Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Klimek (wyników 371):

  1. Klieinden Marcin x Szapler Katarzyna (Raciąż 1768/4)
  2. Klim Bazyli x Stankiewicz Marianna (Hrubieszów 1859/20)
  3. ---------- Daniel x Zachei Paulina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/3)
  4. ---------- Felicja x Roguski Ignacy (Pniewnik 1864/2)
  5. ---------- Gotfryd x Stenschke Fryderyka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/20)
  6. ---------- Ignacy x Żelazowski Tekla (Pniewnik 1870/15)
  7. ---------- Katarzyna x Muszel Józef (Pniewnik 1848/2)
  8. ---------- Marianna x Waszkiewicz Paweł (Pniewnik 1839/19)
  9. ---------- Piotr x Kieczerski Józefa (Babsk 1837/6)
  10. ---------- Tomasz x Roguski Józefa (Pniewnik 1848/13)
  11. ---------- Walenty x Żelazowski Marianna (Pniewnik 1835/13)
  12. Klima Błażej x Kraj Marianna (Kraków - Mariacka 1832/77)
  13. ---------- Franciszek x Kiciński Teofila (Mileszki 1859/10)
  14. ---------- Franciszek x Królikowski Marianna (Kraków - św. Anna 1826/6)
  15. ---------- Jan x Maćkos Marianna (Kraków - Mariacka 1826/24)
  16. ---------- Jan x Maćkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1822/69)
  17. ---------- Marianna x Miodkiewicz Paweł (Skała 1800/4)
  18. Klimala Mikołaj x Gładysz Gertruda (Lgota Wielka 1839/19)
  19. Kliman Dorota x Naworicki Stefan (Barłożno 1736/3)
  20. Klimanek Barbara x Zagajski Walenty (Kraków - Boże Ciało 1815/38)
  21. Klimański Karolina x Zieliński Piotr (Hrubieszów 1855/7)
  22. Klimantowicz Bartłomiej x Dydziunowicz Deochara (Łabunowo 1804/9)
  23. Klimas Brygida x Chruściński Józef (Dzierzgów 1825/22)
  24. ---------- Grzegorz x Szkowronek Barbara (Bebelno 1817/4)
  25. ---------- Marianna x Franczyk Franciszek (Podlesie 1789/2)
  26. ---------- Marianna x Kikowski Wojciech (Charłupia Mała 1871/9)
  27. ---------- Marianna x Marek Wawrzyniec (Serokomla 1814/3)
  28. ---------- Marianna x Przybyszewski Józef (Gniew 1934/11)
  29. ---------- Michał x Bersz Rozalia (Kraków - św. Anna 1821/3)
  30. ---------- Regina x Skóra Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1851/32)
  31. ---------- Stanisław x Mielczarski Agnieszka (Podlesie 1793/6)
  32. ---------- Wojciech x Kamiński Marianna (Bebelno 1901/8)
  33. ---------- Zofia x Pilewski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1817/4)
  34. Klimasiewicz Agnieszka x Rysiewicz Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1821/4)
  35. Klimasiński Apolonia x Dzieniak Rafał (Podlesie 1800/1)
  36. ---------- Jan x Kościor Salomea (Podlesie 1806/3)
  37. ---------- Kazimierz x Gębski Dorota (Podlesie 1801/1)
  38. ---------- Tekla x Gębski Andrzej (Podlesie 1800/10)
  39. Klimaszewski Anna x Kubiszowski Franciszek (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1843/2)
  40. ---------- Franciszek x Urbański Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1847/43)
  41. ---------- Jan x Sikora Anna (Jelonki 1859/15)
  42. ---------- Józefa x Przybyś Laurenty (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1854/1)
  43. ---------- Józefa x Wiatrak Józef (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1856/1)
  44. ---------- Karol x Drusgalski Anna (Kraków - św. Anna 1829/21)
  45. ---------- Konstanty x Głebocki Zofia Kazimiera (Rakoszyn 1856/10)
  46. ---------- Marianna x Wołowiec Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/7)
  47. ---------- Marianna x Ziemiński Paweł (Krysk 1869/1)
  48. ---------- Stanisław x Sępowicz Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1820/8)
  49. ---------- Tadeusz x Ochmański Marianna (Kraków - Mariacka 1836/17)
  50. ---------- Tomasz x Asztab Elżbieta (Nieborów 1813/6)
  51. ---------- Wojciech x Florek Salomea (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/5)
  52. ---------- Wojciech x Miarka Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1851/6)
  53. ---------- Wojciech x Tomczyk Teresa (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1844/3)
  54. Klimczak Agata x Korlak Jan (Prażmów 1896/16)
  55. ---------- Agnieszka x Pawlaczyk Mikołaj (Kościelec pow. kaliski 1820/4)
  56. ---------- Aleksy x Jureńczyk Ewa (Mierzyn 1880/23)
  57. ---------- Andrzej x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/23)
  58. ---------- Antoni x Depta Marianna (Lgota Wielka 1854/5)
  59. ---------- Antoni x Rosiak Anna (Tubądzin k. Warty 1864/9)
  60. ---------- Antonina x Ławniczak Piotr (Turek 1889/7)
  61. ---------- Bernadeta x Wilkowski Tadeusz (Raciąż 1971/13)
  62. ---------- Bogumiła Urszula x Kryczyk Adam Antoni (Raciąż 1965/5)
  63. ---------- Franciszek x Adamczewski Marianna (Czermno 1835/1)
  64. ---------- Franciszka x Krzyżanowski Karol (Żelazna 1880/15)
  65. ---------- Helena x Kuzia Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1848/1)
  66. ---------- Jakub x Górniak Marianna (Prażmów 1902/1)
  67. ---------- Jan x Kaczor Maria (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1813/1)
  68. ---------- Józef x Waśniewski Klara (Gniew 1935/10)
  69. ---------- Józef x Żepiela Małgorzata (Łomna 1887/23)
  70. ---------- Józefa x Łuczak Wojciech (Buczek 1874/8)
  71. ---------- Julianna x Jastrzębski Kazimierz (Niekrasów Świętokrzyski 1933/11)
  72. ---------- Karolina x Dudek Ignacy (Pierzchnica: wieś Szczecno 1871/2)
  73. ---------- Katarzyna x Brzęszczak Walenty (Prażmów 1903/24)
  74. ---------- Katarzyna x Durma Jakub (Połaniec 1863/14)
  75. ---------- Katarzyna x Koska Andrzej (Buczek 1874/19)
  76. ---------- Katarzyna x Żyruła (Ambrożek) Łukasz (Kraków - św. Mikołaj 1822/31)
  77. ---------- Kazimierz x Cepuch Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1850/8)
  78. ---------- Kazimierz x Franaszek Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1834/18)
  79. ---------- Kazimierz x Kalbarczyk Walentyna (Prażmów 1897/16)
  80. ---------- Kazimierz x Kuzia Katarzyna (Buczek 1867/6)
  81. ---------- Magdalena x Pankowski Jacek (Kraków - Wszyscy Święci 1847/42)
  82. ---------- Małgorzata x Wasiak Błażej (Mileszki 1872/39)
  83. ---------- Małgorzata x Żelazny Józef (Kraków - św. Mikołaj 1830/19)
  84. ---------- Marcin x Węgorzyk Cecylia Aleksandra (Prażmów 1902/17)
  85. ---------- Marianna x Miszczyk Michał (Pierzchnica: wieś Szczecno 1884/4)
  86. ---------- Marianna x Szczepanik Szczepan (Buczek 1874/27)
  87. ---------- Michał x Nagy Barbara (Kraków - św. Florian 1849/4)
  88. ---------- Mikołaj x Borkowska Franciszka (Wąsosze k. Konina 1842/6)
  89. ---------- Paulina x Kwiatkowski Leon (Prażmów 1896/10)
  90. ---------- Stanisław x Schabik Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1843/8)
  91. ---------- Stanisław x Słodki Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1832/43)
  92. ---------- Stanisława x Lewandowski Feliks (Gniew 1920/115)
  93. ---------- Wacław x Piątek Magdalena (Kraków - Mariacka 1843/2)
  94. ---------- Wiktoria x Janiak Wawrzyniec (Charłupia Mała 1872/11)
  95. Klimczeski Agnieszka x Sliwczyński Karol (Kazimierz Biskupi 1833/16)
  96. Klimczewski Regina x Marcinkowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1826/21)
  97. ---------- Regina x Stupczyński Sebastian (Kraków - św. Salwator 1836/33)
  98. Klimczokowa Marianna x Starowity Jakub (Wieniec 1790/279)
  99. Klimczoski Małgorzata x Krowicki Antoni (Kraków - Mariacka 1826/77)
  100. Klimczowski Michał x Szczepański Regina (Kraków - św. Florian 1830/69)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne