Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Konradt (wyników 562):

  1. Konalewski Konstancja x Kamrowski Paweł (Barłożno 1885/10)
  2. Konaniewski Szczepan x Bulszyk Wiktoria (Ostrów mazowiecka 1863/10)
  3. Konarczuk Jadwiga x Hnatiuk Paweł (Hrubieszów 1819/78)
  4. Konarek Magdalena x Rozek Jakub (Kraków - św. Krzyż 1817/7)
  5. ---------- Rozalia x Szczypiński Jacek (Kraków - św. Krzyż 1814/10)
  6. ---------- Stanisław x Markiewicz Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1897/2)
  7. Konarowski Adam x Melochowski Maria (Gniew 1816/23)
  8. ---------- Albert x Śludczak Zofia (Podlesie 1630/1)
  9. ---------- Marcin x Kamrowski Katarzyna (Gniew 1788/13)
  10. Konarski Agnieszka x Sochacki Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1835/19)
  11. ---------- Benedykt x Markiewicz Tekla (Czemierniki 1811/18)
  12. ---------- Franciszka x Bayda Stanisław (Czemierniki 1814/8)
  13. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/9)
  14. ---------- Joanna x Białkowski Stanisław (Kraków - Mariacka 1824/43)
  15. ---------- Józefa x Walencik Stanisław (Opole Lubelskie 1860/63)
  16. ---------- Ludwik x Swidziński Julianna (Kraków - Mariacka 1842/17)
  17. ---------- Marianna x Stachowski Maciej (Kraków - Katedra 1817/14)
  18. ---------- Petronela x Odyniec Kazimierz (Czemierniki 1814/4)
  19. ---------- Wincenty Leon x Wodzicki Katarzyna Józefa (Kraków - Mariacka 1816/89)
  20. ---------- Wojciech x Gorzkowski Katarzyna (Kraków - Katedra 1824/8)
  21. Konarzewska Piotr x Kubowski Katarzyna (Gniew 1860/34)
  22. Konarzewski Andrzej x Robaczewski Justyna (Papowo Toruńskie 1868/4)
  23. ---------- Anna x Ruczewski Józef (Gniew 1767/15)
  24. ---------- Anna x Sochaczewski Wojciech (Gniew 1776/28)
  25. ---------- Antonina x Waśkiewicz Andrzej (Pniewnik 1844/20)
  26. ---------- Apolonia x Dembek Szymon (Gniew 1886/2)
  27. ---------- Bogumiła x Skupniewski Jan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/206)
  28. ---------- Franciszka x Rostowski Leonard Józef (Gniew 1880/3)
  29. ---------- Jakub x Filcek Maria (Gniew 1852/35)
  30. ---------- Jan x Burtok Agnieszka (Papowo Toruńskie 1866/8)
  31. ---------- Jan x Prył Zuzanna (Gniew 1845/23)
  32. ---------- Jan x Wiśniewski Anna (Gniew 1852/36)
  33. ---------- Józef x Dombrowski Anna (Gniew 1844/27)
  34. ---------- Karolina Stanisława x Wroński Tomasz Władysław (Bebelno 1901/11)
  35. ---------- Leokadia x Lenczewski Henryk (Płock 1864/81)
  36. ---------- Marcin x Krajniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1872/41)
  37. ---------- Maria x Lubawski Jan (Gniew 1852/44)
  38. ---------- Marianna x Binerowski Szymon (Gniew 1845/4)
  39. ---------- Piotr x Bonisławski Elżbieta (Płock 1888/5)
  40. ---------- Piotr x Lengowski Maria (Gniew 1844/28)
  41. ---------- Teofila x Szewczykowski Kazimierz (Papowo Toruńskie 1872/45)
  42. ---------- Wincenty x Biełłor Paulina (Szumbar 1859/2)
  43. Konarzyński Agnieszka x Zieleński Stanisław (Papowo Toruńskie 1819/2)
  44. Konaszewski Karolina x Kacprzak Antoni (Mikołajewice 1870/27)
  45. Konat Franciszek x Dryański Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1857/15)
  46. ---------- Franciszka x Saramak Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1926/4)
  47. ---------- Marianna x Malinowski Józef (Kazimierz Biskupi 1929/24)
  48. ---------- Roch x Koralewski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1842/11)
  49. ---------- Tadeusz x Graniczna Franciszka (Kazimierz Biskupi 1924/52)
  50. Konatalski Szymon x Zych Teresa (Dzierzgów 1827/2)
  51. Koncewicz Jerzy x Antosiewicz Rozalia (Kraków - św. Salwator 1821/88)
  52. Konciak Anna x Gratka Piotr (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/30)
  53. ---------- Jadwiga x Białek Stefan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/3)
  54. ---------- Małgorzata x Kobiela Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/7)
  55. ---------- Urszula x Płócienniczak Jan (Kościelec pow. kaliski 1853/14)
  56. Koncicki Ludwika x Buczkowski Szymon (Płock 1887/21)
  57. Konciński Michał x Bąk Anastazja (Czemierniki 1814/34)
  58. Koncza Marianna x Musielski Dominik (Kraków - Wszyscy Święci 1828/33)
  59. Konczak Zuzanna x Zołty Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/5)
  60. Konczałowski Jan x Zalewski Zofia (Hrubieszów 1859/23)
  61. Konczalski Józef x Jablonski Katarzyna (Dobrzejewice 1839/7)
  62. Konczewicz Marianna x Waygner Franciszek (Kraków - św. Anna 1827/1)
  63. Konczewski Julianna x Lesnicki Tomasz (Dobrzejewice 1859/8)
  64. ---------- Marianna x Lesinski Antoni (Dobrzejewice 1843/18)
  65. ---------- Marianna x Okonowski Jan (Kazimierz Biskupi 1933/17)
  66. ---------- Marianna x Rutkowski Wojciech (Dobrzejewice 1846/3)
  67. ---------- Marianna x Wenderlich Jakub (Dobrzejewice 1854/13)
  68. ---------- Paweł x Parenski Katarzyna (Dobrzejewice 1858/27)
  69. ---------- Paweł x Wydrow Ewa (Dobrzejewice 1858/21)
  70. ---------- Piotr x Lipinski Małgorzata (Dobrzejewice 1841/14)
  71. ---------- Wiktoria x Sprysinski Wawrzyniec (Dobrzejewice 1857/3)
  72. Konczinski Tomasz x Malinowski Franciszka (Dobrzejewice 1842/9)
  73. Konczyk Anna x Zielinski Franciszek (Gniew 1884/18)
  74. ---------- Franciszek x Piergalski Klara (Gniew 1886/26)
  75. ---------- Helena x Balcerek Wojciech (Rakoszyn 1841/6)
  76. ---------- Jacek x Wojciechowski Marianna (Rakoszyn 1856/16)
  77. ---------- Kacper x Kuzia Marianna (Rakoszyn 1841/4)
  78. ---------- Marianna x Wilczewski Jan (Gniew 1891/35)
  79. ---------- Teofila x Dubiella Jan (Gniew 1893/5)
  80. Konczyła Michał x Kowalski Marianna (Surhów 1868/16)
  81. Kondarski Marianna x Tarnas Ignacy (Surhów 1857/13)
  82. Konde Laurenty x Feiersztyn Katarzyna (Brzeziny 1796/17)
  83. Kondej Jan x Sekuła Stefania (Górzno k. Garwolina 1945/31)
  84. ---------- Jan x Talarek Leokadia (Górzno k. Garwolina 1939/45)
  85. ---------- Krystyna x Grzela Ryszard (Górzno k. Garwolina 1963/22)
  86. ---------- Roman x Czyżewski Józefa (Górzno k. Garwolina 1954/1)
  87. ---------- Stanisław x Błażejczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1973/25)
  88. ---------- Stanisław x Głosienko? Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1976/3)
  89. ---------- Teodora x Mika Jan (Górzno k. Garwolina 1971/19)
  90. ---------- Władysław x Ziomek Genowefa (Górzno k. Garwolina 1947/5)
  91. Kondel Tomasz x Bielecki Urszula (Opole Lubelskie 1860/41)
  92. Kondeli Katarzyna x Kobyłka Wincenty (Bebelno 1842/1)
  93. Konder Agnieszka x Krasnopolski Eliasz (Hrubieszów 1819/35)
  94. Konderacki Franciszek x Pietrak Teresa (Okrzeja 1833/7)
  95. Konderak Anastazja x Nowak Grzegorz (Działoszyce 1830/5)
  96. ---------- Andrzej x Słowik Agata (Działoszyce 1880/11)
  97. ---------- Franciszek x Jędrczyk Katarzyna (Działoszyce 1874/8)
  98. ---------- Franciszek x Wójcik Regina (Działoszyce 1845/1)
  99. ---------- Helena x Marzec Wojciech (Działoszyce 1886/20)
  100. ---------- Jakub x Dobrzański Magdalena (Działoszyce 1834/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne