Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jasinwieski (wyników 270):

  1. Jaschinski Elżbieta x Szczodrowski Jakub (Chwaszczyno 1878/8)
  2. ---------- Gunter x Szczerbiński Irena (Gniew 1942/80)
  3. ---------- Helena x Noetzel Jan (Chwaszczyno 1878/12)
  4. Jasina Józefa x Wierzelewski Maciej (Ludzisko 1832/0)
  5. Jasinek Marianna x Grochal Maciej (Kraków - św. Florian 1821/55)
  6. Jasinowski Marianna x Chorobiewski Wojciech (Raciążek 1776/9)
  7. Jasinska Rozalia x Olkiewicz Marian (Wąsosze k. Konina 1839/10)
  8. Jasińskai Agnieszka x Szymański Jan (Czermno 1856/19)
  9. Jasiński Adam x Szymański Franciszka (Brok 1818/8)
  10. ---------- Agnieszka x Czechowski Michał (Koprzywnica 1854/6)
  11. ---------- Agnieszka x Domagalski Antoni (Skała 1804/8)
  12. ---------- Agnieszka x Szewczyk Andrzej (Kraków - św. Anna 1828/17)
  13. ---------- Alexander x Kurosad Marianna (Koprzywnica 1869/22)
  14. ---------- Anastazja x Powroźnik Jan (Stary Oleksiniec 1842/4)
  15. ---------- Andrzej x Bednarski Józefa (Gnojno 1871/8)
  16. ---------- Andrzej x Jaczewski Aneta (Pniewnik 1816/9)
  17. ---------- Andżelika x Kędzierski Wawrzyniec (Żelazna 1876/7)
  18. ---------- Anna x Bąkowski Feliks (Grabowo kościerskie 1931/18)
  19. ---------- Anna x Markiewicz Roman (Klimontów 1814/228)
  20. ---------- Anna x Nowiński Wojciech (Pniewnik 1848/8)
  21. ---------- Anna x Przybylski Marcin (Kraków - Mariacka 1821/51)
  22. ---------- Anna x Wójcickowski Paweł (Kraków - Mariacka 1839/44)
  23. ---------- Antoni x Bielefeld Wilhelmina (Płock 1862/64)
  24. ---------- Antoni x Morawski Rozalia (Grudusk 1892/9)
  25. ---------- Antoni x Poznański Marianna (Barłożno 1920/29)
  26. ---------- Antoni x Smoliński Franciszka (Grudusk 1874/13)
  27. ---------- Antoni x Sroczyński Apolonia (Koprzywnica 1832/22)
  28. ---------- Antoni x Szczepaniak Józefa (Czermno 1853/4)
  29. ---------- Antoni x Włodarczyk Katarzyna (Czermno 1833/5)
  30. ---------- Antonina x Michniewski Antoni (Kraków - św. Szczepan 1842/43)
  31. ---------- Apolonia x Kurosad Franciszek (Koprzywnica 1832/27)
  32. ---------- Barbara x Lipiński Kazimierz (Pniewnik 1875/14)
  33. ---------- Barbara x Sołtysik Jan (Kraków - św. Szczepan 1829/54)
  34. ---------- Barbara x Świętochowski Wojciech (Pniewnik 1848/16)
  35. ---------- Benedykt x Bałdowski Benedykta (Gniew 1949/41)
  36. ---------- Błażej x Strojny Józefa (Kraków - św. Florian 1850/3)
  37. Jasinski Cyprian x Lubanski Rozalia (Dobrzejewice 1853/12)
  38. Jasiński Czesław x Pomorski Czesława (Barłożno 1931/22)
  39. ---------- Domicella x Jaczewski Jacek (Pniewnik 1815/4)
  40. ---------- Domicella x Rowicki Stanisław (Pniewnik 1834/18)
  41. ---------- Domicella x Żołądek Jan (Koprzywnica 1851/44)
  42. ---------- Dominik x Soszyński Elżbieta (Szumbar 1848/3)
  43. ---------- Edward x Kozak Monika (Gniew 1948/16)
  44. ---------- Elżbieta x Stachowicz Wojciech (Gnojno 1836/39)
  45. ---------- Elżbieta x Zaborowski Franciszek (Mileszki 1857/39)
  46. ---------- Ewa x Strzałkowski Ludwik (Koprzywnica 1869/24)
  47. ---------- Ewa x Torbicki Leon (Płock 1887/73)
  48. ---------- Fabian x Skrzypczak Małgorzata (Koprzywnica 1827/11)
  49. ---------- Fabian x Zwolski Marianna (Koprzywnica 1832/20)
  50. ---------- Florian x Margreon Marianna (Chwaszczyno 1863/5)
  51. ---------- Franciszek x Bocheński Joanna (Koprzywnica 1829/9)
  52. ---------- Franciszek x Helszczak Marianna (Dmenin 1734/1)
  53. ---------- Franciszek x Roguski Małgorzata (Pniewnik 1816/12)
  54. ---------- Franciszek x Stępień Agnieszka (Gnojno 1845/30)
  55. ---------- Franciszek x Załuga Marianna (Czermno 1854/3)
  56. ---------- Franciszek x Zwolski Franciszka (Koprzywnica 1842/12)
  57. Jasinski Franciszka x Bannaih Franciszek (Barłożno 1876/18)
  58. Jasiński Franciszka x Kozłowski Łukasz (Gnojno 1849/5)
  59. ---------- Franciszka x Połaski Jakub (Pniewnik 1851/12)
  60. ---------- Franciszka x Ślimakowski Kazimierz (Koprzywnica 1872/28)
  61. ---------- Franciszka x Stawski Błażej (Pniewnik 1849/22)
  62. ---------- Franciszka x Szczygieł Marcin (Klimontów 1841/4)
  63. ---------- Grzegorz x Kirczyczuk Marcella (Szumsk 1842/13)
  64. ---------- Ignacy x Pęksa Aniela (Jelonki 1865/14)
  65. ---------- Irena x Rótkowski Jan (Barłożno 1930/3)
  66. ---------- Jadwiga x Kałon Michał (Czermno 1857/5)
  67. ---------- Jakub x Konnicki Marianna (Klimontów 1831/1)
  68. ---------- Jakub x Szczerba Salomea (Kraków - św. Szczepan 1828/30)
  69. ---------- Jakub x Wąs Marianna (Kraków - św. Szczepan 1832/30)
  70. Jasinski Jakub x Wincel Elżbieta (Grabowo kościerskie 1847/5)
  71. Jasiński Jan x Baderski Katarzyna (Mikstat 1842/7)
  72. ---------- Jan x Czajka Józefa (Czermno 1830/4)
  73. Jasinski Jan x Elke Rozyna (Wąsosze k. Konina 1839/12)
  74. Jasiński Jan Fabian x Hettmański Marta (Grabowo kościerskie 1903/11)
  75. ---------- Jan Feliks x Gombicz Katarzyna (Kraków - św. Anna 1815/7)
  76. ---------- Jan x Kluzik Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1899/2)
  77. ---------- Jan x Kosowski Magdalena (Koprzywnica 1846/15)
  78. ---------- Jan x Kryzwda Marianna (Kraków - Mariacka 1826/12)
  79. Jasinski Jan x Liczmanski Rozalia (Barłożno 1893/6)
  80. Jasiński Jan x Madej Apolonia (Gnojno 1817/21)
  81. ---------- Jan x Piotrowski Franciszka (Dzierzgów 1827/7)
  82. ---------- Jan x Sikora Regina (Kraków - św. Szczepan 1830/41)
  83. ---------- Jan x Strychalski Anna (Borzykowa 1856/2)
  84. ---------- Jan x Surowiec Marianna (Dmenin 1853/20)
  85. ---------- Jan x Świętochowski Antonina (Pniewnik 1846/7)
  86. ---------- Jan x Uchański Juliana (Koprzywnica 1851/13)
  87. ---------- Joanna x Brzeziński Stanisław (Okrzeja 1863/8)
  88. Jasinski Joanna x Jędrzejewski Marcin (Gniew 1831/6)
  89. ---------- Joanna x Maczalski Jan (Gniew 1896/3)
  90. Jasiński Joanna x Szymański Józef (Hrubieszów 1815/36)
  91. ---------- Józef x Bienek Marianna (Kraków - św. Florian 1850/14)
  92. ---------- Józef x Czarnecki Małgorzata (Bebelno 1888/4)
  93. ---------- Józef x Gams Jadwiga (Czermno 1858/10)
  94. ---------- Józef x Górny Marianna (Papowo Toruńskie 1804/3)
  95. ---------- Józef x Łubiński Marianna (Kraków - Mariacka 1838/16)
  96. ---------- Józef x Nowicki Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1833/39)
  97. ---------- Józefa x Karasiewicz Jan (Płock 1866/9)
  98. ---------- Józefa x Karczewski Ignacy (Pniewnik 1845/12)
  99. ---------- Józefa x Roguski Andrzej (Pniewnik 1839/8)
  100. ---------- Józefa x Szaraniec Józef (Łoniów 1865/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne