Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Krzyżkowski (wyników 402):

  1. Krzcank Jadwiga x Białasch Jakub (Końskowola 1644/5)
  2. Krzciuk Elżbieta x Bucholtz Walenty (Kraków - Mariacka 1830/30)
  3. Krzęciorz Anna x Ziarko Józef (Kraków - św. Szczepan 1841/54)
  4. ---------- Marianna x sikora Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1842/41)
  5. Krzęciosz Józef x Urbańczyk Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/74)
  6. ---------- Katarzyna x Ziarko Michał (Kraków - św. Szczepan 1835/60)
  7. ---------- Kazimierz x Koscielnik Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1832/87)
  8. ---------- Magdalena x Magula Jan (Kraków - św. Szczepan 1834/81)
  9. ---------- Mikołaj x Groch Marianna (Kraków - św. Szczepan 1844/48)
  10. ---------- Walenty x Kozień Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1833/78)
  11. ---------- Walenty x Trzaska Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1836/25)
  12. Krzeciosz Wawrzyniec x Kmińczyk Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1816/65)
  13. Krzęcioż Wawrzyniec x Kubicz Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1849/28)
  14. Krzęcisz Franciszek x Tomczyk Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1845/55)
  15. ---------- Magdalena x Wawrzeniecki Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1841/52)
  16. Krzęciszewski Marcjanna x Duszeński Jan (Papowo Toruńskie 1879/6)
  17. Krzęciwski Salomea x Siedlecki Andrzej (Kraków - św. Krzyż 1836/7)
  18. Krzeczek Jan x Łapoć Elżbieta (Skała 1826/3)
  19. ---------- Krzysztof x Maciak Anastazja (Końskowola 1667/3)
  20. Krzeczk Zofia x Kusy Wojciech (Końskowola 1661/9)
  21. Krzeczko Elżbieta x Cera Ignacy (Skała 1830/10)
  22. Krzeczkowski Franciszka x Radziszeski Józef (Łomna 1884/6)
  23. ---------- Julianna x Skurczyński Feliks (Kraków - św. Salwator 1834/21)
  24. ---------- Konstancja x Szefer Karol (Kraków - Katedra 1811/7)
  25. ---------- Marianna x Ligert Hipolit Józef (Opole Lubelskie 1860/47)
  26. Krzeczmański Józefa x Kowalski Jakub (Kraków - św. Florian 1820/51)
  27. Krzeczowski Marianna x Obrecht Jakub (Kraków - Mariacka 1824/36)
  28. ---------- Teresa x Korpalski Szymon Jakub (Borzykowa 1821/17)
  29. Krzęk Franciszka x Domagalski Szymon (Gniew 1820/7)
  30. Krzekowksi Marianna x Wójcik Antoni (Działoszyce 1874/21)
  31. Krzesieniewski Marianna x Kostecki Stanisław (Brok 1821/20)
  32. Krzesin Paulina x Wojcikowski Adam (Kraków - Wszyscy Święci 1844/16)
  33. Krzesiński Antonina x Mikołajewski Michał (Buczek 1871/16)
  34. ---------- Piotr x Oględzki Petronela (Grudusk 1877/10)
  35. ---------- Regina x Molik Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1841/47)
  36. ---------- Stanisław x Majewski Teofila (Białobrzegi 1859/4)
  37. ---------- Tomasz x Krajewski Marianna (Buczek 1871/3)
  38. ---------- Waleria x Sawa Jakub (Hrubieszów 1864/4)
  39. Krzesiwo Antonina x Zbierzchowski Celestyn (Kraków - św. Mikołaj 1845/29)
  40. ---------- Franciszek x Lepiarski Marianna (Kraków - św. Salwator 1850/27)
  41. Krześlak Jerzy x Ornowski Franciszka (Pniewnik 1821/9)
  42. Krzesnik Józefina x Wiernowski Mateusz (Gniew 1838/44)
  43. Krzęszczykiewicz Tekla x Kaniowski Józef (Kraków - św. Szczepan 1835/18)
  44. Krzeszewski Józef x Jaczewski Eleonora (Pniewnik 1838/5)
  45. Krzeszowiec Zofia x Dryglak Jozef (Gorzków 1856/4)
  46. Krzezik Andrzej x Isbaner Anna (Raciąż 1907/1)
  47. Krzkowski Marianna x Schuster Jan (Gniew 1888/20)
  48. Krzy7kowski Zuzanna x Ptaszyński Jan (Kraków - św. Mikołaj 1829/9)
  49. Krzych Marcin x Hepka Marianna (Barłożno 1865/11)
  50. Krzychała Andrzej x Jakubowski Zofia (Borzykowa 1847/2)
  51. ---------- Danila x Idziak Piotr (Borzykowa 1846/15)
  52. ---------- Domicella x Sikorski Antoni (Borzykowa 1820/14)
  53. ---------- Ignacy x Ciupa Marianna (Borzykowa 1824/6)
  54. ---------- Ignacy x Skrzypczyk Agnieszka (Borzykowa 1839/38)
  55. ---------- Jan x Jambor Katarzyna (Dmenin 1862/9)
  56. ---------- Józefa x Górecki Mikołaj (Borzykowa 1856/8)
  57. ---------- Katarzyna x Wiciński Franciszek (Borzykowa 1856/23)
  58. ---------- Marianna x Konik Mateusz (Borzykowa 1841/31)
  59. ---------- Marianna x Kowal Franciszek (Dmenin 1865/28)
  60. ---------- Wojciech x Dworak Marianna (Borzykowa 1862/11)
  61. ---------- Wojciech x Klapa Marianna (Borzykowa 1858/40)
  62. Krzyczewski Franciszek x Roszcikowski Agnieszka (Raciąż 1801/3)
  63. Krzyczyk Katarzyna x Zawacki Tomasz (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1839/1)
  64. ---------- Łukasz x Zapalski Franciszka (Raciąż 1818/10)
  65. ---------- Michał x Marx Elżbieta (Raciąż 1813/14)
  66. ---------- Michał x Sikorki Marianna (Raciąż 1806/11)
  67. ---------- Paweł x Kęnski Rozalia (Raciąż 1807/10)
  68. Krzyk Antonina x Musiał Franciszek (Gnojno 1862/20)
  69. ---------- Rozalia x Wątorski Michał (Gnojno 1824/25)
  70. Krzykciewicz Anna x Opid Michał Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1831/40)
  71. Krzykówka Katarzyna x Kowalczyk Piotr (Dmenin 1759/2)
  72. Krzykowski Adam x Leszczyński Małgorzata (Papowo Toruńskie 1790/10)
  73. ---------- Florian x Kaciński Marianna (Kraków - św. Florian 1834/56)
  74. ---------- Franciszka x Zwolicki Józef (Barłożno 1891/13)
  75. ---------- Jan x Gołębiewski Małgorzata (Grudusk 1890/9)
  76. ---------- Konstancja x Andrzejewski Ludwik (Grudusk 1893/27)
  77. ---------- Konstancja x Rudziński Karol (Grudusk 1867/19)
  78. ---------- Marianna x Gadzina Marcin (Kraków - św. Florian 1848/8)
  79. ---------- Marianna x Markowski Jan (Grudusk 1884/9)
  80. ---------- Michał x Cykorski Ewa (Gniew 1783/7)
  81. ---------- Paweł x Siepietowski Apolonia (Kraków - Mariacka 1837/68)
  82. ---------- Stanisław x Drozdowski Marianna (Gniew 1737/4)
  83. ---------- Tekla x Kowalski Wojciech (Kraków - św. Florian 1852/8)
  84. ---------- Tekla x Witkowski Józef (Grudusk 1888/17)
  85. ---------- Wiktor x Zaborowski Maria (Płock 1888/27)
  86. ---------- Wojciech x Pałat Marianna (Kraków - Mariacka 1836/32)
  87. Krzyś N. x Kwaśniewski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/29)
  88. Krzysałka Stanisław x Kozak Regina (Końskowola 1649/29)
  89. Krzyścieszczanka Urszula x Szymański Piotr (Skórkowice 1878/21)
  90. Krzysiak Anna x Przęczek Adam (Siercza, par. Wieliczka 1802/5)
  91. ---------- Franciszka x Bednarczyk Jan (Gieczno 1821/25)
  92. ---------- Józef x Pobiedziński Julianna (Grodzisk Mazowiecki 1848/21)
  93. ---------- Szczepan x Bilecki Helena (Grodzisk Mazowiecki 1847/13)
  94. Krzysiczek Mikołaj x Mintos Marianna (Podlesie 1785/2)
  95. Krzysiek Jakub x Bęben Józefa (Cisów 1900/15)
  96. Krzysienczyk Adam x Rolka Regina (Końskowola 1682/14)
  97. Krzysieński Tekla x żbikowski Stanisław (Grudusk 1883/3)
  98. Krzysik Józef x Bartosz Anna (Podlesie 1738/4)
  99. ---------- Józef x Lewendowicz Ewa (Podlesie 1746/7)
  100. ---------- Katarzyna x Musiał Sebastian (Podlesie 1775/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne