Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kozina (wyników 1366):

  1. Koz Agnieszka x Chojnacki Józef (Kraków - Mariacka 1833/6)
  2. Koza Agata x Cięciwa Stanisław (Domosławice, wieś Faliszewice 1909/1)
  3. ---------- Agata x Język Józef (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1872/2)
  4. ---------- Agnieszka x Jakubik Jan (Kraków - św. Szczepan 1844/14)
  5. ---------- Agnieszka x Michnik Jan (Bebelno 1710/5)
  6. ---------- Andrzej x Grabarz Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1879/1)
  7. ---------- Andrzej x Kapusta Balbina (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1899/3)
  8. ---------- Anna x Błasiak Stefan (Łoniów 1816/225)
  9. ---------- Anna x Musialik Bartłomiej (Bebelno 1705/1)
  10. ---------- Anna x Wojtas Tomasz (Domosławice, wieś Faliszewice 1926/5)
  11. ---------- Antoni x Kucharski Agata (Łoniów 1857/32)
  12. ---------- Antonina x Żurawski Franciszek (Borzykowa 1834/13)
  13. ---------- Ewa x Widor Wincenty (Borzykowa 1830/20)
  14. ---------- Feliks x Orawczyk Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1845/1)
  15. ---------- Feliks x Pyrtk Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1824/2)
  16. ---------- Franciszek x Jamnik Brygida (Borzykowa 1849/5)
  17. ---------- Franciszek x Kucharczyk Łucja (Borzykowa 1842/13)
  18. ---------- Franciszek x Łagiewka Karolina (Borzykowa 1861/13)
  19. ---------- Franciszek x Żak Agnieszka (Koprzywnica 1861/19)
  20. ---------- Franciszka x Skrzypczak Katarzyna (Koprzywnica 1843/16)
  21. ---------- Grzegorz x Garus Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1817/53)
  22. ---------- Grzegorz x Karecki Agata (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1908/4)
  23. ---------- Ignacy x Czop Zofia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1907/2)
  24. ---------- Ignacy x Podolski Regina (Kraków - św. Szczepan 1843/52)
  25. ---------- Ignacy x Szumiec Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1847/9)
  26. ---------- Jakub x Pańta Regina (Kraków - św. Szczepan 1841/23)
  27. ---------- Jan x Łyczko Teofila (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1918/4)
  28. ---------- Jan x Nowak Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1846/36)
  29. ---------- Jan x Piech Zofia (Domosławice, wieś Domosławice 1883/1)
  30. ---------- Józef x Kasab Marianna (Kraków - św. Szczepan 1820/118)
  31. ---------- Józef x Kubik Maria (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1929/1)
  32. ---------- Józef x Orawczyk Regina (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1852/3)
  33. ---------- Józef x Wronka Józefa (Pniewnik 1846/2)
  34. ---------- Józefa x Gąsiorek Andrzej (Pniewnik 1878/3)
  35. ---------- Józefa x Grabowski Jan (Pniewnik 1881/26)
  36. ---------- Józefa x Szczepaniak Antoni (Koprzywnica 1849/48)
  37. ---------- Józefa x Wójcik Franciszek (Borzykowa 1853/31)
  38. ---------- Julianna x Roman Józef (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1930/2)
  39. ---------- Karol x Michoń Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1916/3)
  40. ---------- Katarzyna x Fiuty Stanisław (Borzykowa 1854/9)
  41. ---------- Katarzyna x Korgul Jan (Borzykowa 1858/12)
  42. ---------- Katarzyna x Lupa Wojciech (Borzykowa 1821/1)
  43. ---------- Katarzyna x Maj Jan (Działoszyce 1861/19)
  44. ---------- Katarzyna x Nowak Ignacy (Borzykowa 1844/30)
  45. ---------- Katarzyna x Rylewicz Walenty (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1871/1)
  46. ---------- Katarzyna x Wach Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1884/3)
  47. ---------- Kazimierz x Bańczak Marianna (Koprzywnica 1847/16)
  48. ---------- Leonard x Woźniak Józefa (Borzykowa 1847/10)
  49. ---------- Ludwik x Śliwiński Marianna (Bebelno 1898/12)
  50. ---------- Magdalena x Sikora Jan (Borzykowa 1823/8)
  51. ---------- Maria x Różak Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1918/1)
  52. ---------- Maria x Socha Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/3)
  53. ---------- Maria x Świerczek Stanisław (Domosławice, wieś Faliszewice 1924/1)
  54. ---------- Marianna x Ciężadło Walenty (Kraków - św. Szczepan 1842/1)
  55. ---------- Marianna x Dziedzic Tomasz (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1844/1)
  56. ---------- Marianna x Jakubowski Józef (Borzykowa 1825/19)
  57. ---------- Mateusz x Czepiec Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/75)
  58. ---------- Michał x Słaby Weronika (Kraków - św. Szczepan 1818/63)
  59. ---------- Michał x Wójtowicz Zofia (Kraków - św. Szczepan 1848/16)
  60. ---------- Petronela x Wach Andrzej (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1883/4)
  61. ---------- Piotr x Żak Katarzyna (Koprzywnica 1840/10)
  62. ---------- Sebastian x Kwapiński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1839/39)
  63. ---------- Szczepan x Machała Magdalena (Koprzywnica 1829/18)
  64. ---------- Szczepan x Sulicki Ewa (Koprzywnica 1830/17)
  65. ---------- Tomasz x Zak Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1815/21)
  66. ---------- Wawrzyniec x Kaliciński Marianna (Kraków - Mariacka 1824/25)
  67. ---------- Wiktoria x Garus Jan (Kraków - św. Szczepan 1822/40)
  68. ---------- Władysław x Szyda Ewa (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/29)
  69. ---------- Wojciech x Wypych Brygida (Borzykowa 1820/6)
  70. ---------- Wojciech x Żurek Wiktoria (Kraków - Boże Ciało 1820/9)
  71. ---------- Zofia x Kowalczyk Franciszek (Borzykowa 1863/13)
  72. Kozabowicz Wawrzyniec x Grzywacz Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/11)
  73. Kozacki Jan x Maluszecki Marianna (Kraków - św. Anna 1819/10)
  74. ---------- Marianna x Adamowski Aleksander (Kraków - św. Szczepan 1843/45)
  75. Kozacy Anna x Alexander Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1828/3)
  76. Kozaczek Jan x Ziętar Marianna (Końskowola 1684/2)
  77. ---------- Kazimierz x Schabozna Zofia (Końskowola 1680/19)
  78. ---------- Krzysztof x Dupka Ewa (Końskowola 1646/28)
  79. ---------- Maciej x Madoła Anna (Końskowola 1651/26)
  80. ---------- Maciej x N. Marianna (Końskowola 1659/12)
  81. Kozaczewski Marianna x Kiciński Jan (Łoniów 1868/3)
  82. ---------- Rozalia x Pacholczuk Bazyli (Stary Oleksiniec 1842/6)
  83. Kozaczyński Jan x Zembrzuski Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/17)
  84. ---------- Tekla x Korneluk Maciej (Hrubieszów 1866/11)
  85. Kozak Abraham x Rusk Dorota (Końskowola 1664/9)
  86. ---------- Adam x Obarek Agata (Gieczno 1811/29)
  87. ---------- Agnieszka x Kulawczyk Marcin (Pierzchnica: wieś Gumienice 1887/1)
  88. ---------- Agnieszka x Matys Grzegorz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1779/2)
  89. ---------- Agnieszka x Sabat Łukasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1885/5)
  90. ---------- Agnieszka x Stochmal Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1855/1)
  91. ---------- Andrzej x Oset Katarzyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1862/5)
  92. ---------- Andrzej x Partyka Antonina (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/10)
  93. ---------- Antoni x Jopkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1897/1)
  94. ---------- Antoni x Kozieł Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/3)
  95. ---------- Antoni x Kułaga Klara (Gnojno 1825/16)
  96. ---------- Antoni x Pietrzyk Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1867/2)
  97. ---------- Antoni x Stochmal Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1849/3)
  98. ---------- Antoni x Stradomski Maria (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1878/3)
  99. ---------- Antonina x Galus Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1903/3)
  100. ---------- Antonina x Piróg Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1890/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne