Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kleb (wyników 72):

  1. Kleb Agnieszka x Świetkowicz Andrzej (Podlesie 1641/1)
  2. ---------- Zofia x Cieślik Albert (Podlesie 1650/3)
  3. Kleba Antonia x Szymink Michał Jan (Chwaszczyno 1880/12)
  4. ---------- Karol x Medowski Rozalia (Chwaszczyno 1865/11)
  5. ---------- Paweł x Wachuła Katarzyna (Podlesie 1657/6)
  6. ---------- Rozalia x Hinz Jakub (Chwaszczyno 1862/6)
  7. Kleban Michał x Głowacki Maria (Gniew 1950/31)
  8. Klebba Franciszek x Węsierski Monika (Stężyca 1889/1)
  9. Kleblewski Józef x Szam..olski Kazimiera (Żelazna 1885/4)
  10. Klebratell Katarzyna x Murowaniecki Julian (Mileszki 1850/2)
  11. Klefasiński Antoni x Bernacki Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1862/1)
  12. ---------- Helena x Benkowicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1813/3)
  13. ---------- Joanna x Dudkiewicz Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1888/3)
  14. ---------- Leon x Olszewski Teresa Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/5)
  15. ---------- Marianna x Górski Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1846/3)
  16. ---------- Paweł x Marcjan Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/3)
  17. ---------- Rozalia x Górski Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1859/1)
  18. ---------- Tekla x Michalski Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1855/4)
  19. Kleiber Adam x Kubiczak Marianna (Tubądzin k. Warty 1865/10)
  20. Klejbich Frydrych x Wajner Teresa (Pabianice 1860/25)
  21. Klejbor Zenon Jan x Kościelski Janina Maria (Raciąż 1958/3)
  22. Klembowski Joanna Franciszka x Wardeński Aleksander (Szumsk 1842/7)
  23. ---------- Salomea x Wiernuth Ludwik (Kraków - Wszyscy Święci 1837/18)
  24. Klembuth Katarzyna x Kreia Tomasz (Barłożno 1871/21)
  25. Klep Elżbieta x Kęsik Bartłomiej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1779/19)
  26. Klepacki Adam x Joński Marianna (Górzno k. Garwolina 1886/28)
  27. ---------- Bronisława x Ruciński Piotr (Górzno k. Garwolina 1885/15)
  28. ---------- Józefa x Krawczyk Jan (Czermno 1821/3)
  29. ---------- Tomasz x Wiśniewski Konstancja (Czermno 1821/11)
  30. Klepaczka Józef x Wojczyk Marianna (Żelazna 1885/15)
  31. Klepaczko Ignacy x Bednarek Salomea (Żelazna 1876/22)
  32. Klepaczyński Tomasz x Nalisz Katarzyna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/111)
  33. Klepańda Franciszka x Maniak Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/15)
  34. Kleparski Ewa x Cybulski Szymon (Raciążek 1802/3)
  35. ---------- Katarzyna x Roguski Konstanty (Pniewnik 1860/25)
  36. ---------- Łukasz x Męczarek Salomea (Raciążek 1790/6)
  37. Klepczuk Aleksander x Trubaluk Agnieszka (Hrubieszów 1875/14)
  38. Klepczyński Emilia x Gołębiowski Henryk (Hrubieszów 1858/34)
  39. ---------- Katarzyna x Klimkiewicz Karol (Hrubieszów 1866/13)
  40. ---------- Paulina x Podkowiński Tomasz (Hrubieszów 1861/18)
  41. Kleperski Teodor x Waśkowski Marianna (Raciążek 1836/10)
  42. Klepin Roman x Goszczyński Stefania (Raciąż 1937/18)
  43. ---------- Rozalia x Kosznik Jan (Grabowo kościerskie 1878/5)
  44. ---------- Stefania x Patyna Roman (Raciąż 1948/5)
  45. ---------- Zofia x Wilant Zdzisław (Raciąż 1962/18)
  46. Kleping Anna x Pofelski Piotr (Gniew 1849/73)
  47. Klepingk Jan x Jonowski Anna (Gniew 1788/10)
  48. Klepk Flora x Kiersznicki Franciszek (Gniew 1852/31)
  49. Klepka Łukasz x Osial Krystyna (Okrzeja 1820/43)
  50. Kleplott Ignacy x Żmudziński Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1849/11)
  51. ---------- Józefa x Czatkiewicz Piotr (Kraków - św. Anna 1826/11)
  52. Klepmenowicz Szmerek x Szmulowicz Halca (Białobrzegi 1819/6)
  53. Klewas Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/28)
  54. Klewek Andrzej x Osiak Marcelina (Górzno k. Garwolina 1834/16)
  55. ---------- Andrzej x Szaniawski Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1853/18)
  56. ---------- Eugeniusz x Marcysiak Teresa (Górzno k. Garwolina 1967/16)
  57. ---------- Józef x Owczarczyk Rozalia (Górzno k. Garwolina 1939/16)
  58. ---------- Marian x Rogulski Janina (Górzno k. Garwolina 1941/36)
  59. ---------- Piotr x Rejdaszki Marianna (Górzno k. Garwolina 1764/2)
  60. ---------- Piotr x Ruta Marianna (Górzno k. Garwolina 1790/10)
  61. ---------- Wojciech x Gostuł Rozalia (Górzno k. Garwolina 1883/6)
  62. Klewer Krystian x Dembski Elżbieta (Gniew 1797/16)
  63. Klewes Józef x Wraśkiewicz Katarzyna (Kraków - Mariacka 1822/5)
  64. Klewicz Franciszek x Kordowski Anna (Gniew 1840/22)
  65. ---------- Jan x Dombrowski Teresa (Gniew 1813/16)
  66. ---------- Jan x Gasiński Marianna (Gniew 1914/35)
  67. ---------- Jan x Gasiński Marianna (Gniew 1914/36)
  68. ---------- Katarzyna x Berg Jan (Gniew 1817/6)
  69. ---------- Regina x Hildebrandt Jan (Gniew 1919/41)
  70. ---------- Regina x Hildebrandt Jan (Gniew 1919/42)
  71. Klewnock Helena x Derda Franciszek (Gniew 1825/4)
  72. Klewr Marianna x Szkodowski Paweł (Gniew 1810/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne