Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kawa (wyników 177):

  1. Kawa Jadwiga x Gądek Szymon (Zakliczyn 1769/11)
  2. ---------- Józef x Świerczek Apolonia (Domosławice, wieś Faliszewice 1921/5)
  3. ---------- Julianna x Cuba Jerzy (Kraków - św. Salwator 1830/32)
  4. ---------- Kasper x Dubak Salomea (Kraków - św. Szczepan 1841/34)
  5. ---------- Kasper x Kozywka Marianna (Kraków - św. Szczepan 1844/24)
  6. ---------- Katarzyna x Frasiński Tomasz (Kraków - Mariacka 1832/3)
  7. ---------- Klara x Piliński Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1832/14)
  8. ---------- Konstancja x Trąbka Jan (Kraków - św. Salwator 1837/4)
  9. ---------- Kunegunda x Turabzyk Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1817/43)
  10. ---------- Marianna x Majdra Marcin (Zielonki 1826/24)
  11. ---------- Mateusz Marcin x Sowiński Katarzyna (Zielonki 1823/39)
  12. ---------- Regina x Nakielski Tomasz (Zielonki 1821/9)
  13. ---------- Regina x Stępski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1833/92)
  14. ---------- Walenty x Szmul Katarzyna (Zielonki 1824/24)
  15. ---------- Wawrzyniec x Madejski Franciszka (Zielonki 1832/6)
  16. ---------- Wincenty x Chrzan Franciszka (Zielonki 1835/5)
  17. ---------- Wojciech x Hage Marianna (Kraków - Mariacka 1840/3)
  18. ---------- Zofia x Osiak Jan (Górzno k. Garwolina 1969/26)
  19. Kawacki Sebastian x Starowicz Katarzyna (Kraków - Mariacka 1815/3)
  20. Kawał Barbara x Osystowicz Jakub (Kraków - św. Florian 1849/24)
  21. Kawała Anna x Wiśniewski Jan (Barłożno 1708/8)
  22. ---------- Gertruda x Bieniek Paweł (Barłożno 1708/1)
  23. ---------- Katarzyna x Gapik Jan (Barłożno 1702/2)
  24. ---------- Krzysztof x NN Małgorzata (Barłożno 1697/3)
  25. ---------- Maciej x Dobrzynski Magdalena (Kraków - św. Florian 1817/35)
  26. ---------- Michał x Mroski Katarzyna (Barłożno 1711/4)
  27. Kawalczewski Aleksander x Słaboń Magdalena (Kraków - Mariacka 1836/100)
  28. Kawalec Agnieszka x Ryzowski Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1817/64)
  29. ---------- Aleksander x Słaboń Magdalena (Kraków - Mariacka 1836/100)
  30. ---------- Anna Bronisława x Dopierała Leonard (Turek 1889/53)
  31. ---------- Antoni x Celuch Marianna (Małoszów 1838/1)
  32. ---------- Antoni x Śliwa Apolonia (Hrubieszów 1864/31)
  33. ---------- Antoni x Wojciechowski Magdalena (Małoszów 1835/1)
  34. ---------- Antonina x Szymczak Maciej (Turek 1890/105)
  35. ---------- Elżbieta x Głaz Stanisław (Gnojno 1762/17)
  36. ---------- Ewa x Pasternak Wojciech (Gnojno 1753/18)
  37. ---------- Ewa x Szynal Wojciech (Gnojno 1749/21)
  38. ---------- Franciszek x Turek Elżbieta (Gnojno 1741/9)
  39. ---------- Józef x Worytkiewicz Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1849/51)
  40. ---------- Katarzyna x Frąk Stanisław (Cisów 1935/5)
  41. ---------- Piotr x Lach Małgorzata (Gnojno 1756/9)
  42. ---------- Szymon x Krakowiak Zofia (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/28)
  43. ---------- Szymon x Stola (Boroniecka) Katarzyna (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/38)
  44. ---------- Tekla x Binkowski Andrzej (Gnojno 1820/13)
  45. ---------- Tomasz x Kraj Anna (Gnojno 1755/7)
  46. Kawałek Michał x Codel Marianna (Raciąż 1923/5)
  47. ---------- Stanisław x Skorupi Julianna (Irządze 1810/10)
  48. Kawaler Franciszek x Świerkowski Zofia (Mikstat 1840/12)
  49. Kawalik Marianna x Suliga Wincenty (Bebelno 1897/19)
  50. Kawałk Helena x Jaworski Piotr Mikołaj (Irządze 1821/28)
  51. ---------- Tekla x Skóra Bartłomiej (Irządze 1821/17)
  52. Kawałkiewicz Józef x szmól Katarzyna (Kraków - Mariacka 1833/37)
  53. ---------- N. x Janicka Julianna (Kraków - Mariacka 1836/15)
  54. ---------- Wojciech x Czerwiński Teofila (Kraków - Mariacka 1839/61)
  55. Kawalski Józef x Mularski Marianna (Kraków - św. Krzyż 1845/5)
  56. ---------- N. x Janicka Julianna (Kraków - Mariacka 1836/15)
  57. Kawczyk Mikołaj x Pącek Rozalia (Dmenin 1819/5)
  58. Kawczynski Agnieszka x Workiewicz Józef Walenty (Dobrzejewice 1859/2)
  59. Kawczyński Anna x Żelaskowski Bartius (Barłożno 1932/9)
  60. ---------- Barbara x Krzewiński Michał (Raciążek 1777/11)
  61. ---------- Berta x Papkowski Władysław (Barłożno 1930/11)
  62. ---------- Franciszek x Lubrycht Julianna (Barłożno 1920/46)
  63. ---------- Franciszka x Goślicki Paweł (Raciążek 1778/4)
  64. ---------- Józefa x Bieniek Aleksy (Skórkowice 1874/21)
  65. ---------- Józefata x Kopciak Joachim (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1806/27)
  66. ---------- Kazimierz x Wrzosek Ewa (Raciąż 1994/13)
  67. ---------- Kunegunda x Rzepecki Stanisław (Czermno 1828/7)
  68. ---------- Leokadia x Kamrowski Ksawery (Barłożno 1926/23)
  69. Kawczynski Małgorzata x Wesclowski Jan (Dobrzejewice 1841/3)
  70. ---------- Marcin x Trzebinski Marianna (Dobrzejewice 1857/7)
  71. Kawczyński Marianna x Kaliszczak Baltazar (Bebelno 1786/4)
  72. ---------- Michał x Kamrowski Anna (Barłożno 1858/9)
  73. ---------- Michał x Kucharski Marianna (Wieniec 1799/399)
  74. ---------- Michał x Zajączkowa Agata (Wieniec 1795/365)
  75. ---------- Stanisław x Kluska Antonina (Skórkowice 1878/3)
  76. Kawczynski Teodor x Czerski Franciszka (Barłożno 1898/3)
  77. Kawczyński Wawrzyniec x Koziak Marianna (Czermno 1849/13)
  78. Kawczynski Wojciech x Soykow Marianna (Dobrzejewice 1858/18)
  79. ---------- Wojciech x Witkowski Katarzyna (Skórkowice 1862/2)
  80. Kawęcki Agnieszka x Waligórski Antoni (Łoniów 1830/21)
  81. Kawecki Andrzej x Gromiec Marianna (Gnojno 1856/28)
  82. ---------- Andrzej x Pasternak Marianna (Gnojno 1862/30)
  83. ---------- Anna x Rachwalski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1818/1)
  84. ---------- Anna x Szydłowski Paweł (Budziszewice 1870/9)
  85. ---------- Antoni x Adamczak Marianna (Łoniów 1844/24)
  86. ---------- Antoni x Sitek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1816/130)
  87. ---------- Antonina x Waleszczeński Andrzej (Grudusk 1879/24)
  88. ---------- Bartłomiej x Ciaranek Helena (Kraków - Katedra 1829/3)
  89. ---------- Bartłomiej x Papiewski Rozalia (Jeżów 1824/39)
  90. ---------- Bibianna x Czerwiński Wojciech (Kazimierz Biskupi 1850/13)
  91. ---------- Bibianna x Czerwiński Wojciech (Kazimierz Biskupi 1865/25)
  92. ---------- Bronisław x Sieczkarek Marianna (Kazimierz Biskupi 1922/16)
  93. ---------- Domicela x Skowroński Stanisław (Kraków - Mariacka 1820/9)
  94. ---------- Edward x Zukowski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1851/25)
  95. Kawęcki Józef x Chudzik Małgorzata (Łoniów 1823/202)
  96. ---------- Józef x Kołek Franciszka (Łoniów 1837/6)
  97. Kawecki Józef x Kos Katarzyna (Łoniów 1833/10)
  98. Kawęcki Katarzyna x Czyż Józef (Łoniów 1825/248)
  99. Kawecki Katarzyna x Jankowski Jan (Łoniów 1870/22)
  100. ---------- Katarzyna x Michniewicz Piotr (Budziszewice 1868/26)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne