Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do KoĽlak (wyników 72):

  1. KoĽbiał Adam x Białow±s Dorota (Gnojno 1833/31)
  2. ---------- Adam x Bugaj Marianna (Gnojno 1832/6)
  3. ---------- Antonina x Kaputa Grzegorz (Gnojno 1829/32)
  4. ---------- Brygida x Domański Ignacy (Gnojno 1872/20)
  5. ---------- Franciszka x Kwiecień Maciej (Gnojno 1856/24)
  6. ---------- Franciszka x Stępień Wojciech (Gnojno 1835/37)
  7. ---------- Helena x Juszczak Stanisław (Gnojno 1847/5)
  8. ---------- Helena x Kaczmarczyk Łukasz (Gnojno 1832/31)
  9. ---------- Jadwiga x Bugaj Tomasz (Gnojno 1837/28)
  10. ---------- Jakub x Chmielowski Józefa (Gnojno 1871/7)
  11. ---------- Jakub x Małkowski Katarzyna (Gnojno 1825/37)
  12. ---------- Jan x Białow±s Franciszka (Gnojno 1863/12)
  13. ---------- Jan x Bugaj Karolina (Gnojno 1872/8)
  14. ---------- Jan x Kopeć Marianna (Gnojno 1833/50)
  15. ---------- Jan x ¦lizankiewicz Łucja (Gnojno 1839/6)
  16. ---------- Jan x Stępień Marianna (Gnojno 1832/29)
  17. ---------- Jan x Szydłowski Anna (Gnojno 1828/35)
  18. ---------- Józef x B±k Agnieszka (Gnojno 1836/36)
  19. ---------- Józef x Mołas Julianna (Gnojno 1860/38)
  20. ---------- Józef x Stachowicz Marianna (Gnojno 1842/9)
  21. ---------- Kacper x Rasała Marianna (Gnojno 1858/44)
  22. ---------- Karol x Bugaj Katarzyna (Gnojno 1823/1)
  23. ---------- Karol x Kozłowski Ewa (Grudusk 1869/5)
  24. ---------- Katarzyna x Makowski Mateusz (Gnojno 1836/27)
  25. ---------- Katarzyna x Szymański Andrzej (Gnojno 1857/38)
  26. ---------- Kazimierz x Lelas Agata (Gnojno 1836/26)
  27. ---------- Łucja x Segda Wincenty (Gnojno 1850/6)
  28. ---------- Ludwika x Włodarski Jan (Działoszyce 1888/19)
  29. ---------- Magdalena x Białow±s Andrzej (Gnojno 1833/13)
  30. ---------- Małgorzata x Kulacha Tomasz (Gnojno 1861/8)
  31. ---------- Marianna x Bugaj Wojciech (Gnojno 1831/13)
  32. ---------- Marianna x Chmielowski Franciszek (Gnojno 1863/39)
  33. ---------- Marianna x Chmielowski Wojciech (Gnojno 1861/3)
  34. ---------- Marianna x Kuc Mateusz (Gnojno 1838/6)
  35. ---------- Marianna x Kwapisz Anastazy (Gnojno 1826/40)
  36. ---------- Marianna x Wasilewski Wojciech (Gnojno 1847/18)
  37. ---------- Michał x Pokusa Zofia (Gnojno 1829/9)
  38. ---------- Michał x Stępień Joanna (Gnojno 1849/36)
  39. ---------- Piotr x Kuc Teofila (Gnojno 1850/15)
  40. ---------- Piotr x Wawszczyk Małgorzata (Gnojno 1860/13)
  41. ---------- Teresa x Białow±s Kacper (Gnojno 1845/25)
  42. ---------- Wojciech x Kaputa Marianna (Gnojno 1864/9)
  43. ---------- Wojciech x Wawszczyk Kordula (Gnojno 1857/11)
  44. ---------- Zofia x Plesowicz Andrzej (Gnojno 1862/50)
  45. KoĽlak Jadwiga x Le¶niak Mikołaj (Łoniów 1818/249)
  46. ---------- Małgorzata x ¦wi±tek Józef (Łoniów 1826/21)
  47. ---------- Marianna x Stępień Tomasz (Łoniów 1825/27)
  48. ---------- Marianna x Szel±g Wojciech (Łoniów 1820/219)
  49. ---------- Tekla x Żyła Michał (Łoniów 1847/6)
  50. ---------- Teresa x Chara Marcin (Łoniów 1817/254)
  51. KoĽlakowski Malwina x Kowalski Józef (Płock 1887/41)
  52. KoĽlanka Helena x Sarzyński Mateusz (Łoniów 1816/196)
  53. KoĽlarek Jan x Kasprzak Katarzyna (Turek 1890/10)
  54. KoĽlik Franciszka x ¦lęzak Franciszek (Lgota Wielka 1823/7)
  55. ---------- Jan x Misiewicz Elżbieta (Kłomnice, par. ¶w. Marcina 1810/29)
  56. KoĽma Teresa x Pudłowski Jan (Działoszyce 1859/7)
  57. KoĽmin Józef x Matyszczon Katarzyna (Truskolasy 1810/16)
  58. ---------- Katarzyna x Rokosz Antoni (Truskolasy 1810/5)
  59. KoĽmiński Agata x Osial Maciej (Okrzeja 1819/16)
  60. ---------- Agnieszka x Dubakowskicz Tomasz (Kraków - Wszyscy ¦więci 1837/6)
  61. ---------- Andrzej x Rozlatowski Franciszka (Bełżyce 1834/20)
  62. ---------- Bolesław x Fröhlich Julia (Działoszyce 1867/18)
  63. ---------- Jadwiga x Iwanowicz Piotr (Lubraniec 1841/10)
  64. ---------- Jan x Stępniak Rozalia (Gieczno 1811/2)
  65. ---------- Józef Stanisław x Pijur Wiktoria (Kłomnice, par. ¶w. Marcina 1914/17)
  66. ---------- Kazimierz x Łojowski Marianna (Kraków - Mariacka 1839/65)
  67. ---------- Krystyna x Lis Lucjan (Górzno k. Garwolina 1973/4)
  68. ---------- Tomasz x Orchowski Franciszka (Ludzisko 1822/0)
  69. ---------- Wojciech x Stradomski Małgorzata (Pierzchnica: wie¶ Strojnów-Moczydła 1804/8)
  70. KoĽmirski Jakub x Kędzierski Agata (Klimontów 1826/7)
  71. KoĽmiruk Domadej x Kamas Rozalia (Hrubieszów 1874/4)
  72. KoĽnicki Julianna x Lewandowski Michał (Płock 1863/48)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne