Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kobryn (wyników 269):

  1. Koba Wojciech x Biernat Magdalena (Przyłęk 1853/4)
  2. ---------- Wojciech x Kita Teofila (Przyłęk 1855/9)
  3. ---------- Zofia x Gogoł Michał (Opole Lubelskie 1859/47)
  4. Kobańska Konstancja x Jończyk Leon (Skórkowice 1881/30)
  5. Kobarski Wojciech x Kuźma Marianna (Żelazna 1878/15)
  6. Kobędza Tomasz x Światłowicz Zuzanna Józefa (Grocholice 1883/5)
  7. Kobelak Zofia x Kazubowski Tomasz (Barłożno 1729/1)
  8. Kobelański Marianna x Grządziełowski Piotr (Borzykowa 1821/4)
  9. Koberwicz Jan x Rewers Agnieszka (Raciążek 1853/14)
  10. Kobiałek Helena x Radwanek Szczepan (Kraków - Wszyscy Święci 1841/6)
  11. Kobiałka Anna x Augustiak Władysław (Górzno k. Garwolina 1963/15)
  12. ---------- Marianna x Niewiadomski Antoni (Bełdów 1893/9)
  13. Kobicki Wojciech x Holc Ewa (Chwaszczyno 1763/2)
  14. Kobiel Łucja x Frejek Szymon (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/8)
  15. Kobiela Antoni x Formella Paulina (Grabowo kościerskie 1874/8)
  16. ---------- Idzi x Błaszczyk Rozalia (Kraszewice 1889/52)
  17. ---------- Jan x Cichosz Marta (Stężyca 1894/14)
  18. ---------- Marianna x Hinz Klemens (Stężyca 1886/34)
  19. ---------- Marta x Hinz Michał (Stężyca 1880/15)
  20. ---------- Michał x Wanta Katarzyna (Stężyca 1870/11)
  21. ---------- Paulina x Zblewski Albrecht (Stężyca 1873/28)
  22. ---------- Rozalia x Niklas Piotr (Stężyca 1896/24)
  23. ---------- Wiktoria x Suleja Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/16)
  24. ---------- Wojciech x Konciak Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/7)
  25. Kobielecki Wojciech x Król Antonina (Buczek 1871/15)
  26. Kobiella Izydor x Cyperski Marta (Stężyca 1899/18)
  27. ---------- Jan x Korda Karolina (Grabowo kościerskie 1880/5)
  28. ---------- Jan x Wicher Marianna (Stężyca 1897/20)
  29. ---------- Józefina x Okuniewski Leon (Stężyca 1899/10)
  30. ---------- Magdalena x Szymichowski Józef (Stężyca 1882/6)
  31. ---------- Marianna x Gaffke Jan (Stężyca 1897/11)
  32. Kobielski Antoni Jan x Skaczewski Marianna (Kraków - Boże Ciało 1819/23)
  33. ---------- Dorota x Kaczkowski Aleksander (Dmenin 1737/3)
  34. ---------- Joanna x Malinowski Jan (Kraków - św. Anna 1818/28)
  35. ---------- Marcjanna x Turski Franciszek (Dmenin 1776/8)
  36. ---------- Rozalia x Kamocki Anastazy (Dmenin 1759/5)
  37. ---------- Zuzanna x Chlipalski Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1823/3)
  38. Kobierczyk Marianna x Makusiński Józef (Kościelec pow. kaliski 1864/12)
  39. Kobierecki Mateusz x Chodkowski Marta (Płock 1886/92)
  40. Kobierkiewicz Franciszek x Szczecinski Barbara (Kazimierz Biskupi 1826/17)
  41. ---------- Helena x Kmieciński Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1816/13)
  42. ---------- Józefa x Kisiel Tomasz (Kazimierz Biskupi 1817/28)
  43. Kobierniak Wojciech x Kostrzewski Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1857/14)
  44. Kobierny Ewa x Iwankiewicz Paweł (Kościelec pow. kaliski 1852/3)
  45. Kobieroski Józef x Lenc Anna (Raciąż 1796/5)
  46. Kobierski Dorota x Janus Wojciech (Działoszyce 1831/8)
  47. ---------- Grzegorz x Miłobecki Marianna (Końskowola 1688/14)
  48. ---------- Jan x Gajewski Teresa (Kraków - Mariacka 1834/53)
  49. ---------- Jan x Słaby Zofia (Kraków - Mariacka 1830/98)
  50. ---------- Józef x Nowak Magdalena (Działoszyce 1833/15)
  51. ---------- Józefa x Skóra Antoni (Działoszyce 1856/9)
  52. ---------- Magdalena x Drukała Franciszek (Działoszyce 1863/7)
  53. ---------- Paweł x Wilk Katarzyna (Działoszyce 1858/19)
  54. ---------- Tomasz x Kowalewski Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1857/8)
  55. Kobierz Magdalena x Borkowski Stanisław (Działoszyce 1860/27)
  56. Kobierzewski Barbara x Jabłowski Antoni (Gniew 1771/7)
  57. Kobierzyński Anna x Jureczek Jan (Stężyca 1859/1)
  58. ---------- Bolesław x Bielawa Monika (Grabowo kościerskie 1931/17)
  59. ---------- Franciszek x Kargalewicz Irena (Gniew 1954/11)
  60. ---------- Julianna x Siemiński Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1843/1)
  61. Kobierzyńśki Wincenty Wojciech x Kłuska Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1841/30)
  62. Kobirzycki Karol x Wieczorkowski Marianna (Babsk 1839/3)
  63. Koblak Agnieszka x Kłosiewicz Wincenty (Łomna 1884/38)
  64. ---------- Jan x Zysk Konstancja (Łomna 1893/37)
  65. ---------- Józefa x Grzelec Antoni (Łomna 1886/26)
  66. ---------- Józefa x Kropielnicki Tomasz (Łomna 1892/18)
  67. ---------- Katarzyna x Kropielnicki Józef (Łomna 1891/7)
  68. ---------- Zofia x Kowalski Jan (Łomna 1888/30)
  69. Kobos Balbina x Justyna Feliks (Połaniec 1863/7)
  70. ---------- Zygmunt Roman x Fitzermann Jadwiga (Gniew 1968/8)
  71. Kobosc Katarzyna x Opalec Józef (Zborówek 1884/7)
  72. ---------- Magdalena x Magdziak Marcin (Zborówek 1884/1)
  73. Koboscianka Franciszka x Godzisz Andrzej (Zborówek 1882/2)
  74. Kobrorski Adam x Wilczek Marianna (Kazimierza Mała 1881/7)
  75. Kobryn Adam x Machocki Stefania (Cisów 1938/3)
  76. ---------- Agnieszka x Wjcik Jozef (Cisów 1831/2)
  77. ---------- Bronisława x Domagalski Eugeniusz (Cisów 1933/6)
  78. ---------- Feliksa x Mochocki Marian (Cisów 1941/8)
  79. ---------- Feliksa x Musiał Jan (Cisów 1929/4)
  80. ---------- Florentyna x Oczkowski Adam (Cisów 1925/5)
  81. ---------- Jan x Smuga Małgorzata (Cisów 1830/4)
  82. ---------- Jan x Szczepaniak Katarzyna (Cisów 1900/11)
  83. ---------- Joanna x Wójcik Andrzej (Cisów 1851/4)
  84. ---------- Józef x Kaczmarczyk Julianna (Cisów 1922/1)
  85. ---------- Józef x Mochocki Jadwiga (Cisów 1942/12)
  86. ---------- Józef x Szczepaniak Julianna (Cisów 1918/5)
  87. ---------- Józefa x Rozborski Jan (Cisów 1922/4)
  88. ---------- Józefa x Sepioł Jan (Cisów 1938/7)
  89. ---------- Julian x Wójcik Genowefa (Cisów 1938/15)
  90. ---------- Julianna x Domagała Zygmunt (Cisów 1929/1)
  91. ---------- Julianna x Krzemiński Filip (Cisów 1832/6)
  92. ---------- Karol x Smuga Genowefa (Cisów 1930/9)
  93. ---------- Katarzyna x Kowalik Roch (Cisów 1826/2)
  94. ---------- Katarzyna x Kozioł Michał (Cisów 1899/13)
  95. ---------- Kazimierz x Wójcik Barbara (Cisów 1850/2)
  96. ---------- Leokadia x Musiał Józef (Cisów 1945/6)
  97. ---------- Leonia x Bęben Franciszek (Cisów 1922/9)
  98. ---------- Magdalena x Karwat Jan (Cisów 1848/1)
  99. ---------- Marianna x Furmanek Marcin (Cisów 1929/12)
  100. ---------- Marjanna x Gońciarz Stefan (Cisów 1944/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne