Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jurczak (wyników 140):

  1. Jurcaba Anna x Błażejczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1962/8)
  2. Jurcz Katarzyna x Sajecki Kazimierz (Chwaszczyno 1753/3)
  3. Jurczak Antoni x Kulig Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1835/1)
  4. ---------- Franciszka x Biało Józef (Koprzywnica 1854/3)
  5. ---------- Jan x Rejdaszki Marianna (Górzno k. Garwolina 1740/3)
  6. ---------- Jan x Suliga Józefa (Bebelno 1882/6)
  7. ---------- Kazimierz x Czernik Józefa (Bebelno 1883/8)
  8. ---------- Kazimierz x Ważyński Józefa (Bebelno 1885/5)
  9. ---------- Maciej x Stefańczyk Kunegunda (Dmenin 1791/9)
  10. ---------- Magdalena x Skrok Mateusz (Koprzywnica 1849/44)
  11. ---------- Marianna x Drab Jakób (Koprzywnica 1850/7)
  12. ---------- Mikołaj x Działak Franciszka (Gnojno 1759/23)
  13. ---------- Petronela x Knap Antoni (Koprzywnica 1830/13)
  14. ---------- Piotr x Trela Marianna (Koprzywnica 1864/19)
  15. ---------- Tomasz x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/1)
  16. Jurczar Franciszka x Churlak Feliks (Kraków - św. Salwator 1822/68)
  17. Jurczyk Anastazja x Henning Walenty (Grabowo kościerskie 1898/1)
  18. ---------- Aniela x Krużycki Franciszek Ksawery (Grabowo kościerskie 1903/6)
  19. ---------- Bronisław x Winter Łucja (Gniew 1949/6)
  20. ---------- Franciszek x Drewa Marta Franciszka (Grabowo kościerskie 1919/20)
  21. ---------- Franciszek x Szuta Agnieszka (Gniew 1965/32)
  22. ---------- Franciszka x Block Albert (Grabowo kościerskie 1883/6)
  23. ---------- Gertruda x Gretkowski Bronisław (Gniew 1929/32)
  24. ---------- Grzegorz x Kuźno Gertruda (Dmenin 1670/12)
  25. ---------- Irena x Rahde Bruno (Gniew 1956/13)
  26. ---------- Jan x Piątkowski Stefania (Gniew 1925/19)
  27. ---------- Jan x Stolz Marta (Grabowo kościerskie 1920/18)
  28. ---------- Józef x Jablonski Cecylia (Gniew 1855/17)
  29. ---------- Józef x Tess Julianna (Grabowo kościerskie 1889/4)
  30. ---------- Katarzyna x Domino Karol (Kraków - Mariacka 1832/65)
  31. ---------- Krystyna x Drożeński Ignacy (Gniew 1967/29)
  32. ---------- Marianna x Białek Franciszek (Lgota Wielka 1824/10)
  33. ---------- Marianna x Lewandowski Antoni (Gniew 1935/33)
  34. ---------- Marta x Literski Paweł (Grabowo kościerskie 1922/3)
  35. ---------- Wincenty x Maciejowski Regina (Dmenin 1819/8)
  36. Jurczyński Anna x Warmke Józef Marcin (Raciąż 1891/6)
  37. ---------- Rozalia x Szczeciński Jan (Kraków - św. Krzyż 1814/2)
  38. Jureczek Jan x Kobierzyński Anna (Stężyca 1859/1)
  39. Jurek Agata x Makówka Wojciech (Gnojno 1818/7)
  40. ---------- Agata x Woźniczka Andrzej (Dmenin 1792/6)
  41. ---------- Agnieszka x Kończak Kazimierz (Gnojno 1818/15)
  42. ---------- Agnieszka x Wołoch Ludwik (Bebelno 1815/1)
  43. ---------- Antoni x Książek Julianna (Gnojno 1858/61)
  44. ---------- Barbara x Konieczniak Wincenty (Dmenin 1800/7)
  45. ---------- Franciszka x Kurowski Jan (Kraków - Mariacka 1820/36)
  46. ---------- Jadwiga x Wójcik Andrzej (Bebelno 1706/1)
  47. ---------- Jan x Malinowski Zofia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1896/2)
  48. ---------- Jozef x Dudek Jadwiga (Gorzków 1856/12)
  49. ---------- Katarzyna x Franczyk Marcin (Chlewiska 1838/24)
  50. ---------- Magdalena x Pieron Antoni (Działoszyce 1829/4)
  51. ---------- Małgorzata x Baran Antoni (Czemierniki 1814/3)
  52. ---------- Marianna x Bartusiak Mikołaj (Gnojno 1822/38)
  53. ---------- Marianna x Cykarski Józef (Dmenin 1807/2)
  54. ---------- Marianna x Marzec Andrzej (Kazimierza Mała 1880/26)
  55. ---------- Marianna x Stanik Piotr (Bebelno 1870/7)
  56. ---------- Regina x Jurkowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1825/51)
  57. ---------- Salomea x Opałka Wojciech (Gnojno 1846/18)
  58. ---------- Stefan x Makówka Petronela (Gnojno 1818/4)
  59. ---------- Tekla x Marzec Jakub (Działoszyce 1872/7)
  60. ---------- Walenty x Pardel Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1865/11)
  61. ---------- Wojciech x Samiec Marianna (Gnojno 1818/25)
  62. Jureńczyk Ewa x Klimczak Aleksy (Mierzyn 1880/23)
  63. Juresak Wojciech x Czekay Katarzyna (Bebelno 1840/9)
  64. Jurga Dominik x Skonecki Wiktoria (Mileszki 1867/6)
  65. ---------- Jadwiga x Malinoski Stanisław (Pabianice 1858/94)
  66. ---------- Józef x Bejm Julianna (Pabianice 1858/42)
  67. ---------- Maksymilian x Wojnicz Helena (Kazimierz Biskupi 1933/13)
  68. Jurgaliński Antonina x Gałuszkiewicz Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1830/35)
  69. Jurgalski Agnieszka x Wiatr Kasper (Kraków - św. Szczepan 1841/31)
  70. ---------- Antoni x Nowakowski Regina (Kraków - św. Szczepan 1814/122)
  71. ---------- Jan x Szrułek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1819/20)
  72. ---------- Marianna x Nowak Maciej (Kraków - św. Anna 1822/7)
  73. Jurgoski Józef x Józefczak Tekla (Koprzywnica 1847/11)
  74. Jurkiewic Katarzyna x Czarnecki Gabriel (Zakliczyn 1743/10)
  75. Jurkiewicz Antoni x Borniewski Ludwika (Hrubieszów 1872/8)
  76. ---------- Antonina x Zawadzki Mikołaj (Grudusk 1892/4)
  77. ---------- Barbara Salomea x Sadzikowski Józef (Kraków - Mariacka 1813/45)
  78. ---------- Bartłomiej x Kolbacki Katarzyna (Barłożno 1745/2)
  79. ---------- Franciszek x Gumowski Anna (Dobrzejewice 1848/7)
  80. ---------- Franciszek x Piernicki Józefa (Gniew 1943/23)
  81. ---------- Ignacy x Kowalski Joanna (Dobrzejewice 1847/3)
  82. ---------- Irena x Solecki Stanisław (Gniew 1952/12)
  83. ---------- Jan x Powierski Marianna (Dobrzejewice 1841/9)
  84. ---------- Karol Tomasz x Cierniak Rozalia Agata (Domosławice, wieś Melsztyn 1927/3)
  85. ---------- Klara x Zaiąc Antoni (Surhów 1859/14)
  86. ---------- Małgorzata x Batkowski Szymon (Kraków - św. Florian 1828/37)
  87. ---------- Marianna x Michalski Józef (Kościelec pow. kaliski 1846/6)
  88. ---------- Onufry x Parzyszek Ewa (Górzno k. Garwolina 1816/12)
  89. ---------- Rozalia x Malawski Ignacy (Katerburg 1838/3)
  90. ---------- Stanisław x Wójcik Agata (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1927/1)
  91. ---------- Tekla x Iłk Teodor (Lgota Wielka 1844/6)
  92. ---------- Zofia x Chwalibóg Józef (Domosławice, wieś Faliszewice 1931/2)
  93. Jurko Andrzej x Brzechcy Felicjanna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/16)
  94. ---------- Franciszka x Pietrek Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/28)
  95. Jurkoski Kacper x Kowalski Magdalena (Cisów 1830/3)
  96. Jurkowicz Abram x Szmitt Szeyne (Lgota Wielka 1821/1)
  97. ---------- Łucja x Rusaj Jan (Dmenin 1806/3)
  98. ---------- Wincenty x Purola Franciszka (Dmenin 1802/3)
  99. ---------- Wincenty x Stanecki Katarzyna (Dmenin 1824/16)
  100. Jurkowski Adam x Ziętarski Marianna (Kraków - św. Anna 1848/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne