Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kloz (wyników 112):

  1. Klobszteyn Andrzej x Fayfer Anna Dorota (Kościelec pow. kaliski 1808/4)
  2. Kloc Adam x Klapa Marianna (Borzykowa 1858/33)
  3. ---------- Ewa x Nagel Jan (Borzykowa 1847/8)
  4. ---------- Jan x Chojnacki Katarzyna (Borzykowa 1856/5)
  5. ---------- Jan x Filiński Agnieszka (Borzykowa 1851/2)
  6. ---------- Józef x Zawada Ewa (Borzykowa 1840/16)
  7. ---------- Kazimierz x Fabianowski Marianna (Kraków - Mariacka 1818/31)
  8. ---------- Ludwik x Krok Marianna (Chwaszczyno 1767/9)
  9. ---------- Michał x Szymański Gertruda (Borzykowa 1845/18)
  10. ---------- Mordechaj x Milder Maria (Hrubieszów 1815/22)
  11. ---------- Rozalia x Tkaczyk Piotr (Opole Lubelskie 1858/69)
  12. ---------- Zofia x Lara Adam (Borzykowa 1865/7)
  13. ---------- Zuzanna x Ewalt Marcin (Chwaszczyno 1765/7)
  14. Kloca Franciszek x Skarczeński Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1810/8)
  15. Klocek Jan x Brychcza Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1945/10)
  16. ---------- Krystian x Klosz Regina (Chwaszczyno 1766/2)
  17. ---------- Marianna x Dygulski Jakub (Niekrasów Świętokrzyski 1916/10)
  18. ---------- Władysław x Kowalska Franciszka (Niekrasów Świętokrzyski 1923/15)
  19. ---------- Wojciech x Kurowski Anna (Gniew 1815/15)
  20. Kloch Antoni x Dąbek Franciszka (Chlewiska 1839/34)
  21. ---------- Brygida x Swat Kacper (Chlewiska 1827/34)
  22. ---------- Maria x Wegner Franciszek (Raciąż 1945/9)
  23. Klock Gotfryd x Ert Ertmuta (Chwaszczyno 1754/3)
  24. ---------- Jerzy x Kunk (Kunca) Katarzyna (Chwaszczyno 1748/2)
  25. ---------- Konstancja x Brent Wawrzyniec (Chwaszczyno 1753/5)
  26. ---------- Konstancja x Klinski (z Sopotu) Jan (Chwaszczyno 1760/1)
  27. Klockiwiecz Andrzej x Raciniewski Rozalia (Raciążek 1799/2)
  28. Klockowski Antoni x Jarecki Antonina (Koprzywnica 1860/24)
  29. ---------- Bartłomiej x Dolata Józefa (Lubraniec 1846/15)
  30. ---------- Jan x Łuczyński Marianna (Mileszki 1854/4)
  31. ---------- Tekla x Grabowski Jakób (Lubraniec 1839/13)
  32. Kloczkowski Anastazja x Słowacki Stanisław (Chlewiska 1832/17)
  33. ---------- Walenty x Bednarek Antonina (Chlewiska 1838/35)
  34. ---------- Walenty x Janas Agnieszka (Chlewiska 1839/56)
  35. Kloda Barbara x Klein August (Gniew 1857/36)
  36. ---------- Franciszek x Orłowski Anna (Gniew 1857/38)
  37. ---------- Jakub x Pofelski Barbara (Gniew 1853/35)
  38. ---------- Jan x Koniczszonka Barbara (Gniew 1846/29)
  39. ---------- Michał x Sentek Barbara (Gniew 1862/52)
  40. ---------- Szymon x Krusczenski Katarzyna (Gniew 1830/19)
  41. ---------- Szymon x Sczepieński Katarzyna (Gniew 1831/8)
  42. Klodda Anna x Brzezinski Bernard (Gniew 1873/32)
  43. ---------- Augusta x Bartsch August (Gniew 1875/24)
  44. ---------- Franciszek x Guzinski Katarzyna (Gniew 1873/17)
  45. ---------- Maria x Kösslin Karol Ferdynand (Gniew 1894/22)
  46. ---------- Maria x Miecznikowski August (Gniew 1859/44)
  47. ---------- Rozalia x Szymborowski Jakub (Gniew 1873/30)
  48. Klodowski Marianna x Matuszewski Antoni (Gniew 1832/42)
  49. Kloefs Karol x Zalewski Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1835/13)
  50. Klohls Franciszek x Murkowski Justyna (Raciąż 1856/7)
  51. Klohs Władysław x Brochowski Antonia (Gniew 1940/2)
  52. Klojowski Piotr x Lipinski Marianna (Dobrzejewice 1850/9)
  53. Klojsowska Marianna x Libiszewski Walenty (Dobrzejewice 1853/9)
  54. Klokman Anna x Doweyko Ignacy (Łabunowo 1800/11)
  55. Klonik Julianna x Kowalski Józef (Mileszki 1853/18)
  56. Klonikowski Adam x Wyczyszka Maria (Gniew 1857/39)
  57. ---------- August x Kucharski Barbara (Gniew 1873/18)
  58. Klonkowski Antoni x Schmelter Joanna (Papowo Toruńskie 1878/9)
  59. Klonowski Agnieszka x Racław Franciszek (Papowo Toruńskie 1801/1)
  60. ---------- Antoni x Kotkiewicz Rozalia (Papowo Toruńskie 1853/6)
  61. ---------- Ewa x Kowalski Jan (Gniew 1774/16)
  62. ---------- Jakub x Szlak Katarzyna (Gniew 1745/39)
  63. ---------- Józefa x Nowak Antoni (Żelazna 1876/3)
  64. ---------- Łukasz x Grusiosi Anna (Barłożno 1706/1)
  65. ---------- Michał x Schutenberg Marianna (Stężyca 1870/17)
  66. ---------- Paweł x Jarzębski Marianna (Gniew 1762/24)
  67. ---------- Stanisław x Drozd Franciszka (Grudusk 1872/21)
  68. Kloński Franciszka x Skorupa Tomasz (Kraszewice 1889/19)
  69. Klopocki Anastazja x Hein Sylwester (Gniew 1910/7)
  70. Klosak Jan x Kowalewski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1849/4)
  71. Klosek Marianna x Barecki Józef (Kraków - Mariacka 1841/7)
  72. ---------- Marianna x Bogdał Mateusz (Bebelno 1716/4)
  73. Klosinski Jakub x Korol Gertruda (Gniew 1772/17)
  74. ---------- Jakub x Uzdowski Elżbieta (Gniew 1762/25)
  75. Kloska Marcin x Warkowna Ewa (Końskowola 1651/30)
  76. ---------- Michał x Gorzalczan Jadwiga (Końskowola 1650/23)
  77. Kloskowski Jan x Wessołowski Elżbieta (Gniew 1806/12)
  78. ---------- Marianna x Jabłecki Maciej (Gniew 1809/15)
  79. Klosowski Marianna x Schreiber Tomasz (Raciąż 1841/21)
  80. Kloss Adam x Choiński Klara (Gniew 1942/6)
  81. ---------- Andrzej x Błędzki Franciszka (Gniew 1853/36)
  82. ---------- Andrzej x Just Katarzyna (Gniew 1869/44)
  83. ---------- Anna x Deptulski Michał (Gniew 1864/71)
  84. ---------- Anna x Jaścierski Józef (Gniew 1867/25)
  85. ---------- Franciszek x Redzimowski Julianna (Gniew 1897/40)
  86. ---------- Franciszka x Bonczynski Józef Karol (Gniew 1891/21)
  87. ---------- Franciszka x Jablonski Józef (Gniew 1883/9)
  88. ---------- Franciszka x Klein Jan (Gniew 1857/37)
  89. ---------- Ignacy x Golombiewski Marianna (Gniew 1897/3)
  90. ---------- Jakub x Kajut Marianna (Gniew 1875/27)
  91. ---------- Jan x Lange Henryka (Gniew 1859/29)
  92. ---------- Karolina x Cyliński Paweł (Kraków - Mariacka 1822/62)
  93. ---------- Katarzyna x Horndte Rudolf (Gniew 1844/21)
  94. ---------- Leonard x Klein Amelia (Gniew 1880/6)
  95. ---------- Marcin x Mański Augusta (Gniew 1849/38)
  96. ---------- Maria x Kusowski Jan (Gniew 1862/54)
  97. ---------- Teofil x Drazdziewski Józefina (Gniew 1863/3)
  98. Klossowski Jan x Stroelke Anna (Raciąż 1887/17)
  99. ---------- Józef x Dratwicki Gertruda (Gniew 1788/11)
  100. ---------- Józef x Krzewickki Regina (Kraków - św. Szczepan 1847/28)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne