Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Koroczyński (wyników 821):

  1. Korab N. x Komorowski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/11)
  2. Korajczyk Antonina x Leszczyński Konstanty (Kazimierz Biskupi 1906/4)
  3. ---------- Antonina x Woźniak Wojciech (Kazimierz Biskupi 1889/2)
  4. ---------- Feliksa x Siuda Jakób (Kazimierz Biskupi 1900/13)
  5. ---------- Feliksa x Siuda Jakób (Kazimierz Biskupi 1900/13)
  6. ---------- Józef x Muszyński Bronisława (Kazimierz Biskupi 1920/10)
  7. ---------- Mikołaj x Kwieciński Marianna (Kazimierz Biskupi 1840/30)
  8. ---------- Sylwester x Bekier Marianna (Kazimierz Biskupi 1920/19)
  9. ---------- Wiktoria x Gretkiewicz Wojciech (Kazimierz Biskupi 1861/6)
  10. Koral Agnieszka x Nowak Tomasz (Działoszyce 1841/4)
  11. ---------- Andrzej x Kazań Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1826/17)
  12. ---------- Antoni x Dłutek Franciszka (Łomna 1882/44)
  13. ---------- Barbara x Rudzieniec Jan (Płock 1861/71)
  14. ---------- Grzegorz x Żemek Zofia (Łomna 1893/27)
  15. ---------- Józefa x Barzyc Szczepan (Łomna 1885/7)
  16. ---------- Marianna x Alinowski Szymon (Łomna 1883/10)
  17. ---------- Zofia x Myczyk Adam (Łomna 1893/16)
  18. Koralczuk Antoni x Szymoński Marianna (Zbuczyn 1811/245)
  19. Koralewicz Apolonia x Pankowski Antoni (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/7)
  20. ---------- Tekla x Mosiołek Florian (Chlewiska 1829/15)
  21. Koralewski Anna x Medyński Jan (Kazimierz Biskupi 1851/11)
  22. ---------- Antoni x Bajer Franciszka (Płock 1861/9)
  23. ---------- Antonina x Sowiński Antoni (Turek 1892/64)
  24. ---------- Franciszka x Konat Roch (Kazimierz Biskupi 1842/11)
  25. ---------- Joanna x Nowak Feliks (Kazimierz Biskupi 1932/35)
  26. ---------- Józef x Lesiewicz Katarzyna (Mikstat 1849/13)
  27. ---------- Ludwik x Sarnowski Rozalia (Kazimierz Biskupi 1841/28)
  28. ---------- Łukasz x Pinkowski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1833/4)
  29. ---------- Marianna x Monieta Filip (Mikstat 1841/16)
  30. ---------- Marianna x Spychała Andrzej (Turek 1890/96)
  31. ---------- Stefania Maria x Kowalski Józef (Raciąż 1964/28)
  32. ---------- Teofila x Karczewski Wincenty (Płock 1886/45)
  33. ---------- Wincenty x Goszczeński Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/22)
  34. ---------- Zygmunt x Klein Irena (Gniew 1956/5)
  35. Korapka Antonina x Batagowski Kasper (Łoniów 1854/18)
  36. Korat Anna x Grzesik Grzegorz (Podlesie 1632/2)
  37. Korayczyk Agnieszka x Grams Andrzej (Kazimierz Biskupi 1844/7)
  38. ---------- Aniela x Maier Jakub (Kazimierz Biskupi 1857/35)
  39. ---------- Franciszek x Dryański Marianna (Kazimierz Biskupi 1836/11)
  40. ---------- Kasper x Czosnakiewicz Cecylia (Kazimierz Biskupi 1851/4)
  41. ---------- Kasper x Kowalski Nimfa (Kazimierz Biskupi 1857/46)
  42. ---------- Marianna x Trzecki Franciszek (Kazimierz Biskupi 1841/2)
  43. ---------- Marianna x Wardomski Walenty (Kazimierz Biskupi 1858/20)
  44. ---------- Piotr x Gruszczyński Franciszka (Kazimierz Biskupi 1817/31)
  45. ---------- Stanisław x Wenerski Cecylia (Kazimierz Biskupi 1857/2)
  46. ---------- Urszula x Lewandowski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1833/35)
  47. Korbak Elżbieta x Chmura Stanisław (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1804/1)
  48. Korbaś Katarzyna x Turchon Franciszek (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1810/3)
  49. Korbasińki Maciej x Ungier Rozalia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1817/6)
  50. Korbek Antoni x Walczak Katarzyna (Grudusk 1890/18)
  51. Korbel Agnieszka x Cieślak Majcher (Kraków - Wszyscy Święci 1813/15)
  52. ---------- Klara x Zakonnik Antoni (Jeżów 1821/12)
  53. ---------- Marianna x Dębarski Jan (Nieborów 1811/2)
  54. ---------- Marianna x Stawiany Wojciech (Brzeziny 1794/8)
  55. ---------- Otylia x Stachecki Walenty (Budziszewice 1863/11)
  56. ---------- Wincenty x Pilecki Tekla (Kraków - Mariacka 1842/7)
  57. Korbetcianka Barbara x Giezgiel Stanisław (Gniew 1808/10)
  58. Korbień Jan x Taszkowski Małgorzata (Żelazna 1885/5)
  59. Korbolewski Sylwester x Goliński Anna (Kazimierz Biskupi 1931/23)
  60. Korbowski Katarzyna x Franaszek Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1827/13)
  61. Korbut Franciszek x Bryc Dorota (Kraków - Boże Ciało 1832/9)
  62. ---------- Franciszek x Marzec Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1849/14)
  63. Korbys Stanisława x Wróblewski Ludwik (Kraszewice 1892/18)
  64. Korcala Józef x Tyrankiewicz Konstancja (Kraków - Mariacka 1824/17)
  65. ---------- Stanisław x Kowalski Jadwiga (Kraków - św. Florian 1849/20)
  66. Korciak Józefa x Matysiak Paweł (Kościelec pow. kaliski 1838/2)
  67. Korcik Marianna x Rutkowski Franciszek (Łoniów 1859/13)
  68. Korciński Józef x Gałązki Anna (Brok 1836/40)
  69. ---------- Marianna x Krzywański Antoni (Borzykowa 1840/35)
  70. Korcipa Adam x Jaros Agnieszka (Gnojno 1830/39)
  71. ---------- Agata x Patrzałek Kazimierz (Gnojno 1835/17)
  72. ---------- Agnieszka x Duda Stanisław (Gnojno 1861/55)
  73. ---------- Agnieszka x Gierczak Antoni (Gnojno 1854/2)
  74. ---------- Agnieszka x Makowski Jan (Gnojno 1835/16)
  75. ---------- Agnieszka x Pawlicki Jan (Gnojno 1835/25)
  76. ---------- Agnieszka x Witczak Wojciech (Gnojno 1754/9)
  77. ---------- Albert x Skowron Jadwiga (Gnojno 1747/23)
  78. ---------- Cecylia x Radomski Michał (Gnojno 1826/24)
  79. ---------- Dorota x Broda Kacper (Gnojno 1755/1)
  80. ---------- Franciszek x Banasik Gertruda (Gnojno 1817/37)
  81. ---------- Franciszek x Kwiecień Katarzyna (Gnojno 1822/21)
  82. ---------- Franciszek x Musiał Klara (Gnojno 1841/32)
  83. ---------- Franciszka x Guzera Jakub (Gnojno 1845/34)
  84. ---------- Franciszka x Wojnowski Szymon (Gnojno 1752/27)
  85. ---------- Franciszka x Zawierucha Stefan (Gnojno 1849/46)
  86. ---------- Józefa x Fitowski Mikołaj (Gnojno 1816/3)
  87. ---------- Katarzyna x Ogrodnik Jan (Gnojno 1738/19)
  88. ---------- Katarzyna x Podsiedlik Michał (Gnojno 1841/43)
  89. ---------- Katarzyna x Stróż Józef (Gnojno 1845/37)
  90. ---------- Katarzyna x Witczak Jakub (Gnojno 1826/27)
  91. ---------- Klara x Wypychowski Michał (Gnojno 1849/23)
  92. ---------- Kunegunda x Ziółkowski Marcin (Gnojno 1748/3)
  93. ---------- Marcin x Siedlecki Teresa (Gnojno 1826/35)
  94. ---------- Marcin x Wilk Marianna (Gnojno 1853/23)
  95. ---------- Marianna x Górski Michał (Gnojno 1758/2)
  96. ---------- Marianna x Jagieła Wawrzyniec (Gnojno 1824/24)
  97. ---------- Marianna x Musiał Jan (Gnojno 1865/45)
  98. ---------- Marianna x Siedlecki Ignacy (Gnojno 1839/33)
  99. ---------- Marianna x Siejka Michał (Gnojno 1819/21)
  100. ---------- Salomea x Skowron Augustyn (Gnojno 1834/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne