Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kapa (wyników 315):

  1. Kapa Mikołaj x Kabot Paulina (Budziszewice 1868/5)
  2. Kapała Augustyn x Zuber Justyna (Mikstat 1821/4)
  3. Kapałka Józef x Burczy Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1941/23)
  4. Kapalski Bartłomiej x Białecki Jadwiga (Mikstat 1835/10)
  5. ---------- N. x Trzciński N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/45)
  6. ---------- Piotr x Prętkiewicz Róża (Mikstat 1832/10)
  7. ---------- Tomasz x Danielski Agnieszka (Kraków - św. Anna 1817/27)
  8. Kapańkiewicz Augustyn x Wandzel Małgorzata (Kraków - Wszyscy Święci 1820/25)
  9. Kapankiewicz Jan de Matta x Szraniawski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1815/56)
  10. Kaparski Jan x Jasiński Tekla (Kraków - św. Anna 1830/15)
  11. ---------- Tekla x Pluta Jakub (Kraków - św. Szczepan 1832/57)
  12. ---------- Wojciech x Węgrzynowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1846/23)
  13. Kapcia Franciszek x Plebański Katarzyna (Działoszyce 1880/29)
  14. ---------- Marianna x Klimek Wojciech (Działoszyce 1886/8)
  15. ---------- Marianna x Wydmański Jacek (Działoszyce 1868/15)
  16. Kapciński Franciszek x Florkowski Ludwika (Kraków - Wszyscy Święci 1837/13)
  17. ---------- Jan x Kosiński Marianna (Kraków - św. Florian 1842/18)
  18. ---------- Tomasz x Krukowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/13)
  19. Kapciowski Józef x Ulicki Anna (Hrubieszów 1865/1)
  20. Kapciuch Florian x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/93)
  21. Kapczyński Antoni x Łakoma Anna (Koprzywnica 1858/17)
  22. ---------- Józef x Nkowski Józefa (Bełdów 1898/6)
  23. kapczyński Marianna x Skowronski Marian Julian (Papowo Toruńskie 1880/8)
  24. Kapczyński Salomea x Nejman Piotr (Działoszyce 1842/10)
  25. Kapeć Joanna x Jędrzejczyk Michał (Kraków - św. Salwator 1828/12)
  26. ---------- Katarzyna x Kuliga Józef (Kraków - św. Salwator 1812/21)
  27. ---------- Małgorzata x Chrapla Franciszek (Kraków - Mariacka 1815/65)
  28. ---------- Marcjanna x Sonik Błażej (Kraków - św. Salwator 1832/219)
  29. ---------- Marianna x Koziara Feliks (Kraków - św. Salwator 1831/84)
  30. ---------- Marianna x Sarnecki Paweł (Kraków - Mariacka 1836/30)
  31. ---------- Marianna x Stasiczek Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1836/7)
  32. ---------- Marianna x Szczęsny Bartłomiej (Bełżyce 1831/16)
  33. ---------- Tekla x Bieda Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1829/27)
  34. Kapel Zofia x Borkowski Piotr (Nieborów 1832/19)
  35. Kapela Jadwiga x Melerowicz Ignacy (Kazimierz Biskupi 1893/17)
  36. ---------- Józef x Piniarski Marianna (Kazimierz Biskupi 1891/11)
  37. ---------- Magdalena x Antkowiak Maciej (Kazimierz Biskupi 1897/9)
  38. ---------- Marianna x Kokot Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1905/36)
  39. ---------- Marianna x Kokot Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1905/36)
  40. Kapelańczyk Jan x Zbroja Apolonia (Kraków - św. Krzyż 1820/18)
  41. Kapella Jakób x Klimek Agata (Kazimierz Biskupi 1861/10)
  42. Kapelski Agnieszka x Fabrowski Stefan (Mikstat 1828/5)
  43. Kapelusz Marianna x Wójcik Tomasz (Zbuczyn 1810/73)
  44. Kaper Andrzej x Skowroński Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1847/19)
  45. ---------- Szymon x Mameczek Tekla (Kraków - św. Szczepan 1821/84)
  46. ---------- Zofia x Semrot Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1813/23)
  47. Kaperczak Aleksander x Dłużniak Marianna (Obiechów 1854/6)
  48. ---------- Franciszek x Kurdyś Agnieszka (Obiechów 1844/2)
  49. ---------- Franciszka x Pawłowski Piotr (Obiechów 1832/11)
  50. ---------- Jadwiga x Rusin Wojciech (Obiechów 1865/9)
  51. ---------- Jan x Lis Józefa (Obiechów 1860/4)
  52. ---------- Józef x Lis Konstancja (Obiechów 1844/5)
  53. ---------- Katarzyna x Romanek Maciej (Obiechów 1839/2)
  54. ---------- Łukasz x Prusek Anna (Obiechów 1853/9)
  55. ---------- Marianna x Lis Walenty (Obiechów 1842/10)
  56. Kaperczyk Wojciech x Nowak Marianna (Kazimierza Wielka 1882/33)
  57. Kaperski Wojciech x Binkowski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1820/34)
  58. Kapica Anastazy x Wierzba Anastazja (Stężyca 1896/2)
  59. ---------- Antoni x Wanta Marianna (Stężyca 1885/25)
  60. ---------- Antonina x Janiszewski Andrzej (Dmenin 1887/1)
  61. ---------- Antonina x Kardacz Józef (Dmenin 1898/17)
  62. ---------- Antonina x Walczak Jan (Lgota Wielka 1826/14)
  63. ---------- Augustyna x Hinz Jan (Stężyca 1869/22)
  64. ---------- Ignacy x Stolarczyk Tekla (Dmenin 1857/10)
  65. ---------- Julianna x Armatowski Jan (Stężyca 1875/4)
  66. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Andrzej (Dmenin 1892/13)
  67. ---------- Marianna x Armatowski Hieronim (Stężyca 1894/39)
  68. ---------- Marianna x Piechowski Leopold (Stężyca 1894/6)
  69. ---------- Matylda x Wicher Józef (Stężyca 1868/1)
  70. ---------- Paulina x Armatowski Hieronim (Grabowo kościerskie 1903/2)
  71. ---------- Paulina x Wiesbann Jan (Stężyca 1886/15)
  72. ---------- Tomasz x Kubasiewicz Konstancja (Pabianice 1857/50)
  73. ---------- Walenty x Chybała Marianna (Dmenin 1868/15)
  74. ---------- Wojciech x Miksa Franciszka (Dmenin 1893/7)
  75. Kapicki Konstancja x Cilion Daniel (Chwaszczyno 1765/8)
  76. ---------- Ludwika x Zaremba Jerzy (Płock 1888/54)
  77. Kapiński Marianna x Bilski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1829/11)
  78. ---------- Stanisław x Szuster Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1836/42)
  79. Kapitan Ewa x Kaczorek Tomasz (Kiczki 1809/6)
  80. Kapitanowicz Jan x Sikorski Marianna (Kiczki 1803/9)
  81. Kapituła Marianna x Wesołowski Szymon (Borszewice 1850/23)
  82. Kapitza Augusta x Deya Ignacy (Grabowo kościerskie 1869/10)
  83. ---------- Franciszek x Hinz Rozalia (Stężyca 1868/32)
  84. ---------- Marianna x Rhoda Franciszek (Grabowo kościerskie 1865/8)
  85. Kapitzki Antoni x Ulenberg Karolina (Grabowo kościerskie 1864/7)
  86. ---------- Teofil x Domski Anna (Grabowo kościerskie 1871/2)
  87. Kapka Łukasz x Jąkiel Anna (Borzykowa 1829/5)
  88. ---------- Tomasz x Batko Jadwiga (Siercza, par. Wieliczka 1815/2)
  89. Kapłaniak Józef x Gąsior Agnieszka (Lgota Wielka 1833/10)
  90. Kaplanowski Adam x Jack Marianna (Raciąż 1809/2)
  91. ---------- Andrzej x Weltrowski Marianna (Raciąż 1886/1)
  92. ---------- Franciszek x Archanowicz Józefina (Raciąż 1876/7)
  93. Kapłanowski Henryka x Jakubowski Jan (Raciąż 1959/17)
  94. Kaplanowski Jakub x Gała Marianna (Raciąż 1855/3)
  95. Kapłanowski Katarzyna x Pankau Jan (Raciąż 1905/10)
  96. Kaplanowski Maciej x Piątek Jadwiga (Raciąż 1850/30)
  97. ---------- Michał x Dzwonk Katarzyna (Raciąż 1813/5)
  98. ---------- Michał x Obert Anna (Raciąż 1828/3)
  99. Kapłanowski Szymon x Rekowski Józefina (Raciąż 1895/7)
  100. Kapłański Antoni x Wawełkiewicz Marianna (Kraków - św. Florian 1832/41)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne