Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jarek (wyników 74):

  1. Jarankowski Marcin x Fydrychowski Katarzyna (Dobrzejewice 1838/2)
  2. Jarchowski Franciszka x Szczepkowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1833/78)
  3. Jarcienski Anna x Zgoda Tomasz (Gniew 1845/57)
  4. Jarczak Andrzej x Cecuła Elżbieta (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1901/2)
  5. ---------- Antoni x Nowak Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1883/1)
  6. ---------- Antoni x Stęplowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/7)
  7. jarczak Barbara x Pogoda Wincenty (Pabianice 1858/54)
  8. Jarczak Kunegunda x Strójwąs Franciszek (Pierzchnica: wieś Osiny 1829/1)
  9. ---------- Maciej x Bielecki Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1899/1)
  10. ---------- Tekla x Ludwisiak Andrzej (Pierzchnica: wieś Osiny 1848/4)
  11. ---------- Wojciech x Długosz Helena (Pierzchnica: wieś Osiny 1856/1)
  12. ---------- Zofia x Pawlik Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Osiny 1886/1)
  13. Jarczakowski Alojzy x Strzelecki Michalina (Lgota Wielka 1859/17)
  14. ---------- Józef x Wojnowski Władysława (Lgota Wielka 1856/16)
  15. Jarczewski Genowefa x Gołka Jan (Cisów 1944/2)
  16. ---------- Jan x Zemsta Wiktoria (Cisów 1920/6)
  17. ---------- Marianna x Rutkowski Wincenty (Krysk 1869/11)
  18. ---------- Michał x Zając Katarzyna (Tubądzin k. Warty 1865/13)
  19. Jarczyk Anna x Filipowski Błażej (Kraków - św. Szczepan 1839/4)
  20. ---------- Magdalena x Wieczorek Maciej (Działoszyce 1833/4)
  21. Jarczyński Agnieszka x Hampel Andrzej (Kazimierz Biskupi 1846/20)
  22. ---------- Józef x Krzemiński Antonina (Kazimierz Biskupi 1843/2)
  23. ---------- Łukasz x Szrankowski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1843/15)
  24. Jarczynski Marianna x Nowakowski Józef (Kraków - św. Anna 1834/22)
  25. Jarczyński Marianna x Piotrowski Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1844/8)
  26. ---------- Marianna x Zdzenicki Roch (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/1)
  27. ---------- Paweł x Trzeszkiewicz Marianna (Dzierzgów 1833/15)
  28. ---------- Salomea x Balcerek Idzi (Dzierzgów 1822/6)
  29. ---------- Szymon x Latko Jadwiga (Kraków - św. Mikołaj 1815/7)
  30. Jarczynski Wiktoria x Krolewski Piotr (Kazimierz Biskupi 1830/5)
  31. Jardz Karolina x Kowalczyk Szymon (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/12)
  32. Jarek Andrzej x Alexanderek Karolina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/10)
  33. ---------- Jacenty x Schab Rozalia (Działoszyce 1836/8)
  34. ---------- Jacenty x Szymański Marianna (Działoszyce 1845/8)
  35. ---------- Karol x Marzec Magdalena (Działoszyce 1869/12)
  36. ---------- Kazimierz x Klimek Zofia (Działoszyce 1884/27)
  37. ---------- Kazimierz x Tomczyk Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/8)
  38. ---------- Kazimierz x Zielak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1856/6)
  39. ---------- Łukasz x Śliwiński Małgorzata (Kraków - Mariacka 1828/75)
  40. ---------- Mateusz x Targowski Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1824/13)
  41. ---------- Mateusz x Traugut Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1818/19)
  42. ---------- Michał x Wieczorek Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1885/3)
  43. ---------- Michał x Zachuta Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1892/8)
  44. ---------- Urszula x Wójcik Jan (Działoszyce 1826/3)
  45. ---------- Wawrzyniec x Rybicki Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/7)
  46. Jaremczuk Tekla x Hak Jan (Hrubieszów 1834/4)
  47. Jaremka Tekla x Lipa Jan (Gorzków 1869/6)
  48. ---------- Zofia x Gieleta Szymon (Gorzków 1856/15)
  49. Jarisz Anna x Domański Jan (Turek 1894/38)
  50. Jark Marcjanna x Cichocki Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/18)
  51. Jarka Jacek x Wójcik Teresa (Działoszyce 1865/11)
  52. Jarkiewicz Adam x Dyliński Małgorzata (Płock 1887/92)
  53. ---------- Katarzyna x Wróblak Karol (Kościelec pow. kaliski 1849/27)
  54. Jarkówna Katarzyna x Kasprzyk Jan (Brzeziny 1791/13)
  55. Jarkowska Julianna x Błasiak Walenty (Niekrasów Świętokrzyski 1926/36)
  56. ---------- Katarzyna x Gil Walenty (Niekrasów Świętokrzyski 1924/16)
  57. ---------- Marianna x Woś Marian (Niekrasów Świętokrzyski 1935/13)
  58. ---------- Stanisława x Sowiński Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1926/20)
  59. ---------- Weronika x Skrzek Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1934/7)
  60. Jarkowski Barbara x Gąsiorowski Franciszek (Gniew 1771/6)
  61. ---------- Franciszek x Bethiar Katarzyna (Gniew 1733/7)
  62. ---------- Katarzyna x Przędzikowski Kazimierz (Gniew 1783/13)
  63. ---------- Konstancja x Lencki Józef (Gniew 1791/23)
  64. Jarkunas Jan x Maczionaytis Ewa (Łabunowo 1798/11)
  65. Jarschke Jan x Ryzop Agnieszka (Raciąż 1849/11)
  66. Jarszewicz Szymon x Kleyn Anna (Barłożno 1843/10)
  67. Jarszewski Tekla x Kaczkowski Andrzej (Barłożno 1832/12)
  68. Jarszk Anna x Lurbiecki Jan (Raciąż 1835/12)
  69. Jarszke Marianna x Warmbier Jan (Raciąż 1837/5)
  70. Jarych Katarzyna x Stopczyk Franciszek (Gieczno 1812/8)
  71. Jarycz Maciej x Karczyk Katarzyna (Małoszów 1826/4)
  72. Jaryk Jacenty x Całka Marianna (Działoszyce 1832/21)
  73. Jarzekowski Kazimierz x Dziegielewski Małgorzata (Dobrzejewice 1846/8)
  74. Jarzenkowski Franciszka x Chrzastowski Mateusz (Dobrzejewice 1844/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne