Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Krupa (wyników 644):

  1. Kruca Antoni x Szulta Marianna (Stężyca 1871/8)
  2. ---------- August x Jakusz Tekla (Stężyca 1886/22)
  3. ---------- Jan x Deia Marianna (Stężyca 1859/18)
  4. ---------- Józef x Jakusz Marta (Stężyca 1860/15)
  5. ---------- Józefina x Literski Jan (Stężyca 1874/16)
  6. ---------- Marianna x Gerszewski Władysław (Stężyca 1869/11)
  7. ---------- Paulina x Wolter Piotr (Stężyca 1863/5)
  8. Kruch Wawrzyniec x Binkowski Gabriela (Skórkowice 1888/3)
  9. Krucieński Wojciech x Bartkowski Anna (Ostrów mazowiecka 1865/28)
  10. Kruciewski Marcin x Dębski Anna (Gniew 1823/25)
  11. Kruciński Agnieszka x Longa Błażej (Kraków - św. Florian 1838/18)
  12. Kruck Jadwiga x Czapałka Piotr (Końskowola 1646/25)
  13. ---------- Zofia x P..?..dalik Jan (Końskowola 1649/19)
  14. ---------- Zofia x Syska Stanisław (Końskowola 1648/20)
  15. Kruckzowksi Tekla x Zyczniak Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1832/23)
  16. Krucz Katarzyna x Zimowski Maciej (Gniew 1739/34)
  17. Krucza Barbara x Ciara Jakub (Gniew 1855/6)
  18. Kruczek Barbara x Kaleta Grzegorz (Zielonki 1831/38)
  19. ---------- Barbara x Longa Szymon (Zielonki 1842/9)
  20. ---------- Franciszek x Kwaśniewski Zofia (Kraków - św. Szczepan 1817/114)
  21. ---------- Gertruda x Wojcik Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1830/1)
  22. ---------- Henryk x Danowski Eugenia Franciszka (Gniew 1968/32)
  23. ---------- Ignacy x Nawara Barbara (Zielonki 1835/23)
  24. ---------- Józef x Cierpisz Salomea (Zielonki 1830/17)
  25. ---------- Katarzyna x Zaręba Daniel Karol (Skała 1854/6)
  26. ---------- Magdalena x Furman Jakub (Zielonki 1821/11)
  27. ---------- Małgorzata x Jałowica Franciszek (Zielonki 1831/8)
  28. ---------- Małgorzata x Jozafiak Marcin (Zielonki 1816/21)
  29. ---------- Marianna x Linz Tomasz (Kraków - Mariacka 1819/74)
  30. ---------- Marianna x Palimowski Franciszek (Zielonki 1835/1)
  31. ---------- Marianna x Pawlak Paweł (Okrzeja 1825/73)
  32. ---------- Marianna x Rychlik Tomasz (Zielonki 1838/21)
  33. ---------- Mikołaj x Katana Anastazja (Kraków - św. Mikołaj 1842/35)
  34. ---------- Mikołaj x Miarka Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1849/44)
  35. ---------- Tekla x Likowski Łukasz (Kraków - Mariacka 1815/5)
  36. ---------- Wojciech x Baran Helena (Kraków - św. Mikołaj 1836/13)
  37. Kruczeński Franciszek x Hył Elżbieta (Barłożno 1865/8)
  38. ---------- Franciszka x Cychański Franciszek (Barłożno 1868/9)
  39. ---------- Jan x Umerski Marianna (Barłożno 1863/4)
  40. ---------- Klara x Falian Franciszek (Barłożno 1901/4)
  41. Kruczenski Marianna x Dubiella Teofil (Gniew 1893/6)
  42. Kruczeński Michał x Szczapiewski Katarzyna (Barłożno 1854/6)
  43. ---------- Paweł x Cychański Joanna (Barłożno 1866/16)
  44. Kruczewlanki Regina x Sniadecki Marcin (Raciążek 1762/9)
  45. Kruczewski Anna x Gregorkowski Jan (Gniew 1841/18)
  46. ---------- Anna x Sowinski Marcin (Gniew 1869/18)
  47. ---------- Barbara x Sikorowski Krystian (Gniew 1821/34)
  48. ---------- Dorota x Kotlewski Franciszek (Gniew 1826/16)
  49. ---------- Elzbieta x Borowski Antoni (Raciążek 1794/2)
  50. ---------- Helena x Wesołowski Jakób (Raciążek 1796/12)
  51. ---------- Jan x Rocla Krystyna (Gniew 1772/6)
  52. ---------- Katarzyna x Boniwicz Stanisław (Raciążek 1798/1)
  53. ---------- Marcin x Loct Anna (Gniew 1835/24)
  54. ---------- Marianna x Korzeniewski Paweł (Raciążek 1801/4)
  55. ---------- Marianna x Kuczkowski Wincenty (Raciążek 1828/5)
  56. ---------- Marianna x Kurkowski Tomasz (Raciążek 1804/2)
  57. ---------- Mateusz x Paszkowski Tekla (Raciążek 1803/9)
  58. ---------- Paweł x Gawrowski Dorota (Gniew 1817/21)
  59. ---------- Paweł x Szkod Anna (Gniew 1816/28)
  60. ---------- Paweł x Widzikowski Marianna (Gniew 1788/15)
  61. ---------- Stanisław x Przezdziąk Katarzyna (Raciążek 1782/6)
  62. ---------- Wojciech x Ziliński Katarzyna (Raciążek 1773/2)
  63. Kruczinski Anna x Dunayski Maciej (Barłożno 1857/16)
  64. Kruczka Piotr x Walask Dorota (Końskowola 1674/2)
  65. Kruczkowksi Błażej x Wasiel Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1822/23)
  66. ---------- Józef x Kadłucki Salomea (Kraków - św. Szczepan 1851/28)
  67. Kruczkowski Aleksander x Kowalski Marianna (Gniew 1907/22)
  68. ---------- Antoni x Leszczeński Wiktoria (Kraków - Mariacka 1843/74)
  69. ---------- Emilia x Wyskiński Mikołaj (Pierzchnica: wieś Gumienice 1892/3)
  70. ---------- Józefina x Rezmer Józef (Barłożno 1867/15)
  71. ---------- Karolina x Sawicki Wincenty (Kraków - Mariacka 1828/58)
  72. ---------- Ludwik x Kubiński Antonina (Turek 1889/33)
  73. ---------- Ludwik x Owczarkiewicz Józefa (Kraków - Mariacka 1842/6)
  74. ---------- Marianna x Kępiński Jan (Kraków - św. Anna 1844/2)
  75. ---------- Mateusz x Wiśniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1808/5)
  76. ---------- Stanisław x N. N. (Kazimierz Biskupi 1920/37)
  77. ---------- Tekla x Gułowski Piotr (Kraków - Mariacka 1827/36)
  78. ---------- Tekla x Rychliński Antoni (Kraków - Mariacka 1832/142)
  79. ---------- Tomasz x Szmut Józefa (Kraków - Mariacka 1841/33)
  80. ---------- Wincenty x Prochowski Julianna (Kraków - św. Szczepan 1840/17)
  81. Kruczna Marianna x Gapa Wojciech (Barłożno 1764/5)
  82. Kruczoń Jan x Węgiel Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1844/4)
  83. Kruczyński Agnieszka x Dybowski Edward (Gniew 1941/19)
  84. ---------- Anna x Klein Jan (Gniew 1927/22)
  85. ---------- Antoni x Weidemann Zofia Maria (Gniew 1923/20)
  86. Kruczynski Barbara x Liedermann Michał (Gniew 1874/18)
  87. Kruczyński Daniela x Gwiazdowski Tadeusz (Gniew 1965/29)
  88. ---------- Elżbieta x Wantoch-Rekowski Józef (Gniew 1937/13)
  89. ---------- Estera x Runowicz Józef (Barłożno 1926/22)
  90. Kruczynski Feliks x Domian Klara (Barłożno 1921/30)
  91. Kruczyński Helena x Samiecki Izydor Adam (Gniew 1921/51)
  92. ---------- Helena x Trykowska Franciszek (Gniew 1941/26)
  93. ---------- Jan x Łądkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1822/19)
  94. ---------- Jerzy x Nowak Renata (Gniew 1963/20)
  95. Kruczynski Józef x Schreiber Marianna (Raciąż 1893/13)
  96. ---------- Julianna x Scharmach Jan (Barłożno 1895/11)
  97. ---------- Katarzyna x Małkowski Józef (Gniew 1861/73)
  98. Kruczyński Klemens x Glass (Klaas) Anna (Gniew 1905/25)
  99. ---------- Ksawery x Bałdowski Amelia (Gniew 1917/7)
  100. ---------- Ksawery x Bałdowski Amelia (Gniew 1917/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne