Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kasprzak (wyników 387):

  1. Kasab Marianna x Koza Józef (Kraków - św. Szczepan 1820/118)
  2. Kasaba Wiktoria x Nowak Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1818/40)
  3. Kasabski Marianna x Szczygieł Jacek (Kraków - św. Szczepan 1815/27)
  4. Kasak Walenty x Kopsiut Jadwiga (Serokomla 1819/16)
  5. ---------- Walenty x Ośko Rozalia (Serokomla 1814/4)
  6. ---------- Wojciech x Baran Marianna (Serokomla 1813/3)
  7. Kasałka Walenty x Orłowski Regina (Kraków - św. Szczepan 1845/59)
  8. Kasań Marianna x Przybysz Jan (Kraków - św. Szczepan 1831/51)
  9. Kaschuba Józef x Wollschon Ludwika (Chwaszczyno 1877/2)
  10. Kaschubowski Bronisław x Dziarnowski Bolesława (Gniew 1942/5)
  11. Kasciewicz Jacek x Chchowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/49)
  12. Kasiak Bartłomiej x Sajda Marianna (Łoniów 1870/21)
  13. Kasian Michał x Gałęzowski Marianna (Serokomla 1810/4)
  14. Kasiarz Adam x Rybarczyk Regina (Kraków - św. Mikołaj 1820/5)
  15. Kasicki Ewa x Fabisiak Władysław (Płock 1888/13)
  16. Kasiedrowski Józef x Rocławski Elżbieta (Gniew 1870/24)
  17. Kasiewicz Barbara x Bławatowski Józef (Kraków - Mariacka 1820/59)
  18. ---------- Jan x Cekierski Kunegunda (Kraków - Mariacka 1827/7)
  19. ---------- Jan x Grabowski Agata (Kraków - Mariacka 1813/32)
  20. ---------- N. x Banasiak N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/43)
  21. Kasim Jan x Laskowski Józefa (Pniewnik 1856/13)
  22. ---------- Jan x Laskowski Marianna (Pniewnik 1854/10)
  23. Kasina Katarzyna x Gierat Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1842/33)
  24. ---------- Teresa x Malora Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1835/14)
  25. Kasiniak Jan x Osemlak Katarzyna (Łoniów 1843/22)
  26. ---------- Katarzyna x Ozimek Jan (Łoniów 1829/15)
  27. ---------- Katarzyna x Słomiński Jan (Łoniów 1844/16)
  28. ---------- Michał x Lendwadziak Marianna (Łoniów 1818/209)
  29. Kasinowski Rozalia x Kijewski Jakub (Pniewnik 1851/5)
  30. Kasiński Elżbieta x Więckowski Łukasz (Koprzywnica 1813/24)
  31. ---------- Franciszka x Brzechowski Kasper (Kraków - Wszyscy Święci 1835/38)
  32. ---------- Jadwiga x Kapuściński Stanisław (Koprzywnica 1833/20)
  33. ---------- Jan x Banachniewicz Katarzyna (Koprzywnica 1832/31)
  34. ---------- Michał x Grabowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/26)
  35. ---------- N. x Prymaszowski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/39)
  36. ---------- Stanisław x Grabowski Magdalena (Mierzyn 1880/6)
  37. ---------- Wiktoryn x Woźniak Teresa (Działoszyce 1832/3)
  38. Kasionka Zofia x Dąbrowski Marcin (Wieniec 1796/380)
  39. Kasiura Agnieszka x Ostróg Piotr (Borzykowa 1854/27)
  40. ---------- Idzi x Zetelman Augustyna (Borzykowa 1860/18)
  41. ---------- Marcin x Zaskórski Katarzyna (Borzykowa 1859/20)
  42. Kasiuszczak Wawrzyniec x Burek Jadwiga (Łoniów 1830/5)
  43. Kaska Franciszek x Dzienio Agnieszka (Kiczki 1816/36)
  44. ---------- Franciszek x Podobas Katarzyna (Kiczki 1805/3)
  45. ---------- Izydor x Budziński Barbara (Kiczki 1807/1)
  46. Kasliński Marianna x Warzyszkowski Błażej (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1826/1)
  47. Kasmierczyk Wojciech x Florczyk Małgorzata (Kraków - św. Anna 1835/2)
  48. Kasner Wojciech x Flaum Marianna (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1819/2)
  49. Kasnik Jan x Kos Ewa (Kraków - Wszyscy Święci 1833/4)
  50. ---------- Józefa x Wróblewski Jan (Białobrzegi 1829/5)
  51. Kasobowski Brygida x Nowak Eugeniusz (Gniew 1962/7)
  52. Kaspczek Aleksander x Lorek Jadwiga (Raciąż 1992/4)
  53. Kasper Agata x Paszek Antoni (Barłożno 1904/7)
  54. ---------- Andrzej x Babienski Marianna (Gniew 1808/17)
  55. ---------- Andrzej x Kaczkowski Anna (Barłożno 1836/5)
  56. ---------- Dawid x Penner Teresa Ewa (Czermno 1848/2)
  57. ---------- Elżbieta x Subkowski Marcin (Gniew 1791/30)
  58. ---------- Franciszka x Wilma Franciszek (Barłożno 1907/18)
  59. ---------- Henryk x Unroł Marianna (Czermno 1833/8)
  60. ---------- Jadwiga x Błaszczyk Kasper (Podlesie 1741/4)
  61. ---------- Katarzyna x Kowalewski Franciszek (Barłożno 1904/6)
  62. ---------- Paweł x Lis Marianna (Barłożno 1729/5)
  63. ---------- Piotr x Keyzer Józefa (Barłożno 1857/4)
  64. ---------- Tekla x Komor Jan (Czemierniki 1814/24)
  65. ---------- Wojciech x Applow Elzbieta (Czermno 1817/5)
  66. Kasperczyk Anna x Charołsko Paweł (Kraków - Mariacka 1846/31)
  67. ---------- Kazimierz x Pafsak Dorota (Lgota Wielka 1861/6)
  68. ---------- Zofia x Misztal Franciszek (Przyłęk 1850/9)
  69. Kasperek Innocenty x Twardowski Marianna (Kraków - Mariacka 1841/29)
  70. ---------- Jan x Maj Elżbieta (Gródek 1880/4)
  71. ---------- Małgorzata x Rudnicki Błażej (Lgota Wielka 1859/9)
  72. ---------- Salomea x Niechciał Jędrzej (Małoszów 1817/2)
  73. ---------- Tadeusz x Ligmann Agata (Raciąż 1955/3)
  74. Kasperk Jadwiga x Capała Jan (Końskowola 1656/5)
  75. Kasperkiewicz Antoni x Sufin Agnieszka (Bebelno 1852/5)
  76. ---------- Franciszka x Rupalski Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1838/20)
  77. ---------- Jakób x Grzegorzeski Ludwika (Koprzywnica 1870/11)
  78. ---------- Józef x Kularyk Brygida (Kraków - św. Szczepan 1816/121)
  79. ---------- Julianna x Bitner Maciej (Kraków - św. Szczepan 1820/96)
  80. ---------- Karolina x Boczarski Leon (Kraków - św. Salwator 1849/37)
  81. ---------- Katarzyna x Gawroński Jan (Bebelno 1820/5)
  82. ---------- Małgorzata x Gładys Wojciech (Kraków - Mariacka 1846/1)
  83. ---------- Marcin x Morgoń Marianna (Bebelno 1840/1)
  84. ---------- Marianna x Suliga Walenty (Bebelno 1833/9)
  85. ---------- Piotr x Suliga Franciszka (Bebelno 1820/4)
  86. ---------- Teresa x Zuziewicz Grzegorz (Nieborów 1809/17)
  87. ---------- Wincenty x Kulski Józefa (Kraków - Boże Ciało 1842/1)
  88. ---------- Wincenty x Szeląg Tekla (Kraków - św. Anna 1823/13)
  89. ---------- Wojciech x Nowicki Helena (Kraków - św. Szczepan 1816/88)
  90. ---------- Zofia x Szwagierkiewicz Jan (Kraków - św. Florian 1814/43)
  91. Kasperkowicz Adam x Goleń Dorota (Podlesie 1673/1)
  92. ---------- Albert x Michoń Katarzyna (Podlesie 1656/3)
  93. ---------- Grzegorz x Krala Dorota (Podlesie 1663/3)
  94. ---------- Grzegorz x Rżany Marianna (Podlesie 1674/1)
  95. ---------- Marianna x Ruta Antoni (Bebelno 1850/8)
  96. ---------- Marianna x Ruta Mateusz (Bebelno 1850/3)
  97. ---------- Salomea x Błaut Józef (Bebelno 1877/16)
  98. Kasperkowski Barbara x Szot Franciszek (Domosławice, wieś Domosławice 1879/4)
  99. ---------- Wiktoria x Krzyżanowski Jan Kanty (Kraków - św. Anna 1831/9)
  100. Kaspernowicz Anna x Riedel Florian (Kraków - Wszyscy Święci 1834/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne