Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Janiszek (wyników 80):

  1. Janczyk Agnieszka x Blaskowic Mikołaj (Końskowola 1652/5)
  2. ---------- Agnieszka x Majchrzak Walenty (Dzierzgów 1833/7)
  3. ---------- Andrzej x Kubiak Marianna (Końskowola 1649/9)
  4. ---------- Baltazar x Kierot Tekla (Truskolasy 1810/2)
  5. ---------- Dorota x Bąk Franciszek (Obiechów 1836/6)
  6. ---------- Dorota x Rusin Piotr (Obiechów 1853/12)
  7. ---------- Elżbieta x Romanek Wawrzyniec (Obiechów 1843/11)
  8. ---------- Jan x Brożek Małgorzata (Kraków - Mariacka 1846/55)
  9. ---------- Jan x Lucianowna,C.Łukasza Jadwiga (Końskowola 1657/7)
  10. ---------- Katarzyna x Teleżyński Kazimierz (Grocholice 1886/32)
  11. ---------- Ludwik x Stawiński Katarzyna (Grocholice 1880/42)
  12. ---------- Maciej x Stadeyk Zofia (Końskowola 1661/21)
  13. ---------- Magdalena x Zie...ska Tomasz (Końskowola 1647/2)
  14. ---------- Małgorzata x Dominiak Paweł (Kościelec pow. kaliski 1862/12)
  15. ---------- Marianna x Sikut Wojciech (Końskowola 1664/12)
  16. ---------- Mateusz x Bugajski Apolonia (Obiechów 1834/1)
  17. ---------- Mateusz x Jędrzejak Zofia (Kościelec pow. kaliski 1820/15)
  18. ---------- Paweł x Mirocha Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1840/4)
  19. ---------- Piotr x Wręczycki Regina (Truskolasy 1819/19)
  20. ---------- Prakseda x Pawlak Józef (Turek 1891/57)
  21. ---------- Stanisław x Sobczak Michalina (Turek 1894/65)
  22. Janeczek Agata x Ciastoń Piotr (Kraków - Boże Ciało 1818/102)
  23. ---------- Agnieszka x Sergiel Mikołaj (Okrzeja 1836/18)
  24. ---------- Agnieszka x Zembalski Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1821/43)
  25. ---------- Andrzej x Pioterczak Marianna (Okrzeja 1845/15)
  26. ---------- Antoni x N. Katarzyna (Brzeziny 1775/1715)
  27. ---------- Franciszka x Długoszek Jan (Okrzeja 1865/15)
  28. ---------- Franciszka x Kryczka Wawrzyniec (Okrzeja 1843/29)
  29. ---------- Katarzyna x Lalus Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1815/51)
  30. ---------- Łukasz x Sokołowski Marianna (Okrzeja 1836/26)
  31. ---------- Magdalena x Beczek Łukasz (Okrzeja 1823/63)
  32. ---------- Magdalena x Koziarski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1815/64)
  33. ---------- Marcjanna x Dymek Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1816/95)
  34. ---------- Marianna x Wasiłowski Franciszek (Okrzeja 1841/16)
  35. ---------- Szymon x Marciniak Marianna (Okrzeja 1826/9)
  36. ---------- Tomasz x Banarz Franciszka (Okrzeja 1824/64)
  37. ---------- Tomasz x Woźniak Antonina (Okrzeja 1836/6)
  38. ---------- Walenty x Matysiak Agnieszka (Okrzeja 1841/32)
  39. Janeczyk Tomasz x Gac Anna (Raciąż 1788/9)
  40. Janiczek Agnieszka x Załęgowski Maciej (Kraków - św. Szczepan 1836/56)
  41. ---------- Bartłomiej x Miecharz Marianna (Okrzeja 1862/46)
  42. ---------- Józef x Poterała Katarzyna (Dmenin 1790/4)
  43. ---------- Kacper x Goca Rozalia (Okrzeja 1859/43)
  44. ---------- Katarzyna x Golanowski Józef (Kraszewice 1892/46)
  45. ---------- Kazimierz x Mateńka Józefa (Okrzeja 1859/30)
  46. ---------- Tomasz x Broczkowski Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1842/24)
  47. Janisek Wawrzyniec x Jakałka Anna (Końskowola 1652/8)
  48. Janiszek Agnieszka x Mateńka Marcin (Okrzeja 1848/44)
  49. ---------- Agnieszka x Osial Jan (Okrzeja 1837/12)
  50. ---------- Andrzej x Długoszek Józefa (Okrzeja 1834/5)
  51. ---------- Anna x Kosiński Antoni (Okrzeja 1852/35)
  52. ---------- Barbara x Hejduk Szczepan (Okrzeja 1822/63)
  53. ---------- Błażej x Pasim Marianna (Okrzeja 1827/20)
  54. ---------- Franciszek x Adamczyk Agnieszka (Działoszyce 1840/13)
  55. ---------- Franciszka x Gajaszek Franciszek (Okrzeja 1835/9)
  56. ---------- Franciszka x Prusiński Kazimierz (Okrzeja 1852/32)
  57. ---------- Grzegorz x Gurecki Elżbieta (Okrzeja 1821/29)
  58. ---------- Józef x Kruk Zofia (Okrzeja 1860/33)
  59. ---------- Józefa x Sergiel Walenty (Okrzeja 1857/31)
  60. ---------- Katarzyna x Ochnik Mateusz (Okrzeja 1853/18)
  61. ---------- Katarzyna x Wojuk Marcin (Okrzeja 1860/42)
  62. ---------- Kazimierz x Koziński Leonarda (Okrzeja 1832/22)
  63. ---------- Kazimierz x Matera Marianna (Okrzeja 1822/15)
  64. ---------- Kazimierz x Pasim Anastazja (Okrzeja 1823/21)
  65. ---------- Kazimierz x Sergiel Anastazja (Okrzeja 1832/6)
  66. ---------- Krystyna x Hajduk Wojciech (Okrzeja 1831/12)
  67. ---------- Maciej x Sergiel Marianna (Okrzeja 1844/4)
  68. ---------- Małgorzata x Kosiński Wojciech (Okrzeja 1845/4)
  69. ---------- Małgorzata x Koziński Wojciech (Okrzeja 1841/26)
  70. ---------- Małgorzata x Surmacz Paweł (Okrzeja 1851/29)
  71. ---------- Marianna x Beczek Maciej (Okrzeja 1824/29)
  72. ---------- Marianna x Beczek Szymon (Okrzeja 1831/14)
  73. ---------- Marianna x Mateńka Kazimierz (Okrzeja 1860/23)
  74. ---------- Marianna x Mateńka Onufry (Okrzeja 1827/23)
  75. ---------- Mateusz x Prusieński Marianna (Okrzeja 1821/35)
  76. ---------- Stanisław x Długoszek Anna (Okrzeja 1836/28)
  77. ---------- Stanisław x Komor Jadwiga (Okrzeja 1833/19)
  78. ---------- Tomasz x Kryczki Regina (Okrzeja 1819/21)
  79. Janiszewska Wiktoria x Krupa Łukasz (Skórkowice 1879/3)
  80. Jankiszsewski Antoni x Schabert Ignacja (Kraków - Mariacka 1821/23)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne