Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jasiorowski (wyników 235):

  1. Jascur Aleksy x Ryczer Regina (Bebelno 1699/2)
  2. Jasiaczek Andrzej x Dziadek Franciszka (Ludzisko 1834/0)
  3. ---------- Antoni x Mazurkiewicz Agata (Ludzisko 1825/0)
  4. ---------- Józefa x Grządzielski Marcin (Ludzisko 1834/0)
  5. Jasiak Andrzej x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/2)
  6. ---------- Dominik x Kunecki Marianna (Babsk 1818/4)
  7. ---------- Franciszka x Bil Franciszka (Koprzywnica 1862/10)
  8. ---------- Franciszka x Drożdżowski Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1862/2)
  9. ---------- Franciszka x Kubicki Jadwiga (Koprzywnica 1867/9)
  10. ---------- Julianna x Dziedzic Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1806/3)
  11. ---------- Julianna x Wilczak Wawrzyniec (Koprzywnica 1837/43)
  12. ---------- Justyna x Lichocki Marcin (Koprzywnica 1834/13)
  13. ---------- Katarzyna x Chrzesieński Kilian (Koprzywnica 1829/3)
  14. ---------- Katarzyna x Nasternak Ludwik (Koprzywnica 1812/12)
  15. ---------- Katarzyna x Stępień Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1891/4)
  16. ---------- Kazimierz x Krysztof Stanisława (Kazimierz Biskupi 1930/22)
  17. ---------- Łukasz x Broda Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1809/1)
  18. ---------- Łukasz x Cecuła Małgorzata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1833/1)
  19. ---------- Małgorzata x Dulnik Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1840/1)
  20. ---------- Marcin x Wielgus Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1860/3)
  21. ---------- Marianna x Miszczyk Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1900/7)
  22. ---------- Marianna x Pyszczek Mateusz (Koprzywnica 1862/22)
  23. ---------- Paweł x Madyja Anna (Koprzywnica 1859/14)
  24. ---------- Roch x Juda Marianna (Koprzywnica 1864/21)
  25. ---------- Szczepan x Tondas Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1835/36)
  26. ---------- Teresa x Zawada Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1824/21)
  27. ---------- Tomasz x Leszczyński Franciszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1854/6)
  28. ---------- Walenty x Batorski Marianna (Koprzywnica 1854/35)
  29. Jasiakiewicz Adam x Waliński Marianna (Turek 1893/1)
  30. Jasieniak Jan x Konina Marianna (Działoszyce 1889/31)
  31. Jasieniowska Katarzyna x Kapuścieński Stanisław (Brzeziny 1775/1738)
  32. Jasiocha Adam x Makuła Jadwiga (Końskowola 1678/9)
  33. ---------- Grzegorz x Rodzosi Apolonia (Końskowola 1644/1)
  34. ---------- Wawrzyniec x Susk Regina (Końskowola 1678/7)
  35. Jasiociomski Jadwiga x Wawrzeńczyk Jan (Podlesie 1664/8)
  36. Jasioczek Józef x Grzywacz Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/27)
  37. Jasioka Andrzej x Stępień Anna (Podlesie 1711/5)
  38. Jasiołek Stanisław x Fit Regina (Kraków - św. Salwator 1848/32)
  39. ---------- Stanisław x Majcherek Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1851/26)
  40. Jasion Agnieszka x Wychowałek Stanisław (Skórkowice 1873/8)
  41. ---------- Aleksy x Doroziński Antonina (Skórkowice 1874/20)
  42. ---------- Anna x Lenart Stefan (Skórkowice 1862/26)
  43. ---------- Anna x Pawułka Stanisław (Podlesie 1697/4)
  44. ---------- Antoni x Dokacz Marianna (Skórkowice 1864/27)
  45. ---------- Antoni x Jończyk Teofila (Skórkowice 1885/4)
  46. ---------- Antoni x Sianosz Katarzyna (Skórkowice 1887/30)
  47. ---------- Antonina x Jasion Michał (Skórkowice 1888/29)
  48. ---------- Antonina x Łukaszczyk Marcin (Skórkowice 1862/12)
  49. ---------- Ewa x Legierski Benedykt (Skórkowice 1882/21)
  50. ---------- Fabian x Wyciśkiewicz Michalina (Skórkowice 1879/27)
  51. ---------- Franciszek x Piskorzyński Florentyna (Skórkowice 1872/24)
  52. ---------- Franciszek x Wychowałek Katarzyna (Skórkowice 1863/8)
  53. ---------- Franciszka x Dobosz Andrzej (Skórkowice 1866/1)
  54. ---------- Grzegorz x Wójcikowski Józefa (Skórkowice 1866/5)
  55. ---------- Jadwiga x Korzeńszczak Albert (Podlesie 1681/1)
  56. ---------- Jan x Zamozniewicz Justyna (Skórkowice 1888/37)
  57. ---------- Józef x Szcześniak Franciszka (Skórkowice 1869/6)
  58. ---------- Józef x Urbańczyk Antonina (Skórkowice 1870/17)
  59. ---------- Katarzyna x Zamozniewicz Józef (Skórkowice 1888/27)
  60. ---------- Ludwik x Kaczmarek Otylia (Skórkowice 1863/15)
  61. ---------- Łukasz x Laszczyk Magdalena (Skórkowice 1871/5)
  62. ---------- Marcin x Barański Zofia (Skórkowice 1862/11)
  63. ---------- Marianna x Bieńkowski Antoni (Skórkowice 1871/3)
  64. ---------- Marianna x Dudziński Jacek (Skórkowice 1888/24)
  65. ---------- Marianna x Sintrczyk Andrzej (Podlesie 1711/6)
  66. ---------- Marianna x Smyka Walenty (Skórkowice 1887/15)
  67. ---------- Michał x Jasion Antonina (Skórkowice 1888/29)
  68. ---------- Paweł x Białkowski Marianna (Skórkowice 1866/23)
  69. ---------- Paweł x urbańczyk Marianna (Skórkowice 1873/25)
  70. ---------- Teofila x Jęcek Bartłomiej (Skórkowice 1888/16)
  71. ---------- Teresa x Dolot Wawrzyniec (Skórkowice 1869/22)
  72. ---------- Wiktoria x Gusta Łukasz (Skórkowice 1880/21)
  73. ---------- Wiktoria x Łopyta Stanisław (Skórkowice 1883/5)
  74. ---------- Wiktoria x Olejnik Ignacy (Skórkowice 1887/14)
  75. ---------- Władysław x Sarlej Marianna (Skórkowice 1881/17)
  76. Jasionek Ewa x Ruta Izydor (Borzykowa 1848/15)
  77. ---------- Jan x Auguszczak Katarzyna (Borzykowa 1864/36)
  78. ---------- Józefa x Bodzianowski Paweł (Jelonki 1864/28)
  79. Jasioninka Regina x Domina Andrzej (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1786/2)
  80. Jasionka Katarzyna x Szatan Andrzej (Koprzywnica 1848/25)
  81. ---------- Marianna x Grabowski Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1819/22)
  82. Jasionowicz Alfred x Orlikowski Maria (Raciąż 1973/11)
  83. Jasionowski Dorota x Reluga Jan (Brok 1828/20)
  84. Jasiorowski Antonina x Kacanowski Michał (Białobrzegi 1853/1)
  85. ---------- Franciszka x Kacanowski Antoni (Białobrzegi 1844/3)
  86. ---------- Karol x Kosiński Zofia (Białobrzegi 1862/7)
  87. Jasiórowski Kazimierz x Sznarowski Marta (Białobrzegi 1835/1)
  88. ---------- Marianna x Gałganowicz Wojciech (Białobrzegi 1859/5)
  89. Jasiorowski Marianna x Koconowski Józef (Białobrzegi 1855/3)
  90. ---------- Marianna x Żardecki Piotr (Białobrzegi 1856/1)
  91. ---------- Mateusz x Karwatowicz Rozalia (Białobrzegi 1855/4)
  92. ---------- Stanisław x Pękacki Marianna (Białobrzegi 1854/2)
  93. ---------- Stanisław x Rzeczkowski Marianna (Białobrzegi 1864/11)
  94. ---------- Tekla x Bojanowicz Florian (Białobrzegi 1861/4)
  95. Jasioszka Andrzej x Łucyan Regina (Końskowola 1655/7)
  96. Jasiot Agnieszka x Szewczyk Albert (Podlesie 1639/8)
  97. Jasiota Albert x Paczka Marianna (Podlesie 1665/2)
  98. ---------- Anna x Idzik Piotr (Podlesie 1668/2)
  99. ---------- Tomasz x Mancz Jadwiga (Podlesie 1676/1)
  100. ---------- Tomasz x Nosal Zofia (Podlesie 1683/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne