Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kluczny (wyników 181):

  1. Kluba Józef x Doliński Salomea (Koprzywnica 1816/14)
  2. Kluber Józefa x Richter Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/14)
  3. Klubiński Franciszka x Lipiński Franciszek (Koprzywnica 1835/22)
  4. ---------- Jan x Sroczyński Antonina (Koprzywnica 1867/11)
  5. ---------- Juliana x Tokarski Antoni (Koprzywnica 1844/47)
  6. ---------- Julianna x Rokwisz Szymon (Koprzywnica 1845/21)
  7. ---------- Kunegunda x Zwolski Jan (Koprzywnica 1845/31)
  8. ---------- Leon x Kwietniewski Barbara (Koprzywnica 1865/22)
  9. ---------- Magdalena x Gradzieński Stanisław (Koprzywnica 1857/14)
  10. ---------- Marianna x Beksiński Stanisław (Koprzywnica 1857/6)
  11. ---------- Marianna x Gorycki Antoni (Koprzywnica 1820/5)
  12. ---------- Marianna x Mróczkowski Antoni (Koprzywnica 1835/29)
  13. ---------- Piotr x Kastrowski Tekla (Koprzywnica 1814/23)
  14. ---------- Tekla x Kalinowski Franciszek (Koprzywnica 1822/10)
  15. ---------- Tomasz x Skrzypczyński Magdalena (Koprzywnica 1839/23)
  16. Klubiszowski N. x Depczyński Stefan (Jeżów 1813/36)
  17. Kluckowski Maciej x Borgowski Elżbieta (Raciąż 1850/22)
  18. Kluczek Jadwiga x Górski Jan (Prażmów 1897/27)
  19. ---------- Jakub x Cierpisz Agata (Zielonki 1826/7)
  20. ---------- Jan x Majchrzak Władysława (Kazimierz Biskupi 1919/23)
  21. ---------- Magdalena x Gorzut Wojciech (Kraków - Mariacka 1816/85)
  22. Kluczewski Łucja x Czapski Adam (Kraków - św. Szczepan 1817/133)
  23. Kluczikowski Józefina x Kosnik Jakub (Grabowo kościerskie 1854/4)
  24. Kluczkówna Katarzyna x Walaszkowicz Jakub (Brzeziny 1798/24)
  25. Kluczkowski Antonia x Janowitz Franciszek (Raciąż 1907/6)
  26. ---------- Antonia x Vollehr Bronisław (Raciąż 1885/2)
  27. ---------- Franciszek x Wegner Zofia (Raciąż 1912/5)
  28. ---------- Józef x Urbański Franciszka (Raciąż 1903/18)
  29. ---------- Paweł x Prill Maria (Raciąż 1877/8)
  30. ---------- Teofila Anastazja x Wegner August (Raciąż 1901/16)
  31. ---------- Zuzanna x Orchowski Jakub (Ludzisko 1821/0)
  32. Kluczny Antoni x Koch Łucja (Dmenin 1880/15)
  33. ---------- Wojciech x Kramarski Jadwiga (Dmenin 1842/3)
  34. Kluczyk Józef x Prusicki Marianna (Papowo Toruńskie 1865/17)
  35. ---------- Michał x Baruszkowski Antonina (Prażmów 1903/8)
  36. ---------- Weronika x Woźniak Antoni (Prażmów 1901/16)
  37. Kluczykoski Jakub x Witasik Antonina (Kazimierz Biskupi 1856/6)
  38. Kluczynek Maciej x Obert Paulina (Raciąż 1868/13)
  39. Kluczyńska Katarzyna x Sawerianum Łukasz (Brzeziny 1783/1902)
  40. ---------- Klara x Kiełczewski Jan (Brzeziny 1778/1803)
  41. Kluczyński Maksymilian x Ponurkiewicz Apolonia (Hrubieszów 1866/5)
  42. ---------- Marianna x Chmielewski Wojciech (Papowo Toruńskie 1864/26)
  43. ---------- Wojciech x Sztocz Elżbieta (Lgota Wielka 1835/7)
  44. Klufas Teodor x Alter Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1847/15)
  45. Klug Edward JuliuszWilhelm x Lierhammer Magdalena Felicyta (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1833/3)
  46. ---------- Elżbieta x Wesolowski Błażej (Wąsosze k. Konina 1840/8)
  47. ---------- Ewa x Swenszon Mikołaj Piotr (Gniew 1778/5)
  48. ---------- Rozalia x Wypychowski Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1839/21)
  49. Kluga Feliks x Rogacki Teresa (Kazimierz Biskupi 1923/29)
  50. ---------- Józef x Łechtański Joanna (Kazimierz Biskupi 1907/19)
  51. ---------- Paweł x Miklaszewski Ludwika (Kazimierz Biskupi 1903/27)
  52. ---------- Stanisława x Witczański Jan (Kazimierz Biskupi 1923/35)
  53. Kluge Fryderyk x Schinschke Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/16)
  54. ---------- Jan Fryderyk x Woźny Marianna (Mikstat 1826/5)
  55. Kluger Franciszek x Bucholt Anna (Kraków - Mariacka 1843/81)
  56. ---------- Józef x Galinowski Magdalena (Kraków - Mariacka 1837/60)
  57. ---------- Józef x Gorzkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1812/10)
  58. ---------- Józef x Grylisz Helena (Kraków - Mariacka 1820/37)
  59. ---------- Józef x Kuropatk Gertruda (Gniew 1777/10)
  60. ---------- Marianna x Sudorski Karol (Kraków - Mariacka 1825/48)
  61. Klugiewicz Elżbieta x Czarnecki Szczepan (Czermno 1829/9)
  62. ---------- Maciej x Kiełbasa Elżbieta (Czermno 1825/4)
  63. ---------- Marianna x Kostrzębski Franciszek (Czermno 1845/14)
  64. Klugin Chaja x Manasowicz Jankiel (Hrubieszów 1820/24)
  65. Klugl Marianna x Prill Franciszek (Raciąż 1799/1)
  66. Kluk Marianna x N. Andrzej (Raciąż 1757/9)
  67. ---------- Tomasz x Drzewicki Marianna (Kraków - Mariacka 1814/51)
  68. Kluka Andrzej x Ciołek Franciszka (Brzeziny 1786/1994)
  69. ---------- Hieronim x Regliński Franciszka (Grabowo kościerskie 1884/6)
  70. ---------- Jan x Roszkowska Marianna (Brzeziny 1787/2029)
  71. ---------- Jan x Wałczyńska Anna (Brzeziny 1791/16)
  72. ---------- Jan x Żywicki Augusta (Grabowo kościerskie 1880/8)
  73. ---------- Józef x Kmin Agnieszka (Pabianice 1858/45)
  74. ---------- Julianna x Pawełczyk Antoni (Pabianice 1857/40)
  75. ---------- Marianna x Panczyk Mateusz (Lgota Wielka 1857/13)
  76. ---------- Michał x Deja Józefina (Grabowo kościerskie 1847/12)
  77. ---------- Tadeusz Leon x Nakielski Walezja (Grabowo kościerskie 1933/8)
  78. Klukowicz Małgorzata x Krasuski Józef (Pniewnik 1846/16)
  79. Klukowski Justyna x Przypiszny Józef (Gniew 1880/11)
  80. ---------- Katarzyna x Rosiak Wojciech (Mileszki 1853/20)
  81. ---------- Marianna x Wicher Jan (Kraków - św. Szczepan 1828/10)
  82. ---------- Stanisław x Rowicki Tekla (Pniewnik 1864/7)
  83. Kluman Grzegorz x Chubowski Wiktoria (Raciąż 1865/5)
  84. Klumon Marianna x Schefs Jan (Raciąż 1847/10)
  85. Klump Anna x Słotwiński Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1817/9)
  86. ---------- Antonina x Białecki Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1819/13)
  87. ---------- Zofia x Słotwiński Feliks (Kraków - Wszyscy Święci 1814/17)
  88. Klunchr Józef x Czerwinski Marianna (Raciąż 1866/8)
  89. Klundan Tomasz x Szweg Marianna (Raciąż 1762/14)
  90. Klunder Andrzej x Remus Gertruda (Raciąż 1834/10)
  91. ---------- Anna x Sampłowski Bolesław (Raciąż 1963/4)
  92. ---------- Anna x Schweminski Jan (Raciąż 1832/22)
  93. ---------- Elżbieta x Byrep Albrecht (Raciąż 1849/1)
  94. ---------- Franciszek x Mathia Agnieszka (Raciąż 1858/5)
  95. ---------- Franciszek x Scheffler Franciszka (Raciąż 1919/4)
  96. ---------- Franciszka x Bruhnke Wilhelm (Raciąż 1899/15)
  97. ---------- Gertruda Bronisława x Ćwikliński Alfons (Raciąż 1954/22)
  98. ---------- Gizela x Tomsa Henryk (Raciąż 1981/22)
  99. ---------- Helena x Pietrasik Edward (Raciąż 1975/28)
  100. ---------- Irena x Lipiński Marek (Raciąż 1975/29)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne