Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jaworska (wyników 257):

  1. Jawor Barbara x Psujek Stanisław (Gorzków 1856/5)
  2. ---------- Franciszek x Cichosz Antonina (Gorzków 1855/18)
  3. ---------- Małgorzata x Latosiński Karol (Lgota Wielka 1819/4)
  4. ---------- Marianna x Lucki Łukasz (Raciąż 1853/13)
  5. ---------- Marianna x Romanek Jan (Obiechów 1844/4)
  6. ---------- Marjanna x Mrozek Jozef (Gorzków 1855/26)
  7. ---------- Stanisław x Chruścicki Marjanna (Gorzków 1869/16)
  8. Jaworek Józefa x Pujak Jakub (Żelazna 1881/19)
  9. ---------- Mateusz x Fiuty Katarzyna (Borzykowa 1827/11)
  10. ---------- Piotr x Gucwa Julianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1900/4)
  11. Jaworka Urszula x Kowal Jan (Końskowola 1682/10)
  12. Jawornicki Mikołaj x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/13)
  13. ---------- Nepomucena x Randera Józef (Koprzywnica 1833/32)
  14. ---------- Nepomucena x Trepka Stanisław (Koprzywnica 1820/40)
  15. Jaworowicz Antoni x Malinowski Helena (Kazimierz Biskupi 1901/28)
  16. Jaworowski Franciszek x Czechowski Marianna (Gniew 1779/15)
  17. ---------- Franciszek x Zdrojewski Ewa (Gniew 1778/13)
  18. ---------- Jan x Zajączkowski Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1785/6)
  19. ---------- Marianna x Brand Jan (Gniew 1799/6)
  20. ---------- Mateusz x Szaniawski Paulina (Hrubieszów 1863/1)
  21. ---------- Mateusz x Szaniawski Paulina (Hrubieszów 1869/1)
  22. ---------- Paulina x Skubiński Stefan (Hrubieszów 1868/17)
  23. ---------- Zuzanna x Rydzewski Julian (Kazimierz Biskupi 1862/15)
  24. Jaworska Anna x Dydynicki Jan (Skórkowice 1881/15)
  25. ---------- Anna x Majchrzak Ignacy (Skórkowice 1886/26)
  26. ---------- Bronisława x Orzechowski Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1926/26)
  27. ---------- Eleonora x Wychowałek Feliks (Skórkowice 1886/33)
  28. ---------- Feliksa x Żyła Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1933/20)
  29. ---------- Janina x Blamowski Wojciech (Niekrasów Świętokrzyski 1942/28)
  30. ---------- Janina x Chyla Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1941/16)
  31. ---------- Katarzyna x Ziętarski Kasper (Połaniec 1873/44)
  32. ---------- Marianna x Oterkoski Marcin (Połaniec 1862/34)
  33. Jaworski Adam x Kleyn Ewa (Gniew 1906/23)
  34. ---------- Adam x Przybyłowski Rozalia (Brok 1836/41)
  35. ---------- Adela x Kobyliński Piotr (Okrzeja 1848/55)
  36. ---------- Agnieszka x Dros Józef (Połaniec 1824/8)
  37. ---------- Agnieszka x Sobociński Sebastian (Kraków - Mariacka 1820/11)
  38. ---------- Albin x Bober Pelagia (Gniew 1928/20)
  39. ---------- Aleksander x NN Anna (Barłożno 1693/1)
  40. ---------- Andrzej x Chabrowski Helena (Górzno k. Garwolina 1969/13)
  41. ---------- Andrzej x Lesiak Marianna (Bebelno 1892/3)
  42. ---------- Andrzej x Szymański Anastazja (Brok 1811/11)
  43. ---------- Aniela Teofila x Zimek Franciszek (Dmenin 1899/2)
  44. ---------- Anna x Bier Piotr (Kraków - Mariacka 1816/8)
  45. ---------- Anna x Müller Mikołaj (Gniew 1801/11)
  46. ---------- Anna x Politowski Józef (Papowo Toruńskie 1869/4)
  47. ---------- Anna x Ragus Jan (Górzno k. Garwolina 1875/20)
  48. ---------- Anna x Scypuła Maciej (Kraków - Boże Ciało 1832/10)
  49. ---------- Anna x Willandt Andrzej (Raciąż 1819/1)
  50. ---------- Anna x Witling Józef (Gniew 1862/27)
  51. ---------- Anna x Wysocki Jan (Raciąż 1798/9)
  52. ---------- Antoni x Kaganek Jadwiga (Siercza, par. Wieliczka 1854/4)
  53. ---------- Antoni x Parzyszek Helena (Górzno k. Garwolina 1833/15)
  54. ---------- Antoni x Wulkiewicz Katarzyna (Bebelno 1781/4)
  55. ---------- Antonia x Mielke Albert (Gniew 1858/48)
  56. ---------- Antonina x Frelik Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1954/45)
  57. ---------- Apolonia x Molęda Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1836/46)
  58. ---------- Augustyn x Fischer Agnieszka (Kraków - Mariacka 1834/5)
  59. ---------- Barbara x Bednarczyk Adam (Pniewnik 1877/14)
  60. ---------- Barbara x Dąbrowski Jakub (Gniew 1840/6)
  61. ---------- Bernard x Rejdaszki Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1847/20)
  62. ---------- Błażej x Brzeszczak Zofia (Dmenin 1861/19)
  63. ---------- Błażej x Szmalkowski Marianna (Brok 1827/13)
  64. ---------- Bolesław x Trzpil Marianna (Górzno k. Garwolina 1945/30)
  65. ---------- Bolesław x Zając Helena (Górzno k. Garwolina 1934/14)
  66. ---------- Bronisław x Jagodziński Pelagia (Gniew 1930/31)
  67. ---------- Bronisława x Nadworny Julian (Kazimierz Biskupi 1922/51)
  68. ---------- Bronisława x Nadworny Julian (Kazimierz Biskupi 1922/51)
  69. ---------- Brygida x Zając Mateusz (Górzno k. Garwolina 1826/21)
  70. ---------- Eleonora x Gałązka Józef (Górzno k. Garwolina 1875/21)
  71. ---------- Eleonora x Idczak Paweł (Bełdów 1897/20)
  72. ---------- Eleonora x Kopiński Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1837/25)
  73. ---------- Elżbieta x Zieliński Stanisław (Żelazna 1885/22)
  74. ---------- Ewa x Basadowski Józef (Dobrzejewice 1850/10)
  75. ---------- Ewa x Kacprzak Maciej (Czermno 1840/9)
  76. ---------- Ewa x Machnik Mikołaj (Rakoszyn 1837/2)
  77. ---------- Ewa x Wiśniewski Jan (Raciążek 1790/12)
  78. ---------- Feliks x Deryngiewicz Stanisława (Kazimierz Biskupi 1926/18)
  79. ---------- Feliks x Klczyk Marianna (Jeżów 1811/7)
  80. ---------- Feliks x Miętkiewicz Joanna (Grocholice 1879/34)
  81. ---------- Feliks x Radwański Wanda (Kraków - Mariacka 1843/64)
  82. ---------- Florian x Kowalewski Emilia (Płock 1886/39)
  83. ---------- Franciszek x Badziongowski Anna (Gniew 1850/22)
  84. ---------- Franciszek x Kempa Antonina (Dmenin 1885/14)
  85. ---------- Franciszek x Kozłowski Franciszka (Górzno k. Garwolina 1809/24)
  86. ---------- Franciszek x Stasiak Józefa (Budziszewice 1863/20)
  87. ---------- Franciszka x Cyganczyk Grzegorz (Kraków - Mariacka 1812/54)
  88. ---------- Franciszka x Sieracki Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1826/8)
  89. ---------- Franciszka x Wiśniewski Jakub (Pniewnik 1844/5)
  90. ---------- Grzegorz x Leśniczak Elżbieta (Tubądzin k. Warty 1861/5)
  91. ---------- Grzegorz Marceli x Bzura Marianna (Kraków - Mariacka 1813/49)
  92. ---------- Helena x Kamiński Edward (Klimontów 1885/3)
  93. ---------- Helena x Orowiecki Piotr (Górzno k. Garwolina 1929/39)
  94. ---------- Helena x Szulc Wojciech (Raciąż 1800/15)
  95. ---------- Ignacy x Kwiatkowski Katarzyna (Płock 1888/37)
  96. ---------- Ignacy Marcin x Golik Wiktoria (Dmenin 1855/9)
  97. ---------- Ignacy x Szadkowski Antonina (Żelazna 1877/21)
  98. ---------- Ignacy x Zapisek Marianna (Brok 1834/20)
  99. ---------- Jacek x Adamowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1838/54)
  100. ---------- Jacek x Pawłowski Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1835/50)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne