Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Knop (wyników 67):

  1. Knobel Anna Karolina x Kirsch Jan Gotfryd (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/10)
  2. Knobin Anna Marianna x Kuminski Kazimierz (Gniew 1787/15)
  3. Knoblau Michał x Herian Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1845/45)
  4. Knoblauch Anna x Mendel Maciej (Gniew 1822/26)
  5. ---------- Jerzy x Garlicki Helena (Gniew 1837/21)
  6. ---------- Wiktoria x Doliński Józef (Gniew 1824/8)
  7. Knobloch Ignacy x Skrzydłowski Elżbieta (Gniew 1776/20)
  8. ---------- Jan x Chodorowski Janina (Kraków - Mariacka 1835/24)
  9. ---------- Maciej x Zielinski Barbara (Gniew 1831/9)
  10. ---------- Marianna x Guzinski Józef (Gniew 1890/24)
  11. Knoblowski Katarzyna x Karbowski Jakub (Gniew 1851/24)
  12. Knof Jakub x Klas Eleonora (Gniew 1769/19)
  13. Knofer Ewa x Kośmider Jakub (Gniew 1906/25)
  14. Knoffz Jakub x Wiśniewski Anna (Gniew 1769/26)
  15. Knoll Anna x Marxen Józef (Kraków - Mariacka 1840/15)
  16. ---------- Jan x Glogier Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1815/16)
  17. ---------- Nikodem x Trzciński Barbara (Kraków - św. Florian 1849/25)
  18. ---------- Wilhelm x Gumiński Małgorzata (Kraków - Mariacka 1833/95)
  19. Knoop Albert x Czaja Marta (Raciąż 1901/15)
  20. Knop Agnieszka x Gałka Marcin (Raciąż 1866/14)
  21. ---------- Anna x Schniski Grzegorz (Raciąż 1820/18)
  22. ---------- Franciszka x Liczywek Izydor (Raciąż 1870/13)
  23. ---------- Jakub x Batke Katarzyna (Raciąż 1853/6)
  24. ---------- Jakub x Palmowski Marianna (Pabianice 1857/36)
  25. ---------- Jan x Kurowski Zofia (Borzykowa 1849/10)
  26. ---------- Jan x Myk Ewa (Raciąż 1850/10)
  27. ---------- Jan x Ostrowski Anna (Raciąż 1898/20)
  28. ---------- Józef x Krul Józefa Antonina (Dmenin 1894/28)
  29. ---------- Józef x Starostecki Ewa (Dmenin 1889/11)
  30. ---------- Katarzyna x Grzona Franciszek (Raciąż 1860/1)
  31. ---------- Marianna x Reztowski Bonawentura (Barłożno 1888/8)
  32. ---------- Marianna x Ring Józef (Raciąż 1860/23)
  33. ---------- Marianna x Stypka Ignacy (Borzykowa 1858/44)
  34. ---------- Maryanna x Kania Ignacy (Pabianice 1860/60)
  35. ---------- Mateusz x Giersch Franciszka (Raciąż 1851/13)
  36. ---------- Michał x Grabkocki Brygida (Koprzywnica 1870/9)
  37. ---------- Paweł x Pachoł Anna (Borzykowa 1832/5)
  38. ---------- Szymon x Milinski Franciszka (Gniew 1892/3)
  39. ---------- Wojciech x Niwa Krystyna (Dmenin 1861/23)
  40. ---------- Wojciech x Stempień Antonina (Dmenin 1891/30)
  41. ---------- Zofia x Wosik Wawrzyniec (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/42)
  42. Knopek Anna x Kłopotek (Główczewski) Jan (Raciąż 1908/10)
  43. ---------- Jakub x Klundr Julianna (Raciąż 1809/5)
  44. ---------- Józef x Theil Anna (Raciąż 1886/14)
  45. Knopf Apolonia x Wiśniewski Ignacy (Barłożno 1929/13)
  46. ---------- Bronisław x Błaszczyk Jadwiga (Barłożno 1934/42)
  47. ---------- Jan x Fiałek Anna (Barłożno 1895/2)
  48. Knopp Franciszka x Krefta Jan (Barłożno 1880/5)
  49. ---------- Jan x Chrzanowski Małgorzata (Gniew 1942/72)
  50. ---------- Joanna x Rakowy Władysław (Barłożno 1911/18)
  51. ---------- Julianna x Panity Andrzej (Dmenin 1848/1)
  52. ---------- Marcin x Żychlinski Elżbieta (Raciąż 1835/8)
  53. ---------- Wiktoria x Fankidejski Józef (Barłożno 1901/13)
  54. Knot Anna x Wątkowski Walenty (Barłożno 1766/8)
  55. ---------- Anna x Wisniewski Jakub (Gniew 1792/28)
  56. ---------- Klara x Głowiński Franciszek (Gniew 1922/2)
  57. ---------- Krystyna x Burehart Piotr (Raciąż 1762/12)
  58. ---------- Marianna x Wiatrowski Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/2)
  59. Knota Mateusz x Szrajk Marianna (Gniew 1833/14)
  60. Knoth Józefina x Malecki Jan (Gniew 1851/43)
  61. ---------- Marianna x Mazella Franciszek (Gniew 1850/39)
  62. Knotowski Anna x Gołecki Maciej (Gniew 1851/12)
  63. ---------- Jan x Krellnik Karolina (Gniew 1851/29)
  64. ---------- Karol x Girschewski Anna (Gniew 1844/26)
  65. Knowa Regina x Sreter Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1824/14)
  66. Knowiakowski Jan Kanty x Kosicki Józefa (Kraków - Mariacka 1843/19)
  67. ---------- Regina x Sokołowski Kasper (Kraków - Mariacka 1839/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne