Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Krych (wyników 242):

  1. Krych Agata x Krulikowski Józef (Kraków - Boże Ciało 1849/1)
  2. ---------- Antoni x Kopczyński Marianna (Kazimierz Biskupi 1821/32)
  3. ---------- Antonina x Wnuk Michał (Skórkowice 1878/14)
  4. ---------- Barbara x Doering Jan (Chwaszczyno 1864/8)
  5. ---------- Błażej x Ciesielski Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1849/12)
  6. ---------- Florentyna x Bernacki Kasper (Skórkowice 1887/25)
  7. ---------- Jacek x Podsada Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1811/4)
  8. ---------- Jakub x N. Antonina (Ludzisko 1831/0)
  9. ---------- Jan x Krokos Michalina (Kazimierz Biskupi 1853/15)
  10. ---------- Jan x Smul Marianna (Ludzisko 1821/0)
  11. ---------- Karolina x Bernacki Antoni (Skórkowice 1875/14)
  12. ---------- Małgorzata x Kaliszewski Mateusz (Kazimierz Biskupi 1858/30)
  13. ---------- Marcin x Brodnicki Marianna (Barłożno 1859/12)
  14. ---------- Michał x Jahnik Marianna (Kazimierz Biskupi 1849/4)
  15. ---------- Michalina x Wesołowski Szymon (Kazimierz Biskupi 1858/9)
  16. ---------- Otolia x Winkowski Roman (Skórkowice 1884/25)
  17. ---------- Zuzanna x Chojnicki Jakub (Ludzisko 1820/0)
  18. Krycha Marianna x Jóźwiak Wojciech (Brzeziny 1793/11)
  19. Krychniak Franciszek x Jóżwik Marianna (Brzeziny 1793/10)
  20. Krychoski Marianna x Schultz Jakub (Wieniec 1800/414)
  21. Krychowicz Franciszka x Kotulewicz Łukasz (Wieniec 1794/346)
  22. ---------- Marcela x Górniak Jacek (Wieniec 1791/306)
  23. ---------- Marianna x Haska Bartłomiej (Wieniec 1787/250)
  24. Krychowski Agnieszka x Walicki Maciej (Czemierniki 1814/49)
  25. ---------- Jan x Libicki Ewa (Gniew 1745/8)
  26. ---------- Ludwika x Lewandowski Michał (Dobrzejewice 1856/1)
  27. ---------- Ludwika x Młodziński Michał (Kazimierz Biskupi 1833/9)
  28. ---------- Marianna x Molkowski Stanisław (Dobrzejewice 1845/8)
  29. ---------- Marianna x Wrzesinski Szymon (Gniew 1906/32)
  30. ---------- Prokop x N. Marianna (Wieniec 1790/300)
  31. Krycia Jan x Kaczor Rozalia (Koprzywnica 1873/20)
  32. ---------- Łukasz x Harszlak Rozalia (Klimontów 1861/4)
  33. ---------- Łukasz x Motyła Katarzyna (Klimontów 1854/7)
  34. ---------- Marianna x Paciora Andrzej (Klimontów 1839/2)
  35. ---------- Wojciech x Dudziak Marianna (Klimontów 1836/5)
  36. Kryczka Agnieszka x Dworak Andrzej (Borzykowa 1848/6)
  37. ---------- Andrzej x Grzyb Marianna (Okrzeja 1863/23)
  38. ---------- Andrzej x Osial Agata (Okrzeja 1858/43)
  39. ---------- Bartłomiej x Gruza Marianna (Okrzeja 1860/29)
  40. ---------- Błażej x Woźniak Agata (Okrzeja 1823/59)
  41. ---------- Ewa x Swoboda Andrzej (Borzykowa 1832/6)
  42. ---------- Jan x Fijałkowski Wiktoria (Borzykowa 1867/6)
  43. ---------- Jan x Hejduk Marianna (Okrzeja 1860/25)
  44. ---------- Jan x Komor Krystyna (Okrzeja 1836/36)
  45. ---------- Jan x Komor Marianna (Okrzeja 1843/13)
  46. ---------- Jan x Orzeł Katarzyna (Borzykowa 1844/4)
  47. ---------- Jan x Pioterczak Barbara (Okrzeja 1839/29)
  48. ---------- Jan x Pioterczak Marianna (Okrzeja 1848/27)
  49. ---------- Jan x Sobański Katarzyna (Borzykowa 1840/19)
  50. ---------- Jan x Sowa Agnieszka (Okrzeja 1827/13)
  51. ---------- Jan x Wojciak Józefa (Okrzeja 1833/22)
  52. ---------- Józef x Jędrych Marianna (Okrzeja 1865/21)
  53. ---------- Józef x Wrona Justyna (Borzykowa 1820/10)
  54. ---------- Julianna x Stypka Walenty (Borzykowa 1834/17)
  55. ---------- Justyna x Teklak Andrzej (Borzykowa 1848/22)
  56. ---------- Kazimierz x Beczek Katarzyna (Okrzeja 1845/14)
  57. ---------- Kazimierz x Gajek Marcjanna (Okrzeja 1837/13)
  58. ---------- Kazimierz x Kornas Anna (Okrzeja 1860/43)
  59. ---------- Łukasz x Beczek Marianna (Okrzeja 1857/34)
  60. ---------- Łukasz x Szalej Marianna (Okrzeja 1824/22)
  61. ---------- Maciej x Sergiel Katarzyna (Okrzeja 1844/25)
  62. ---------- Magdalena x Żukowski Piotr (Borzykowa 1836/29)
  63. ---------- Marcin x Maj Józefa (Borzykowa 1857/42)
  64. ---------- Marianna x Cholewski Jacek (Borzykowa 1845/2)
  65. ---------- Marianna x Fatyga Paweł (Borzykowa 1867/1)
  66. ---------- Marianna x Jęczmyk Stanisław (Borzykowa 1837/20)
  67. ---------- Marianna x Smaga Bruno (Borzykowa 1853/26)
  68. ---------- Marianna x Swojnog Roch (Borzykowa 1824/17)
  69. ---------- Michał x Bartocha Marianna (Gnojno 1826/29)
  70. ---------- Michał x Kachniarczyk Marianna (Okrzeja 1853/9)
  71. ---------- Michał x Mazurek Julianna (Okrzeja 1843/32)
  72. ---------- Michał x Mroczek Marianna (Okrzeja 1865/37)
  73. ---------- Michał x Ruzinek Katarzyna (Okrzeja 1838/5)
  74. ---------- Mikołaj x Ochnik Magdalena (Okrzeja 1842/18)
  75. ---------- Paweł x Kozień Tekla (Borzykowa 1833/17)
  76. ---------- Paweł x Małysa Franciszka (Okrzeja 1863/26)
  77. ---------- Szczepan x Marchwicki Barbara (Okrzeja 1838/21)
  78. ---------- Tomasz x Szalej Katarzyna (Okrzeja 1851/14)
  79. ---------- Wawrzyniec x Janeczek Franciszka (Okrzeja 1843/29)
  80. ---------- Wawrzyniec x Jóźwik Katarzyna (Okrzeja 1846/14)
  81. ---------- Wawrzyniec x Woźniak Krystyna (Okrzeja 1828/25)
  82. ---------- Wojciech x Celejewski Anna (Okrzeja 1863/14)
  83. ---------- Wojciech x Markiewicz Krystyna (Gnojno 1751/8)
  84. ---------- Wojciech x Maszczyński Marianna (Borzykowa 1834/18)
  85. ---------- Wojciech x Sowa Józefa (Okrzeja 1839/5)
  86. ---------- Wojciech x Storczyk Agata (Okrzeja 1839/1)
  87. Kryczkier Marianna x Dziura (Dziurzyński) Marek (Kraków - św. Anna 1844/8)
  88. Kryczyk Adam Antoni x Klimczak Bogumiła Urszula (Raciąż 1965/5)
  89. ---------- Agnieszka x Fryda Gerard (Raciąż 1958/8)
  90. ---------- Anna x Toys Andrzej (Raciąż 1826/4)
  91. ---------- Antoni x Cemka Anna (Raciąż 1930/1)
  92. ---------- Beata x Lorbiecki Stefan (Raciąż 1995/9)
  93. ---------- Ewa x Gulliczyk Jan (Raciąż 1769/3)
  94. ---------- Krystyna x Remiszka Edmund (Raciąż 1967/16)
  95. ---------- Michał x Płkad Anna (Raciąż 1821/12)
  96. ---------- Stefania x Kowalik Jan (Raciąż 1953/17)
  97. Kryczykowski Marianna x Domeracki Bartłomiej (Raciąż 1798/14)
  98. Kryczyński Joanna x Kańczukowski Ignacy (Hrubieszów 1864/17)
  99. Kryecyk Anna x Szamocki Sławomir (Raciąż 1993/16)
  100. Kryegel Teresa x Kitel Antoni (Pabianice 1859/36)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne