Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kałuziński (wyników 137):

  1. Kała Feliks x Bassaj Jadwiga (Gródek 1884/11)
  2. ---------- Tomasz x Hyra Marcella (Truskolasy 1819/47)
  3. Kałacz Józef x Nalepa Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1839/15)
  4. Kałaga Wojciech x Leśniak Monika (Kraków - Mariacka 1820/45)
  5. Kałamacki Józef x Gliczoński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1842/2)
  6. Kałandyk Antoni x Banaś Antonina (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1897/1)
  7. ---------- Jan x Rysiek Agnieszka (Gnojno 1840/19)
  8. ---------- Katarzyna x Drelichowicz Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/15)
  9. ---------- Kazimierz x Gajewski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1776/8)
  10. ---------- Kazimierz x Ogłoza Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/10)
  11. ---------- Łucja x Pawłowski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1798/8)
  12. ---------- Rozalia x Moskwa Michał (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1802/1)
  13. ---------- Tekla x Lewiatowski Kacper (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/8)
  14. ---------- Tomasz x Borek Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/16)
  15. ---------- Wincenty x Majkowski Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/38)
  16. ---------- Zofia x Gronostaj Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/8)
  17. Kałas elżbieta x Dwrall Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1832/55)
  18. Kałat Jakub x Koot Anna (Działoszyce 1879/20)
  19. ---------- Jakub x Walczyk Franciszka (Działoszyce 1885/7)
  20. ---------- Maciej x Konderak Magdalena (Działoszyce 1856/5)
  21. ---------- Mateusz x Budzeń Jadwiga (Działoszyce 1878/18)
  22. Kałbukowski Antoni x Kirschstein Anna (Barłożno 1895/3)
  23. Kałdowski Józef x Wardzinski Anna (Gniew 1857/30)
  24. Kałduński Cyryl Mieczysław x Okonek Henryka Łucja (Raciąż 1956/4)
  25. Kałecki Adam x Mikołajczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1925/9)
  26. ---------- Julianna x Silny Antoni (Kazimierz Biskupi 1860/9)
  27. Kałek Marianna x Sikora Wincenty (Rakoszyn 1860/6)
  28. Kałętkowsk Marianna x Pyszniak Jan (Grudusk 1887/2)
  29. Kałętkowski Bronisława x Pyszniak Władysław (Grudusk 1889/2)
  30. ---------- Kazimierz x Skorupski Marianna (Grudusk 1867/16)
  31. Kałka Agnieszka x Pietrzak Antoni (Lgota Wielka 1859/3)
  32. ---------- Agnieszka x Woch Kajetan (Lgota Wielka 1827/15)
  33. ---------- Anastazja x Dąbrówka Klemens (Lgota Wielka 1865/6)
  34. ---------- Anastazja x Ślęzak Walenty (Lgota Wielka 1826/15)
  35. ---------- Antonina x Dąbrowka Tomasz (Lgota Wielka 1867/20)
  36. ---------- Barbara x Ślęzak Andrzej (Lgota Wielka 1832/5)
  37. ---------- Franciszek x Trejdos Julianna (Lgota Wielka 1819/14)
  38. ---------- Grzegorz x Dąbrowski Małgorzata (Lgota Wielka 1832/16)
  39. ---------- Jan x Broniszewski Antonina (Lgota Wielka 1860/5)
  40. ---------- Joanna x Nowak Wincenty (Lgota Wielka 1820/9)
  41. ---------- Katarzyna x Czarski Florian (Lgota Wielka 1832/10)
  42. ---------- Katarzyna x Kęsoniak Tomasz (Lgota Wielka 1830/2)
  43. ---------- Konstancja x Kruszyński Paweł (Lgota Wielka 1829/15)
  44. ---------- Magdalena x Pafsak Tomasz (Lgota Wielka 1862/33)
  45. ---------- Maria x May Jan (Łoniów 1837/8)
  46. ---------- Marianna x Grygiel (Bębniak) Tomasz (Lgota Wielka 1822/5)
  47. ---------- Marianna x Treydos Jan (Lgota Wielka 1836/20)
  48. ---------- Piotr x Sobieta Jadwiga (Lgota Wielka 1824/14)
  49. ---------- Rafał x Dąbrówka Zofia (Lgota Wielka 1829/6)
  50. ---------- Rozalia x Dąbrówka Łukasz (Lgota Wielka 1841/17)
  51. ---------- Tomasz x Klotz Karolina (Lgota Wielka 1849/10)
  52. ---------- Urszula x Dąbrówka Jakub (Lgota Wielka 1835/4)
  53. ---------- Urszula x Woźniak Michał (Lgota Wielka 1821/11)
  54. ---------- Walenty x Klczyk Małgorzata (Lgota Wielka 1833/14)
  55. ---------- Wincenty x Zarębski Katarzyna (Rakoszyn 1839/6)
  56. Kałon Ewa x Sztelmasiak Marcel (Czermno 1824/2)
  57. ---------- Józefa x Młodziejeski Wawrzyniec (Czermno 1857/16)
  58. ---------- Katarzyna x Lisgęba Franciszek (Czermno 1814/1)
  59. ---------- Michał x Jasiński Jadwiga (Czermno 1857/5)
  60. Kałoń Wojciech x Łyko N. (Kraków - św. Mikołaj 1844/2)
  61. Kałorzinski Jan x Biela Teresa (Barłożno 1882/3)
  62. Kałs Marianna x Nikiel Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1843/38)
  63. Kałucki Wojciech x Piskorz Marianna (Łoniów 1868/23)
  64. Kaługa Wojciech x Bagiński Marianna (Kraków - Mariacka 1817/7)
  65. Kałusiewicz Marianna x Wróblewski Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1779/1)
  66. Kałuski Bolesław x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/20)
  67. ---------- Filip x Polesiuk Marianna (Pniewnik 1818/3)
  68. ---------- Jan x N. Wiktoria (Pniewnik 1760/41)
  69. ---------- Józef x Cichowicz Anna (Lgota Wielka 1831/12)
  70. ---------- Katarzyna x Milos Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1839/6)
  71. Kałuszka Józef x Sławiński Józefa (Kraków - św. Anna 1820/22)
  72. ---------- Konstanty x Karmański Katarzyna (Mileszki 1860/25)
  73. Kałuszkiewicz Józef x N. Małgorzata (Wieniec 1762/43)
  74. Kałuszyński Julianna x Rypson Jan (Dmenin 1874/0)
  75. Kałuża Antoni x Bilecki Jadwiga (Czermno 1857/21)
  76. ---------- Apolonia x Baran Paweł (Siercza, par. Wieliczka 1888/2)
  77. ---------- Bernard x Walczewski Elżbieta (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/72)
  78. ---------- Ewa x Wieczorek Tomasz (Kraszewice 1891/40)
  79. ---------- Franciszka x Kalemba Józef (Siercza, par. Wieliczka 1892/5)
  80. ---------- Jan x Sadowksi Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/14)
  81. ---------- Julianna x Wodzisławski Michał (Borzykowa 1866/8)
  82. ---------- Justyna x Gąciarek Józef (Borzykowa 1831/4)
  83. ---------- Kacper x Bartusiak Agnieszka (Gnojno 1755/14)
  84. Kałuza Katarzyna x Kwiecień Szymon (Kazimierza Wielka 1880/4)
  85. Kałuża Katarzyna x Włosek Bartłomiej (Bebelno 1692/2)
  86. ---------- Łukasz x Gratka Elżbieta (Cisów 1852/3)
  87. ---------- Magdalena x Rajski Kacper (Borzykowa 1826/26)
  88. ---------- Małgorzata x Gruszczyński Mateusz (Chlewiska 1828/25)
  89. ---------- Mikołaj x Przęczek Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1864/10)
  90. ---------- Rozalia x Buczkowski Marcin (Kościelec pow. kaliski 1854/18)
  91. ---------- Scholastyka x Helman Antoni (Kraszewice 1890/24)
  92. ---------- Stefan x Kosecki Magdalena (Borzykowa 1856/20)
  93. ---------- Zofia x Gałecki Jan (Siercza, par. Wieliczka 1804/1)
  94. ---------- Zofia x Gralka Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1818/4)
  95. Kałużanka Emilia x Łopyta Kazimierz (Skórkowice 1879/1)
  96. Kałuziński Franciszek x Stefanek Julianna (Grocholice 1884/19)
  97. ---------- Franciszek x Wąsowicz Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1820/10)
  98. ---------- Julianna x Lesiakowski Piotr (Dmenin 1860/14)
  99. ---------- Marianna x Nowak Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1822/24)
  100. Kałużna Magdalena x Skrok Wojciech (Koprzywnica 1837/41)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne