Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Król (wyników 308):

  1. Krók Agnieszka x Hojna Adam (Kraków - św. Szczepan 1849/14)
  2. Król Adam x Baran Marianna (Pniewnik 1859/31)
  3. ---------- Adam x Cierpiński Ewa (Przyłęk 1860/8)
  4. ---------- Agnieszka x Banaszak Jacek (Górzno k. Garwolina 1817/15)
  5. ---------- Agnieszka x Chudek Mikołaj (Czemierniki 1813/45)
  6. ---------- Agnieszka x Gałązka Sebastian (Górzno k. Garwolina 1799/5)
  7. ---------- Agnieszka x Osial Józef (Okrzeja 1856/35)
  8. ---------- Agnieszka x Wadowski Szczepan (Kraków - Boże Ciało 1827/19)
  9. ---------- Albrecht x Walewski Apolonia (Raciąż 1868/1)
  10. ---------- Anastazja x Piras Bartłomiej (Górzno k. Garwolina 1761/5)
  11. ---------- Andrzej x Błażejczyk Teresa (Górzno k. Garwolina 1843/14)
  12. ---------- Andrzej x Dyb Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1846/18)
  13. ---------- Andrzej x Łabińdzki Barbara (Kraków - św. Florian 1817/15)
  14. ---------- Anna x Chwałek Stanisław (Koprzywnica 1864/7)
  15. ---------- Anna x Liczbarski Roch (Górzno k. Garwolina 1870/3)
  16. ---------- Anna x Piskorz Paweł (Górzno k. Garwolina 1893/25)
  17. ---------- Anna x Telehuj Onufry (Pniewnik 1862/12)
  18. ---------- Anna x Zając Bolesław (Górzno k. Garwolina 1935/43)
  19. ---------- Antoni x Ćwikliński Tekla (Bełżyce 1836/14)
  20. ---------- Antoni x Dragon Dorota (Gnojno 1819/11)
  21. ---------- Antoni x Grabiński Krystyna (Chwaszczyno 1874/2)
  22. ---------- Antoni x Grelus Julianna (Pabianice 1858/14)
  23. ---------- Antoni x Jaroszyńska Katarzyna (Bełżyce 1836/31)
  24. ---------- Antoni x Omniela Elżbieta (Raciąż 1932/1)
  25. ---------- Antoni x Rusak Marianna (Górzno k. Garwolina 1743/1)
  26. ---------- Antoni x Urban Małgorzata (Gnojno 1753/23)
  27. ---------- Antonina x Kobielecki Wojciech (Buczek 1871/15)
  28. ---------- Antonina x Krasiński Henryk (Górzno k. Garwolina 1892/19)
  29. ---------- Antonina x Kudoń Józef (Okrzeja 1861/8)
  30. ---------- Antonina x Śliwiński Karol (Koprzywnica 1839/47)
  31. ---------- Apolonia x Mazur Maciej (Okrzeja 1849/25)
  32. ---------- Barbara x Filipkowski Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/17)
  33. ---------- Benedykt x Świątkiewicz Dorota (Luszyn 1850/3)
  34. ---------- Błażej x Ceglewski Anna (Wieniec 1805/479)
  35. ---------- Bolesław x Bęben Katarzyna (Cisów 1935/6)
  36. ---------- Bolesław x Smuga Julianna (Cisów 1929/16)
  37. ---------- Brygida x Banaszak Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1840/8)
  38. ---------- Brygida x Gałka Piotr (Koprzywnica 1862/7)
  39. ---------- Brygida x Gałkowski Michał (Górzno k. Garwolina 1830/12)
  40. ---------- Dariusz x Drzewicki Edyta (Raciąż 1996/2)
  41. ---------- Elżbieta x Molka Maciej (Lgota Wielka 1867/6)
  42. ---------- Elżbieta x Stefański Bartłomiej (Bebelno 1692/1)
  43. ---------- Elżbieta x Szelugjak Anastazy (Luszyn 1848/1)
  44. ---------- Ewa x Wojdak Stanisław (Pniewnik 1863/1)
  45. ---------- Feliks x Kuśiel Małgorzata (Działoszyce 1866/7)
  46. ---------- Feliks x Talarek Joanna (Górzno k. Garwolina 1845/3)
  47. ---------- Florian x Siedlecki Marianna (Górzno k. Garwolina 1825/12)
  48. ---------- Franciszek x Dybcio Marianna (Górzno k. Garwolina 1888/12)
  49. ---------- Franciszek x Kurkowicz Katarzyna (Klimontów 1864/6)
  50. ---------- Franciszek x Lis Marcelina (Górzno k. Garwolina 1816/16)
  51. ---------- Franciszek x Surowka (Basista) Marianna Marcjanna (Kraków - Mariacka 1843/41)
  52. ---------- Franciszek x Zając Franciszka (Górzno k. Garwolina 1886/12)
  53. ---------- Franciszka x Chwatek Wojciech (Koprzywnica 1849/4)
  54. ---------- Franciszka x Czemerysz Grzegorz (Trzebieszów 1810/457)
  55. ---------- Franciszka x Kotlęga Tomasz (Raciąż 1868/15)
  56. ---------- Franciszka x Kowalski Franciszek (Koprzywnica 1812/2)
  57. ---------- Franciszka x Okupny Wojciech (Turek 1893/89)
  58. ---------- Franciszka x Rodak Wojciech (Okrzeja 1865/30)
  59. ---------- Genowefa x Paziewski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1971/25)
  60. ---------- Genowefa x Szczęsny Stefan (Górzno k. Garwolina 1944/5)
  61. ---------- Grzegorz x Maj Teresa (Gnojno 1814/13)
  62. ---------- Grzegorz x Romankiewicz Antonina (Górzno k. Garwolina 1834/17)
  63. ---------- Helena x Cieślak Tomasz (Okrzeja 1854/16)
  64. ---------- Helena x Janowski Mieczysław (Kazimierz Biskupi 1924/40)
  65. ---------- Helena x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1934/36)
  66. ---------- Ignacy x Blażejczyk Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1826/18)
  67. ---------- Ignacy x Gałązki Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1821/16)
  68. ---------- Ignacy x Latuszek Franciszka (Górzno k. Garwolina 1789/5)
  69. ---------- Ignacy x Tomczyk Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/10)
  70. ---------- Jadwiga x Nowak Walenty (Kraków - Mariacka 1820/8)
  71. ---------- Jan x Baran Zofia (Pniewnik 1828/4)
  72. ---------- Jan x Parzyszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1814/4)
  73. ---------- Jan x Pierzyński Marianna (Grocholice 1888/47)
  74. ---------- Jan x Stypka Magdalena (Borzykowa 1844/16)
  75. ---------- Jan x Szewczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1943/50)
  76. ---------- Jan x Szulc Antonina (Pniewnik 1841/2)
  77. ---------- Jan x Zając Anna (Górzno k. Garwolina 1829/7)
  78. ---------- Jan x Zając Janina (Górzno k. Garwolina 1950/35)
  79. ---------- Jan x Zając Ludwika (Górzno k. Garwolina 1891/4)
  80. ---------- Jan x Żyła Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1933/8)
  81. ---------- Janina x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1941/6)
  82. ---------- Janina x Więckowski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1931/5)
  83. ---------- Joanna x Błażejczyk Marcin (Górzno k. Garwolina 1833/6)
  84. ---------- Joanna x Kowalski Wojciech (Działoszyce 1876/12)
  85. ---------- Józef x Czarnak Apolonia (Pniewnik 1828/5)
  86. ---------- Józef x Dadana Józefa (Górzno k. Garwolina 1888/14)
  87. ---------- Józef x Jastrzębski Teodora (Kazimierz Biskupi 1899/15)
  88. ---------- Józef x Jończa Marianna (Klimontów 1861/14)
  89. ---------- Józef x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1875/22)
  90. ---------- Józef x Łosiewski Franciszka (Pniewnik 1840/6)
  91. ---------- Józef x Mistat Jadwiga (Siercza, par. Wieliczka 1815/4)
  92. ---------- Józef x Satłowski Jadwiga (Koprzywnica 1862/14)
  93. ---------- Józef x Skóra Marianna (Działoszyce 1851/9)
  94. ---------- Józefa x Czubowski Feliks (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/3)
  95. ---------- Józefa x Stefaniak Jan (Turek 1892/70)
  96. ---------- Julianna x Kozłowski Jan (Górzno k. Garwolina 1841/15)
  97. ---------- Julianna x Paciorkowski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1866/12)
  98. ---------- Julianna x Solarczyk Maciej (Górzno k. Garwolina 1847/12)
  99. ---------- Kacper x Bednarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1738/11)
  100. ---------- Karol x Bobrowski Franciszka (Kraków - św. Anna 1846/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne