Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kłos (wyników 249):

  1. Kłobuch Agnieszka x Ćwikliński Ignacy (Barłożno 1853/3)
  2. ---------- Dominik x Kafka Marianna (Barłożno 1852/11)
  3. ---------- Dominik x Karaszewski Marianna (Barłożno 1850/2)
  4. ---------- Dominik x Litk Jadwiga (Barłożno 1851/1)
  5. Kłobuchowski Józef x Gotartowski Elżbieta (Gniew 1779/24)
  6. ---------- Marianna x Jeleński Ludwik (Gieczno 1820/6)
  7. Kłobuczewski Franciszek x Gawronka Anna (Wieniec 1792/326)
  8. ---------- Katarzyna x Magrowski Piotr (Raciążek 1779/4)
  9. ---------- Marianna x Kozimiński Jakób (Raciążek 1770/4)
  10. Kłobukowski Izydor x Miszewski Maria (Płock 1866/38)
  11. ---------- Teresa x Jakubowski Grzegorz (Gnojno 1736/6)
  12. Kłobuski Róża x Banaszczyk Jakub (Borzykowa 1861/31)
  13. Kłobuszewski Adam x Leiba Julianna (Płock 1866/72)
  14. ---------- Joanna x Czerniwski Wiktor (Płock 1861/49)
  15. ---------- Małgorzata x Małachowicz Wawrzyniec (Raciążek 1769/6)
  16. ---------- Małgorzata x Siński Kacper (Raciążek 1773/13)
  17. ---------- Marcin x Sowierski Marianna (Raciążek 1765/7)
  18. Kłochiarski Katarzyna x Banowicz Wojciech (Raciążek 1789/5)
  19. Kłociński Maciej x Tatarek Małgorzata (Grodzisk Mazowiecki 1848/25)
  20. Kłockiewicz Andrzej x Sztuczkow Marianna (Raciążek 1805/6)
  21. Kłocowski Stanisława x Łapka Józef (Raciąż 1934/28)
  22. Kłoczkowski Antoni x Marzec Małgorzata (Kraków - Boże Ciało 1833/20)
  23. Kłod Anna x Kosecki Jan (Gniew 1821/24)
  24. ---------- Katarzyna x Piort J-- (Gniew 1829/13)
  25. Kłoda Adolf x Skiderski Antonia (Gniew 1869/45)
  26. ---------- Anna x Kroll Fryderyk (Gniew 1867/3)
  27. ---------- Franciszek x Kulszon Barbara (Prażmów 1896/18)
  28. ---------- Jakub x Arendt Zuzanna (Gniew 1846/30)
  29. ---------- Maria x Brandt Szymon (Gniew 1864/34)
  30. ---------- Michał x Mech Anna (Gniew 1847/41)
  31. ---------- Michał x Piotrowski Marta Matylda (Gniew 1902/1)
  32. ---------- Michał x Sikora Agnieszka (Połaniec 1861/9)
  33. ---------- Walenty x Balicka Marianna (Połaniec 1863/22)
  34. Kłodawski Józefa x Białas Walenty (Turek 1894/60)
  35. ---------- Ludomira x Pacewicz Seweryn (Działoszyce 1888/15)
  36. ---------- Marianna x Tomaszak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1810/6)
  37. ---------- Stanisława x Sobczak Adam (Turek 1894/3)
  38. ---------- Walenty x Kmiecik Józefa (Turek 1890/24)
  39. Kłodkiweicz Apolonia x Zieliński Tomasz (Kraków - Mariacka 1828/79)
  40. Kłodnicki Antonii x Suczyk Antonina (Łomna 1884/11)
  41. ---------- Joanna x Borzysławski Maksymilian (Serokomla 1816/10)
  42. Kłodos Antonina x Kruszyński Piotr (Dmenin 1873/2)
  43. ---------- Jan x Janus Józefa (Dmenin 1851/1)
  44. ---------- Jan x Pędzioch Magdalena (Dmenin 1857/4)
  45. ---------- Marianna x Jędrzejczyk Karol (Dmenin 1876/3)
  46. ---------- Marianna x Perliński Jan (Dmenin 1874/4)
  47. Kłodosik Ignacy x Zając Marianna (Dmenin 1800/16)
  48. Kłodoski Jan x Rybinski Marianna (Gniew 1804/8)
  49. Kłodosz Krzysztof x Wawrowski Barbara (Dmenin 1677/1)
  50. ---------- Marianna x Makuch Stanisław (Dmenin 1824/6)
  51. Kłodowski Jadwiga x Kurowski Szymon (Gniew 1809/25)
  52. ---------- Jakub x Saydowski Katarzyna (Gniew 1830/20)
  53. ---------- Jan x Kochnecht Marianna (Gniew 1822/19)
  54. ---------- Maciej x Hebdowski Jadwiga (Gniew 1797/18)
  55. ---------- Szymon x Pawłowski Katarzyna (Gniew 1796/11)
  56. ---------- Tomasz x Głowinski Dorota (Gniew 1787/13)
  57. Kłodziński Anastazja x Rybicki Teodor (Raciąż 1928/24)
  58. ---------- Anna x Roztawkowski Józef (Raciąż 1927/23)
  59. ---------- Antoni x Paszkowski Elżbieta Genowefa (Gniew 1927/8)
  60. ---------- Edyta x Lenc Jan (Gniew 1958/18)
  61. ---------- Franciszka x Patina Józef (Raciąż 1914/15)
  62. ---------- Helena x Lemańczyk Bolesław (Raciąż 1923/1)
  63. Kłodzinski Jan x Jedwabkowski Katarzyna (Raciąż 1886/4)
  64. Kłodziński Jan x Lincker Rozyna (Kraków - Mariacka 1818/62)
  65. Kłodzinski Józefina x Ortmann Jan (Raciąż 1893/9)
  66. ---------- Marianna x Jyczynski Łukasz (Raciąż 1792/7)
  67. ---------- Marianna x Westphal Franciszek (Raciąż 1899/4)
  68. Kłodziński Marta x Fojuth Jan (Raciąż 1909/12)
  69. Kłodzinski Michał x Bettin Marianna (Raciąż 1886/16)
  70. Kłodziński Paulina x Błaszkowski Konstanty (Barłożno 1929/11)
  71. ---------- Paweł x Pasek Tekla (Bebelno 1804/4)
  72. ---------- Tekla x Ptaszyński Józef (Bebelno 1813/6)
  73. ---------- Władysława x Bojki Wincenty (Raciąż 1920/24)
  74. ---------- Wojciech x Wojtasz Barbara (Gniew 1841/24)
  75. Kłodzynski Anna x Małolepszy Franciszek (Gniew 1846/40)
  76. Kłomnicki Agnieszka x Zakrzewski Szymon (Podlesie 1673/5)
  77. Kłonica Kacper x Nowak Barbara (Gnojno 1761/10)
  78. Kłonowski Katarzyna x Bieniek Tomasz (Wieniec 1804/466)
  79. Kłoparski Marianna x Kwaczeński Franciszek (Raciążek 1801/2)
  80. Kłopczewski Marianna x Dembicki Andrzej (Barłożno 1837/7)
  81. Kłopiński Franciszek x Piątek Katarzyna (Połaniec 1870/7)
  82. ---------- Marcin x Owczarek Katarzyna (Mileszki 1865/24)
  83. Kłopocki Anastazja x Jasieński Stanisław (Czermno 1826/4)
  84. ---------- Barbara x Erdanowski Adam (Gniew 1922/14)
  85. ---------- Bronisława x Marcinkowski Jan (Gniew 1934/23)
  86. ---------- Józef x Lenz Thomas (Barłożno 1909/18)
  87. ---------- Józef x Terocki Rozalia (Barłożno 1938/23)
  88. ---------- Katarzyna x Ziołkowski Reinhard (Barłożno 1876/21)
  89. ---------- Marianna x Bedzmierowski Jan (Barłożno 1840/17)
  90. ---------- Marianna x Zadurski Aleksander (Barłożno 1932/14)
  91. ---------- Marta x Paździor Leon (Gniew 1933/24)
  92. ---------- Szymon x Dyduwna Franciszka (Nieborów 1811/8)
  93. ---------- Waleria x Klin Bernard (Gniew 1907/3)
  94. ---------- Wanda x Lanetzki Marian (Gniew 1944/7)
  95. ---------- Wojciech x Opacki Rozalia (Górzno k. Garwolina 1730/8)
  96. Kłopoki Barbara x Graboski Andrzej (Gniew 1804/7)
  97. ---------- Katarzyna x Hoffmann Marcin (Gniew 1836/17)
  98. ---------- Katarzyna x Lisłek Jan (Barłożno 1841/6)
  99. Kłoposki Marianna x Ziułkowski Ignacy (Barłożno 1872/6)
  100. Kłopota Jadwiga x Godlewski Tomasz (Brok 1825/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne