Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Klarzyński (wyników 118):

  1. Klaas Anna x Kruczyński Klemens (Gniew 1905/25)
  2. ---------- Jakub x Kowalkowski Zuzanna Marianna (Gniew 1875/26)
  3. ---------- Marianna x Krzywinski Jan (Gniew 1903/26)
  4. Klaber Cecylia x Roguski Tomasz (Pniewnik 1752/39)
  5. Klabuhn Henryk x Drewa Agnieszka (Gniew 1956/4)
  6. ---------- Henryk x Drewa Agnieszka (Gniew 1956/34)
  7. Klachowski Marianna x Szmitka Grzegorz (Mileszki 1847/22)
  8. Klaciński Paulina x Zawiszewski August (Raciąż 1905/2)
  9. Klacz Barbara x Kitowski Jan (Barłożno 1714/4)
  10. Klacza Andrzej x Ćwiertnia Małgorzata (Kazimierza Mała 1881/12)
  11. ---------- Rajmund x Paszczak Katarzyna (Kazimierza Mała 1884/2)
  12. Klaczka Zofia x Serwatka Albert (Podlesie 1684/5)
  13. Klaczyński Ewa x Czajkowski Florian (Raciąż 1911/3)
  14. Klaczynski Maria x Kotlęga Jan (Raciąż 1875/9)
  15. Klad Justyna x Roztowski Michał (Gniew 1832/48)
  16. Kladowski Dominik x Oprawa Daniela (Gniew 1963/18)
  17. Kladzikowski Jan x Kwitniewski Paulina (Gniew 1884/36)
  18. ---------- Marianna x Grigilein Karol August (Gniew 1877/16)
  19. Klafeziarz Waleria x Neumann Franciszek (Raciąż 1908/7)
  20. Klaga Marianna x Pleysner Kasper (Mikstat 1844/18)
  21. Klager Marianna x Motylewicz Franciszek (Mikstat 1853/11)
  22. Klain Julia x Szperalski Józef (Hrubieszów 1873/11)
  23. ---------- Weronika x Pelachowski Konrad (Barłożno 1911/7)
  24. Klajkowski Mateusz x Lisik Łucja (Kraków - św. Florian 1837/27)
  25. Klajnert Elżbieta x Wajnert Augustyn (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1806/2)
  26. ---------- Łukasz x Stawicki Ewa (Pabianice 1857/53)
  27. Klak Katarzyna x Wiatrek Urban (Końskowola 1656/4)
  28. ---------- Maciej x Popiołk Zofia (Końskowola 1661/18)
  29. Klakas Krzysztof x Tysler Eleonora (Kazimierz Biskupi 1817/8)
  30. Klamas Jan x Hoffmann Barbara (Gniew 1856/27)
  31. Klamaz Jan x Poczeński Barbara (Gniew 1854/47)
  32. Klapa Aleksander x Banaszczyk Helena (Borzykowa 1858/25)
  33. ---------- Antoni x Małecki Jadwiga (Borzykowa 1859/1)
  34. ---------- Ewa x Kociołek Maciej (Borzykowa 1835/5)
  35. ---------- Marcin x Woźniak Franciszka (Borzykowa 1841/2)
  36. ---------- Marianna x Kloc Adam (Borzykowa 1858/33)
  37. ---------- Marianna x Krzychała Wojciech (Borzykowa 1858/40)
  38. ---------- Teresa x Zasada Wojciech (Borzykowa 1833/16)
  39. Klapczyński Zbigniew x Piesik Wanda (Raciąż 1969/18)
  40. Klapś Marianna x Rayna Józef (Kraków - Mariacka 1816/36)
  41. Klar Anna x Baum Franciszek (Kraków - św. Florian 1834/141)
  42. ---------- Katarzyna x Waldecki Franciszek (Barłożno 1722/11)
  43. Klarczyński Paweł x Bartosiewicz Agnieszka (Brzeziny 1779/1828)
  44. Klarenczanka Julianna x Sumowicz Kazimierz (Brzeziny 1794/4)
  45. Klarka Marianna x Kowalczyk Marcin (Brzeziny 1780/1838)
  46. ---------- Marianna x Kuleszak Wojciech (Brzeziny 1778/1799)
  47. Klarowicz Jakub x Repetowski Katarzyna (Domosławice, wieś Domosławice 1870/3)
  48. Klarowski Augustyn x Więczkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1827/80)
  49. Klarzeński Mateusz x Ząbek Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/18)
  50. Klarzyński Józef x Majchrzak Katarzyna (Dmenin 1880/21)
  51. Klas Daniela x Bach Hubert (Gniew 1953/15)
  52. ---------- Eleonora x Knof Jakub (Gniew 1769/19)
  53. ---------- Marianna x Wyrzykowski Józef (Barłożno 1708/15)
  54. ---------- Scholastyka x Wentowskia Bolesław (Gniew 1955/21)
  55. Klasa Antonina x Pek Adam (Stężyca 1899/19)
  56. ---------- Franciszek x Brzeziński Julianna (Stężyca 1875/3)
  57. ---------- Józef x Polak Paulina (Grabowo kościerskie 1884/1)
  58. ---------- Julianna x Malon Michał (Stężyca 1881/19)
  59. ---------- Katarzyna x Jakusz Franciszek (Stężyca 1879/14)
  60. ---------- Łucja x Zieliński Jan (Stężyca 1895/6)
  61. ---------- Teofil x Niklas Julianna (Stężyca 1898/4)
  62. Klasicki Marianna x Serafin Kacper (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/76)
  63. Klasowski Elżbieta x Krużański Paweł (Barłożno 1768/4)
  64. ---------- Katarzyna x Rezmer Jan (Barłożno 1755/15)
  65. ---------- Zofia x Wasiek Jakub (Barłożno 1750/11)
  66. Klass Alojzy x Krakowski Teresa (Gniew 1923/10)
  67. ---------- Anna Marta x Bławat Józef (Grabowo kościerskie 1928/3)
  68. ---------- August x Ciarkowski Elżbieta (Gniew 1820/20)
  69. ---------- Franciszek x Wenzel Florentyna (Grabowo kościerskie 1886/1)
  70. ---------- Irena x Packowiak Alojzy (Gniew 1946/22)
  71. ---------- Jakub x Subkowski Barbara (Gniew 1853/34)
  72. ---------- Jan x Szuta Antonina (Stężyca 1864/11)
  73. ---------- Juliusz x Morawski Paulina (Gniew 1851/27)
  74. ---------- Paula x Buszmann Józef (Grabowo kościerskie 1935/13)
  75. Klassa Augusta x Tessa Franciszek (Grabowo kościerskie 1911/8)
  76. ---------- Józef x Grabowski Franciszka (Stężyca 1859/25)
  77. ---------- Julianna x Grybba August (Grabowo kościerskie 1897/2)
  78. ---------- Marcin x Konkol Marianna (Stężyca 1866/14)
  79. ---------- Marianna x Armatowski Franciszek (Grabowo kościerskie 1901/10)
  80. ---------- Mateusz x Szymanowski Ewa (Stężyca 1867/23)
  81. ---------- Weronika x Roda Franciszek (Grabowo kościerskie 1903/10)
  82. ---------- Władysław x Bławat Leokadia (Grabowo kościerskie 1936/14)
  83. Klasz Anna x Redmer Michał (Barłożno 1720/3)
  84. ---------- Józef x Szymala Julianna (Dmenin 1872/5)
  85. Klat Elżbieta x Kirzynski Wojciech (Gniew 1767/2)
  86. Klath Jan x Jędrzejak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1859/13)
  87. Klatt Alfons x Wiśniewski Gizela (Gniew 1957/11)
  88. ---------- Franciszek x Kamrowski Marianna (Barłożno 1884/1)
  89. ---------- Jakub x Kurzynski Julianna (Chwaszczyno 1880/9)
  90. ---------- Julia Barbara x Kalkowski Jan (Gniew 1862/40)
  91. ---------- Krzysztof x Krigier Anna Rozyna (Jeżów 1822/33)
  92. ---------- Paweł x Toczek Leokadia (Gniew 1911/34)
  93. Klaus Jan Adam x Jabłoński Joanna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/202)
  94. ---------- Michał x Rożak Julianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1898/3)
  95. Klause Edmund x Gościeński Wanda (Gniew 1949/19)
  96. ---------- Karol x Barandow Julianna (Raciążek 1837/19)
  97. Klauze Antoni x Kostrzewski Łucja (Kościelec pow. kaliski 1815/13)
  98. ---------- Joanna Franciszka x Mazurski Jakub (Kościelec pow. kaliski 1812/2)
  99. Klawa Józef x Kwiatkowski Rozalia (Raciąż 1823/6)
  100. Klawe Anastazja x Kostuch Józef (Stężyca 1896/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne