Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kotlonka (wyników 462):

  1. Kot Adam x Rejdaszki Anastazja (Górzno k. Garwolina 1793/5)
  2. ---------- Adam x Ruta Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1750/5)
  3. ---------- Agnieszka x Kowalski Bartłomiej (Końskowola 1656/17)
  4. ---------- Agnieszka x Piotrowski Jacenty (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/10)
  5. ---------- Anastazja x Rusak Wojciech (Górzno k. Garwolina 1806/5)
  6. ---------- Aniela x Sierant Teofil (Łoniów 1865/5)
  7. ---------- Anna x Jabłoński Wojciech (Barłożno 1772/1)
  8. ---------- Anna x Pawełek Walenty (Połaniec 1864/39)
  9. ---------- Anna x Sielski Jakub (Barłożno 1725/8)
  10. ---------- Anna x Wysocki Jakub (Barłożno 1728/8)
  11. ---------- Antoni x Rolka Marianna (Brok 1836/8)
  12. ---------- Antoni x Skład Agnieszka (Połaniec 1878/46)
  13. ---------- Antonina x Rusak Marcin (Górzno k. Garwolina 1822/10)
  14. ---------- Barbara x Nowak Adam (Górzno k. Garwolina 1759/8)
  15. ---------- Bartłomiej x NN Marianna (Raciąż 1762/2)
  16. ---------- Błażej x Osial Marianna (Okrzeja 1833/16)
  17. ---------- Dorota x Weselow Jan (Barłożno 1734/14)
  18. ---------- Ewa x Wasilewski Jan (Górzno k. Garwolina 1761/8)
  19. ---------- Filip x Nadstawny Zofia (Górzno k. Garwolina 1795/9)
  20. ---------- Franciszek x Niezabitowski Marianna (Okrzeja 1831/2)
  21. ---------- Franciszka x Lubaś Paweł (Surhów 1856/6)
  22. ---------- Grzegorz x Turek Antonina (Górzno k. Garwolina 1811/8)
  23. ---------- Jadwiga x Kolosek Andrzej (Brok 1817/31)
  24. ---------- Jadwiga x Prochalski Franciszek (Kraków - św. Salwator 1824/59)
  25. ---------- Jakub x Bator Katarzyna (Połaniec 1867/18)
  26. ---------- Jakub x Jóźwik Marianna (Brok 1827/19)
  27. ---------- Jakub x Marcyk Katarzyna (Brok 1824/2)
  28. ---------- Jakub x Torłop Zofia (Barłożno 1762/3)
  29. ---------- Jan x Gajewski Marianna (Barłożno 1763/7)
  30. ---------- Jan x Jabłoński Anna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1894/1)
  31. ---------- Jan x Jękod Marianna (Barłożno 1724/6)
  32. ---------- Jan x Marczyk Katarzyna (Brok 1826/26)
  33. ---------- Jan x Pę?...cki Marianna (Brok 1817/27)
  34. ---------- Jan x Rogulski Genowefa (Górzno k. Garwolina 1953/11)
  35. ---------- Józef x Miłos Marianna (Okrzeja 1853/5)
  36. ---------- Józef x Orczyk Franciszka (Kraków - Mariacka 1843/51)
  37. ---------- Julianna x Bulski Kacper (Bebelno 1864/3)
  38. ---------- Julianna x Lis Walenty (Górzno k. Garwolina 1794/4)
  39. ---------- Karol x Kołoszyński Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1840/13)
  40. ---------- Katarzyna x Kitowski Jakub (Barłożno 1772/10)
  41. ---------- Katarzyna x Lis Franciszek (Górzno k. Garwolina 1807/3)
  42. ---------- Katarzyna x Lis Łukasz (Górzno k. Garwolina 1791/14)
  43. ---------- Katarzyna x Majewski Kasper (Barłożno 1770/3)
  44. ---------- Katarzyna x Przybysz Jan (Górzno k. Garwolina 1814/2)
  45. ---------- Katarzyna x Pudlak Szczepan (Okrzeja 1832/7)
  46. ---------- Katarzyna x Szczepański Michał (Górzno k. Garwolina 1892/2)
  47. ---------- Krystyna x Gałązka Jan (Górzno k. Garwolina 1738/10)
  48. ---------- Krystyna x Tuszeński Michał (Barłożno 1733/8)
  49. ---------- Ludwika x Błażejczyk Franciszek (Górzno k. Garwolina 1819/2)
  50. ---------- Magdalena x Owczarczyk Antoni (Górzno k. Garwolina 1824/6)
  51. ---------- Magdalena x Owczarczyk Józef (Górzno k. Garwolina 1838/18)
  52. ---------- Małgorzata x Błażejczyk Feliks (Górzno k. Garwolina 1767/2)
  53. ---------- Małgorzata x Jabłonka Tomasz (Barłożno 1778/3)
  54. ---------- Małgorzata x Lula Jan (Barłożno 1773/13)
  55. ---------- Marcin x Łasik Ewa (Barłożno 1748/3)
  56. ---------- Marianna x Bartoszewicz Jan (Barłożno 1733/9)
  57. ---------- Marianna x Białowąs Andrzej (Gnojno 1848/38)
  58. ---------- Marianna x Brzozowski Norbert (Barłożno 1754/4)
  59. ---------- Marianna x Bugalski Marcin (Barłożno 1766/9)
  60. ---------- Marianna x Guzera Jakub (Gnojno 1747/10)
  61. ---------- Marianna x Lemieszek Michał (Okrzeja 1860/14)
  62. ---------- Marianna x Pietrak Stanisław (Okrzeja 1835/1)
  63. ---------- Marianna x Rajgrodzki Joachim Piotr (Brok 1818/16)
  64. ---------- Marianna x Rożański Michał (Barłożno 1765/15)
  65. ---------- Marianna x Zeyca Michał (Barłożno 1722/12)
  66. ---------- Marianna x Żmuda Józef (Barłożno 1768/8)
  67. ---------- Roman Kazimierz x Okonek Teresa (Raciąż 1960/14)
  68. ---------- Rozalia x Dybas Szymon (Barłożno 1866/14)
  69. ---------- Salomea x Syrkowski Tomasz (Kraków - św. Anna 1821/15)
  70. ---------- Saturnin x Szlosarczyk Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1923/27)
  71. ---------- Stanisław x Krzysztoszek Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1879/20)
  72. ---------- Stefan x Błażejczyk Konstancja (Górzno k. Garwolina 1782/3)
  73. ---------- Władysław x Feręc Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1943/40)
  74. ---------- Wojciech x Buda Antonina (Turek 1889/14)
  75. ---------- Wojciech x Kupiec Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1869/7)
  76. ---------- Zofia x Więckowski Piotr (Gnojno 1748/18)
  77. Kotacz Marcin x Kwasek Julianna (Klimontów 1863/12)
  78. Kotal Ewa x Szulca Marcin (Gniew 1770/30)
  79. Kotańczak Agnieszka x Grażewski Michał (Kościelec pow. kaliski 1811/3)
  80. Kotarba Anna x Krzysztofiak Wojciech (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1790/7)
  81. ---------- Antoni x Glejzer Marianna (Dmenin 1875/1)
  82. ---------- Helena x Chałuda Piotr (Działoszyce 1883/8)
  83. ---------- Marianna x Mysza Józef (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1803/7)
  84. ---------- Mateusz x Mróz Katarzyna (Kraków - św. Anna 1832/21)
  85. ---------- Wojciech x Dzwigalski Aniela (Kraków - św. Mikołaj 1828/30)
  86. Kotarbiński Marianna x Papieznik Sebastian (Kraków - Boże Ciało 1819/51)
  87. Kotarski Bolesława x Lisicki Franciszek (Płock 1888/72)
  88. ---------- Jakub x NN Elżbieta (Barłożno 1699/4)
  89. ---------- Józefa x Mużynowski Jakub (Kraków - Boże Ciało 1824/14)
  90. ---------- Józefa x Puciałowski Wincenty (Kraków - Boże Ciało 1823/1)
  91. ---------- Leokadia x Bartkowski Józef (Płock 1887/9)
  92. ---------- Leon x Czarnecki Marianna (Płock 1864/55)
  93. Kotarzyński Grzegorz x Szybowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1787/7)
  94. Kotas Agnieszka x Baca Jan (Kraków - św. Florian 1846/2)
  95. ---------- Lucyna x Żak Mikołaj (Borzykowa 1828/24)
  96. ---------- Marianna x Skoczylas Franciszek (Truskolasy 1819/41)
  97. ---------- Rozalia x Zyzik Kazimierz (Borzykowa 1839/39)
  98. ---------- Zofia x Krawczyk Marcin (Borzykowa 1850/24)
  99. Kotasek Jakub x Misztal Łucja (Borzykowa 1840/36)
  100. Kotasieński Katarzyna x Gołemberski Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1823/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne