Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kominiarz (wyników 276):

  1. Komada Łukasz x Kubik Franciszka (Surhów 1859/3)
  2. ---------- Paweł x Gruszki Anna (Surhów 1864/17)
  3. Komadziński Aniela x Markiewicz Piotr (Działoszyce 1840/10)
  4. Komal Katarzyna x Arczyński Jacek (Kraków - Mariacka 1841/44)
  5. Komala Michał x Starczyk Wiktoria (Dmenin 1883/15)
  6. Komalski Julian x Niewiadomski Julianna (Działoszyce 1873/9)
  7. Komandowski Katarzyna x Kowalewski Walenty (Papowo Toruńskie 1858/3)
  8. ---------- Rozalia x Kalinowski Józef (Papowo Toruńskie 1818/8)
  9. Komann Jan x Uklej Julia (Gniew 1859/30)
  10. Komanowski Marianna x Kalinowski Seweryn (Jeżów 1820/21)
  11. Komański Franciszka x Natkaniec Michał (Kraków - św. Mikołaj 1830/12)
  12. ---------- Szczepan x Grabowski Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1828/34)
  13. Komar Agnieszka x Musiał Grzegorz (Borzykowa 1851/32)
  14. ---------- Agnieszka x Rokosz Mateusz (Łoniów 1823/188)
  15. ---------- Aleksandra x Książka Wojciech (Łoniów 1869/3)
  16. ---------- Franciszka x Mądry Jakub (Łoniów 1848/13)
  17. ---------- Herkulan x Prop Aleksandra (Kraków - św. Florian 1833/137)
  18. ---------- Józef x Potrykowski Wiktoria (Nieborów 1835/16)
  19. ---------- Karol x Rusin Anna (Borzykowa 1826/1)
  20. ---------- Katarzyna x Sarzyński Walenty (Łoniów 1874/20)
  21. ---------- Olimpia x Lipiński Leopold (Kraków - Mariacka 1833/73)
  22. ---------- Piotr x Korgul Józefa (Borzykowa 1858/18)
  23. ---------- Wanda x Bytomski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1832/53)
  24. Komarek Albina x Woliński Ludwik (Hrubieszów 1863/23)
  25. ---------- Albina x Woliński Ludwik (Hrubieszów 1869/23)
  26. Komarowski Katarzyna x Bonowicz Kazimierz (Raciążek 1833/4)
  27. ---------- Katarzyna x Taszkiedejski Jan (Barłożno 1892/14)
  28. Komas Oktawian x Wierciszewski Antonina (Kraków - św. Florian 1840/17)
  29. Komasa Bronisław x Wilke Helena (Barłożno 1931/7)
  30. ---------- Helena x Sowa Stanisław (Okrzeja 1836/4)
  31. Komasiński Ewa Rozalia x Garbe Fryderyk Szymon (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/154)
  32. Komecki Katarzyna x Durski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1817/6)
  33. Komella Marianna x Matara Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1821/24)
  34. ---------- Norbert x Kobus Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1821/17)
  35. Komenda Józefa x Mars Franciszek (Kraków - Mariacka 1843/47)
  36. Komendarczyk Franciszek x Matuszewski Józefa (Płock 1888/6)
  37. ---------- Marcin x Jarosik Tekla (Borzykowa 1827/5)
  38. Komendatis Ewa x Kirmaynas Szymon (Łabunowo 1798/8)
  39. Komendowski Józef x Pieczątka Katarzyna (Kraków - św. Anna 1817/35)
  40. ---------- Józefa x Filipkiewicz Aleksander (Kraków - św. Mikołaj 1842/23)
  41. ---------- Karolina x Szczzudłowski Józef (Kraków - Mariacka 1832/98)
  42. Komentka Michał x Febark Anna (Gniew 1760/41)
  43. Komerski Marianna x Podoba Łukasz (Wieniec 1783/208)
  44. Komeszk Marianna x Stadeyek Krzysztof (Końskowola 1668/13)
  45. Komierowski Bronisław x Czarniecki Urszula Stefania (Żytno 1892/15)
  46. Komin Marianna x Proch Filip (Gieczno 1821/12)
  47. Kominek Anastazja x Wtulich Jakub (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1807/28)
  48. ---------- Barbara x Cabanowski Kazimierz (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1773/13)
  49. ---------- Katarzyna x Domic Józef (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1788/32)
  50. ---------- Katarzyna x Wojtyska Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1765/8)
  51. ---------- Mateusz x Radzki Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1764/7)
  52. Kominiarczyk Katarzyna x Włodarczyk Stanisław (Kraszewice 1889/17)
  53. Kominiarz Elżbieta x Witczyk Walenty (Bebelno 1708/6)
  54. Kominiczek Adam x Kosmic Marianna (Końskowola 1651/13)
  55. Kominkiewicz Marceli x Sarna Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/34)
  56. ---------- Marceli x Sarna Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/34)
  57. Kominkowski Piotr x Sorg Karolina (Kraków - Mariacka 1835/34)
  58. Kominnch Maciej x Sikut Zofia (Końskowola 1658/17)
  59. Komirchke Jolanta x Jendryczka Filip (Gniew 1897/26)
  60. Komisarzewicz Piotr x Sargiet Anna (Łabunowo 1792/1)
  61. Kommendziński Antonina x Rozański Tomasz (Kazimierz Biskupi 1855/3)
  62. ---------- Michał x Lisiecki Ludwika (Kazimierz Biskupi 1855/13)
  63. ---------- N. x Pawłowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1860/17)
  64. Komnacki Małgorzata x Czechowski Jan (Gnojno 1816/24)
  65. ---------- Marianna x Kozieł Jan (Gnojno 1818/12)
  66. ---------- Sebastian x Kruszyński Małgorzata (Gnojno 1838/26)
  67. Komnata Stanisław x Drukała Karolina (Działoszyce 1889/23)
  68. ---------- Wojciech x Niebylski Katarzyna (Działoszyce 1885/5)
  69. Komoda Kazimierz x Bażela Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1827/32)
  70. ---------- Marianna x Sowiński Antoni (Kraków - św. Szczepan 1843/54)
  71. ---------- Paweł x Wołoszczyk Marianna (Koprzywnica 1857/22)
  72. Komodziński Marianna x Bratkowski Józef (Działoszyce 1860/9)
  73. Komola Wawrzyniec x Polak Małgorzata (Mikstat 1843/16)
  74. Komoń Ewa x Kuliński Stefan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1820/4)
  75. Komoniewski Adam x Migdalski Katarzyna (Kraków - św. Anna 1844/5)
  76. ---------- Tekla x Grabowski Antoni (Kraków - Mariacka 1837/78)
  77. Komoński Elżbieta x Piestrzerski Wojciech (Dmenin 1768/3)
  78. ---------- Jadwiga x Kadłucki Józef (Kraków - św. Szczepan 1823/18)
  79. Komor Adam x Gołębiewski Marianna (Grudusk 1892/14)
  80. ---------- Adam x Leszczyński Ewa (Grudusk 1893/11)
  81. ---------- Agnieszka x Beczek Maciej (Okrzeja 1822/66)
  82. ---------- Andrzej x Sowa Agnieszka (Okrzeja 1832/5)
  83. ---------- Andrzej x Surmacz Anastazja (Okrzeja 1844/28)
  84. ---------- Andrzej x Warda Ludwika (Okrzeja 1859/22)
  85. ---------- Anna x Beczek Franciszek (Okrzeja 1858/37)
  86. ---------- Anna x Beczek Józef (Okrzeja 1858/50)
  87. ---------- Apolonia x Marcinek Mateusz (Okrzeja 1840/8)
  88. ---------- Franciszek x Beczek Julianna (Okrzeja 1864/5)
  89. ---------- Franciszek x Gesek Tekla (Grudusk 1884/11)
  90. ---------- Franciszek x Padarz Marianna (Okrzeja 1834/4)
  91. ---------- Franciszka x Swider Michał (Okrzeja 1858/4)
  92. ---------- Franciszka x Wojciach Krzysztof (Okrzeja 1841/22)
  93. ---------- Jadwiga x Janiszek Stanisław (Okrzeja 1833/19)
  94. ---------- Jan x Gajaszek Marianna (Okrzeja 1851/22)
  95. ---------- Jan x Kasper Tekla (Czemierniki 1814/24)
  96. ---------- Jan x Komor Marianna (Okrzeja 1844/1)
  97. ---------- Jan x Krupiński (Skrobiński) Rozalia (Grudusk 1884/10)
  98. ---------- Jan x Łysiak Aniela (Kazimierz Biskupi 1900/36)
  99. ---------- Jan x Łysiak Aniela (Kazimierz Biskupi 1900/36)
  100. ---------- Jan x Perdjan Antonina (Grudusk 1888/29)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne