Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Koślacz (wyników 174):

  1. Koś Stefania x Zawada Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1943/42)
  2. Kościak Jan x Strójwąs Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1889/1)
  3. Kościałek Jakub x Nowakowski Marianna (Bebelno 1872/17)
  4. Kościałkiewicz Paweł x Radłowski Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/34)
  5. Kościański Adam x Fiuty Agnieszka (Borzykowa 1849/11)
  6. ---------- Barbara x Witczyński Jan (Borzykowa 1865/24)
  7. ---------- Brygida x Grządziel Andrzej (Borzykowa 1857/8)
  8. ---------- Franciszek x Kaczmarczyk Wiktoria (Borzykowa 1861/17)
  9. ---------- Grzegorz x Dziobionka Jadwiga (Wieniec 1803/456)
  10. ---------- Józef x Banasik Anna (Borzykowa 1836/24)
  11. ---------- Józef x Detko Małgorzata (Borzykowa 1849/8)
  12. ---------- Józef x Dzieniarz Magdalena (Borzykowa 1826/13)
  13. ---------- Kanty x Bojarski Barbara (Borzykowa 1851/14)
  14. ---------- Katarzyna x Łyczba Jakub (Borzykowa 1867/12)
  15. ---------- Magdalena x Kołdun Szymon (Borzykowa 1836/32)
  16. ---------- Magdalena x Mojko Jakub (Borzykowa 1864/22)
  17. ---------- Małgorzata x Snioszek Maciej (Borzykowa 1863/20)
  18. ---------- Marianna x Antoniak Mateusz (Borzykowa 1847/5)
  19. ---------- Marianna x Auguściak Mateusz (Borzykowa 1834/12)
  20. ---------- Marianna x Sikora Kazimierz (Borzykowa 1856/27)
  21. ---------- Mikołaj x Cyżowiński Marianna (Borzykowa 1836/37)
  22. Kościecha Agnieszka x Joglewicz Józef (Papowo Toruńskie 1802/10)
  23. ---------- Elżbieta x Jabłoński Mateusz (Papowo Toruńskie 1844/6)
  24. ---------- Ignacy x Kwiatkowski Zuzanna (Papowo Toruńskie 1820/8)
  25. ---------- Jan x Łątkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1792/10)
  26. ---------- Julianna x Prelewski Mikołaj (Papowo Toruńskie 1844/14)
  27. ---------- Katarzyna x Maternicki Kazimierz (Papowo Toruńskie 1795/4)
  28. ---------- Marcin x Kornaszewski Marianna (Papowo Toruńskie 1839/16)
  29. ---------- Marianna x Polczyński Feliks (Papowo Toruńskie 1878/15)
  30. ---------- Marianna x Ubecki Józef (Papowo Toruńskie 1850/12)
  31. ---------- Walenty x Kuglewicz Marianna (Papowo Toruńskie 1811/7)
  32. Kościelak Grzegorz x Dębowski Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1855/15)
  33. Kościelna Stanisława x Świtalski Józef (Kazimierz Biskupi 1905/3)
  34. Kościelniak Agnieszka x Broczkowski Walenty (Kraków - św. Szczepan 1845/60)
  35. ---------- Aleksy x Kościelniak Bronisława (Kazimierz Biskupi 1928/33)
  36. ---------- Bronisława x Kościelniak Aleksy (Kazimierz Biskupi 1928/33)
  37. ---------- Brygida x Grabarczyk Jan (Kościelec pow. kaliski 1823/3)
  38. ---------- Cecylia x Matecki Władysław (Kazimierz Biskupi 1903/6)
  39. ---------- Franciszek x Cieślik Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1841/6)
  40. ---------- Jan x Cetner Marianna (Kazimierz Biskupi 1928/8)
  41. ---------- Jan x Lehr Agnieszka (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1837/1)
  42. ---------- Jan x Rutecki Józefa (Kazimierz Biskupi 1928/19)
  43. ---------- Józef x Przybylski Marianna (Kazimierz Biskupi 1902/15)
  44. ---------- Józef x Przybylski Marianna (Kazimierz Biskupi 1902/15)
  45. ---------- Karolina x Piasecki Antoni (Kraków - Mariacka 1846/10)
  46. ---------- Katarzyna x Dudek Bronisław (Kazimierz Biskupi 1925/33)
  47. ---------- Małgorzata x Górnikiewicz Jakub (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1838/4)
  48. ---------- Małgorzata x Tomczyk Franciszek (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1823/1)
  49. ---------- Marianna x Brożek Marcin (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1851/1)
  50. ---------- Marianna x Rosiejewski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1929/27)
  51. ---------- Marianna x Tumiczek Franciszek (Kazimierz Biskupi 1923/48)
  52. ---------- Stanisław x Gaudyński Franciszka (Kraków - Mariacka 1819/86)
  53. Kościelnicki Błażej x Gratowski Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1822/24)
  54. ---------- Jacek x Żołądź Konstancja (Kraków - św. Szczepan 1814/162)
  55. ---------- Katarzyna x Bujaś Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1838/44)
  56. ---------- Katarzyna x Piotrowski Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1849/29)
  57. ---------- Kazimierz x Złudek Wiktoria (Kraków - Mariacka 1832/18)
  58. ---------- Wojciech x Konik Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/5)
  59. Kościelnik Agnieszka x Kazimierczyk Wojciech (Kraków - św. Salwator 1822/51)
  60. Kościelny Adam x Dławichowski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1904/10)
  61. ---------- Henryk x Buczki Marianna (Kazimierz Biskupi 1932/3)
  62. ---------- Kasper x Krupik Marianna (Kraków - św. Florian 1841/23)
  63. ---------- Kasper x Olesz Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1846/11)
  64. Kościelski Franciszek x Bomka Leokadia (Grabowo kościerskie 1923/10)
  65. ---------- Halina x Knitter Jan (Raciąż 1977/11)
  66. ---------- Helena x Gałczyński Wojciech (Działoszyce 1882/3)
  67. ---------- Jadwiga x Kortas Henryk (Raciąż 1965/1)
  68. ---------- Jan x Osowski Stanisława (Raciąż 1953/10)
  69. ---------- Janina Maria x Klejbor Zenon Jan (Raciąż 1958/3)
  70. ---------- Kazimierz x Dyrmuła Marianna (Kraków - Mariacka 1822/67)
  71. ---------- Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/66)
  72. ---------- Urszula x Knitter Józef (Raciąż 1973/6)
  73. ---------- Wacław x Mruz Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1926/5)
  74. ---------- Weronika x Dejewski Feliks (Raciąż 1927/2)
  75. Kościemski Klara x Chmielecki Jan (Barłożno 1870/8)
  76. Koścień Bartłomiej x Chuchrowski Teofila (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1886/4)
  77. ---------- Marianna x Kolak Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1880/1)
  78. Kościeński Jakub x Płasza Zofia (Podlesie 1659/2)
  79. ---------- Ludwik x Rogowski Anna (Białobrzegi 1845/5)
  80. Kościerzan Antoni x Nowak Helena (Gniew 1954/20)
  81. Kościesza Józefa x Kanclerz Stanisław (Pniewnik 1881/25)
  82. Kościeszki Elżbieta x Rysiewski Szymon (Papowo Toruńskie 1828/14)
  83. Kościewski Julianna x Giernicki Julian (Barłożno 1883/2)
  84. Kościk Paweł x Skrobek Marianna (Mierzyn 1885/28)
  85. Kościnski Jakub x Rygwelski Weronika (Barłożno 1901/2)
  86. Kościński Józef x Kąpiński Józefa (Łomna 1888/24)
  87. ---------- Katarzyna x Ilof Wojciech (Kraków - św. Florian 1850/32)
  88. ---------- Ludwika x Tomaszkiewicz Robert (Białobrzegi 1862/10)
  89. ---------- Rozalia x Jelonek Józef (Łomna 1895/38)
  90. ---------- Stanisław x Bogucki Marianna (Łomna 1885/25)
  91. ---------- Stanisław x Lewandowski Waleria (Gniew 1929/20)
  92. Kościołczyk Wojciech x Młynek Dorota (Kraków - św. Salwator 1813/13)
  93. Kościołek Agata x Wąs Maciej (Kraków - św. Krzyż 1844/7)
  94. ---------- Agnieszka x Gruca Antoni (Kraków - św. Salwator 1833/107)
  95. Kościółek Antoni x Bania Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1872/3)
  96. ---------- Antoni x Mazurkiewicz Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1882/8)
  97. Kościołek Antoni x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/29)
  98. ---------- Antonina x Suski Tomasz (Kraków - św. Salwator 1837/31)
  99. ---------- Barbara x Woływicki Jan (Kraków - św. Salwator 1836/3)
  100. ---------- Franciszka x Grubaszek Wojciech (Kraków - św. Salwator 1810/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne