Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kalinowski (wyników 564):

  1. Kala Salomea x Wadowski Wojciech (Zielonki 1825/17)
  2. Kalac Balbina x Wojtczak Paweł (Gieczno 1814/6)
  3. Kalacianka Ewa x Więcek Joachim (Wieniec 1789/277)
  4. Kalafar Anna x Jasnos Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1891/4)
  5. ---------- Józef x Batko Salomea (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1887/1)
  6. ---------- Józef x Mendel Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1892/1)
  7. ---------- Józef x Ochwat Zofia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1907/3)
  8. ---------- Maria x Sawa Jakub (Domosławice, wieś Domosławice 1919/4)
  9. ---------- Marianna x Jewulski Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1879/2)
  10. ---------- Marianna x Kliś Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/5)
  11. ---------- Marianna x Nastczak Hipolit (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1897/4)
  12. ---------- Piotr Paweł x Nastrzak Władysława (Domosławice, wieś Melsztyn 1931/1)
  13. ---------- Teresa x Mendel Antoni (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1888/1)
  14. ---------- Wojciech x Łopatka Maria (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1901/7)
  15. Kalafarski Marianna x Stadnenko Teodor (Kraków - Mariacka 1831/9)
  16. ---------- Wiktoria x Napiórkowski Bartłomiej (Kraków - Mariacka 1824/59)
  17. Kalaferski Franciszka x Margasiński Karol (Kraków - Mariacka 1821/31)
  18. Kalamarski Anna x Młodliowski Wawrzyniec (Gniew 1785/25)
  19. ---------- Gertruda x Dunayski Szymon (Gniew 1778/9)
  20. ---------- Jan x Długoński Elżbieta (Gniew 1737/38)
  21. ---------- Katarzyna x Tomaszewski Wojciech (Gniew 1817/48)
  22. ---------- Krystyna x Cwikowski Wojciech (Gniew 1807/5)
  23. ---------- Marianna x Bobrowski Wojciech (Gniew 1775/24)
  24. ---------- N. x Hersztowski N. (Gniew 1777/29)
  25. ---------- Szymon x Bobrowski Teresa (Gniew 1773/31)
  26. ---------- Weronika x Grabski Jan (Gniew 1788/7)
  27. Kalapeta Roch x Miarowski Marianna (Jelonki 1864/17)
  28. ---------- Walenty x Adamczyk Katarzyna (Jelonki 1858/32)
  29. Kalarus Józef x Szczepaniak Marjanna (Cisów 1943/7)
  30. ---------- Stanisław x Smuga Weronika (Cisów 1945/3)
  31. ---------- Waleria x Michalczyk Florian (Cisów 1932/4)
  32. Kalas Agata x Giza Kacper (Koprzywnica 1865/12)
  33. ---------- Jan x Mathia Paulina (Raciąż 1867/10)
  34. ---------- Ryszard Bernard x Tchórz Rozalia (Raciąż 1936/16)
  35. Kalasa Lidia x Szmyt Bogdan (Raciąż 1979/1)
  36. Kalasowicz Józef x Łuczak Katarzyna (Kraków - Mariacka 1835/43)
  37. Kalat Anna x Wentland Jan Michał (Kazimierz Biskupi 1818/5)
  38. ---------- Józefa x Braun Edward (Pabianice 1858/47)
  39. Kalata Anna x Elert Jan (Brok 1827/11)
  40. ---------- Elżbieta x Tkacz Jan (Brok 1818/19)
  41. ---------- Feliks x Rostek Józefa (Jelonki 1861/2)
  42. ---------- Jadwiga x Ejdys Fabian (Brok 1817/46)
  43. ---------- Katarzyna x Zadrożny Maciej (Brok 1833/29)
  44. ---------- Marianna x Bębenek Michał (Brok 1832/14)
  45. ---------- Piotr x Grzymkowski Marianna (Brok 1821/15)
  46. ---------- Szymon x Bednarczyk Urszula (Brok 1812/6)
  47. ---------- Wiktoria x Puzdrowski Tomasz (Brok 1832/15)
  48. ---------- Wojciech x Reluga Marianna (Brok 1833/1)
  49. Kalator Marianna x Mikołajczyk Szymon (Brok 1819/10)
  50. Kalatowicz Barbara x Markowski Józef (Kraków - Mariacka 1833/66)
  51. Kalatun Wojciech x Golcow Anna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/2)
  52. Kalatura Anna x Warszawski Jan (Gnojno 1830/4)
  53. ---------- Barbara x Banasik Michał (Gnojno 1833/41)
  54. ---------- Franciszek x Arendarczyk Franciszka (Gnojno 1840/38)
  55. ---------- Franciszka x Wilk Paweł (Gnojno 1841/36)
  56. ---------- Katarzyna x Makowski Jan (Gnojno 1862/43)
  57. ---------- Kazimierz x Ogórek Małgorzata (Gnojno 1840/37)
  58. ---------- Marianna x Stawecki Karol (Gnojno 1872/22)
  59. ---------- Mikołaj x Gąsior Agata (Gnojno 1847/6)
  60. ---------- Mikołaj x Wójcicki Marianna (Gnojno 1817/7)
  61. ---------- Stanisław x Gierczak Salomea (Gnojno 1844/35)
  62. ---------- Teresa x Kozik Piotr (Gnojno 1739/17)
  63. ---------- Wincenty x Szczepaniak Marianna (Cisów 1843/5)
  64. Kalatyński Jan x Micowski Marianna (Katerburg 1843/3)
  65. Kalbarczy Konstanty x Kuchnia Ewa (Okrzeja 1845/20)
  66. Kalbarczyk Genowefa x Trzpil Stefan (Górzno k. Garwolina 1964/19)
  67. ---------- Jan x Czyż Katarzyna (Gródek 1891/7)
  68. ---------- Julian x Kuchciński Jadwiga (Prażmów 1902/2)
  69. ---------- Marianna x Błażejczyk Antoni (Górzno k. Garwolina 1730/2)
  70. ---------- Marianna x Łubianka Maciej (Okrzeja 1820/40)
  71. ---------- Teresa x Pietrak Marek (Okrzeja 1819/28)
  72. ---------- Walenty x Plazma Petronella (Górzno k. Garwolina 1730/9)
  73. ---------- Walentyna x Klimczak Kazimierz (Prażmów 1897/16)
  74. Kalbas Szymon x Klimk Katarzyna (Wieniec 1769/92)
  75. Kalbaszek Józefa x Sogrecki Wincenty (Żelazna 1889/16)
  76. Kalborski Jakub x Maciejewski Marianna (Barłożno 1824/1)
  77. kalbukowski Antonina x Kraplewski Teofil (Barłożno 1923/36)
  78. Kalbukowski Franciszek x Iwanski Marianna (Gniew 1943/32)
  79. ---------- Marianna x Bielinski Jan (Barłożno 1901/15)
  80. Kalbus Urszula x Kułacz Wawrzyniec (Wieniec 1771/111)
  81. Kalchbrenner Michał x Filipowski Marianna (Kraków - św. Florian 1844/39)
  82. Kalcik Jan x Chmie[?] Katarzyna (Dmenin 1640/4)
  83. Kalczeski Katarzyna x Antczak Łukasz (Kazimierz Biskupi 1817/24)
  84. Kalczewski Katarzyna x Mankowski Wojciech (Gniew 1785/24)
  85. Kalczyk Jadwiga x Grabarczyk Marcin (Dmenin 1783/6)
  86. ---------- Jakub x Czypczyk Łucja (Dmenin 1657/4)
  87. ---------- Jan x Rzeźnik Katarzyna (Dmenin 1765/3)
  88. ---------- Paweł x Woźniak Agnieszka (Dmenin 1664/6)
  89. ---------- Wojciech x Banaś Agnieszka (Dmenin 1678/4)
  90. Kalczyński Józef x Paurowicz Konstancja (Kraków - Mariacka 1846/46)
  91. ---------- Magdalena x Bienczak Maciej (Kazimierz Biskupi 1821/10)
  92. ---------- Marianna x Leśniewski Kacper (Płock 1861/43)
  93. Kaldenbach Genowefa Agnieszka x Gmehling Jan Stanisław (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/130)
  94. Kaldowski Józef x Welterowski Franciszka (Raciąż 1891/15)
  95. Kalęba Michał x Madej Agata (Kraków - Mariacka 1823/13)
  96. Kaleciński Antoni x Bryl Józefa (Dmenin 1879/33)
  97. ---------- Bartłomiej x Buliński Marianna (Kraków - Mariacka 1822/13)
  98. ---------- Bronisława x Stolarczyk Franciszek (Dmenin 1899/20)
  99. ---------- Łukasz x Stęplowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1801/1)
  100. ---------- Marianna x Grzesiczak Józef (Dmenin 1894/26)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne