Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Krasiński (wyników 990):

  1. Krac Marianna x Tarnau Franciszek (Gniew 1758/13)
  2. ---------- Tomasz x Hajboc Katarzyna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/5)
  3. Kraca Kunegunda x Curlej Jan (Kazimierza Mała 1881/24)
  4. Kracizow Rozalia x Jwińsnki Jakób (Raciążek 1786/5)
  5. Kracman Matylda x Szmelich Sebastian (Mileszki 1871/5)
  6. Kracz Karolina x Dura Norbert (Żelazna 1878/22)
  7. ---------- Wawrzyniec x Mikulski Marianna (Żelazna 1881/18)
  8. Kracziwski Jan x Gawrowski Barbara (Gniew 1801/10)
  9. Kraczmer Marianna x Mika Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1812/16)
  10. Kraczyński Andrzej x Cierniowski Ksawera (Hrubieszów 1839/14)
  11. Kraemer Ignacy x Neumann Julia (Gniew 1848/18)
  12. ---------- Walenty Mateusz x Wiśniewski Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1841/4)
  13. Kraft Helena x Szarowski Paweł (Barłożno 1926/3)
  14. Kraftt Wawrzyniec x Danel Katarzyna (Barłożno 1843/17)
  15. Krainik Pelagia x Firgon Marcin (Barłożno 1893/20)
  16. ---------- Rozalia x Firgon Józef (Barłożno 1891/4)
  17. Kraiński Alfons x Muller Marta (Gniew 1934/33)
  18. ---------- Franciszek x Sakowski Maria (Gniew 1883/46)
  19. ---------- Katarzyna x Spoliniak Antoni (Chabielice 1873/4)
  20. ---------- Katarzyna x Zemła Jan (Kraków - św. Mikołaj 1833/30)
  21. ---------- Michał x Mitkiewicz Anna (Gniew 1825/22)
  22. ---------- Tekla x Kałużny Mateusz (Chabielice 1874/11)
  23. ---------- Tekla x Niedziela Dominik (Kraków - św. Mikołaj 1848/14)
  24. ---------- Wiktor x Jankowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1843/78)
  25. Kraitz Józefina x Lirt Wawrzyniec (Barłożno 1876/15)
  26. Krajczyński Antoni x Gałkoski Józefa (Łomna 1888/34)
  27. ---------- Jan x Więckowski Rozalia Franciszka (Grudusk 1891/27)
  28. ---------- Wawrzyniec x Wilk Zofia (Kraków - św. Szczepan 1819/112)
  29. ---------- Władysława x Czekała Piotr (Łomna 1895/22)
  30. Krajdykier Józefa x Doroziński Michał (Prażmów 1900/9)
  31. Krajer Salomon x Joel Hana Sora (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/9)
  32. Krajewska Jadwiga x Siwek Krzysztof (Brzeziny 1789/2070)
  33. Krajniak Anna x Gajdziak Józef (Ludzisko 1823/0)
  34. Krajnicki Jadwiga x Gorski Aleksander (Barłożno 1772/6)
  35. ---------- Michał x Gross Elżbieta (Barłożno 1705/4)
  36. Krajniewski Marianna x Konarzewski Marcin (Papowo Toruńskie 1872/41)
  37. Krajnik Barbara x Bukowski Maciej (Barłożno 1837/2)
  38. ---------- Franciszek x Formella Antonia (Grabowo kościerskie 1878/1)
  39. ---------- Jan x Kalkowski Marianna (Gniew 1839/18)
  40. ---------- Jan x Klein Zofia (Barłożno 1753/5)
  41. ---------- Katarzyna x Hinz Tomasz (Grabowo kościerskie 1877/2)
  42. ---------- Marianna x Quan_ August (Gniew 1854/74)
  43. ---------- Marianna x Urbański Paweł (Gniew 1909/37)
  44. ---------- Wawrzyniec x Kiłbas Jadwiga (Barłożno 1755/8)
  45. Krajniwski Stanisława x Grzelak Kazimierz (Raciąż 1966/8)
  46. Krajnski Barbara x Smentek Jakub (Gniew 1855/52)
  47. ---------- Piotr x Kaminski Paulina (Gniew 1853/41)
  48. Krajnsze Marianna x Machajewski Stanisław (Gniew 1850/36)
  49. Krajowski Salomea x Markiewicz Jan (Kraków - św. Florian 1847/11)
  50. Krajtzer Marianna x Nejmann Andrzej (Czermno 1824/12)
  51. Krajza Bartłomiej x Pajk Marianna (Brok 1812/2)
  52. ---------- Ewa x Rekowski Józef (Brok 1825/19)
  53. ---------- Ewa x Traczyk Adam (Brok 1836/42)
  54. ---------- Franciszka x Pędzich Mikołaj (Brok 1832/18)
  55. ---------- Jadwiga x Andryszczyk Jan (Brok 1824/23)
  56. ---------- Jan x Kosiński Katarzyna (Brok 1816/5)
  57. ---------- Katarzyna x Kosiński Kazimierz (Brok 1817/42)
  58. ---------- Katarzyna x Świderek Stanisław (Brok 1833/20)
  59. ---------- Marianna x Rukat Franciszek (Brok 1830/9)
  60. Krak Magdalena x Kwiatoń Walenty (Surhów 1859/5)
  61. ---------- Szymon x Klecha Marianna (Dmenin 1894/20)
  62. ---------- Szymon x Podsadniak Waleria (Dmenin 1886/7)
  63. ---------- Wojciech x Borys Anastazja (Surhów 1855/11)
  64. Kraka Franciszka x Glica Feliks (Niekrasów Świętokrzyski 1936/14)
  65. Kraków Petronela x Nojszewski Jan (Pniewnik 1738/21)
  66. Krakowczyk Wojciech x Kamrowski Anna (Barłożno 1721/4)
  67. Krakowiak Agnieszka x Kuźma Marcin (Żelazna 1870/7)
  68. ---------- Agnieszka x Siwczyk Leonard (Lgota Wielka 1845/6)
  69. ---------- Anna x Lasota Jan (Łoniów 1845/10)
  70. ---------- Antoni x Jadkowicz Katarzyna (Żelazna 1873/30)
  71. ---------- Antoni x Kaczmarek Julianna (Brzeziny 1776/1745)
  72. ---------- Antonina x Kaczmarek Antoni (Bełdów 1894/1)
  73. ---------- Apolonia x Kos Wojciech (Łoniów 1832/34)
  74. ---------- Apolonia x Nasternak Wojciech (Koprzywnica 1857/33)
  75. ---------- Barbara x Zakrzeski Jan (Koprzywnica 1832/97)
  76. ---------- Bartłomiej x Chudzik Julianna (Łoniów 1823/157)
  77. ---------- Bartłomiej x Dyląg Franciszka (Łoniów 1833/13)
  78. ---------- Bartłomiej x Litwiński Franciszka (Łoniów 1859/22)
  79. ---------- Brygida x Rzepka Kilian (Łoniów 1823/16)
  80. ---------- Elżbieta x Dupak Jan (Łoniów 1874/8)
  81. ---------- Ewa x Łagocki Kazimierz (Koprzywnica 1839/24)
  82. ---------- Franciszek x Borycki Katarzyna (Łoniów 1865/26)
  83. ---------- Franciszek x N. Marianna (Brzeziny 1771/1644)
  84. ---------- Franciszek x Pieńtowski Józefa (Czermno 1820/3)
  85. ---------- Franciszka x Czyż Wojciech (Łoniów 1832/7)
  86. ---------- Franciszka x Dudek Kazimierz (Koprzywnica 1817/13)
  87. ---------- Grzegorz x Gzik Agnieszka (Koprzywnica 1836/16)
  88. ---------- Helena x Grudzień Piotr (Łoniów 1828/21)
  89. ---------- Helena x Łuczak Błażej (Koprzywnica 1814/26)
  90. ---------- Helena x Pakulski Franciszek (Czermno 1839/8)
  91. ---------- Jadwiga x Król Mateusz (Koprzywnica 1851/16)
  92. ---------- Jakub x Podębski Agata (Bełdów 1895/1)
  93. ---------- Jan x Batogowski Agata (Łoniów 1844/19)
  94. ---------- Józef x Wojciechowski Józefa (Grodzisk Mazowiecki 1847/12)
  95. ---------- Józefa x Formański Franciszek (Łoniów 1844/20)
  96. ---------- Józefa x Gromek Wojciech (Bełdów 1895/28)
  97. ---------- Józefa x Ruta Jakub (Górzno k. Garwolina 1785/3)
  98. ---------- Julianna x Cieślik Wawrzyniec (Mierzyn 1888/12)
  99. ---------- Katarzyna x Czapla Michał (Łoniów 1868/10)
  100. ---------- Katarzyna x Sarzyński Paweł (Łoniów 1860/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne