Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kamieński (wyników 115):

  1. Kam Marianna x Jaworski Jan (Żelazna 1881/3)
  2. ---------- Paweł x Czarnecki Barbara (Gniew 1950/9)
  3. Kamacki Antoni x Rajski Weronika (Gniew 1921/44)
  4. Kamecki Łucja x Jary Antoni (Trzebieszów 1810/79)
  5. ---------- Stanisław x Sobota Łucja (Trzebieszów 1812/59)
  6. Kamewski Piotr x Kulewski Zuzanna (Raciążek 1798/5)
  7. Kamieniecki Julianna x Andrycz Jan (Dzierzgów 1823/18)
  8. Kamieński Agnieszka x NN Jan (Barłożno 1717/3)
  9. ---------- Agnieszka x Szmarz Kazimierz (Okrzeja 1826/10)
  10. ---------- Andrzej x Bożykowski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1824/9)
  11. ---------- Andrzej x Pluta Marianna (Bebelno 1854/2)
  12. ---------- Andrzej x Żabiński Anna (Papowo Toruńskie 1841/6)
  13. Kamienski Anna x Kurowski Franciszek (Barłożno 1866/5)
  14. Kamieński Anna x Małecki Julian (Papowo Toruńskie 1806/6)
  15. ---------- Anna x Obarski Wawrzyniec (Czermno 1826/8)
  16. Kamienski Anna x Polman Jakub (Gniew 1799/27)
  17. Kamieński Anna x Wolnicki Antoni (Mileszki 1864/19)
  18. ---------- Antoni x Nawrocki Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1813/40)
  19. ---------- Augustyn x Latosiński Marianna (Bebelno 1850/10)
  20. ---------- Benedykt x Lesiewicz Wiktoria (Mikstat 1823/2)
  21. ---------- Bernard x Madejski Maria (Barłożno 1935/34)
  22. ---------- Franciszek x Majewski Maria (Gniew 1867/26)
  23. ---------- Franciszek x Nowak Salomea (Bebelno 1846/2)
  24. ---------- Franciszek x Pietrzykowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1841/7)
  25. ---------- Franciszka x Drzazga Wojciech (Serokomla 1810/8)
  26. Kamienski Franciszka x Grucza Marcin (Gniew 1879/28)
  27. Kamieński Helena x Rutkowski Jan (Papowo Toruńskie 1842/12)
  28. ---------- Helena x Wawrzyniak Marcin (Kazimierz Biskupi 1832/23)
  29. ---------- Hieronim x Walczak Katarzyna (Połaniec 1878/20)
  30. ---------- Ignacy x Pawlak Anna (Borszewice 1850/19)
  31. ---------- Jadwiga x Pietralczyk Andrzej (Mikstat 1854/1)
  32. ---------- Jakub x Czerwiński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1817/6)
  33. ---------- Jakub x Korpys Katarzyna (Mikstat 1843/13)
  34. ---------- Jakub x Kowalski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1828/9)
  35. ---------- Jakub x Oszmała Anna (Barłożno 1857/19)
  36. Kamienski Jakub x Szkodowski Anna (Gniew 1834/19)
  37. Kamieński Jakub x Walczak Józefa (Połaniec 1878/19)
  38. ---------- Jan Antoni x Mikołajczak Tekla (Kościelec pow. kaliski 1823/7)
  39. ---------- Jan x Ćwiartowski Marianna (Papowo Toruńskie 1829/15)
  40. ---------- Jan x Godzwon Marianna (Połaniec 1879/34)
  41. Kamienski Jan x Grosz Zuzanna (Gniew 1785/18)
  42. Kamieński Jan x Wąsik Anastazja (Mikstat 1842/4)
  43. ---------- Józef x Bil Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1838/9)
  44. ---------- Józef x Gomuła Katarzyna (Bebelno 1894/5)
  45. ---------- Józef x Konecki Marianna (Mileszki 1864/25)
  46. ---------- Józef x Rygielski Katarzyna (Okrzeja 1843/5)
  47. ---------- Józefa x Durski Paweł (Kościelec pow. kaliski 1838/20)
  48. ---------- Józefa x Macieńczak Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1829/21)
  49. ---------- Józefa x Nowak Józef (Bebelno 1861/1)
  50. ---------- Julianna Zofia x Kieszkowski (Kierzkowski) Walenty (Grodzisk Mazowiecki 1851/13)
  51. ---------- Justyna x Guttuw Ambroży (Kraków - Wszyscy Święci 1817/30)
  52. Kamienski Katarzyna x Jankowski Michał (Gniew 1763/8)
  53. Kamieński Katarzyna x Kowalik Marcin (Gorzków 1855/7)
  54. ---------- Katarzyna x Kraskiewicz Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1862/13)
  55. ---------- Katarzyna x Matusiak Wawrzyniec (Czermno 1817/9)
  56. Kamienski Katarzyna x Nykel Grzegorz (Gniew 1763/11)
  57. Kamieński Katarzyna x Osiński Tomasz (Mileszki 1864/9)
  58. ---------- Katarzyna x Reymus Józef (Gniew 1824/38)
  59. ---------- Kazimierz x Gurgul Marianna (Kraków - Mariacka 1828/65)
  60. ---------- Kazimierz x Kordas Marianna (Kraków - św. Salwator 1816/30)
  61. ---------- Kazimierz x Sobieszczański Anna (Opole Lubelskie 1859/48)
  62. Kamienski Konstancja x Zdroiewski Jan (Gniew 1764/25)
  63. Kamieński Krystyna x Wojtalewski Jan (Papowo Toruńskie 1792/5)
  64. ---------- Kunegunda x Schreiber Chrystian (Kraków - Wszyscy Święci 1835/41)
  65. ---------- Leon x Kosieński Teressa Jadwiga (Grodzisk Mazowiecki 1851/38)
  66. ---------- Łucja x Zając Stanisław (Górzno k. Garwolina 1975/25)
  67. ---------- Ludwika x Dąbczyski Wojciech (Kraków - Mariacka 1819/6)
  68. ---------- Ludwika x Nieć Jakub (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1930/1)
  69. Kamienski Maciej x Medzi Marianna (Gniew 1779/23)
  70. Kamieński Maciej x Potakowski Antonina (Mileszki 1864/18)
  71. ---------- Małgorzata x Baran Jacek (Górzno k. Garwolina 1832/6)
  72. Kamienski Marcin x Leduchowski Elżbieta (Gniew 1809/18)
  73. Kamieński Marianna x Franczyk Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1888/1)
  74. ---------- Marianna x Kurzydło Józef (Domosławice, wieś Domosławice 1876/5)
  75. ---------- Marianna x Małecki Paweł (Bebelno 1850/7)
  76. ---------- Marianna x Muszyński Stanisław (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1818/2)
  77. ---------- Mateusz x Gaiewski Anna (Gniew 1826/13)
  78. ---------- Mateusz x Gretka Wiktoria (Mikstat 1854/5)
  79. ---------- Michał x Flakowski Dorota (Gniew 1777/8)
  80. Kamienski Michał x Polmann Marianna (Gniew 1834/20)
  81. Kamieński Mikołaj x Rusiński Katarzyna (Kraków - Katedra 1828/3)
  82. ---------- Paweł x Kotleński Marianna (Gniew 1830/16)
  83. Kamienski Paweł x Kowalski Barbara (Gniew 1813/13)
  84. ---------- Paweł x Zientk Magdalena (Gniew 1800/11)
  85. Kamieński Piotr x Szatkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1845/8)
  86. ---------- Potencja x Czajka Marcin (Barłożno 1765/7)
  87. ---------- Rozalia x Kuchta (Swidnicki) Michał (Kraków - św. Szczepan 1822/5)
  88. ---------- Rozalia x Wojciechowski Mateusz (Okrzeja 1844/20)
  89. ---------- Salomea x Sobor Wawrzyniec (Bebelno 1896/15)
  90. ---------- Samuel x Wolff Olimpia (Kraków - Mariacka 1842/27)
  91. ---------- Sebastian x Wierzbicki Wiktoria (Kraków - św. Mikołaj 1820/14)
  92. ---------- Stanisław x Danielski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1833/23)
  93. ---------- Stanisław x Ślisz Barbara (Górzno k. Garwolina 1822/7)
  94. ---------- Stefan Jan x Gąsowicz Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1838/9)
  95. ---------- Szczepan x Morgoń Katarzyna (Bebelno 1856/26)
  96. ---------- Szymon x Bossa Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1811/10)
  97. ---------- Szymon x Golarnick Barbara (Raciążek 1796/9)
  98. ---------- Tomasz x Nowak Tekla (Bebelno 1853/7)
  99. ---------- Tomasz x Zielińska Antonina (Bełżyce 1829/9)
  100. ---------- Wawrzyniec x Szczucińska Małgorzata (Połaniec 1861/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne