gałwa Łucja (Lgota Wielka 1828/19)
  88. ---------- Idzi x Zielecki Marianna (Lgota Wielka 1844/17)
  89. ---------- Kazimierz x Woźniak Marianna (Lgota Wielka 1842/10)
  90. ---------- Marianna x Woch Kacper (Lgota Wielka 1834/1)
  91. ---------- Tekla x Cieślik Józef (Dmenin 1811/3)
  92. Kubański Antoni x Koniarz Katarzyna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1786/1)
  93. Kubar Katarzyna x Kozłowski Józef (Irządze 1808/14)
  94. ---------- Katarzyna x Pawłoski Mateusz (Irządze 1821/14)
  95. Kubara Grzegorz x Pawłoski Teresa (Irządze 1821/5)
  96. Kubarek Zuzanna x Lelonek Jan (Kraków - św. Salwator 1840/16)
  97. Kubarowicz Andrzej x Ogurek Ewa (Łabunowo 1783/3)
  98. Kubarski Piotr x Danel Agnieszka (Barłożno 1843/13)
  99. ---------- Wojciech x Wcisło Urszula (Gnojno 1832/41)
  100. Kubas Adam x Kwiatkowski Marianna (Rakoszyn 1838/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne