Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kroczak (wyników 289):

  1. Kroblewski Katarzyna x Blokowski Michał (Barłożno 1846/17)
  2. Krobowski Prowidencja Marianna x Czarnomski Franciszek (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/26)
  3. Kroc Eleonora x Jagodziński Jan (Żelazna 1887/20)
  4. ---------- Franciszek x Broniarek Julianna (Żelazna 1887/19)
  5. ---------- Ignacy x Iwanek Ludwika (Żelazna 1889/9)
  6. Krochmal Agnieszka x Nowak Walenty (Działoszyce 1842/7)
  7. ---------- Tomasz x Slepin Apolonia (Dzierzgów 1830/9)
  8. Krochmalik Magdalena x Wójcik Michał (Kraków - św. Mikołaj 1838/5)
  9. Krochmalski Franciszek x Trzciński Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1828/44)
  10. Krochos Rozalia x Waczynski Józef Wojciech (Kazimierz Biskupi 1858/27)
  11. Krocz Anna x Hasa Jakub (Gniew 1820/15)
  12. ---------- Jan x Balbuz Marianna (Gniew 1797/22)
  13. ---------- Marianna x Fandry Wojciech (Gniew 1818/13)
  14. Krocza Wojciech x Maciejewski Dorota (Barłożno 1739/2)
  15. Kroczak Wojciech x Haaber Anna (Kraków - Mariacka 1828/41)
  16. Kroczkiewicz Marianna x Chrzyścieński Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1823/14)
  17. Kroczyk Józef x Ukleja Anna (Gniew 1961/39)
  18. ---------- Łucja x Milewski Bolesław (Gniew 1942/59)
  19. Kroczyński Regina x Skobel Fryderyk (Kraków - św. Mikołaj 1837/6)
  20. Krodas Łucja x Pietras Kasper (Kraków - św. Salwator 1817/86)
  21. Kroeling Andrzej x Gajewski Elżbieta (Gniew 1842/35)
  22. ---------- Justyna x Pestka Andrzej (Gniew 1820/36)
  23. ---------- Ludwik x Dolat Anna (Gniew 1824/26)
  24. Krogulecki Franciszek x Smoleński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1814/23)
  25. ---------- Konstancja x Ferciński Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1814/12)
  26. ---------- Kornelia x Mądrzykowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1848/19)
  27. ---------- Marianna x Walewski Wawrzyniec (Mileszki 1872/11)
  28. Krogulski Wiktoria x Oliszewski Stanisław (Nieborów 1840/8)
  29. Kroh Wilhelm x Ramm Augustyna Matylda (Wierzeja, USC 1884/3)
  30. Krohling Franciszka x Jagoda Leon (Gniew 1934/32)
  31. Kröhling Jan x Poznanski Maria (Gniew 1866/69)
  32. Krohn Karol x Ziołkowski Barbara (Gniew 1823/24)
  33. Kroina Józef x Piotrowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1881/17)
  34. Kroiniewski Józef x Piotrowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1881/17)
  35. Krojniewski Marianna x Romanowski Jan (Papowo Toruńskie 1875/14)
  36. ---------- Paweł x Wiśniewski Małgorzata (Papowo Toruńskie 1873/6)
  37. Krok Agnieszka x Kowalczyk Mariusz (Kłomnice, par. św. Marcina 1916/7)
  38. ---------- Anna x Kaminski Józef (Raciąż 1823/5)
  39. ---------- Marianna x Gonera Adam (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/37)
  40. ---------- Marianna x Kloc Ludwik (Chwaszczyno 1767/9)
  41. ---------- Marianna x Kos Michał (Chwaszczyno 1767/10)
  42. ---------- Walenty x Drózdz Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/27)
  43. Krokiewicz Marcin x Kamiński Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1850/20)
  44. ---------- Marcin x Nagrodzki Tekla (Kraków - św. Krzyż 1825/1)
  45. Krokor Wiktoria x Szczepankiewicz Antoni (Kazimierz Biskupi 1901/3)
  46. Krokos Andrzej x Kaliński Nepomucena (Kazimierz Biskupi 1896/29)
  47. ---------- Jakub x Niedziela Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1862/26)
  48. ---------- Julianna x Przybyła Józef (Kazimierz Biskupi 1896/12)
  49. ---------- Michalina x Krych Jan (Kazimierz Biskupi 1853/15)
  50. ---------- Teofila x Maciejewski Jan (Kazimierz Biskupi 1855/15)
  51. Krokowicz Marcin x Pielidzik Józefa (Dmenin 1846/2)
  52. Krokowska Franciszka x Dąbrowski Józef (Bełżyce 1832/1)
  53. Krokowski Jan x Łukaszkiewicz Regina (Kraków - Boże Ciało 1832/23)
  54. ---------- Józefa x Pełkowski Ludwik (Płock 1887/96)
  55. ---------- Maciej x Dubielewski Agnieszka (Grodzisk Mazowiecki 1848/24)
  56. ---------- Paweł x Wielich Marianna (Ludzisko 1833/0)
  57. ---------- Wojciech x Kizlert Marianna (Kraków - Mariacka 1818/23)
  58. Krokwia Agnieszka x Smolny Andrzej (Bebelno 1707/3)
  59. Krokwiński Marianna x Pielużek Jakub (Mierzyn 1883/2)
  60. Krol Andrzej x Derink Elżbieta (Chwaszczyno 1759/1)
  61. ---------- Anna x Schulz Józef (Raciąż 1832/5)
  62. ---------- Bartłomiej x Krzemiński N. (Cisów 1897/11)
  63. ---------- Benedykt x Bania Rozalia (Luszyn 1840/5)
  64. ---------- Elżbieta x Anczykowski Kazimierz (Kościelec pow. kaliski 1857/24)
  65. ---------- Ewa x Mathia Jakub (Raciąż 1827/9)
  66. ---------- Jadwiga x Leśniowski Ignacy (Klimontów 1836/1)
  67. ---------- Jan x Księzkiewicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/33)
  68. ---------- Jan x Pukownik Maria (Raciąż 1870/21)
  69. ---------- Józef x Nowak Agata (Działoszyce 1841/11)
  70. ---------- Józefina x Jednoralski Marcin (Raciąż 1860/9)
  71. ---------- Józefina x Schefs Jan (Raciąż 1871/15)
  72. ---------- Kasper x Bayak Zuzanna (Klimontów 1811/93)
  73. ---------- Katarzyna x Hayducki Jan (Kazimierz Biskupi 1839/12)
  74. ---------- Krystyna x Kaminski Jakub (Gniew 1745/37)
  75. ---------- Magdalena x Kohls Jakub (Raciąż 1854/3)
  76. ---------- Marianna x Braun Józef (Raciąż 1874/17)
  77. ---------- Marianna x Jopka Jakub (Chwaszczyno 1832/7)
  78. ---------- Marianna x Mathia Józef (Raciąż 1825/19)
  79. ---------- Marianna x Rey Andrzej (Klimontów 1833/3)
  80. ---------- Marianna x Schutz Józef (Raciąż 1822/7)
  81. ---------- Marianna x Stoltnian Maciej (Raciąż 1853/22)
  82. ---------- Mikołaj x Sikora Konstancja (Czermno 1814/3)
  83. ---------- Wincenty x Chwaliński Zofia (Przyłęk 1857/10)
  84. ---------- Zofia x Stadeyek Andrzej (Końskowola 1661/24)
  85. ---------- Zuzanna x Skielnik Franciszek (Chwaszczyno 1832/14)
  86. Krolak Katarzyna x Pinkoski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1833/23)
  87. ---------- Katarzyna x Stolarczyk Urban (Dmenin 1846/4)
  88. ---------- Marianna x Michalak Mateusz (Kazimierz Biskupi 1851/22)
  89. Krolas Andrzej x Dudk Franciszka (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1821/1)
  90. Krolau Andrzej x Kiezlnikowski Marianna (Chwaszczyno 1752/6)
  91. Krole Gotfryd x Lęg Anna (Gniew 1760/19)
  92. Krolewicz Antoni x Musiala Katarzyna (Bełdów 1898/1)
  93. ---------- Franciszka x Sciężarowski Kasper (Kraków - św. Florian 1823/68)
  94. Krolewski Franciszek x Batorski Helena (Przyłęk 1856/11)
  95. ---------- Piotr x Jarczynski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1830/5)
  96. Krolicki Katarzyna Elżbieta x Rostafiński Stanisław Feliks (Kraków - Mariacka 1815/47)
  97. Krolik Jakub x Czybulka Marianna (Końskowola 1680/3)
  98. ---------- Jan x Smoła Marianna (Kraków - św. Salwator 1846/5)
  99. ---------- Krzysztof x Komornica Jadwiga (Końskowola 1668/26)
  100. ---------- Łukasz x Czwikwelka Ewa (Końskowola 1650/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne