Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kazimierczak (wyników 189):

  1. Kazakanowicz Leopold x Łuszczyński Anna (Płock 1862/20)
  2. Kazakeytis Józef x Zelwis Marianna (Łabunowo 1797/7)
  3. Kazała Jerzy Roman x Mielke Krystyna (Gniew 1966/4)
  4. Kazań Magdalena x Koral Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1826/17)
  5. Kazanecki Agnieszka x Piegaczoski Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1848/5)
  6. ---------- Franciszek x Budk Bogumiła (Czermno 1857/18)
  7. ---------- Franciszek x Zakrzeski Magdalena (Czermno 1852/2)
  8. ---------- Małgorzata x Bednarski Józef (Czermno 1864/18)
  9. ---------- Paweł x Chudaś Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1846/1)
  10. ---------- Walenty x Zytka Joanna (Czermno 1824/3)
  11. Kazanowski Franciszek x Łupianka Justyna (Koprzywnica 1820/11)
  12. ---------- Marianna x Przybyszewski Łukasz (Gniew 1770/21)
  13. ---------- Salomea x Leśniak Mateusz (Koprzywnica 1859/21)
  14. Kazek Wawrzyniec x Drozdz Agnieszka (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/6)
  15. Kazibudzki Józefa x Budziosz Józef (Obiechów 1831/1)
  16. Kazibut Anna x Wachowicz Joachim (Rakoszyn 1850/7)
  17. ---------- Franciszka x Galiński Stanisław (Skała 1861/2)
  18. ---------- Małgorzata x Madejski Wincenty (Skała 1852/11)
  19. ---------- Mikołaj x Domosławski Katarzyna (Dzierzgów 1832/20)
  20. ---------- Paweł x Odrobiński Magdalena (Skała 1833/3)
  21. ---------- Salomea x Mleczko Mikołaj (Skała 1833/4)
  22. Kazielita Antoni x Włodarczyk Rozalia (Kazimierz Biskupi 1926/9)
  23. Kazierski Dorota x Dziedzie Andrzej (Raciążek 1853/24)
  24. Kazimierczaak Kazimierz x Staszak Salomea (Kazimierz Biskupi 1827/28)
  25. Kazimierczak Antoni x Przybylski Michalina (Kazimierz Biskupi 1864/26)
  26. ---------- Antonina x Roziński Stefan (Kazimierz Biskupi 1845/16)
  27. ---------- Apolonia x Domzał Andrzej (Kazimierz Biskupi 1850/3)
  28. ---------- Barbara x Rybicki Wojciech (Kazimierz Biskupi 1849/20)
  29. ---------- Estera x Łebkowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1922/41)
  30. ---------- Helena x Malinowski Stefan (Gniew 1957/18)
  31. ---------- Ignacy x Dławichowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1863/12)
  32. ---------- Jan x Anaszewski Anna (Łomna 1884/39)
  33. ---------- Jan x Binkoski Barbara (Kazimierz Biskupi 1827/24)
  34. ---------- Jan x Mason? Kunegunda (Brzeziny 1779/1816)
  35. ---------- Jan x Wiecek Marianna (Dzierzgów 1823/19)
  36. ---------- Jerzy x Małkowski Lidia (Gniew 1957/17)
  37. ---------- Józef x Balcerek Apolonia (Bełdów 1895/29)
  38. ---------- Józef x Koziewski Aniela (Kazimierz Biskupi 1844/15)
  39. ---------- Józef x Owczarek Antonina (Buczek 1869/7)
  40. ---------- Józef x Pierzchała Rozalia (Pabianice 1860/40)
  41. ---------- Józef x Pilarczyk Stanisława (Kazimierz Biskupi 1889/37)
  42. ---------- Józef x Wojtalówna Katarzyna (Brzeziny 1777/1771)
  43. ---------- Józefa x Łyskawa Aleksy (Kazimierz Biskupi 1889/36)
  44. ---------- Józefa x Parzyszek Józef (Górzno k. Garwolina 1926/27)
  45. ---------- Katarzyna x Ziółkowski Marcin (Luszyn 1843/6)
  46. ---------- Kazimierz x Zieliński Agnieszka (Luszyn 1854/6)
  47. ---------- Magdalena x Łagowski Łukasz (Kazimierz Biskupi 1865/10)
  48. ---------- Magdalena x Paluka Franciszek (Kazimierz Biskupi 1858/8)
  49. ---------- Marianna x Dławichowski Jan (Kazimierz Biskupi 1928/36)
  50. ---------- Marianna x Dominiak Antoni (Kazimierz Biskupi 1900/21)
  51. ---------- Marianna x Dominiak Antoni (Kazimierz Biskupi 1900/21)
  52. ---------- Marianna x Dudek Ignacy (Kazimierz Biskupi 1844/4)
  53. ---------- Marianna x Łukomski Karol (Kazimierz Biskupi 1860/35)
  54. ---------- Marianna x Nykiel August (Kazimierz Biskupi 1895/28)
  55. ---------- Marianna x Nykiel August (Kazimierz Biskupi 1895/28)
  56. ---------- Mateusz x Leszczyński Józefa (Kazimierz Biskupi 1865/5)
  57. ---------- Mateusz x Wiśniewski Jadwiga (Raciążek 1774/9)
  58. ---------- Mikołaj x Osada Marianna (Kazimierz Biskupi 1845/23)
  59. ---------- Petronela x Nita Jakub (Lgota Wielka 1846/7)
  60. ---------- Roch x Bartczak Marianna (Kazimierz Biskupi 1840/34)
  61. ---------- Rozalia x Wilkoski Szymon (Kazimierz Biskupi 1830/7)
  62. ---------- Stanisław x Harmacinski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1853/13)
  63. ---------- Tekla x Ciszewski Kazimierz (Borzykowa 1859/34)
  64. ---------- Tomasz x Trawiński Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1836/13)
  65. ---------- Walenty x Mamiński Marianna (Gieczno 1812/5)
  66. ---------- Walenty Sebastian x Herod Marianna (Górzno k. Garwolina 1788/1)
  67. ---------- Wawrzyniec x Józwiak Monika (Kazimierz Biskupi 1840/23)
  68. ---------- Wiktoria x Dębowski Seweryn (Kazimierz Biskupi 1858/29)
  69. ---------- Wiktoria x Dudek Michał (Kazimierz Biskupi 1892/26)
  70. ---------- Wiktoria x Rosiak Wawrzyniec (Mileszki 1858/32)
  71. ---------- Wojciech x Wieczorek Michalina (Kazimierz Biskupi 1862/6)
  72. ---------- Zofia x Chrzempka Piotr (Luszyn 1853/15)
  73. Kazimierczyk Julianna x Ściślak Jan (Górzno k. Garwolina 1875/15)
  74. ---------- Katarzyna x Owczarek Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1815/10)
  75. ---------- Marianna x Multan Franciszek (Nieborów 1817/11)
  76. ---------- Piotr x Szmechtyg Antonina (Mileszki 1874/1)
  77. ---------- Wojciech x Kościelnik Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1822/51)
  78. Kazimierek Marianna x Turek Paweł (Górzno k. Garwolina 1739/2)
  79. Kazimierowicz Władysław x Inat Józefa (Gnojno 1850/25)
  80. Kazimierowski Michał x Dranikowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1929/6)
  81. Kazimierska Emilia x Balicki Walenty (Połaniec 1878/60)
  82. ---------- Marianna x Sadłocha Tomasz (Połaniec 1865/24)
  83. ---------- Tekla x Siudara Wincenty (Połaniec 1873/22)
  84. ---------- Tekla x Skwarciak Mikołaj (Połaniec 1868/1)
  85. Kazimierski Antonina x Duda Stanisław (Żelazna 1889/2)
  86. ---------- Apolonia x Jabłoński Florian (Kazimierz Biskupi 1924/12)
  87. ---------- Barbara x Skorkiewicz Franciszek (Kraków - św. Florian 1814/79)
  88. ---------- Dominik x Szczurek Katarzyna (Kraków - św. Florian 1813/36)
  89. ---------- Franciszek x Ulatowski Małgorzata (Papowo Toruńskie 1791/9)
  90. ---------- Franciszka x Kamiński Ignacy (Kazimierz Biskupi 1892/32)
  91. ---------- Jan x Papaziński Marianna (Kraków - św. Florian 1851/29)
  92. ---------- Jan x Sosnowski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1833/35)
  93. ---------- Marianna x Cieślik Wojciech (Kraków - św. Anna 1832/19)
  94. ---------- Marianna x Skarbek Antoni (Łomna 1893/22)
  95. ---------- Piotr x Walusiuk Zofia (Hrubieszów 1815/6)
  96. ---------- Regina x Radomski Szymon (Końskowola 1657/5)
  97. ---------- Tomasz x Paprota Apolonia (Lgota Wielka 1838/11)
  98. ---------- Walenty x Trzeciak Ludwika (Połaniec 1865/27)
  99. ---------- Wawrzyniec x Wiśniowski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1823/24)
  100. ---------- Zofia x Talarek Józef (Górzno k. Garwolina 1974/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne