Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Krefft (wyników 114):

  1. Krebr Anna x Dąbrowski Krzysztof (Gniew 1760/27)
  2. Krebs Anna x Lewandowski Józef (Gniew 1889/19)
  3. Kreff Anna x Skonicz Marcin (Gniew 1852/59)
  4. Krefft Anna x Meska Jan (Gniew 1858/47)
  5. ---------- Anna x Zielonka Antoni (Stężyca 1874/21)
  6. ---------- Antoni x Anzlewitz Wiktoria (Grabowo kościerskie 1840/6)
  7. ---------- Antoni x Bednarek Józefina (Stężyca 1874/10)
  8. ---------- Apolonia x Orłowski Wawrzyniec (Gniew 1802/32)
  9. ---------- Franciszka x Szerliński Juliusz (Stężyca 1866/17)
  10. ---------- Franciszka x Wenda Maciej (Barłożno 1828/4)
  11. ---------- Jakub x Hinz Józefina (Stężyca 1864/14)
  12. ---------- Jan x Kitowski Franciszka (Barłożno 1844/10)
  13. ---------- Jan x Klimecki Joanna (Gniew 1902/9)
  14. ---------- Józef x Bieliński Anna (Gniew 1941/36)
  15. ---------- Józef x Jabłonski Barbara (Barłożno 1828/2)
  16. ---------- Józefa x Konkol Jan (Stężyca 1859/3)
  17. ---------- Józefa x Raduński Teofil (Barłożno 1927/19)
  18. ---------- Karol x Tomiński Walentyna (Stężyca 1868/17)
  19. ---------- Krystyna x Kitowski Maciej (Barłożno 1832/4)
  20. ---------- Marianna x Kostka Franciszek (Stężyca 1866/9)
  21. Krefski Barbara x Domierski Wawrzyniec (Barłożno 1739/1)
  22. Kreft Agnieszka x Potjaski Antoni (Grabowo kościerskie 1928/2)
  23. ---------- Albin x Kurek Tekla (Barłożno 1907/23)
  24. ---------- Aleksandra x Ćwiekliński Józef (Barłożno 1914/11)
  25. ---------- Alfons x Fierek Zofia (Gniew 1959/24)
  26. ---------- Anastazja x Bloik Jakub Józef (Grabowo kościerskie 1890/6)
  27. ---------- Anastazja x Myszk Stefan (Stężyca 1893/28)
  28. ---------- Anna x Janiołkowski Jan (Chwaszczyno 1832/4)
  29. ---------- Anna x Lipiński Piotr (Grabowo kościerskie 1869/3)
  30. ---------- Anna x Ziołkowski Szymon (Barłożno 1854/10)
  31. ---------- Antoni x Leszyński Ludwika (Grabowo kościerskie 1875/3)
  32. ---------- Antonina x Pobłocki Jan (Stężyca 1886/26)
  33. ---------- August x Kleina Augustyna (Stężyca 1895/16)
  34. ---------- Augusta x Żulewski Maciej (Grabowo kościerskie 1872/7)
  35. ---------- Barbara x Guziński Jan (Barłożno 1863/12)
  36. ---------- Bronisława x Hoppe Józef (Barłożno 1919/47)
  37. ---------- Edward x Piekarski Józefina (Stężyca 1888/20)
  38. ---------- Faustyna x Karcz Franciszek (Stężyca 1895/10)
  39. ---------- Franciszka x Kothnarski Bernard (Barłożno 1882/6)
  40. ---------- Franciszka x Noetzel Józef (Chwaszczyno 1875/13)
  41. ---------- Gertruda x Bartelek Michał (Stężyca 1890/14)
  42. ---------- Henryka x Siewert Albert (Chwaszczyno 1862/21)
  43. ---------- Jadwiga x Zaremba Józef (Barłożno 1872/7)
  44. ---------- Jan x Armatowski Marianna (Grabowo kościerskie 1868/10)
  45. ---------- Jan x Bugalski Dorota (Barłożno 1919/30)
  46. ---------- Jan x Kamrowski Marianna (Barłożno 1865/1)
  47. ---------- Joanna x Kamrowski Jakub (Barłożno 1864/26)
  48. ---------- Joanna x Labudda Józef (Chwaszczyno 1877/5)
  49. ---------- Józef x Kąkol Paulina (Stężyca 1883/6)
  50. ---------- Józef x Klein Franciszka (Stężyca 1899/20)
  51. ---------- Józef x Lorek Marianna (Grabowo kościerskie 1877/3)
  52. ---------- Józef x Ogo Barbara (Barłożno 1843/14)
  53. ---------- Józefina x Kreft Marceli (Stężyca 1895/29)
  54. ---------- Józefina x Żylka Jan (Grabowo kościerskie 1881/1)
  55. ---------- Julianna x Borzyżkowski Franciszek (Grabowo kościerskie 1883/2)
  56. ---------- Julianna x Myga Jan (Barłożno 1919/45)
  57. ---------- Katarzyna x Dunayski Jan (Barłożno 1861/15)
  58. ---------- Katarzyna x Laskowski Józef (Barłożno 1855/9)
  59. ---------- Konstancja x Raczak Stanisław (Barłożno 1927/15)
  60. ---------- Leokadia x Trawiński Józef (Barłożno 1911/6)
  61. ---------- Leon x Wierzba Teodozja (Stężyca 1898/32)
  62. ---------- Marceli x Kreft Józefina (Stężyca 1895/29)
  63. ---------- Marcin x Hinz Józefina (Stężyca 1899/26)
  64. ---------- Marianna x Deja Piotr (Grabowo kościerskie 1864/6)
  65. ---------- Marianna x Jaszczerski Paweł (Barłożno 1865/23)
  66. ---------- Marianna x Kłos Władysław (Barłożno 1911/22)
  67. ---------- Marianna x Kottowski Maciej (Gniew 1797/20)
  68. ---------- Marta x Szuta August (Stężyca 1894/38)
  69. ---------- Otylia x Pobłocki Jan (Grabowo kościerskie 1916/2)
  70. ---------- Paulina x Barzowski Jan (Grabowo kościerskie 1899/2)
  71. ---------- Paweł x Gleinert Katarzyna (Grabowo kościerskie 1862/2)
  72. ---------- Paweł x Grosch Augusta (Grabowo kościerskie 1893/7)
  73. ---------- Piotr x Weroniecki Joanna (Barłożno 1853/2)
  74. kreft Salomea x Kreja Józef (Barłożno 1872/21)
  75. Kreft Walenty x Węsierski Franciszka (Stężyca 1896/16)
  76. ---------- Waleria x Barzowski Franciszek (Grabowo kościerskie 1899/6)
  77. ---------- Wawrzyniec x Liczmański Marianna (Barłożno 1848/12)
  78. ---------- Wincenty x Kleina Marianna (Stężyca 1896/1)
  79. ---------- Wojciech x Block Elżbieta (Stężyca 1889/24)
  80. Krefta Feliks x Szczypior Anastazja (Grabowo kościerskie 1932/2)
  81. ---------- Franciszek x Stangiel Benedykta (Barłożno 1927/9)
  82. ---------- Jan x Knopp Franciszka (Barłożno 1880/5)
  83. ---------- Karol x Ukleja Marianna (Barłożno 1871/13)
  84. ---------- Marianna x Litzlarski Stefan (Barłożno 1888/16)
  85. ---------- Monika x Wyczynski Teofil (Barłożno 1904/8)
  86. ---------- Paweł x Armatowski Maria (Grabowo kościerskie 1848/3)
  87. ---------- Waleria x Firgiń Jan (Barłożno 1916/7)
  88. Krempa Jadwiga x Rydz Norbert (Bebelno 1789/2)
  89. ---------- Regina x Rydz Jan (Bebelno 1783/4)
  90. Krempecki Jan x Krakowski Katarzyna (Gniew 1865/16)
  91. ---------- Jan x Zeliński Maria (Gniew 1849/41)
  92. ---------- Marcin x Stawikowski Franciszka (Gniew 1854/51)
  93. ---------- Maria x Stawicki Jan (Gniew 1850/62)
  94. Krempski Jakub x Kalisz Julia (Bebelno 1784/3)
  95. Krepczyński Hieronim x Łęgowski Katarzyna (Raciążek 1805/4)
  96. ---------- Jakób x Brzozowski (Pawlowski) Marianna (Raciążek 1830/6)
  97. Krepk Paulina x Gilginas Bronisław (Gniew 1929/16)
  98. Krepkowski Agnieszka x Ordon Marian (Gniew 1961/13)
  99. ---------- Anna x Gwizdała Stanisław (Gniew 1807/12)
  100. ---------- Bernard x Rost Anna (Gniew 1798/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne