Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Krajeski (wyników 177):

  1. Kracki Henryk x Kalinowski Anna (Gniew 1869/26)
  2. Kraiewski Anna x Gałecki Michał (Gniew 1762/2)
  3. Kraj Agata x Guzera Tomasz (Gnojno 1824/26)
  4. ---------- Andrzej x Trepa Marianna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1785/3)
  5. ---------- Anna x Kawalec Tomasz (Gnojno 1755/7)
  6. ---------- Apolonia x Susuł Grzegorz (Kraków - Mariacka 1832/71)
  7. ---------- Barbara x Biskupski Stefan (Pabianice 1858/16)
  8. ---------- Bernard x Nowicki Tekla (Pabianice 1860/5)
  9. ---------- Filip x Szymczyk Franciszka (Kraków - Mariacka 1836/59)
  10. ---------- Franciszek x Lach Elżbieta (Gnojno 1816/26)
  11. ---------- Franciszek x Zawierucha Małgorzata (Gnojno 1849/21)
  12. ---------- Franciszka x Szymanek Jakub (Gnojno 1755/8)
  13. ---------- Jadwiga x Nowak Franciszek (Gnojno 1846/29)
  14. ---------- Jan x Guzera Marianna (Gnojno 1848/53)
  15. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/7)
  16. ---------- Józefa x Trąbka Franciszek (Kraków - Mariacka 1835/103)
  17. ---------- Karol x Szubert Kordula (Pabianice 1858/68)
  18. ---------- Katarzyna x Michalski Jakub (Gnojno 1745/1)
  19. ---------- Katarzyna x Mikołajczyk Błażej (Kraków - Mariacka 1843/33)
  20. ---------- Katarzyna x Podsiedlik Feliks (Gnojno 1852/23)
  21. ---------- Katarzyna x Susuł Piotr (Kraków - Mariacka 1831/11)
  22. ---------- Łukasz x Mpienk Marianna Balbina (Pabianice 1857/69)
  23. ---------- Łukasz x Szpionek Franciszka (Pabianice 1858/5)
  24. ---------- Magdalena x Zagórski Jan (Kraków - św. Szczepan 1844/4)
  25. ---------- Marceli x Klęk Tekla (Domosławice, wieś Domosławice 1920/4)
  26. ---------- Marcin x Buda Justyna (Kraków - Mariacka 1843/31)
  27. ---------- Marcin x Kornaś Marianna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1790/5)
  28. ---------- Marcin x Trąbka Rozalia (Kraków - Mariacka 1836/53)
  29. ---------- Marcjanna x Bujak Szczepan (Kraków - Mariacka 1839/30)
  30. ---------- Marianna x Klima Błażej (Kraków - Mariacka 1832/77)
  31. ---------- Marianna x Parzela Szymon (Kraków - Mariacka 1834/62)
  32. ---------- Marianna x Słaby Kasper (Kraków - Mariacka 1813/71)
  33. ---------- Marianna x Stachurski Andrzej (Kraków - Mariacka 1835/89)
  34. ---------- Marianna x Szpionek Marcin (Pabianice 1857/11)
  35. ---------- Marianna x Trojan Jakub (Gnojno 1850/2)
  36. ---------- Marianna x Ziółkowski Tomasz (Gnojno 1854/26)
  37. ---------- Piotr x Bujak Marianna (Kraków - Mariacka 1846/30)
  38. ---------- Piotr x Radomski Wiktoria (Gnojno 1824/40)
  39. ---------- Róża x Guzera Karol (Gnojno 1860/11)
  40. ---------- Stanisław x Domagała Urszula Marianna (Gnojno 1820/4)
  41. ---------- Urszula x Makowski Ignacy (Gnojno 1843/6)
  42. ---------- Walenty x Karcz Katarzyna (Kraków - Mariacka 1815/43)
  43. ---------- Wiktoria x Guzera Jan (Gnojno 1855/8)
  44. ---------- Wojciech x Durajski Anastazja (Pabianice 1858/98)
  45. ---------- Wojciech x Pasternak Brygida (Gnojno 1829/3)
  46. ---------- Wojciech x Rej Helena (Gnojno 1837/19)
  47. ---------- Zofia x Liszka Jacek (Kraków - Mariacka 1839/29)
  48. Krajański Bolesław x Chyła Weronika (Barłożno 1914/7)
  49. ---------- Weronika x Lipke Aleksander (Barłożno 1920/18)
  50. Krajecki Zbigniew x Ligman Jadwiga (Raciąż 1980/22)
  51. Krajeński Weronika x Nowakowski Jan (Papowo Toruńskie 1874/18)
  52. Krajeski Gertruda x Mączań Marcin (Koprzywnica 1837/25)
  53. ---------- Jakób x Zaręba Rozalia (Koprzywnica 1849/13)
  54. ---------- Jan x Wójcik Anna (Koprzywnica 1863/12)
  55. ---------- Marianna x Skrzypczak Jakób (Koprzywnica 1832/79)
  56. ---------- Teresa x Korzuchowski Teofil (Luszyn 1861/12)
  57. ---------- Zofia x Sobolewski Dominik (Nieborów 1817/19)
  58. Krajewski Andrzej x Bartkowski Jadwiga (Gniew 1890/10)
  59. ---------- Andrzej x Gadomski Joanna (Pniewnik 1862/25)
  60. ---------- Andrzej x Gorian Józefa (Żelazna 1875/11)
  61. ---------- Andrzej x Kap? Katarzyna (Płock 1862/54)
  62. ---------- Andrzej x Mrozowicz Józefa (Luszyn 1854/2)
  63. ---------- Andrzej x Pietrzak Anna (Bełdów 1895/14)
  64. ---------- Andrzej x Snycerski Antonina (Grudusk 1885/6)
  65. ---------- Anna x Wróblewski Ludwik (Ostrów mazowiecka 1864/8)
  66. ---------- Anna x Zagórski Franciszek (Bebelno 1685/2)
  67. ---------- Antoni x Jabłoński Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1868/2)
  68. ---------- Antoni x N. Ewa (Wieniec 1762/26)
  69. ---------- Antoni x Sumiński Magdalena (Żelazna 1873/7)
  70. ---------- Antonina x Piłkowski Ignacy (Grudusk 1889/24)
  71. ---------- Antonina x Rolka Leon (Grudusk 1888/21)
  72. ---------- Antonina x Walczak Antoni (Buczek 1874/26)
  73. ---------- Barbara x Kwak Michał (Koprzywnica 1827/19)
  74. ---------- Barbara x Muckowski Stanisław (Raciążek 1786/2)
  75. ---------- Domicella x Wiśniewski Franciszek (Wieniec 1802/440)
  76. ---------- Dominik x Kruk Katarzyna (Koprzywnica 1869/10)
  77. ---------- Emilia x Jakubowski Franciszek (Kraków - Mariacka 1826/39)
  78. ---------- Eryka x Kamiński Franciszek (Gniew 1956/24)
  79. ---------- Ewa x Szczesny Maciej (Buczek 1873/19)
  80. ---------- Franciszek x Dubieński Ewa (Pniewnik 1856/18)
  81. ---------- Franciszek x Jatczak Konstantyna (Grudusk 1887/5)
  82. ---------- Franciszek x Majewski Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1927/5)
  83. ---------- Franciszek x Michalski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1853/2)
  84. ---------- Franciszka x Brzozowski Kacper (Ostrów mazowiecka 1865/65)
  85. ---------- Franciszka x Cegiełka Marcin (Kraszewice 1892/23)
  86. ---------- Franciszka x Zielński Wojciech (Żelazna 1877/20)
  87. ---------- Gertruda x Gosz Józef (Gniew 1824/15)
  88. ---------- Grzegorz x Makówka Elżbieta (Gnojno 1750/6)
  89. ---------- Jakób x Kurnat Marianna (Koprzywnica 1832/35)
  90. ---------- Jan Ambroży x Niecielski Eleonora (Chlewiska 1831/6)
  91. ---------- Jan x Gołębiowski Marianna (Mileszki 1871/10)
  92. ---------- Jan x Kaniewski Józefa (Koprzywnica 1837/21)
  93. ---------- Jan x Kołakowski Leopolda (Grudusk 1878/20)
  94. ---------- Jan x Kura Anna (Pniewnik 1875/19)
  95. ---------- Jan x Molenda Franciszka (Gródek 1888/10)
  96. ---------- Jan x Staniszewski Joanna (Chabielice 1873/19)
  97. ---------- Joanna x Podbielski Józef (Ostrów mazowiecka 1863/11)
  98. ---------- Józef x Marychowski Marcjanna (Płock 1863/3)
  99. ---------- Józef x Piekarski Eleonora (Górzno k. Garwolina 1886/16)
  100. ---------- Józefa x Kłos Jakub (Buczek 1874/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne