Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kołakowski (wyników 624):

  1. Kołaciński Józefa x Andrzejczak Tomasz (Turek 1894/7)
  2. Kołacz Adam x Biskup Małgorzata (Koprzywnica 1847/17)
  3. ---------- Adam x Nasternak Magdalena (Koprzywnica 1853/10)
  4. ---------- Agnieszka x Siudek Wojciech (Koprzywnica 1854/32)
  5. ---------- Andrzej x Hałdyk Marianna (Obiechów 1848/6)
  6. ---------- Andrzej x Milejski Jadwiga (Obiechów 1857/6)
  7. ---------- Andrzej x Pawelak Agnieszka (Koprzywnica 1862/17)
  8. ---------- Andrzej x Zwierzyk Marianna (Koprzywnica 1860/18)
  9. ---------- Anna x Skrzypczak Mateusz (Klimontów 1866/8)
  10. ---------- Antoni x Biskupski Marianna (Koprzywnica 1824/5)
  11. ---------- Antoni x Śliwiński Klara (Koprzywnica 1863/13)
  12. ---------- Antoni x Warat Agnieszka (Obiechów 1859/3)
  13. ---------- Antoni x Zych Marianna (Koprzywnica 1849/14)
  14. ---------- Apolonia x Rokosz Paweł (Koprzywnica 1826/27)
  15. ---------- Apolonia x Weder Wojciech (Koprzywnica 1847/37)
  16. ---------- Barbara x Sado Jan (Koprzywnica 1843/28)
  17. ---------- Bernard x Gałecki Rozalia (Koprzywnica 1830/18)
  18. ---------- Ewa x Duma Jan (Koprzywnica 1870/5)
  19. ---------- Ewa x Kuranty Franciszek (Koprzywnica 1856/16)
  20. ---------- Ewa x Makieła Antoni (Obiechów 1832/5)
  21. ---------- Ewa x Olszewski Franciszek (Koprzywnica 1827/33)
  22. ---------- Ewa x Rozwadowski Jakób (Koprzywnica 1863/27)
  23. ---------- Filip x Kołacz Zofia (Koprzywnica 1817/25)
  24. ---------- Franciszek x Alexandrowicz Katarzyna (Koprzywnica 1859/20)
  25. ---------- Grzegorz x Chmielowiec Marianna (Łoniów 1828/15)
  26. ---------- Ignacy x Jezierski Józefa (Chlewiska 1836/3)
  27. ---------- Ignacy x Malinowski Anna (Koprzywnica 1873/29)
  28. ---------- Jacenty x Mazur Marianna (Koprzywnica 1823/7)
  29. ---------- Jadwiga x Sygnet Michał (Koprzywnica 1866/26)
  30. ---------- Jadwiga x Zych Michał (Koprzywnica 1848/32)
  31. ---------- Jan x Judziak Marianna (Klimontów 1864/3)
  32. ---------- Jan x Kaczmarska Zofia (Niekrasów Świętokrzyski 1935/17)
  33. ---------- Jan x Kozłowski Marianna (Koprzywnica 1859/17)
  34. ---------- Jan x Papka Franciszka (Łoniów 1831/14)
  35. ---------- Jan x Sierant Małgorzata (Koprzywnica 1847/15)
  36. ---------- Jan x Zwierzyk Franciszka (Łoniów 1826/12)
  37. ---------- Jędrzej x Olszewski Zofia (Koprzywnica 1810/14)
  38. ---------- Józef x Kapuściński Agnieszka (Koprzywnica 1851/18)
  39. ---------- Józef x Zwierzyk Łucja (Łoniów 1849/16)
  40. ---------- Józefa x Nawrot Józef (Bodzentyn 1867/2)
  41. ---------- Julianna x Staszczak Mateusz (Koprzywnica 1832/89)
  42. ---------- Katarzyna x Gaik Bernard (Koprzywnica 1817/19)
  43. ---------- Katarzyna x Hejzydur Antoni (Koprzywnica 1825/16)
  44. ---------- Katarzyna x Kontach Franciszek (Koprzywnica 1815/11)
  45. ---------- Katarzyna x Kwasek Tomasz (Klimontów 1863/9)
  46. ---------- Katarzyna x Łagocki Kazimierz (Koprzywnica 1821/13)
  47. ---------- Kazimierz x Duma Barbara (Koprzywnica 1828/18)
  48. ---------- Kazimierz x Skrzypczak Petronela (Koprzywnica 1864/26)
  49. ---------- Kazimierz x Wiśniewski Julianna (Łoniów 1852/19)
  50. ---------- Kielian x Oszewski Wiktoria (Koprzywnica 1846/17)
  51. ---------- Kielian x Zając Agnieszka (Koprzywnica 1846/19)
  52. ---------- Kilian x Zybała Elżbieta (Koprzywnica 1858/18)
  53. ---------- Klara x Ładydo Antoni (Koprzywnica 1828/21)
  54. ---------- Łukasz x Marzec Joanna (Koprzywnica 1832/32)
  55. ---------- Łukasz x Zugaj Anna (Koprzywnica 1838/15)
  56. ---------- Magdalena x Olszewski Bartłomiej (Koprzywnica 1841/12)
  57. ---------- Małgorzata x Brzeziński Piotr (Obiechów 1861/11)
  58. ---------- Marianna x Bokwa Paweł (Koprzywnica 1817/5)
  59. ---------- Marianna x Jańczak Tomasz (Koprzywnica 1825/17)
  60. ---------- Marianna x Ładydo Michał (Koprzywnica 1858/25)
  61. ---------- Marianna x Łucki Wincenty (Koprzywnica 1834/14)
  62. ---------- Marianna x Miziński Andrzej (Klimontów 1868/10)
  63. ---------- Marianna x Olszewski Józef (Koprzywnica 1844/52)
  64. ---------- Marianna x Papka Marcin (Koprzywnica 1864/41)
  65. ---------- Marianna x Rydzowski Antoni (Obiechów 1851/4)
  66. ---------- Marianna x Samburski Jakub (Obiechów 1859/5)
  67. ---------- Marianna x Stachura Tomasz (Łoniów 1843/15)
  68. ---------- Mateusz x Ćwiertnia Agnieszka (Koprzywnica 1817/27)
  69. ---------- Mateusz x Pniech Marianna (Koprzywnica 1840/8)
  70. ---------- Michał x Bokwiak Tekla (Koprzywnica 1829/15)
  71. ---------- Paweł x Aleksandrowicz Orszula (Koprzywnica 1863/16)
  72. ---------- Paweł x Michalski Dorota (Koprzywnica 1847/13)
  73. ---------- Paweł x Sołtyski Marianna (Koprzywnica 1836/18)
  74. ---------- Rozalia x Gach Józef (Łoniów 1813/113)
  75. ---------- Salomea x May Stanisław (Łoniów 1819/34)
  76. ---------- Salomeia x Popa Jan (Pabianice 1859/34)
  77. ---------- Szymon x Zwierzyk Anna (Koprzywnica 1820/8)
  78. ---------- Tekla x Świątek Andrzej (Działoszyce 1889/2)
  79. ---------- Tekla x Zwierzyk Michał (Koprzywnica 1832/99)
  80. ---------- Teresa x Mazur Wincenty (Koprzywnica 1845/14)
  81. ---------- Teresa x Ziomek Michał (Koprzywnica 1868/10)
  82. ---------- Tomasz x Gzik Rozalia (Koprzywnica 1850/17)
  83. ---------- Tomasz x Płaneta Seweryna (Koprzywnica 1836/19)
  84. ---------- Tomasz x Rutkowski Anna (Klimontów 1871/7)
  85. ---------- Tomasz x Sabat Franciszka (Koprzywnica 1850/14)
  86. ---------- Walenty x Federowicz Agnieszka (Koprzywnica 1852/15)
  87. ---------- Walenty x Jarosz Magdalena (Koprzywnica 1825/21)
  88. ---------- Wojciech x Bieelcki Apolonia (Koprzywnica 1817/28)
  89. ---------- Wojciech x Duma Elżbieta (Koprzywnica 1841/5)
  90. ---------- Wojciech x Sadowa Zofia (Koprzywnica 1810/15)
  91. ---------- Zofia x Chmielowicz Antoni (Koprzywnica 1825/5)
  92. ---------- Zofia x Kołacz Filip (Koprzywnica 1817/25)
  93. Kołaczek Agnieszka x Błażejczyk Maciej (Górzno k. Garwolina 1771/7)
  94. ---------- Agnieszka x Lis Szymon (Górzno k. Garwolina 1805/15)
  95. ---------- Agnieszka x Wałachowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1842/27)
  96. ---------- Aleksander x Błażejczyk Franciszka (Górzno k. Garwolina 1784/10)
  97. ---------- Andrzej x Doszczuk Krystyna (Górzno k. Garwolina 1972/33)
  98. ---------- Anna x Talarek Filip (Górzno k. Garwolina 1842/5)
  99. ---------- Antoni x Pieniążek Bernarda (Górzno k. Garwolina 1941/28)
  100. ---------- Ewa x Rusak Marcin (Górzno k. Garwolina 1787/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne