Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Januszewski (wyników 231):

  1. Janaczkowski Antoni x Guz (Guziakiewicz) Regina (Kraków - Mariacka 1841/17)
  2. ---------- Antoni x Jedlecki Marianna (Kraków - św. Florian 1830/59)
  3. Janas Agata x Nowak Wincenty (Kraków - św. Salwator 1850/28)
  4. ---------- Agnieszka x Kloczkowski Walenty (Chlewiska 1839/56)
  5. ---------- Antoni x Kozioł Józefa (Chlewiska 1832/8)
  6. ---------- Bartłomiej x Głowacki Józefa (Kraków - św. Salwator 1820/142)
  7. ---------- Elżbieta x Patynowski Klemens (Białobrzegi 1865/9)
  8. ---------- Ewa x Ziętara Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1833/44)
  9. ---------- Florian x Cupa Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1814/10)
  10. ---------- Franciszek x Filip Anastazja (Kraków - Mariacka 1832/125)
  11. ---------- Franciszek x Prochal Petronela (Kraków - św. Salwator 1829/33)
  12. ---------- Franciszka x Bigos Józef (Opole Lubelskie 1858/44)
  13. ---------- Franciszka x Pietras Wojciech (Brzeziny 1790/9)
  14. ---------- Franciszka x Witkowiak Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1854/5)
  15. ---------- Ignacy x Mowa Marianna (Kraków - św. Salwator 1824/28)
  16. ---------- Jadwiga x Przeniosło Bernard (Kraków - św. Mikołaj 1834/5)
  17. ---------- Jan x Czajowski Teresa (Kraków - Mariacka 1837/56)
  18. ---------- Jan x Czernecki Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1849/9)
  19. ---------- Jan Jacek x Bławat Rozalia Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1841/19)
  20. ---------- Jan x Mota Marianna (Kraków - św. Salwator 1841/31)
  21. ---------- Jan x Zając Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1836/16)
  22. ---------- Jeszla x Szlamowicz Kiwa (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/91)
  23. ---------- Joanna x Kowalski Franciszek (Kraków - św. Salwator 1828/78)
  24. ---------- Józef x Babula Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1934/15)
  25. ---------- Józef x Kura Ewa (Kraków - św. Mikołaj 1825/22)
  26. ---------- Józef x Motyka Franciszka Kunegunda (Kraków - św. Florian 1844/18)
  27. ---------- Józef x Olszowiec Zofia (Chabielice 1873/3)
  28. ---------- Józefa x Rospądzik Wojciech (Kraków - św. Salwator 1819/134)
  29. ---------- Józefa x Sobiś Ludwik (Turek 1894/37)
  30. ---------- Julianna x Kawka Maciej (Kraków - św. Salwator 1825/58)
  31. ---------- Katarzyna x Klimczyk Dominik (Kraków - św. Mikołaj 1814/6)
  32. ---------- Łukasz x Roszak Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1865/24)
  33. ---------- Maciej x Korzeniak Apolonia (Kraków - św. Salwator 1819/33)
  34. ---------- Małgorzata x Siemieński Michał (Kraków - św. Salwator 1833/64)
  35. ---------- Marianna x Kimla Michał (Obiechów 1852/8)
  36. ---------- Marianna x Magdaleński Bartłomiej (Kraków - św. Mikołaj 1822/18)
  37. ---------- Marianna x Nowakowski Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1835/12)
  38. ---------- Marianna x Rozpędzik Jakub (Kraków - św. Salwator 1849/13)
  39. ---------- Marianna x Siedlarczyk Seweryn (Kraków - św. Salwator 1823/74)
  40. ---------- Marianna x Stryiewski Tomasz (Bebelno 1849/9)
  41. ---------- Matha x Berkowicz Lejb (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/29)
  42. ---------- Mikołaj x Paturyński Marianna (Działoszyce 1855/6)
  43. ---------- Regina x Cichoński Łukasz (Gnojno 1740/9)
  44. ---------- Salomea x Giba Jakub (Kraków - św. Salwator 1834/17)
  45. ---------- Salomea x Pawlik Walenty (Kraków - św. Salwator 1811/15)
  46. ---------- Teresa x Kosołka Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1825/11)
  47. ---------- Tomasz x Kowalski Teresa (Kraków - św. Salwator 1834/40)
  48. ---------- Wojciech x Bialik Zofia (Kraków - św. Salwator 1841/32)
  49. ---------- Wojciech x Potocki Józefa (Lgota Wielka 1864/13)
  50. ---------- Zofia x Walczy Antoni (Kraków - św. Salwator 1842/28)
  51. Janasowski Klara x Kowalski Ambroży (Lgota Wielka 1827/18)
  52. Janaszowski Józefa x Połeć Kazimierz (Babsk 1840/7)
  53. Janiak Agnieszka x Białas Walenty (Kościelec pow. kaliski 1862/22)
  54. ---------- Anna x Gabriel Andrzej (Turek 1891/87)
  55. ---------- Antoni x Sobczak Justyna (Bełdów 1893/14)
  56. ---------- Antoni x Zommer Marianna (Turek 1892/59)
  57. ---------- Apolonia x Grobarczyk Adam (Turek 1892/35)
  58. ---------- Czesława x Sieratzki Edmund (Gniew 1942/40)
  59. ---------- Dorota x Lewandowski Józef (Turek 1893/25)
  60. ---------- Franciszek x Mazurek Apolonia (Kazimierz Biskupi 1856/9)
  61. ---------- Franciszek x Szymek Magdalena (Gieczno 1812/3)
  62. ---------- Jan x Janczak Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1863/14)
  63. ---------- Józef x Kaczyński Franciszka (Grudusk 1888/26)
  64. ---------- Józef x Kozioł Agata (Turek 1892/2)
  65. ---------- Józef x Moniecki Marcjanna (Mikstat 1830/13)
  66. ---------- Julianna x Korczyński Marcin (Kościelec pow. kaliski 1838/12)
  67. ---------- Maciej x Matusiak Antonina (Turek 1894/87)
  68. ---------- Magdalena x Mielczarek Józef (Gieczno 1811/5)
  69. ---------- Marianna x Feliksiak Piotr (Tubądzin k. Warty 1861/3)
  70. ---------- Marianna x Marcinkoski Wawrzyniec (Kościelec pow. kaliski 1839/13)
  71. ---------- Mateusz x Lądkiewicz Józefa (Kazimierz Biskupi 1856/19)
  72. ---------- Michał x Bartosik Stanisława (Turek 1889/48)
  73. ---------- Stanisław x Gawron Barbara (Wieniec 1774/126)
  74. ---------- Stefania x Jaska Stanisław (Kazimierz Biskupi 1907/18)
  75. ---------- Tomasz x Kosociński Marianna (Kazimierz Biskupi 1859/18)
  76. ---------- Tomasz x Łagocki Anastazja (Kazimierz Biskupi 1834/11)
  77. ---------- Tomasz x Nowakowski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1859/24)
  78. ---------- Tomasz x Rzepecki Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1813/6)
  79. ---------- Tomasz x Sawicki Marianna (Kazimierz Biskupi 1829/16)
  80. ---------- Walenty x Zastawa Marcjanna (Kazimierz Biskupi 1852/15)
  81. ---------- Wawrzyniec x Klimczak Wiktoria (Charłupia Mała 1872/11)
  82. ---------- Wojciech x Mikołayczyk Salomea (Kościelec pow. kaliski 1844/28)
  83. ---------- Zofia x Kornaszeski Ignacy (Nieborów 1810/7)
  84. ---------- Zofia x Sindala Michał (Koprzywnica 1812/20)
  85. Janos Franciszek x Łuszczek Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1836/23)
  86. ---------- Józefa x Wyżga Błażej (Kraków - św. Salwator 1839/8)
  87. ---------- Marianna x Baranek Antoni (Kraków - św. Salwator 1817/24)
  88. ---------- Marianna x Januchta Jan (Bodzentyn 1866/15)
  89. Janosz Magdalena x Gajowski Tomasz (Bebelno 1793/1)
  90. Januch Maciej x Zwinkowski Anna (Koprzywnica 1840/6)
  91. Janus Agata x Stępień Jan (Gnojno 1839/16)
  92. ---------- Agnieszka x Kumor Jan (Gnojno 1863/41)
  93. ---------- Andrzej x Oracz Zuzanna (Dzierzgów 1830/4)
  94. ---------- Anna x Herczy Jan (Działoszyce 1853/10)
  95. ---------- Antoni x Chmielowski Marianna (Gnojno 1850/13)
  96. ---------- Antoni x Rumas Teofila (Grocholice 1883/19)
  97. ---------- Antonina x Grzejszczak Wawrzyniec (Żelazna 1881/20)
  98. ---------- Franciszek x Bartczak Anna (Żelazna 1871/17)
  99. ---------- Franciszek x Grulbowski Franciszka (Grabowo kościerskie 1932/16)
  100. ---------- Franciszek x Marczak Magdalena (Siercza, par. Wieliczka 1898/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne