Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kociński (wyników 379):

  1. Koc Anna x Zawadzki Franciszek (Gniew 1833/44)
  2. ---------- Elżbieta x Kowalski Jan (Gniew 1825/21)
  3. ---------- Ewa x Wiśniewski Maciej (Gniew 1770/32)
  4. ---------- Jan x Długoborski Marianna (Gniew 1774/9)
  5. ---------- Józef x Jerzelewski Anna (Gniew 1773/11)
  6. ---------- Justyna x Krassowski Jan (Gniew 1824/25)
  7. ---------- Kazimierz x Cały Wiktoria (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/35)
  8. ---------- Kazimierz x Rakowski Genowefa (Górzno k. Garwolina 1941/17)
  9. ---------- Maria x Szybkowski Ignacy (Gniew 1817/46)
  10. ---------- Marianna x Kolenski Jan (Gniew 1788/12)
  11. ---------- Mieczysław x N. Maria (Górzno k. Garwolina 1955/19)
  12. ---------- Tomasz x Orzenski Marianna (Gniew 1791/18)
  13. ---------- Tomasz x Wązk Ewa (Gniew 1815/16)
  14. ---------- Zuzanna x Gardziela Michał (Gniew 1800/10)
  15. Kocajda Marianna x Prochocki Paweł (Kraków - św. Szczepan 1849/45)
  16. Kocałak Jakub x Rutkowski Małgorzata (Rakoszyn 1852/3)
  17. Kocan Andrzej x Gajewski Marianna (Pniewnik 1883/1)
  18. Kocanowski Józefa x Wejrzanowski Antoni (Białobrzegi 1851/1)
  19. ---------- Karolina x Winciewicz Karol (Białobrzegi 1831/3)
  20. ---------- Paweł x Szredniowski Agnieszka (Białobrzegi 1814/3)
  21. ---------- Stanisław x Żurawski Teresa (Białobrzegi 1843/6)
  22. ---------- Wincenty x Jaszorowski Rozalia (Białobrzegi 1839/2)
  23. Kocara Franciszek x Jackoski Ludwika (Kraków - św. Mikołaj 1847/12)
  24. Kocberski Anna x Radka Sebastian (Mileszki 1849/28)
  25. ---------- Konstanty x Owczarek Marianna (Mileszki 1852/28)
  26. ---------- Marianna x Bergender Stanisław (Grocholice 1885/32)
  27. Kocek Katarzyna x Dotko Jan (Bebelno 1819/3)
  28. Kocel Agnieszka x Klama Kazimierz (Działoszyce 1831/9)
  29. ---------- Andrzej x Wilk Anna (Działoszyce 1828/4)
  30. ---------- Anna x Snopkowski Szymon (Działoszyce 1866/11)
  31. ---------- Franciszka x Słyk Jan (Działoszyce 1861/11)
  32. ---------- Józef x Niebylski Wiktoria (Działoszyce 1848/11)
  33. ---------- Justyna x Dupak Jan (Działoszyce 1846/6)
  34. ---------- Katarzyna x Zaremba Wojciech (Działoszyce 1875/13)
  35. ---------- Ludwika x Molenda Aleksander (Działoszyce 1858/17)
  36. ---------- Magdalena x Hołda Wincenty (Działoszyce 1849/16)
  37. ---------- Marianna x Włodarski Wojciech (Działoszyce 1889/16)
  38. ---------- Marianna x Zając Tomasz (Działoszyce 1840/5)
  39. ---------- Michał x Całka Franciszka (Działoszyce 1856/1)
  40. ---------- Stanisław x Karcz Magdalena (Działoszyce 1888/5)
  41. Kocela Anastazja x Wróblewski Marcin (Dzierzgów 1832/13)
  42. ---------- Antoni x Lesiak Marianna (Bebelno 1833/12)
  43. Koceła Ewa x Zotnik Szymon (Podlesie 1707/1)
  44. ---------- Franciszka x Zaremba Józef (Działoszyce 1869/16)
  45. Kocela jadwiga x Grzesik Feliks (Dzierzgów 1832/52)
  46. ---------- Justyna x Wiącek Franciszek (Działoszyce 1861/8)
  47. ---------- Karol x Kaczor Maria Magdalena (Dzierzgów 1824/4)
  48. ---------- Ludwik x Bulski Marianna (Bebelno 1882/13)
  49. ---------- Marceli x Wolak Jadwiga (Dzierzgów 1828/13)
  50. Kocerka Michał x Ciapczyk Agnieszka (Mikstat 1843/23)
  51. Koceyvidych Marianna x Borent Józef (Barłożno 1861/8)
  52. Koch Anna x Walczak Tadeusz (Luszyn 1846/4)
  53. ---------- Antoni x Liegmann Marta (Raciąż 1931/14)
  54. ---------- Apolonia x Prochowski Antoni (Kraków - św. Szczepan 1813/64)
  55. ---------- Bernard x Kuczynski Marianna (Gniew 1901/4)
  56. ---------- Czesława x Byszewski Kazimierz Czesław (Raciąż 1957/8)
  57. ---------- Feliks x Kurkowski Janina (Raciąż 1956/17)
  58. ---------- Jacek Onufry x Latasiewicz Aniela (Kraków - Katedra 1834/3)
  59. ---------- Jakub x Kitawna Franciszka (Barłożno 1868/13)
  60. ---------- Julianna x Frydrych Paweł Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/13)
  61. ---------- Łucja x Kluczny Antoni (Dmenin 1880/15)
  62. ---------- Marcjanna x Rozwandowicz Leonard (Chabielice 1872/6)
  63. ---------- Marianna x Kolasa Piotr (Dmenin 1877/1)
  64. ---------- Tekla x Jarosik Wojciech (Gieczno 1821/14)
  65. ---------- Wincenty x Sapeciński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1828/8)
  66. ---------- Wojciech x Król Marianna (Chabielice 1872/17)
  67. Kochaczewski Helena x Popławski Jakub (Czermno 1830/6)
  68. Kochan Konstancja x Gąsiorek Stanisław (Kraków - św. Florian 1845/31)
  69. ---------- Rudolf x Dion Adela (Kraków - Mariacka 1839/41)
  70. Kochana Paulina x Liss Jan (Gniew 1882/11)
  71. Kochanaowski Barbara x Panasiuk Damian (Hrubieszów 1811/67)
  72. Kochanek Apolonia x Kaczyński Feliks (Płock 1862/30)
  73. ---------- Elżbieta x Dydek Błażej (Górzno k. Garwolina 1785/5)
  74. ---------- Franciszka x Kotecki Franciszek (Barłożno 1935/2)
  75. ---------- Józef x Wiązowski Weronika (Górzno k. Garwolina 1842/7)
  76. ---------- Katarzyna x Młynarczyk Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1724/11)
  77. ---------- Łucja x Kwiatkowski Michał (Górzno k. Garwolina 1786/3)
  78. ---------- Marianna x Płatek Paweł (Górzno k. Garwolina 1727/9)
  79. ---------- Marianna x Rusak Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1758/6)
  80. ---------- Paweł x Jarząbek Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1729/2)
  81. ---------- Paweł x Śpiewak Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1739/7)
  82. ---------- Piotr x Rybak Marianna (Górzno k. Garwolina 1762/1)
  83. kochanek Tomasz x Hinz Bolesława (Barłożno 1935/25)
  84. Kochanoski Stefan x Tomsa Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1846/28)
  85. Kochanowicz Andrzej x Szulc Elżbieta (Gniew 1777/23)
  86. ---------- Stanisław x Woźniak Marianna (Kazimierz Biskupi 1931/19)
  87. Kochanowski Agnieszka x Kuliga Jakub (Kraków - św. Szczepan 1821/161)
  88. ---------- Andrzej x Majer Marianna (Kraków - św. Szczepan 1822/12)
  89. ---------- Andrzej x Sawicki Magdalena (Wieniec 1805/476)
  90. ---------- Aniela x Cukrzyński Józef (Kraków - św. Szczepan 1847/42)
  91. ---------- Antoni x Bandurski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1833/22)
  92. ---------- Antonia x Kierszewski Jan (Gniew 1878/18)
  93. ---------- Barbara x Różycki Józef (Bełdów 1895/9)
  94. ---------- Dorota x Banach Jan (Gniew 1860/1)
  95. ---------- Dorota x Burzała Jan (Gniew 1861/2)
  96. ---------- Grzegorz x Kaźmierczyk Katarzyna (Bebelno 1799/8)
  97. ---------- Grzegorz x Nowakowski Józefa (Kraków - Mariacka 1826/74)
  98. ---------- Ignacy x Bezowski Barbara (Gniew 1847/42)
  99. ---------- Jacenty x Dembiński Magdalena (Kraków - Mariacka 1836/37)
  100. ---------- Jan x Czukowicz Dorota (Gniew 1853/37)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne