Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Karpieński (wyników 1018):

  1. Kara Regina x Michalik Jakub (Siercza, par. Wieliczka 1857/7)
  2. ---------- Wawrzyniec x Gabryś Wiktoria (Siercza, par. Wieliczka 1861/5)
  3. Karabuła Anna x Poznański Jan (Zielonki 1833/23)
  4. ---------- Jan Kanty x Serczyk Marianna (Zielonki 1851/24)
  5. ---------- Marianna x Kut Piotr (Zielonki 1838/15)
  6. ---------- Marianna x Szymański Jan (Zielonki 1816/28)
  7. ---------- Stanisław x Chmielowski Regina (Zielonki 1842/10)
  8. Karaczyński Julianna x Kwiatkowski Marcin (Kazimierz Biskupi 1850/14)
  9. Karaisński Paweł x Kluska Salomea (Kraków - św. Szczepan 1827/50)
  10. Karakis Katarzyna x Jeż Błażej (Jeżów 1820/49)
  11. Karalczyk Katarzyna x Grabowski Stanisław (Kraków - Mariacka 1821/57)
  12. ---------- Stanisław x Pomierny Marianna (Kraków - Mariacka 1825/66)
  13. Karaluch Ignacy x Krawczyk Katarzyna (Prażmów 1899/22)
  14. ---------- Józef x Dudek Józefa (Prażmów 1898/27)
  15. Karamek Katarzyna x Pawlak Wawrzyniec (Turek 1893/103)
  16. Karamoń Zofia x Wisniewskki Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1834/34)
  17. Karan Danuta x Gęsikowski Ireneusz Jan (Raciąż 1995/15)
  18. ---------- Elżbieta x Gęsikowski Dariusz (Raciąż 1989/22)
  19. Karank Juliusz x Nelka Wiktoria (Gniew 1919/121)
  20. ---------- Juliusz x Nelka Wiktoria (Gniew 1919/122)
  21. Karaś Agata x Marzel Franciszek (Koprzywnica 1825/29)
  22. ---------- Agnieszka x Zimann Wilhelm (Barłożno 1852/8)
  23. ---------- Bolesława x Pstrąg Marian (Gniew 1914/39)
  24. ---------- Bolesława x Pstrąg Marian (Gniew 1914/40)
  25. Karas Franciszek x Pusek Julianna (Barłożno 1860/7)
  26. Karaś Franciszek x Ziętal Marianna (Borzykowa 1858/45)
  27. ---------- Franciszka x Dworakowski Tomasz (Gniew 1878/35)
  28. ---------- Franciszka x Grudzień Jan (Kraków - św. Szczepan 1835/43)
  29. ---------- Jakub x Szendrach Cecylia (Barłożno 1851/10)
  30. ---------- Jan x Dybowski Barbara (Gniew 1840/21)
  31. ---------- Jan x Kolbe Matylda (Gniew 1852/30)
  32. ---------- Jan x Morawiec Katarzyna (Kraków - Mariacka 1827/48)
  33. ---------- Jan x Wyligała Małgorzata (Siercza, par. Wieliczka 1894/7)
  34. ---------- Joanna x Cymz Bolesław Jakub (Gniew 1910/2)
  35. ---------- Józef x Bielicki Agnieszka (Kraków - Mariacka 1817/8)
  36. ---------- Józef x Kaminski Katarzyna (Gniew 1853/30)
  37. ---------- Józef x Szydlak Anna (Koprzywnica 1832/40)
  38. ---------- Katarzyna x Bulka Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1844/23)
  39. ---------- Katarzyna x Kowalski Jan (Barłożno 1852/2)
  40. ---------- Kazimierz Tomasz x Wyligała Franciszka (Siercza, par. Wieliczka 1891/5)
  41. ---------- Kazimierz x Waluch Tekla (Borzykowa 1836/13)
  42. ---------- Konstancja x żbik Piotr (Grudusk 1883/31)
  43. ---------- Łucja x Szarafin Stanisław (Gniew 1954/35)
  44. ---------- Marcjanna x Chrzuściński Stanisław (Kraków - Mariacka 1821/5)
  45. ---------- Marianna x Ciszewski Adam (Borzykowa 1862/16)
  46. ---------- Marianna x Rusin Mikołaj (Borzykowa 1819/6)
  47. ---------- Mateusz x Rak Elżbieta (Barłożno 1763/6)
  48. ---------- Stanisław x Ozga Waleria (Siercza, par. Wieliczka 1896/5)
  49. ---------- Stanisław x Śliwiński Marianna (Koprzywnica 1831/13)
  50. ---------- Stanisław x Waluch Katarzyna (Borzykowa 1823/28)
  51. ---------- Zofia x Szymczyk Grzegorz (Kraków - Mariacka 1812/7)
  52. Karasch Julianna x Pawlikowski Marcin (Barłożno 1870/9)
  53. Karasek Karolina x Stefaniak Jan (Gieczno 1819/13)
  54. ---------- Marianna x Piechota Jakub (Kraków - Mariacka 1818/2)
  55. ---------- Petronela x Młynek Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1896/9)
  56. Karasewicz Elżbieta x Jakubowski Roman (Płock 1887/23)
  57. Karasi Marianna x Ciechanowski Wojciech (Gniew 1835/9)
  58. Karasieński Agnieszka x Woszczyński Kazimierz (Kraków - św. Florian 1814/15)
  59. Karasiewicz Anna x Rutecki Józef (Krysk 1874/1)
  60. ---------- Apolonia x Drzewiecki Jan (Raciążek 1790/4)
  61. ---------- Augustyn x Lewandowski Łucja (Ludzisko 1832/0)
  62. ---------- Jan x Jasiński Józefa (Płock 1866/9)
  63. ---------- Jan x Pękalski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1816/15)
  64. ---------- Józefata x Oraczyński Jakub (Kazimierz Biskupi 1854/4)
  65. ---------- Marianna x Gałczeński Paweł (Koprzywnica 1858/14)
  66. ---------- Michał x Lewandowski Tekla (Kazimierz Biskupi 1857/42)
  67. ---------- Michał x Nawrocki Marianna (Kazimierz Biskupi 1859/28)
  68. ---------- Sebastian x Przezdziąk Agnieszka (Raciążek 1796/1)
  69. Karasiewski Józefa x Wierzbicki Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1868/10)
  70. ---------- Stefan x Dybowski Marianna (Papowo Toruńskie 1840/29)
  71. Karasik Jakub x Idziak Magdalena (Borzykowa 1837/9)
  72. ---------- Piotr x Broszkowicz Wiktoria (Borzykowa 1839/5)
  73. ---------- Piotr x Fatyga Marianna (Borzykowa 1841/4)
  74. ---------- Salomea x Rejman Zygmunt (Kraków - Mariacka 1813/25)
  75. Karasiński Adam x Borycki Agnieszka (Łoniów 1865/7)
  76. ---------- Anna x Kummerz Stanisław (Kraków - św. Florian 1824/30)
  77. ---------- Błażej x Bartowicz Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1816/11)
  78. ---------- Cecylia x Michalski Aleksander (Kazimierz Biskupi 1921/36)
  79. ---------- Franciszek x Olejniczak Józefa (Kazimierz Biskupi 1900/2)
  80. ---------- Franciszek x Olejniczak Józefa (Kazimierz Biskupi 1900/2)
  81. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/17)
  82. ---------- Jan x Osemlak Marianna (Łoniów 1859/17)
  83. ---------- Józef x Kiełczewski Anna (Kraków - Mariacka 1835/60)
  84. ---------- Józef x Mielcarz Józefa (Łoniów 1866/1)
  85. ---------- Julianna x Kawiński Tomasz (Kraków - św. Florian 1816/6)
  86. ---------- Katarzyna x Kmiecik Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/2)
  87. ---------- Katarzyna x Zalewski Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1819/32)
  88. ---------- Łucja x Pejski Antoni (Żelazna 1875/17)
  89. ---------- Marianna x Adamczak Andrzej (Łoniów 1869/17)
  90. ---------- Marianna x Węder Wincenty (Łoniów 1853/14)
  91. ---------- Stanisław x Mierzwiński Marianna (Kraków - Mariacka 1827/9)
  92. ---------- Stanisław x Piotrowski Tekla (Łoniów 1870/20)
  93. ---------- Stanisława x Drapikowski Jan (Kazimierz Biskupi 1904/1)
  94. ---------- Tomasz x Wysocki Józefa (Łoniów 1848/27)
  95. ---------- Walenty x Reczek Anna (Łoniów 1825/125)
  96. ---------- Wincenty x Arabski Franciszka (Grocholice 1887/46)
  97. ---------- Wojciech x Maniecki Konstancja (Kraków - św. Salwator 1825/105)
  98. Karasiowski Elżbieta x Gayda Franciszek (Gniew 1826/8)
  99. ---------- Józef x Lipiec Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/4)
  100. Karaskiewicz Agnieszka x Lachowicz Andrzej (Wieniec 1808/507)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne