Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jankowski (wyników 573):

  1. Janc Helena x Kolem Paweł (Gniew 1770/24)
  2. Janca Anna x Szulfer Jan (Stężyca 1892/17)
  3. ---------- Jan x Wisniewski Anna (Gniew 1779/31)
  4. ---------- Julianna x Wesołowski Albrecht (Stężyca 1860/5)
  5. ---------- Maciej x Kosmydr Anna (Gniew 1779/32)
  6. ---------- Marcin x Wroński Ewa (Stężyca 1863/15)
  7. ---------- Onufry x Sadowski Wiktoria (Stężyca 1864/21)
  8. Jancz Ignacy x Wasik Józefa (Kościelec pow. kaliski 1854/17)
  9. Janczewski Andrzej x Paliczeski Marianna (Hrubieszów 1832/27)
  10. ---------- Bolesław x Szopa Janina (Górzno k. Garwolina 1932/26)
  11. ---------- Eleonora x Włodarczyk Jan (Okrzeja 1857/26)
  12. ---------- Franciszek x Sikorski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1825/37)
  13. ---------- Franciszek x Wlazło Helena (Turek 1890/73)
  14. ---------- Helena x Rybicki Józef (Górzno k. Garwolina 1951/55)
  15. ---------- Ignacy x Butkiewicz Katarzyna (Łabunowo 1823/3)
  16. ---------- Jan x Rusek Małgorzata (Okrzeja 1865/4)
  17. ---------- Józef x Karmolik Apolonia (Luszyn 1856/2)
  18. ---------- Józefa x Pałuszka Tomasz (Jelonki 1859/3)
  19. ---------- Mateusz x Wisniewski Barbara (Dobrzejewice 1838/4)
  20. ---------- Rozalia x Kuzczwiński Antoni Dymitr (Czemierniki 1814/45)
  21. ---------- Stanisław x Krzyżak Marianna (Turek 1890/37)
  22. ---------- Tomasz x Janicki Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/21)
  23. ---------- Władysława x Miazga Adam (Górzno k. Garwolina 1954/12)
  24. ---------- Wojciech x Juszczyk Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/12)
  25. ---------- Zygmunt x Magrta? Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1967/22)
  26. Janczkowski Jan x Owsiany Marianna (Bełżyce 1833/20)
  27. Janczy Józef x Janowski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1846/22)
  28. ---------- Marcin x Kaczmarz Gertruda (Podlesie 1693/2)
  29. Janeczka Agnieszka x Szymański Michał (Łoniów 1849/19)
  30. ---------- Anna x Jarecki Jan (Łoniów 1839/26)
  31. ---------- Karol x Zagraj Agnieszka (Łoniów 1851/13)
  32. ---------- Marcin x Adamczak Agnieszka (Łoniów 1832/35)
  33. ---------- Marianna x Woycik Paweł (Łoniów 1840/15)
  34. ---------- Wawrzyniec x Drach Agnieszka (Łoniów 1843/18)
  35. Janeczko Jan x Ciesielski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1831/7)
  36. ---------- Karol x Duminow Helena (Łoniów 1856/2)
  37. ---------- Walenty x Tworek Ewa (Łoniów 1857/34)
  38. Janek Justyna x Pluciński Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1825/9)
  39. ---------- Katarzyna x Lisiak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1862/24)
  40. ---------- Katarzyna x Walczak Michał (Kościelec pow. kaliski 1813/1)
  41. ---------- Teodor x Michalski Magdalena (Kościelec pow. kaliski 1862/4)
  42. ---------- Teresa x Wendler Franciszek (Kraków - św. Florian 1851/26)
  43. Janicka Julianna x Kawalski (Kawałkiewicz) N. (Kraków - Mariacka 1836/15)
  44. Janiec Franciszek x Sowa Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1934/3)
  45. ---------- Franciszka x Chmielowiec Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1943/43)
  46. ---------- Helena x Gad Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1940/6)
  47. ---------- Jan x Bojarska Julianna (Niekrasów Świętokrzyski 1927/19)
  48. ---------- Józefa x Suchorowski Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1927/20)
  49. ---------- Leon x Wyrzykowska Zofia (Niekrasów Świętokrzyski 1929/27)
  50. ---------- Marianna x Bryła Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1926/11)
  51. ---------- Marianna x Jaguś Andrzej (Niekrasów Świętokrzyski 1935/26)
  52. ---------- Marianna x Nieckarz Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1943/34)
  53. ---------- Marianna x Taras Paweł (Niekrasów Świętokrzyski 1927/32)
  54. ---------- Wojciech x Anton Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1928/8)
  55. ---------- Wojciech x Joniec Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1945/9)
  56. Janiga Antoni x Karcz Balbina (Działoszyce 1881/11)
  57. ---------- Apolonia x Karcz Teofil (Działoszyce 1880/7)
  58. ---------- Magdalena x Mystek Ignacy (Działoszyce 1860/19)
  59. ---------- Teresa x Stanyga Michał (Kraków - św. Salwator 1821/26)
  60. ---------- Zofia x Nowak Piotr (Działoszyce 1852/10)
  61. Janik Agata x Michalszczak Szymon (Dmenin 1809/6)
  62. ---------- Agata x Porucznik Antoni (Dmenin 1805/4)
  63. ---------- Agnieszka x Mikołajczyk Jan (Kraków - Mariacka 1846/54)
  64. ---------- Agnieszka x Sliwiński Norbert (Kraków - Boże Ciało 1820/14)
  65. ---------- Agnieszka x Stachowicz Andrzej (Dzierzgów 1827/11)
  66. ---------- Aleksy x Ambrozik Katarzyna (Dmenin 1824/1)
  67. ---------- Anna x Biegaj Paweł (Chlewiska 1830/10)
  68. ---------- Anna x Kędzia Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/18)
  69. ---------- Antoni x Perski Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/4)
  70. ---------- Antonina x Drozd Mateusz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/15)
  71. ---------- Apolonia x Jędrzejczyk Leonard (Dmenin 1796/5)
  72. ---------- Bartłomiej x Atłas Anna (Gnojno 1762/2)
  73. ---------- Benedykt x Wietrz Helena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/11)
  74. ---------- Błażej x Blady Salomea Katarzyna (Dmenin 1838/3)
  75. ---------- Błażej x Pakuła Magdalena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/13)
  76. ---------- Elżbieta x Generowicz Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1809/1)
  77. ---------- Ewa x Chanulaczyk Wincenty (Dmenin 1785/1)
  78. ---------- Feliks x Pawlic Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/21)
  79. ---------- Filip x Kaczmarczyk Julianna (Dmenin 1821/9)
  80. ---------- Filip x Paweł (Hoczak) Petronela (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/38)
  81. ---------- Florian x Kowalczyk Jadwiga (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/4)
  82. ---------- Franciszka x Pakuła Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/30)
  83. ---------- Grzegorz x Piądzik Zofia (Dmenin 1672/5)
  84. ---------- Helena x Borkowski Wojciech (Kraków - Mariacka 1819/13)
  85. ---------- Helena x Pawlik Augustyn (Mikstat 1819/7)
  86. ---------- Ignacy x Alexanderek Barbara (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/1)
  87. ---------- Jadwiga x Poterała Walenty (Dmenin 1795/2)
  88. ---------- Jakub x Bednarek Rozalia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/9)
  89. ---------- Jan x Mitczonka Zofia (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1818/4)
  90. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/33)
  91. ---------- Józef x Król Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/1)
  92. ---------- Józefa x Olczyk Piotr (Skórkowice 1888/42)
  93. ---------- Józefa x Socha Jan (Kraków - św. Szczepan 1810/30)
  94. ---------- Józefa x Turlejski Baltazar (Mierzyn 1888/28)
  95. ---------- Józefa x Zając Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/6)
  96. ---------- Justyna x Brzeski Jan (Kraków - Mariacka 1815/23)
  97. ---------- Justyna x Raczuł Maciej (Kraków - Mariacka 1832/52)
  98. ---------- Karolina x Woliński Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/32)
  99. ---------- Kasper x Rudziński Marianna (Trzebieszów 1813/77)
  100. ---------- Katarzyna x Cieślik Maciej (Dmenin 1789/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne