Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kmiecik (wyników 100):

  1. Kmicicki Jan x Puczyński Stanisława (Gniew 1939/3)
  2. Kmieć Agnieszka x Ziołek Bartłomiej (Końskowola 1645/12)
  3. ---------- Aniela x Kowalski Wincenty (Dzierzgów 1830/11)
  4. ---------- Anna x Tomaszewski Jan (Kazimierz Biskupi 1919/14)
  5. ---------- Anna x Wieczorek Tomasz (Budziszewice 1868/17)
  6. ---------- Bronisława x Rudnicki Edward (Kazimierz Biskupi 1928/1)
  7. ---------- Elżbieta x Wąsowicz Wincenty (Kościelec pow. kaliski 1814/10)
  8. ---------- Jadwiga x Grzelaczyk Józef (Kościelec pow. kaliski 1809/7)
  9. ---------- Jan x Rospondzik Zofia (Kraków - św. Salwator 1845/21)
  10. ---------- Jan x Rudnicki Marianna (Kazimierz Biskupi 1918/9)
  11. ---------- Katarzyna x Wędzichowski Jan (Kraków - św. Florian 1830/104)
  12. ---------- Łukasz x Fokt Agnieszka (Pabianice 1857/26)
  13. ---------- Paweł x Łaskowski Marianna (Gniew 1840/24)
  14. ---------- Piotr x Baranowski Józefa (Mileszki 1869/16)
  15. ---------- Wincenty x Gąsioroski Katarzyna (Łoniów 1864/32)
  16. Kmieciak Jadwiga x Trawka Józef (Kazimierz Biskupi 1854/9)
  17. ---------- Józef x Mielcark Urszula (Kościelec pow. kaliski 1841/11)
  18. ---------- Józefa x Kuciak Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1848/1)
  19. ---------- Łukasz x Gazela Franciszka (Kazimierz Biskupi 1818/24)
  20. ---------- Marcin x Gołębiewski Marianna (Ludzisko 1822/0)
  21. ---------- Stanisław x Brzeziński Marianna (Wieniec 1794/355)
  22. ---------- Szymon x Nowak Marianna (Ludzisko 1824/0)
  23. ---------- Tekla x Dobrowolski Adam (Kazimierz Biskupi 1891/23)
  24. ---------- Weronika x Bąkoski Tomasz (Kazimierz Biskupi 1830/37)
  25. Kmieciakowa Franciszka x Wojciechowski Andrzej (Wieniec 1794/345)
  26. Kmiecieński Marianna x Podolski Teofil (Działoszyce 1839/27)
  27. Kmieciewski Marianna x Peruga Wawrzyniec (Turek 1892/10)
  28. Kmiecik Agnieszka x Banaś Stanisław (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1822/6)
  29. ---------- Agnieszka x Chmielowski Florian (Zielonki 1817/16)
  30. ---------- Agnieszka x Nowak Wojciech (Kraków - św. Florian 1837/71)
  31. ---------- Agnieszka x Waligóra Paweł (Kraków - św. Salwator 1851/39)
  32. ---------- Andrzej x Bętkowksi Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1843/39)
  33. ---------- Anna x Gawroński Dionizy (Koprzywnica 1817/15)
  34. ---------- Antoni x Bednarczyk Marianna (Dmenin 1789/4)
  35. ---------- Antoni x Cieleban Salomea (Dmenin 1799/3)
  36. ---------- Antoni x Kula Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1888/1)
  37. ---------- Franciszek x Miroń Jadwiga (Zielonki 1842/18)
  38. ---------- Franciszka x Ogłoza Antoni (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1832/2)
  39. ---------- Helena x Bespard Wojciech (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1830/3)
  40. ---------- Helena x Rzegost Franciszek (Zielonki 1849/62)
  41. ---------- Jadwiga x Cieśla Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1856/1)
  42. ---------- Jadwiga x Snieg Jan (Kazimierz Biskupi 1830/20)
  43. ---------- Jakub x Łukawski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1886/3)
  44. ---------- Jakub x Miroń Katarzyna (Zielonki 1834/8)
  45. ---------- Jan x Matusik Petronela (Kraków - św. Mikołaj 1837/14)
  46. ---------- Jan x Tylko Ewa (Kraków - św. Salwator 1848/15)
  47. ---------- Józef x Jędrzejowski Karolina (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1902/1)
  48. ---------- Józef x Strzelecki Marianna (Turek 1893/26)
  49. ---------- Józefa x Czekaj Feliks (Kraków - Wszyscy Święci 1838/23)
  50. ---------- Józefa x Kłodawski Walenty (Turek 1890/24)
  51. ---------- Józefa x Kozak Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1884/2)
  52. ---------- Józefa x Piróg Józef (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1904/3)
  53. ---------- Józefa x Sowiński Stanisław (Turek 1891/21)
  54. ---------- Katarzyna x Dziędzielski Józef (Kraków - św. Salwator 1832/111)
  55. ---------- Katarzyna x Gajosek Kacper (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/17)
  56. ---------- Katarzyna x Kowędowski Grzegorz (Kraków - św. Florian 1842/8)
  57. ---------- Kazimierz x Cepuch Urszula (Kraków - św. Szczepan 1850/28)
  58. ---------- Klemens x Schempin Krystyna (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1830/4)
  59. ---------- Kunegunda x Regulski Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1818/76)
  60. ---------- Ludwik x Ogłoza Agata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1785/13)
  61. ---------- Maciej x Dudkiewicz Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1819/43)
  62. ---------- Maciej x Karasiński Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/2)
  63. ---------- Maciej x Nowacki Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1779/9)
  64. ---------- Maciej x Zabierzowski Jadwiga (Kraków - Mariacka 1835/37)
  65. ---------- Małgorzata x Sadzik Ignacy (Zielonki 1841/7)
  66. ---------- Marcin x Stachura Rozalia (Kraków - Mariacka 1833/118)
  67. ---------- Marianna x Bocian Ludwik (Pierzchnica: wieś Gumienice 1896/2)
  68. ---------- Marianna x Siedlecki Wincenty (Kraków - św. Salwator 1848/33)
  69. ---------- Marianna x Szymański Jan (Zielonki 1829/15)
  70. ---------- Marianna x Trela Szczepan (Zielonki 1844/23)
  71. ---------- Mateusz x Baran Małgorzata (Dmenin 1770/4)
  72. ---------- Michał x Pasek Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1904/3)
  73. ---------- Mikołaj x Bińkowski Ludwika (Pierzchnica: wieś Gumienice 1887/2)
  74. ---------- Mikołaj x Kuzia Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1896/4)
  75. ---------- Paweł x Błachowicz Marianna (Dmenin 1760/3)
  76. ---------- Petronela x Nowak Józef (Turek 1890/20)
  77. ---------- Regina x Bieniek Kazimierz (Zielonki 1818/28)
  78. ---------- Rozalia x Golibroda Tomasz (Gnojno 1750/1)
  79. ---------- Salomea x Zaworski Rafał (Lgota Wielka 1831/16)
  80. ---------- Urszula x Woźniak Antoni (Dmenin 1819/7)
  81. ---------- Wawrzyniec x Szymczyk Elżbieta (Zielonki 1833/5)
  82. ---------- Władysław x Długosz Anna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1894/6)
  83. ---------- Władysław x Latosiński Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/30)
  84. ---------- Wojciech x Pawłowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1877/2)
  85. ---------- Wojciech x Wielgus Józefa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1897/3)
  86. Kmiecikiewicz Mateusz x Partyka Agnieszka (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1807/7)
  87. Kmieciński Elżbieta x Szamotuła Adam (Kazimierz Biskupi 1819/8)
  88. ---------- Feliks x Kawęzowski Tekla (Działoszyce 1885/17)
  89. ---------- Franciszek Ksawery x Misiakiewicz Zuzanna (Kraków - Mariacka 1818/20)
  90. ---------- Franciszek x Stanczykowski Barbara (Kraków - św. Florian 1827/127)
  91. ---------- Franciszka x Gałczyński Michał (Kazimierz Biskupi 1821/29)
  92. ---------- Jacek x Straszowski Józefa (Kraków - św. Florian 1827/49)
  93. ---------- Ludwik x Myszkowski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1919/55)
  94. ---------- Michalina x Dryański Wojciech (Kazimierz Biskupi 1840/14)
  95. ---------- Nepomucena x Paluch Maciej (Kazimierz Biskupi 1843/27)
  96. ---------- Rozalia x Wilkoski Piotr (Kazimierz Biskupi 1822/22)
  97. ---------- Wawrzyniec x Kobierkiewicz Helena (Kazimierz Biskupi 1816/13)
  98. ---------- Wawrzyniec x Snieg Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1852/10)
  99. Kmieciokowa Katarzyna x Buczkowski Piotr (Wieniec 1784/218)
  100. Kmieciowski Marcin x Bładowski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne