Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kielanberg (wyników 93):

  1. Kielanberg Józef x Boryś Joanna (Gniew 1882/25)
  2. Kiełb Marianna x Szala Andrzej (Kraszewice 1891/39)
  3. Kiełbania Wincenty x Małek Konstancja (Kraków - św. Mikołaj 1833/35)
  4. Kiełbasa Adam x Smug Marianna (Kraszewice 1890/4)
  5. ---------- Agata x Pawęzowski Franciszek (Działoszyce 1831/3)
  6. ---------- Agnieszka x Salamon Paweł (Kraszewice 1891/5)
  7. ---------- Andrzej x Pawęzowski Małgorzata (Działoszyce 1879/2)
  8. ---------- Anna x Dybiec Jan (Czermno 1845/3)
  9. ---------- Anna x Gołębiowski Mikołaj (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/87)
  10. ---------- Barbara x Sikora Tomasz (Czermno 1843/14)
  11. ---------- Cyprian x Winnicki Magdalena (Czermno 1829/3)
  12. ---------- Elżbieta x Klugiewicz Maciej (Czermno 1825/4)
  13. ---------- Gabriel x Nowak Teresa (Działoszyce 1833/17)
  14. ---------- Grzegorz x Pawlak Konstancja (Luszyn 1854/8)
  15. ---------- Iwona x Piątkowski Jerzy (Raciąż 1978/14)
  16. ---------- Jadwiga x Dobrzański Izydor (Działoszyce 1876/4)
  17. ---------- Jan x Kowalczyk Anastazja (Czermno 1853/20)
  18. ---------- Jan x Orkisz Marianna (Działoszyce 1848/22)
  19. ---------- Jarosław x Gerstke Renata (Raciąż 1994/5)
  20. ---------- Jędrzej x Ziewacz Jadwiga (Działoszyce 1860/10)
  21. ---------- Jolanta x Wicikowski Jacek (Raciąż 1988/3)
  22. ---------- Józef x Ciastek Anna (Czermno 1855/5)
  23. ---------- Józef x Cichy Maria (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1933/1)
  24. ---------- Józef x Kentowski Małgorzata (Czermno 1825/14)
  25. ---------- Karol x Drukała Magdalena (Działoszyce 1867/3)
  26. ---------- Katarzyna x Drukała Ludwik (Działoszyce 1874/6)
  27. ---------- Katarzyna x Olkowicz Jan (Czermno 1851/9)
  28. ---------- Katarzyna x Urbański Jakub (Działoszyce 1870/18)
  29. ---------- Maciej x Bednar Klara (Czermno 1844/2)
  30. ---------- Magdalena x Podsiadło Marcin (Działoszyce 1866/15)
  31. ---------- Marcin x Gręzicki Józefa (Czermno 1843/12)
  32. ---------- Marianna x Bielecki Andrzej (Czermno 1839/5)
  33. ---------- Marianna x Kurpiawiak Jakub (Czermno 1826/5)
  34. ---------- Marianna x Ogonek Franciszek (Domosławice, wieś Faliszewice 1874/1)
  35. ---------- Marianna x Podsiadło Wojciech (Działoszyce 1878/10)
  36. ---------- Mateusz x Pieron Julianna (Działoszyce 1828/18)
  37. ---------- Mateusz x Sytko Marianna (Działoszyce 1832/29)
  38. ---------- Paweł x Sitko Katarzyna (Działoszyce 1842/14)
  39. ---------- Piotr x Mazur Ludwika (Czermno 1859/16)
  40. ---------- Salomea x Pawęzowski Franciszek (Działoszyce 1864/6)
  41. ---------- Tekla x Kwiecień Wincenty (Działoszyce 1861/24)
  42. ---------- Tekla x Skóra Jan (Działoszyce 1831/12)
  43. Kiełbasianka Marianna x Wojszczyk Szymon (Barłożno 1716/4)
  44. Kiełbasiewicz Krystyna x Supryczyński Piotr (Papowo Toruńskie 1796/16)
  45. ---------- Marianna x Kopieński Florian (Papowo Toruńskie 1782/7)
  46. ---------- Piotr x Kochowicz Marcjanna (Papowo Toruńskie 1794/13)
  47. Kielbasinski Anastazya x Magrowski Jakob (Dobrzejewice 1863/12)
  48. Kiełbasiński Józefa x Kopec Ludwik (Czermno 1864/6)
  49. ---------- Józefa x Sapieński Walenty (Czermno 1833/2)
  50. Kielbasinski Katarzyna x Kowalczyk Walenty (Dobrzejewice 1858/33)
  51. Kiełbasiński Ludwik x Bilecki Apolonia (Czermno 1857/9)
  52. Kielbasinski Marianna x Grajkowski Piotr (Dobrzejewice 1852/2)
  53. Kiełbasiński Rozalia x Świerćkowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1873/9)
  54. Kiełbaska Aleksander x Szczygieł Agnieszka (Kraszewice 1890/29)
  55. ---------- Andrzej x Spychalska Zofia (Brzeziny 1776/1755)
  56. ---------- Ewa x Unsorge Marcin Henryk (Brzeziny 1772/1656)
  57. ---------- Franciszek x Balwierczyk Gertruda (Brzeziny 1793/17)
  58. ---------- Franciszek x Banachowicz Łucja (Brzeziny 1775/1719)
  59. ---------- Franciszka x Wałczyński Walenty (Brzeziny 1790/14)
  60. ---------- Helena x Zakrzewski Tomasz (Brzeziny 1779/1829)
  61. ---------- Jadwiga x Gniotek Paweł (Brzeziny 1796/25)
  62. ---------- Jan x Lonkowicz Agnieszka (Brzeziny 1798/21)
  63. ---------- Ludwik x Wojterska Kunegunda (Brzeziny 1794/24)
  64. ---------- Łukasz x Ciołek Łucja (Brzeziny 1782/1874)
  65. ---------- Marianna x Kusideł Jan (Brzeziny 1797/5)
  66. ---------- Marianna x Munio Paweł (Brzeziny 1782/1890)
  67. ---------- Mateusz x Skorupska Krystyna (Brzeziny 1784/1947)
  68. ---------- Paweł x Saganowska Agnieszka (Brzeziny 1781/1869)
  69. ---------- Piotr x Bursina Konstancja (Brzeziny 1790/21)
  70. ---------- Piotr x Koronowska Jadwiga (Brzeziny 1792/16)
  71. ---------- Piotr x Ostrowska Agata (Brzeziny 1791/17)
  72. ---------- Stanisław x Jędrzejczyk Agnieszka (Brzeziny 1792/18)
  73. ---------- Szymon x Ciołek Zofia (Brzeziny 1797/24)
  74. Kiełbik Barbara x Stefaniak Mateusz (Nieborów 1839/1)
  75. ---------- Jan x Olejnik Teresa (Nieborów 1815/10)
  76. Kielbratowski Alfons Ignacy x Szynwelski Halina (Raciąż 1957/4)
  77. ---------- Irena x Roeding Wiktor (Raciąż 1949/2)
  78. ---------- Jadwiga Elżbieta x Wytrążek Norbert Jerzy (Raciąż 1953/12)
  79. ---------- Józef x Kłosowski Helena (Raciąż 1955/5)
  80. ---------- Zygmunt x Gitka Helena (Raciąż 1947/20)
  81. Kiełbucki Kunegunda x Dryan Wojciech (Kazimierz Biskupi 1809/3)
  82. Kielbuska Marianna x Walentynowicz Bartłomiej (Wąsosze k. Konina 1836/6)
  83. Kiellbratowski Bronisława x Betyna Alfons (Raciąż 1933/1)
  84. Kiełpikowski Jan x Kotlenga Zofia (Raciąż 1967/5)
  85. Kielpin Elżbieta x Jankowski Andrzej (Grabowo kościerskie 1833/6)
  86. Kiełpin Jan x Lehmann Antonina (Stężyca 1889/2)
  87. Kiełpiński August x Stolz Augustyna (Stężyca 1892/3)
  88. ---------- Bronisław x Kotlęga Anastazja (Raciąż 1933/4)
  89. ---------- Jan x Machalewski Stefania (Raciąż 1953/16)
  90. ---------- Paulina x Schulist Józef (Stężyca 1886/24)
  91. ---------- Paweł x Laskowski Marianna (Papowo Toruńskie 1841/19)
  92. Kielpiński Piotr x Tuszyński Regina (Raciążek 1766/4)
  93. Kiełpszanka Judyta x Suchodolski Józef (Łabunowo 1786/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne