Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kopernacki (wyników 387):

  1. Kop Jakub x Cygank Agnieszka (Końskowola 1668/7)
  2. ---------- Małgorzata x Siemieniec Bartłomiej (Kraków - Wszyscy Święci 1814/35)
  3. Kopa Franciszek x Rębacz Marianna (Mierzyn 1884/25)
  4. ---------- Jan x Grabus Franciszka (Czermno 1846/1)
  5. ---------- Łucja x Wojdała Grzegorz (Kraków - Boże Ciało 1816/33)
  6. ---------- Marianna x Maciąg Mateusz (Podlesie 1792/1)
  7. ---------- Piotr x Sokołowska Marianna (Połaniec 1820/31)
  8. Kopacki Józefa x Kowalski Ignacy (Mileszki 1847/23)
  9. Kopacz Ewa x Ferenc Paweł (Brok 1818/14)
  10. ---------- Katarzyna x Borowy Paweł (Brok 1825/6)
  11. ---------- Pertonella x Przybylak Mateusz (Pabianice 1859/21)
  12. ---------- Szymon x Kaczmarczyk Marianna (Brok 1817/39)
  13. ---------- Zofia x Szewczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1772/9)
  14. Kopącześwna Marianna x Siński Wojciech (Raciążek 1762/4)
  15. Kopaczewski Aleksander x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/34)
  16. Kopaczyk Elżbieta x Lisitorski Józef (Płock 1862/16)
  17. Kopaczyński Napoleon x Michalski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1827/55)
  18. Kopakowski Elżbieta x Mularczyk Franciszek (Rakoszyn 1823/1)
  19. Kopałek Wiktoria x Czyzała Feliks (Kraków - św. Mikołaj 1842/32)
  20. Kopałka Jan x Swińka Magdalena (Zielonki 1852/17)
  21. Kopalski Marianna x Danielski Florian (Kraków - Wszyscy Święci 1828/22)
  22. Kopań Marcjanna x Wojciechowski Marcin (Ludzisko 1836/0)
  23. Kopania Anna x Rajkiewicz Franciszek (Gródek 1884/19)
  24. ---------- Józef x Bernacik Marianna (Gródek 1884/17)
  25. Kopaniarz Jan x Nieskórski Zofia (Brok 1825/31)
  26. ---------- Józef x Fidura Marianna (Brok 1827/15)
  27. ---------- Józef x Kosińsk Katarzyna (Brok 1831/19)
  28. ---------- Józefa x Filipiak Maciej (Brok 1822/3)
  29. ---------- Katarzyna x Narewski Andrzej (Brok 1835/10)
  30. Kopankiewicz Augustyn x Sikorski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1843/28)
  31. ---------- Tomasz Szczepan x Kowalski Franciszka Jadwiga (Kraków - św. Florian 1844/40)
  32. Kopański Marianna x Pawluczuk Mikołaj (Surhów 1852/12)
  33. Kopanski Michał x Sztram Krystyna (Wąsosze k. Konina 1843/4)
  34. Kopański Teresa x Grzegorzako Jan (Serokomla 1819/14)
  35. Kopara Krystyna x Gajek Marcin (Okrzeja 1819/38)
  36. Kopark Marianna x Pawłowski Paweł (Końskowola 1661/16)
  37. Koparkiewicz Augustyn x Jankowski Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1837/2)
  38. Koparzek Agata x Marek Walenty (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1837/5)
  39. Kopć Agnieszka x Kłosek Józef (Bodzentyn 1816/26)
  40. Kopcia Jan Baptysta x Tananalski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1817/2)
  41. Kopciak Joachim x Kawczyński Józefata (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1806/27)
  42. Kopcik Wawrzyniec x Wawrecka Kunegunda (Wąsosze k. Konina 1842/2)
  43. Kopciniak Stanisław x Karkocha Marianna (Połaniec 1874/8)
  44. Kopciński Antonina x Krzemiński Antoni (Cisów 1864/3)
  45. ---------- Barbara x Tracz Sebastian (Kraków - św. Anna 1820/9)
  46. ---------- Cyprian x Jaworski Marianna (Kraków - św. Anna 1825/15)
  47. ---------- Elżbieta x Mudrak Wacław (Kraków - Mariacka 1826/45)
  48. ---------- Franciszek x Czerwiński Magdalena (Kraków - św. Salwator 1843/26)
  49. ---------- Franciszek x Gronicewski Magdalena (Gnojno 1827/9)
  50. ---------- Helena x Karczewski Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1844/35)
  51. ---------- Jan x Wójcik Marianna (Cisów 1846/8)
  52. ---------- Józef x Jankowski Zofia (Skała 1873/11)
  53. ---------- Józek x Smuga Małgorzata (Cisów 1857/4)
  54. ---------- Katarzyna x Konopka Mateusz (Kraków - Mariacka 1818/74)
  55. ---------- Katarzyna Magdalena x Turliński Kazimierz (Kraków - Mariacka 1816/28)
  56. ---------- Maciej x Frozik Marianna (Skała 1873/9)
  57. ---------- Maciej x Pysiak Józefa (Kazimierz Biskupi 1836/7)
  58. ---------- Michał x Chruściński Agata (Dzierzgów 1826/7)
  59. ---------- Mikołaj x Wilczyński Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1837/37)
  60. ---------- Piotr x Rogalszczenki Marianna (Raciążek 1761/2)
  61. ---------- Stanisław x Ziębiński Marianna (Kraków - św. Florian 1836/68)
  62. Kopciszek Walenty x Wiatr Zofia (Końskowola 1655/9)
  63. Kopcza Tomasz x Piątkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1843/13)
  64. Kopczak Szymon x Kaszubski Marianna (Żelazna 1876/16)
  65. Kopczyk Adam x Stodczyk Katarzyna (Gieczno 1811/7)
  66. ---------- Agnieszka x Latosiński Józef (Bebelno 1862/21)
  67. ---------- Albert x Młynarz Katarzyna (Podlesie 1641/5)
  68. ---------- Gertruda x Telelak Jakub (Dmenin 1640/3)
  69. Kopczynska Felka x Walentowicz Jan (Wąsosze k. Konina 1843/8)
  70. Kopczyński Antonina x Korolewski Michał (Kazimierz Biskupi 1899/21)
  71. ---------- Augustyn x Tożyński Kazimiera (Kazimierz Biskupi 1930/20)
  72. ---------- Jakub x Wałoski Helena (Kazimierz Biskupi 1821/33)
  73. ---------- Jan x Krul Kazimiera (Kazimierz Biskupi 1905/11)
  74. ---------- Józef x Anuszewski Antonina (Prażmów 1896/19)
  75. ---------- Józef x Dominka Wiktoria (Kraków - św. Krzyż 1832/17)
  76. ---------- Józefa x Łukasiewicz Wojciech (Kazimierz Biskupi 1840/11)
  77. ---------- Józefa x Zdziech Stanisław (Chlewiska 1832/49)
  78. ---------- Katarzyna x Strugalski Jan (Babsk 1848/9)
  79. ---------- Magdalena x Dobrosławski Paweł (Kraków - św. Anna 1819/6)
  80. Kopczynski Magdalena x Tornicki Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1831/18)
  81. Kopczyński Małgorzata x Grzelewski Jedrzej (Raciążek 1834/1)
  82. ---------- Marianna x Borczuch Antoni (Kraków - św. Salwator 1826/25)
  83. ---------- Marianna x Drezler Walenty (Kazimierz Biskupi 1822/11)
  84. ---------- Marianna x Krych Antoni (Kazimierz Biskupi 1821/32)
  85. ---------- Marianna x Ujazdowski Wojciech (Czermno 1834/6)
  86. ---------- Marianna x Wesołoski Marcin (Kazimierz Biskupi 1820/11)
  87. ---------- Michał x Gutmann Julianna (Okrzeja 1838/11)
  88. ---------- Michał x Mendrek Władysława (Turek 1893/63)
  89. ---------- Piotr x Świerczyński Jadwiga (Wieniec 1802/441)
  90. ---------- Rozalia Konstancja x Dziewierek Andrzej (Chlewiska 1839/61)
  91. ---------- Stanisław x Graczyk (Szymańska) Kazimiera (Kazimierz Biskupi 1821/27)
  92. ---------- Stanisław x Radecki Kazimiera (Kazimierz Biskupi 1924/10)
  93. ---------- Stanisław x Sołtykiewicz Wiktoria (Kraków - Mariacka 1824/56)
  94. ---------- Szczepan x Wojciechowska Marianna (Połaniec 1872/4)
  95. ---------- Szymon x Guz Marianna (Hrubieszów 1819/66)
  96. Kopeć Agata x Bugaj Andrzej (Gnojno 1844/3)
  97. ---------- Anna x Pieterwas Antoni (Kraków - Mariacka 1835/49)
  98. ---------- Antoni x Chudzyk Marianna (Kraków - św. Anna 1827/14)
  99. ---------- Antoni x Więcek Antonina (Nieborów 1838/23)
  100. ---------- Cecylia x Stachowicz Paweł (Gnojno 1822/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne