Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Knap (wyników 91):

  1. Knaak Wojciech x Chełstowski Joanna (Papowo Toruńskie 1841/2)
  2. Knab Anna x Frölich Ferdynand (Kraków - Wszyscy Święci 1823/27)
  3. Knabe Anna x Ogrocki Paweł (Kraków - Mariacka 1833/2)
  4. Knak Anna x Karczewski Jan (Gniew 1855/19)
  5. ---------- Anna x Kozłowski Jan (Gniew 1854/49)
  6. ---------- Józef x Brochonski Marianna (Gniew 1814/20)
  7. ---------- Michał x Schwarc Marianna (Gniew 1787/14)
  8. ---------- Piotr x Leniecki Anna (Gniew 1844/25)
  9. Knaka Grzegorz x Kliz Krystyna (Gniew 1760/6)
  10. Knap Agnieszka x Łata Jacek (Koprzywnica 1863/20)
  11. ---------- Anna x Łukowiecki Maciej (Kraków - św. Szczepan 1830/14)
  12. ---------- Antoni x Jurczak Petronela (Koprzywnica 1830/13)
  13. ---------- Antoni x Kopka Magdalena (Borzykowa 1858/4)
  14. ---------- Chilary x Puławski Rozalia (Żytno 1892/2)
  15. ---------- Filip x Kanarkiewicz Marianna (Kraków - św. Florian 1833/91)
  16. ---------- Franciszek x Adamski Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1848/9)
  17. ---------- Franciszek x Świętochowski Franciszka (Pniewnik 1883/16)
  18. ---------- Franciszka x Kozak Błażej (Bebelno 1799/6)
  19. ---------- Franciszka x Wojtala Wincenty (Borzykowa 1860/25)
  20. ---------- Jadwiga x Brzyszcz Filip (Koprzywnica 1867/1)
  21. ---------- Jan x Falkowski Karolina (Pniewnik 1877/12)
  22. ---------- Jan x Sikora Franciszka (Zielonki 1847/9)
  23. ---------- Jan x Świętochowski Józefa (Pniewnik 1873/12)
  24. ---------- Józef x Dzieniarz Małgorzata (Borzykowa 1860/2)
  25. ---------- Józef x Głogowski Magdalena (Koprzywnica 1833/17)
  26. ---------- Józef x Popiel Franciszka (Koprzywnica 1829/10)
  27. ---------- Julianna x Buła Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1846/39)
  28. ---------- Karol x Hak Marianna (Kraków - św. Szczepan 1817/71)
  29. ---------- Katarzyna x Talarek Jakub (Domosławice, wieś Domosławice 1913/4)
  30. ---------- Marcin x Czesak Katarzyna (Koprzywnica 1830/19)
  31. ---------- Marianna x Jarosz Józef (Kraków - św. Szczepan 1838/52)
  32. ---------- Marianna x Kowa Kasper (Kraków - św. Szczepan 1819/13)
  33. ---------- Marianna x Kozynacki Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1832/86)
  34. ---------- Marianna x Sołtysik Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1830/39)
  35. ---------- Mateusz x Kaczmarczyk Martyna (Bebelno 1812/1)
  36. ---------- Michał x Dudek Katarzyna (Koprzywnica 1864/20)
  37. ---------- Mikołaj x Gach Katarzyna (Koprzywnica 1861/17)
  38. ---------- Paweł x Łucki Józefa (Koprzywnica 1855/13)
  39. ---------- Paweł x Łukaski Agnieszka (Koprzywnica 1864/25)
  40. ---------- Paweł x Niemiec Marianna (Koprzywnica 1829/11)
  41. ---------- Paweł x Sadowa Salomea (Koprzywnica 1819/9)
  42. ---------- Paweł x Stachnik Marianna (Kraków - św. Szczepan 1823/54)
  43. ---------- Petronela x Bieńkowski Maciej (Gnojno 1825/22)
  44. ---------- Petronela x Maciejczyk Tomasz (Dzierzgów 1830/5)
  45. ---------- Piotr x Bialik Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1841/39)
  46. ---------- Piotr x Kaliciński Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1814/159)
  47. ---------- Piotr x Skrzypczak Jadwiga (Koprzywnica 1851/20)
  48. ---------- Piotr x Świętochowski Franciszka (Pniewnik 1876/10)
  49. ---------- Stanisław x Kozak Katarzyna (Koprzywnica 1830/16)
  50. ---------- Tekla x Szczerba Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1827/14)
  51. ---------- Teresa x Gardaszewicz Franciszek (Kraków - św. Florian 1819/62)
  52. ---------- Teresa x Legwand Franciszek (Koprzywnica 1871/12)
  53. ---------- Tomasz x Kowalski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1834/47)
  54. ---------- Wawrzyniec x Wojtala Józefa (Żytno 1893/16)
  55. ---------- Wiktoria x Walos Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1846/32)
  56. ---------- Wojciech x Gąsiorek Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1823/6)
  57. Knapczyk Antoni x Jędrzejowski Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/12)
  58. ---------- Jakub x Podolski Józefa (Kraków - Mariacka 1821/12)
  59. ---------- Marianna x Adamczyk Stanisław (Kraków - Mariacka 1846/4)
  60. ---------- Sebastian x Skawik Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1813/12)
  61. Knapczyński Walenty x Celiński Anna (Kraków - św. Anna 1831/5)
  62. Knapik Błażej x Woźniak Antonina (Dmenin 1864/10)
  63. ---------- Florian x Lepert Augusta (Płock 1863/37)
  64. ---------- Jakub x Ciszowski Helena (Kraków - św. Florian 1820/60)
  65. ---------- Jakub x Grochal Franciszka (Siercza, par. Wieliczka 1880/4)
  66. ---------- Jakub x Gutowski Łucja (Kraków - św. Anna 1815/10)
  67. ---------- Jakub x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/20)
  68. ---------- Jan x Gierad Marianna (Kraków - św. Szczepan 1835/63)
  69. ---------- Józefa x Wyganowski Piotr (Pniewnik 1822/6)
  70. ---------- Julianna x Jędrzejowski Antoni (Truskolasy 1819/11)
  71. ---------- Konstancja x Domagalski Wawrzyniec (Skała 1827/11)
  72. ---------- Magdalena x Seremak Jakub (Poremba: wieś Poremba 1844/47)
  73. ---------- Piotr x Kaźmierczak Tekla (Jeżów 1819/31)
  74. ---------- Salomea x Królikowski Szymon (Dmenin 1888/17)
  75. ---------- Sebastian x Delaski Scholastyka (Kraków - Wszyscy Święci 1820/13)
  76. ---------- Szymon x Słonin Marianna (Końskowola 1654/7)
  77. ---------- Teresa x Potkański Józef (Kraków - Mariacka 1834/69)
  78. ---------- Walenty x Gajak Rozalia (Dmenin 1847/2)
  79. Knapiński Kunegunda x Gałkowski Jacenty (Kraków - Mariacka 1824/38)
  80. ---------- Małgorzata x Dragański Adam (Kraków - Mariacka 1830/90)
  81. Knapkiewicz Andrzej x Szafft Wanda (Turek 1889/72)
  82. ---------- Wiktoria x Mazurek Józef (Turek 1894/29)
  83. Knarer Wawrzyniec x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/90)
  84. Knaś Marianna x Kaczmarczyk Maciej (Lgota Wielka 1851/3)
  85. Knast Andrzej x Grzelak Magdalena (Ludzisko 1832/0)
  86. Knax Rozalia x Kokowicz Józef (Raciążek 1785/1)
  87. Knaź Antonina x Chrzuszcz Stanisław (Turek 1890/92)
  88. ---------- Franiciszka x Kowalski Jan (Lgota Wielka 1824/11)
  89. ---------- Marianna x Skupniewicz Michał (Kraków - św. Salwator 1831/22)
  90. ---------- Stanisława x Donat Antoni (Turek 1892/73)
  91. Knazow Justyna x Palezyński Kazimierz (Raciążek 1780/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne