Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Krzewiński (wyników 163):

  1. Krzemiwński Wojciech x Zynkowski Zofia (Kraków - Mariacka 1826/56)
  2. Krzepa Bartłomiej x Różanski Teresa (Rakoszyn 1820/1)
  3. ---------- Wawrzyniec x Siudak Katarzyna (Koprzywnica 1865/25)
  4. Krzepakowiak Regina x Ochędrowicz Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1818/16)
  5. Krzepecki Ludwika x Gadaski J?zef (Cisów 1837/3)
  6. Krzepina Helena x Wawrzkowicz Kasper (Klimontów 1847/8)
  7. Krzepiński Władysław x Mentzel Antonina (Kazimierz Biskupi 1899/19)
  8. Krzepowicz Janina x Subda Paweł (Ostrów mazowiecka 1863/7)
  9. Krzepsa Kacper x Małecki Franciszka (Czemierniki 1813/55)
  10. Krzepus Agnieszka x Rutkowski Marcin (Borzykowa 1860/26)
  11. Krzewicki Małgorzata x Rozicki Antoni (Górzno k. Garwolina 1826/8)
  12. ---------- Walenty x Wolser Regina (Kraków - św. Szczepan 1833/30)
  13. Krzewickki Regina x Klossowski Józef (Kraków - św. Szczepan 1847/28)
  14. Krzewieński Teresa x Radzyński Rafał (Pniewnik 1810/212)
  15. Krzewina Małgorzata x Zdrojewski Jędrzej (Lubraniec 1846/3)
  16. Krzewiński Franciszek x Nawrocki Marianna (Gniew 1920/95)
  17. ---------- Franciszek x Nawrocki Marianna (Gniew 1920/96)
  18. ---------- Franciszka x Pintowski Antoni (Czermno 1833/12)
  19. ---------- Jan x Maślankowski Teodozja (Gniew 1927/10)
  20. Krzewinski Józef x Kwitniewski Joanna (Gniew 1838/24)
  21. Krzewiński Małgorzata x Szczepaniak Bartłomiej (Pniewnik 1819/8)
  22. ---------- Marianna x Budziszewski Wojciech (Lubraniec 1838/16)
  23. ---------- Marianna x Czarnecki Józef (Lubraniec 1855/10)
  24. ---------- Marianna x Pytka Leon (Pniewnik 1832/22)
  25. ---------- Michał x Kawczyński Barbara (Raciążek 1777/11)
  26. ---------- Paulina x Wasilek Jan (Grudusk 1887/28)
  27. ---------- Tekla x Janiszewski Paweł (Kraków - Mariacka 1820/51)
  28. ---------- Teodozja x Górski Antoni (Gniew 1947/20)
  29. ---------- Wawrzyniec x Sobolewska Marianna (Brzeziny 1777/1763)
  30. Krzewinski Wojciech x Fybrant Marianna (Gniew 1830/23)
  31. Krzewiński Wojciech x Zyglewski Marianna (Raciążek 1766/10)
  32. ---------- Zofia x Szymański Ludwik (Bełdów 1897/18)
  33. Krzewionka Mikołaj x Wypych Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/23)
  34. Krzwnowski Andrzej x Taraszewski Józefa (Kraków - Mariacka 1836/83)
  35. ---------- Wawrzyniec x Kopta Józefa (Kraków - św. Salwator 1851/41)
  36. Krzypara Katarzyna x Hilbram Marcin Jakub (Łabunowo 1805/3)
  37. Krzypkowski Kazimierz x Mielczarski Wanda Emma (Grocholice 1879/31)
  38. Krzypowek Maciej x Kowalski Katarzyna (Mileszki 1848/23)
  39. Krzywacki Józef x Nowakowski Barbara (Kraków - św. Florian 1838/96)
  40. ---------- Wojciech x Kiękisz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/65)
  41. Krzywań Nepomucen x Mol Apolonia (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/3)
  42. Krzywaniak Antoni x Starostka Wiktoria (Mileszki 1849/18)
  43. ---------- Józef x Zaborowski Magdalena (Mileszki 1848/31)
  44. ---------- Leon x Szydłowska Katarzyna (Mileszki 1850/9)
  45. ---------- Wiktor x Duk Rozalia (Mileszki 1857/34)
  46. ---------- Wiktor x Ladkowski Antonina (Mileszki 1856/1)
  47. Krzywański Agata x Cisowski Józef (Borzykowa 1831/5)
  48. ---------- Anastazja x Szych Faustyn (Mikstat 1847/5)
  49. ---------- Andrzej x Karpiński Marianna (Mileszki 1870/7)
  50. ---------- Andrzej x Las Anna (Borzykowa 1843/21)
  51. ---------- Aniela x Stachlewski Maciej (Pabianice 1860/59)
  52. ---------- Antoni x Korciński Marianna (Borzykowa 1840/35)
  53. ---------- Balbina x Bigdowski Teofil (Mikstat 1852/10)
  54. ---------- Ewa x Kuźmieński Przemysław (Raciąż 1992/8)
  55. ---------- Filip x Dors Marianna (Irządze 1821/10)
  56. ---------- Franciszka x Lenartowski Józef (Górzno k. Garwolina 1852/16)
  57. ---------- Ignacy x Mastalszcz Rozalia (Irządze 1810/2)
  58. ---------- Jakub x Skoneczka Rozalia (Mileszki 1873/20)
  59. ---------- Jan x Rutkowski Małgorzata (Borzykowa 1838/19)
  60. ---------- Józef x Machera Marianna (Borzykowa 1865/9)
  61. ---------- Łucja x Szczepankiewicz Józef (Mikstat 1832/2)
  62. ---------- Maciej x Szczypiński Jadwiga (Mikstat 1826/4)
  63. ---------- Marianna x Cieślak Jan (Mileszki 1872/31)
  64. ---------- Marianna x Dąbrowski Józef (Mikstat 1823/9)
  65. ---------- Marianna x Lebiedziewicz Teofil (Górzno k. Garwolina 1866/7)
  66. ---------- Mikołaj x Świerczyński Marianna (Mikstat 1831/8)
  67. ---------- Salomea x Jeziorny Franciszek (Mikstat 1841/14)
  68. ---------- Salomea x Roszykiewicz Andrzej (Mikstat 1830/10)
  69. ---------- Szymon x Mrowiński Regina (Mikstat 1853/9)
  70. ---------- Szymon x Poterski Salomea (Mikstat 1850/3)
  71. ---------- Tekla x Dors Stanisław (Irządze 1821/9)
  72. krzywański Tekla x Pędowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1839/7)
  73. Krzywański Teofil x Kuberski Jadwiga (Mikstat 1842/8)
  74. ---------- Walenty x Silski Balbina (Mikstat 1840/2)
  75. ---------- Wiktoria x Bigdowski Wiktor (Mikstat 1839/2)
  76. ---------- Wojciech x Białożyt Marcjanna (Mikstat 1834/14)
  77. ---------- Wojciech x Pawlikowski Antonina (Mileszki 1873/2)
  78. Krzywanszcz Tekla x Stanisz Mateusz (Irządze 1811/26)
  79. Krzywaźnia Katarzyna x Kliński Józef (Kraszewice 1890/55)
  80. ---------- Zofia x Kiecoł Jan (Kraszewice 1889/5)
  81. Krzywda Franciszek x Dudek Franciszka (Łomna 1887/29)
  82. ---------- Katarzyna x Socha Jan Kanty (Kraków - św. Szczepan 1836/45)
  83. ---------- Kazimierz x Byczkowski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1862/3)
  84. ---------- Maciej x Fafel Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1817/16)
  85. ---------- Marianna x Bocianowicz Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1866/3)
  86. ---------- Marianna x Pilecki Józef (Kraków - św. Salwator 1826/75)
  87. ---------- Wacław x Sojka Zofia (Kraków - św. Szczepan 1816/35)
  88. ---------- Walenty x Mitoń Magdalena (Zielonki 1841/13)
  89. ---------- Waleria x Garlicki Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1883/4)
  90. ---------- Wojciech x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/71)
  91. ---------- Zofia x Celary Wincenty (Kraków - św. Salwator 1835/25)
  92. Krzywdziak Jan x Politański Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1845/24)
  93. Krzywdzieński Franciszek x Brzoza Wilhelmina (Gniew 1839/19)
  94. ---------- Józefina x Itkowski Michał (Papowo Toruńskie 1840/27)
  95. Krzywdziński Agnieszka x Maton Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1842/26)
  96. ---------- Andrzej x Biernat Regina (Zielonki 1846/28)
  97. ---------- Andrzej x Chrząstek Marianna (Kraków - Mariacka 1840/32)
  98. Krzywdzinski Anna x Falinski Jan (Gniew 1849/23)
  99. Krzywdzińśki Franciszek x Grabowski Julianna Józefa (Kraków - św. Salwator 1847/23)
  100. Krzywdziński Fryderyk x Pałucki Katarzyna (Gniew 1836/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne